اپدیت جدید لایو oct 11

hamed1525

کاربر سایت
Jan 31, 2011
53
من این اپدیت رو زدم اما بعد این که به لایو وصل شدم سه تا چراغ قرمز دستگاه چند بار هم زمان روشن شد بعد دستگاهمو خاموش کردم - و بعد این که دوباره دستگاهمو روشن کردم چراغای قرمز دیگه روشن نشد.

( من این آپدیت رو آفلاین و با lt 1.9 انجام دادم.)

به نظر شما این روشن شدن چراغا یعنی چی ؟ بعدشم یه روش برای تشخیص فلگ شدن توضیح بدین .

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من این اپدیت رو زدم اما بعد این که به لایو وصل شدم سه تا چراغ قرمز دستگاه چند بار هم زمان روشن شد بعد دستگاهمو خاموش کردم - و بعد این که دوباره دستگاهمو روشن کردم چراغای قرمز دیگه روشن نشد.

( من این آپدیت رو آفلاین و با lt 1.9 انجام دادم.)

به نظر شما این روشن شدن چراغا یعنی چی ؟ بعدشم یه روش برای تشخیص فلگ شدن توضیح بدین .

دوست عزیز میدونم که فلگ نشدی .چون این چراغ قرمزا هیچ ربطی به فلگ نداره.من 4 ساله که ایکس باکس دارم و تا حالا چند بار چراغهای قرمز کنسولمو دیدم .ماله من اینجوری روشن میشد که کابل پاور پشتش درست نرفته بود سرجاش.منم اپدیت کردم واز دیشبم blackops میزنم .نگران نباش.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
بعده این که آپدیت شد رفتم تو گیرز همه سیوام پرید.. کاره خاص دیگه نکردم
اگه فقط یه بازی و اونم گیرز پریده , واسه چند نفر دیگه از دوستان هم پیش اومده بود , اینم مشکل خاصی نیست بعضی مواقع پیش میاد بالاخره

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
داداش ترکیدم از خنده به خدا تو هم گیر دادی به من این خبر ها رو خوده بیل گیتس به من گفته

---------- نوشته در 08:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:52 AM ارسال شده بود ----------

من دیروز اپ کردم داشبردمو این بازی گیرز اف وار رو اجرا نمیکنه التی 2 هم دارم باید چند بار برم تو بازی خارج شم تا بره تو بازی دموی اولیه بازیو میره ها ولی بعدش گیر میکنه نمیره دیگه عجب غلتی کردم اپدیت کردما

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
از امروز تا 4شنبه اگه خبری نشد من آپ می کنم، 1.91 دارم که مشکلی نیست؟؟!

---------- نوشته در 10:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:32 AM ارسال شده بود ----------

آخ چی بشه این داشبورد جدید! من که ایکس باکسو به خاطر تم هاش خریدم!!:d
الکی :p

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر