ایا xbox one خواهید خرید؟

آیا Xbox One می خرید؟

• بله

رای‌ها: 0 0.0%
  • خیر

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    0
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
خوب این تاپیک برای اینکه نظر دوستانمون رو در باره خرید کنسول نسل بعدی ماکروسافت یعنی xbox one بدونیم
با توجه به اینکه هنوز هیچ قیمتی برای کنسول تایین نشده پس شاید یکم این تاپپک زود باشه اما علما گفتن کار امروز را به فردا نسپار:d
اول از خودم شروع میکنم من که عمرا بخرم:d

آخرین ویرایش:

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
من 100% میخرم ولی وقتی کپی خور شد.گزینه های نظرسنجی هم باید بر این اساس میزاشتی.مثلا:
1.به محض اومدن
2.بعد از کپی خور شدندش
3.بعد از اسلیم شدنش:d
4.نه

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
عاشق ماکرو بودم ولی دیگه این وانش جلو pa4 سوکس شد

این نسل میریم ب اغوش گرم سونی :)

kasrahonarvar

کاربر سایت
Aug 3, 2012
32
صبر میکنم تا دو تا کنسول عرضه بشن.بعد نظرات درباره این دو رو میخونم و مقایسه میکنم بعد اقدام میکنم.
ولی اگه بازی انحصاریش عالی باشه به احتمال زیاد میخرم.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
آری می خریم ، چرا نخریم ،آروم آروم ، هم اینو می یخریم هم رقیقشو ! بزار بیان یک مدتی بگذره از عرضشون ، کم کم می خریم ، بچه مایه هم نیستیم ولی می خریمشون ، بوگاتی نیستن که ، پول هم خیلی نداریم ولی شور و حال و حس و امید داریم و کم کم از الان برای خرید اقدام می کنیم چون می دونیم کنسول های توپی می شن و به اندازه کافی هم باحال هستن ، فن هامون که خاموشه ، به اندازه کافی جفتشون عالی هستن و هیجان انگیز ، که کسی بهشون نه نگه...

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
اگه بازی دست دوم اجرا کنه و این سیستم گلد مصغره حذف بشه به خریدش فکر میکن در غیر اینصورت رای من صد در صد PS4 هست مگه تا اون موقع ایران نباشم که اگه به این آرزوم برسم جفتش رو میخرم!
با این وضع اقتصاد ما امکان هزینه برای گلد و اینکه برای هر بازی دست دوم یه پول اضافه بدی وجود نداره و خریدش منطقی نیست!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر