اینترنت فیبر نوری (تانوما)

999666

کاربر سایت
Mar 30, 2020
13
با سلام مجدد خدمت شما..مگه طرح رایگانش هنوز هست؟؟والا کرج که خبری نیس از طرح رایگانش..برا راه اندازی دیتا 600 تومن میگیرن 700 تومن هم مودمش..
سلام راستش من یه هفته پیش با مخابرات شهر صحبت کردم گفتن طرح های قبلی هست.
فقط الان 4 ماهه منتظرم خبری نشده میگن تجهیزات نیست

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
سلام راستش من یه هفته پیش با مخابرات شهر صحبت کردم گفتن طرح های قبلی هست.
فقط الان 4 ماهه منتظرم خبری نشده میگن تجهیزات نیست
اهان امیدوارم که هرچه زودتر به دستتون برسه..کدوم شهر ساکن هستین؟

• Like
Reactions: 999666

999666

کاربر سایت
Mar 30, 2020
13
در ضمن اینم بگم که ftth به پایداری معروفه پس نباید شاهد قطعو وصل هایی که مربوط به کابل کشی باشه رو شاهد باشیم..مگر اینکه چندتا ادم هولی هولی مفصل رو با دستگاه جوش بی کیفیت تو منطقتون گذاشتن که احتمالش خیلی پایینه همچین اتفاقی افتاده باشه
نه خب قبلنا نت قطع میشد 2 الی 3 ساعت بعد از طرف مخابرات وصل میشد اونم کل شهر.یعنی میگین الان اصلا نت مخابرات قطعی نداره؟

999666

کاربر سایت
Mar 30, 2020
13
اهان امیدوارم که هرچه زودتر به دستتون برسه..کدوم شهر ساکن هستین؟
ممنون.ارومیه هستم.طرف ما رسیدگی کمه مخصوصا تونت .الان برا استان گیلان یه سایت مخصوص تانوما زدن و قشنگ طرح ها و هزینه ها رو توضیح دادن

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
نه خب قبلنا نت قطع میشد 2 الی 3 ساعت بعد از طرف مخابرات وصل میشد اونم کل شهر.یعنی میگین الان اصلا نت مخابرات قطعی نداره؟
اگه مشکل زیر ساخت باشه اره امکانش هست قطع بشه..ولی احتمالش زیر 1 درصد هست که از کابل کشی فیبر باشه..

• Like
Reactions: 999666

elinbarrage

کاربر سایت
Apr 22, 2020
25
این سرویس ها رو پینگ هم تاثیر داره؟ از کجا میشه فهمید که منطقمون پشتیبانی میشه یا نه؟ و هزینه هاش در مقایسه با adsl چه جوریه؟
اره تاثیر دارخ..مخصوصا رو پایداری..باید برید مرکز مخابرتی که نزدیکتون هست اگاه بشید..اگه رعیس مرکز ادم درست حسابی باشه کارت ردیفه..تعرفه هاشم همون تعرفه های adsl در صورت استاندارد بودن

• Like
Reactions: Play4Fun_0

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
دوستانی که موفق به دریافت سرویس شدن از چه طریقی اقدام کردن؟با 2020 چندین دفعه تماس داشتم میگه خط شما ساپورت نمیشه! باید برم مرکز مخابراتی منطقه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر