ایا xbox one خواهید خرید؟

آیا Xbox One می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
وضعیت قبل E3:الویت اول PS4 الویت دوم:WiiU الویت سوم هم نداریم(هه هه هه هه)
وضعیت بعد E3:الویت اول:WiiU(از همین الان میگم میترکونه شما بگید نه!)الویت دوم:؟؟ الویت سوم هم بازم نداریم(هو ها ها ها ها)
ولی راستش تنها راه نجات X1 اینه که هاردکورها و سینگل بازها رو مایکرو تو E3 راضی کنه.مثل WiiU

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
اگه نیاز به آنلاین بودن داشته باشه، ديگه رجوع میکنم به سونی و خاطرات نسل طلایی چندین سال پیش

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
یعنی به زور و اجبار سعی میکنید قبول کنید xbox بهتره! حالا چرا انقدر ماکروسافت و دوست دارین و چه لطفی بهتون کرده نمیدونم !

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
درکتون میکنم با نمایش کوبنده ایی که مایکروسافت گذاشت
مو به تنتون سیخ شده و موندید چجوری خرابش کنید!!!:))
بازم ایکس باکس پر فروش ترین و بهترین کنسول دنیا خواهد شد :-bd
شک نکنید
پرفروش ترین کنسول تاریخ:PS2
بهترین کنسول تاریخ:بازم PS2
پرفروش ترین کنسول این نسل:WII

:|
نمایش کوبنده مایکرو سافت:جوک سال:d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
پشتیبانی خوب بشه از لحاظ بازی مطمئنن همینا که اینقدر دارن ازش بد میگن با کله میرن طرفش...
در مورد قدرتشم اگه از ps4 ضعیفتر باشه(من فکر نمیکنم باید تا وقتی تمام جزئیاتو میگن صبر کرد)بازم دلیلی برای خرید ps4 نمیشه همینطور که دو نسل پیش تو رقابت ps2 و xbox دستگاه سونی با این که ضعیفتر بود موفقتر شد
wii u که خا...باقر:d

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
این نسل 4 تا انحصاری داشت که یکیشون برا PC هم اومد.
از اون 3 تای دیگه هم خوشم نمیاد.
نسل بعد هم بجز QB آی پی تازه ای معرفی کرد ؟
دنباله اون 3 تای دیگه رو هم باز میده که باز من خوشم نمیاد.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
کپی خور شدن میخرم نشدن نمیخرم.ولی نمیدونم چرا احساس میکنم نسل جدید با ps4 بیشتر حال میکنم.:d

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
این نسل 4 تا انحصاری داشت که یکیشون برا PC هم اومد.
از اون 3 تای دیگه هم خوشم نمیاد.
نسل بعد هم بجز QB آی پی تازه ای معرفی کرد ؟
دنباله اون 3 تای دیگه رو هم باز میده که باز من خوشم نمیاد.

3 تا؟ مطمئنید شمردن بلدین؟ /:) u همین 3 تا رو فقط میشناسی دیگه به 360 انگ نچسبون لطفا!

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
من با تمام علاقه ای که پلتفرم ایکس باکس دارم ولی نسل بعد برمیگردم سمت سونی. سخت افزار قویتر ( البته زیاد مهم نیست چون این نسلم قویتر بود ولی ..) اینکه ایکس باکس باید هر 24 ساعت به نت وصل بشه یه جورایی ازیتم میکنه نه اینکه اینترنت ندارم نه مسئله سیاست یه شرکت که مردم جهان سوم رو ادم حساب نمیکنه. ps4 تا الان بهترین انتخابه البته هم دل کندن از گیم پد بینظیر ایکس باکس سخته هم شبکه ایکس باکس لایو.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
کپی خور شدن میخرم نشدن نمیخرم.ولی نمیدونم چرا احساس میکنم نسل جدید با ps4 بیشتر حال میکنم.:d

من با تمام علاقه ای که پلتفرم ایکس باکس دارم ولی نسل بعد برمیگردم سمت سونی. سخت افزار قویتر ( البته زیاد مهم نیست چون این نسلم قویتر بود ولی ..) اینکه ایکس باکس باید هر 24 ساعت به نت وصل بشه یه جورایی ازیتم میکنه نه اینکه اینترنت ندارم نه مسئله سیاست یه شرکت که مردم جهان سوم رو ادم حساب نمیکنه. ps4 تا الان بهترین انتخابه البته هم دل کندن از گیم پد بینظیر ایکس باکس سخته هم شبکه ایکس باکس لایو.

کاملا موافقم
خیلی مهمه که بخش سینگل پلیر نیازی به آنلاین بودن نداشته باشه، ماکرو بفهم:banghead:

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
تو پیش فروش در آمریکا بر اساس Vgchartz رتبه اول رو به دست آورد و از فرنچایز محبوب جی تی ای پیشی گرفت درسته که تا عرضه ی این بازی خیلی نمونده ولی تا عرضه جی تی ای چندین ماه اما فراموش نکنید:
این یک آی پی جدید هست ولی جی تی ای 13 مین نسخه ی خودش رو داره منتشر میکنه(اگر اشتباه نکنم)و پنجمین نسخه شماره دار و از همه مهم تر پیشینه ی این بازیه که یکی از محبوب ترین بازی ها هست
در انتظار یک انقلاب در صنعت گیم
پیش فروش که ملاک نیست فروش کل ملاک هست.

- - -ویرایش - - -

زنگ بزنم اتش نشانی اتیشتو خاموش کنه؟؟؟لازم کرده یا نکرده به خودم ربط داره
اتفاقا ریط اره چون اسبم های شما رو اعصاب آدم راه میره.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
من که بدون شک می خرم
اگه کپی خور نشه بازم می خرم
برنامه ریزی هم کردم تابستون مثل خر کار میکنم(اگه لازم باشه لباسم هم می فروشم)

khaton

کاربر سایت
Dec 4, 2010
9
من xbox one را ققط سر بازیهای انحصاریش میخرم ، ولی ps4 یک چیز دیگه است واقعا یک چیز دیگه است.
و البته سر DRM که برای xbox one گذاشتن باید بگم این یک پروژه شکست خوده است همان بلایی که سر simcity 2013 آمد سر xbox one هم می آید، و خدا می داند که چقدر کاربر از دست بدهد . یک لحظه فکر کنید که در 24 ساعت یک بار باید به اینترنت متصل شود، حال نشد چه اتفاقی خواهد افتاد، بازی نمیتوانم بکنم و خیلی چیزهای دیگر...... .امید وار هستم که DRM را برای قسمت های دیگر Xbox One بگذارند نه برای Single Player .

آخرین ویرایش:

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
346
سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری مایکروسافت برای افزایش بازی‌های ایکس باکس وان

ایکس باکس وان علاوه بر کنسول بازی، ست‌تاپ باکس برای پخش و کنترل برنامه‌های تلویزیونی و همچنین ابزاری برای اجرای اپلیکیشن‌های مختلف است. اما مایکروسافت هنوز به بخش بازی این ابزار توجه ویژه‌ای داشته و استودیوهای اختصاصی این شرکت تنها در سال اول عرضه این محصول قرار است 15 بازی اختصاصی را عرضه کنند.مایکروسافت تایید نموده که برنامه بزرگی برای بخش بازی در ایکس باکس وان دارد. استودیوهای این شرکت سخت در تلاش هستند تا بازی‌های اختصاصی را برای نسل بعدی ایکس باکس آماده نمایند. فیل هاریسون، قائم مقام بخش تجارت سرگرمی مایکروسافت در مصاحبه ای با ونچوربیت اذعان داشته که مایکروسافت سرمایه گذاری بسیار سنگینی را در بخش تجربه بازی ایکس باکس وان انجام می‌دهد. این مدیر ارشد ردموند اعلام نموده که آنها قصد دارند برای تولید محتوای جدید در ایکس باکس وان بیش از یک میلیارد دلار سرمایه گذاری نمایند که شامل 15 بازی اختصاصی این شرکت می‌شود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر