اینترنت فیبر نوری (تانوما)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
تو فیفا پینگ چند میده؟التیمت تیم منظورمه.دیلی و لگ داری؟
آلتیمیت رو که فاتحه ش رو خوندم رفت ولی ۴-۵ خط رو میداد.ولی باز میگم فیبرنوری سرعتش و پایداریش تضمین شده هست ولی پینگت به مرکز مخابراتیتون ربط داره

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
سلام
از دوستان کسی اشتراک پهنای باند 50M رو داشته باشه؟
اوضاعش به چه صورت هست؟ وضعیت دانلود و اپلود در تست کانکشن psn چقدر هست؟
بنده تماس گرفتم و گفتند با احتساب مبلغ مودم پهنای باند 50 و یکساله مبلغی حدودا 2600 رو برام در اوردند!!
ایا ارزش داره یا خیر؟

GamesrCool

کاربر سایت
Jul 21, 2018
26
خب فیبر ما هم بعد از کلی دوندگی بالاخره وصل شد...
هم سرعت خوبه و هم پینگ هزینش هم کلا برای من حدود 2600 شد که بد نیست به نظر من...
داستان کامل رو توی یکی از فروم های همسایه نوشتم اگر خواستید بخونید...
درود مبارک باشه دوست عزیز .شما با سروهای امریکا مثلا در بتلفیلد ایا لگی هس می کنید و قابل بازی هست یا نه و پینگش چقدره؟

GamesrCool

کاربر سایت
Jul 21, 2018
26
دوستان من الان پینگم با المان 90 اینا هست یه چند وقتی هست که خوب شده احتمالا بخاطر vdsl هست.حالا می ارزه به خاطر 20 تا پینگ تانوما رو پیگیری کنم؟ بعد این مسیر کجا هست که پینگ 90 میده برای امارات هست یا ترکیه و از کجا میشه اینو فهمید .البته من خطم نویز داره و همش توی بازی ها قطع میشه .حالا نمی دونم با vdsl عوض کنم پینگم چطور میشه و ایا تغییری در نویز احساس میشه یا نه؟ به جز پینگ اونایی که تانوما دارید ایا لگ یا پرش در بازی ها دارید به خصوص با سرور امریکا که دور هست.کال او هم که اصلا من نمی تونم بازی کنم نمی دونم چه مرگشه

999666

کاربر سایت
Mar 30, 2020
13
دوستان اینم سرویس 3 ساله پیش پرداخت من با طرح 30 مگ حجم 178 گیگ ماهانه هست.
فقط دوستانی که از طرح 30 مگ استفاده میکنن میشه بگین این سرعت برا این طرح خوبه یا نه؟

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    102.5 KB · مشاهده: 100

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
فقط دوستانی که از طرح 30 مگ استفاده میکنن میشه بگین این سرعت برا این طرح خوبه یا نه؟
داداش مبارکت باشه
من تانوما ندارم ولی خدایی سرعتت خیلی خوبه!!!
فقط میشه بگی روند گرفتن تانوما چطوریاست؟ حدود هزینه‌اش با مودم و همه چیز چقدر شد؟
و اینکه از نظر پینگ راضی هستی؟ کلا نسبت به ADSL چطوریاست؟

999666

کاربر سایت
Mar 30, 2020
13
داداش مبارکت باشه
من تانوما ندارم ولی خدایی سرعتت خیلی خوبه!!!
فقط میشه بگی روند گرفتن تانوما چطوریاست؟ حدود هزینه‌اش با مودم و همه چیز چقدر شد؟
و اینکه از نظر پینگ راضی هستی؟ کلا نسبت به ADSL چطوریاست؟
سلام داداش مخلصم .راستش من 5 بار فرم نت فیبر نوری رو پر کرده بودم و حضورا به مخابرات مرکزی منطقه مراجعه کردم.اگه بتونی با رییس مخابرات صحبت کنی یکماهه کاراشو انجام میدن.
اگه منطقه تون تحت پوشش کابل نوری باشه فرم میدن پر میکنین .بعد چند روز میان سیم کشی و بعد 2 هفته میان برا نصب مودم و انجام جوش فیوژن و بعدش تمام.
فقط من طرح سه ساله گرفتم چون نزدیک 130 متر فاصله داشتیم از fat و هزینه سیم کشیش بیشتر میشد.طرح های استاندارد هست که دوستان الان استفاده میکنن سرعتای 200 تا 300 مگ هست که تو این طرح ها هزینه سیم کشی و مودم رو خودتون باید بدین.در کل adsl از نظر سرعت و کیفیت مقابل ftth هیچه.البته هر کسی بنا به نیازش استفاده میکنهاز انواع سرویس

• Like
Reactions: nzone

GamesrCool

کاربر سایت
Jul 21, 2018
26
پینگت بالاس باید یا یک باشه یا دو به پینگ vdsl می خوره

GamesrCool

کاربر سایت
Jul 21, 2018
26
داداش من تهران نیستم ارومیه هستم آذربایجان غربی.ولی بحثم بیشتر برا سرعت این طرح بود.
ولی سرورای آلمان پینگ 85-86 بود
باشه بازم به نظرم باید پینگت 5 باشه یه پیگیری بکن .پینگ من با المان الان 88 اینا هست و adsl هستم . پینگ شما بسته به مکانت که نزدیکتری باید بهتر باشه حدود 78 .البته جدیدا کم شده و احتمالا تجهیزات رو فیبر و vdsl هست.انوخت شما هیچ لگی احساس می کنی در بازی خصوصا با سروهای امریکا که پینگ بیشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر