اپدیت جدید لایو oct 11

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
من این اپدیت رو زدم اما بعد این که به لایو وصل شدم سه تا چراغ قرمز دستگاه چند بار هم زمان روشن شد بعد دستگاهمو خاموش کردم - و بعد این که دوباره دستگاهمو روشن کردم چراغای قرمز دیگه روشن نشد.

( من این آپدیت رو آفلاین و با lt 1.9 انجام دادم.)

به نظر شما این روشن شدن چراغا یعنی چی ؟ بعدشم یه روش برای تشخیص فلگ شدن توضیح بدین .

خدا بیامرزه دستگاتو.....

xaxex86

کاربر سایت
Oct 10, 2011
26
خدا بیامرزه دستگاتو.....

نه بابا نترسون بچه مردمو ! خدا بيامرزه چيه‌ ؟؟؟

دستگاهت هيچي نشده . واسه منم هفت هشت ماه پيش يه بار اينطوري شد و خاموش روشن كردم درست شد . اگه سه چراغ ثابت بمونه بايد دستگاه رو خاك كرد ، اما وقتي چشمك ميزنه چراغ قرمزهاش ، مشكلي نداره .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نه بابا نترسون بچه مردمو ! خدا بيامرزه چيه‌ ؟؟؟

دستگاهت هيچي نشده . واسه منم هفت هشت ماه پيش يه بار اينطوري شد و خاموش روشن كردم درست شد . اگه سه چراغ ثابت بمونه بايد دستگاه رو خاك كرد ، اما وقتي چشمك ميزنه چراغ قرمزهاش ، مشكلي نداره .
برا من 5 شنبه ها اینجوری میشه ! :d من تا حالا 20 بار شده داشتم با دستگاه بازی میکردم و یکی پریز برقو اشتباهی در آورده یا پاش خورده بهش یا اصلا خودم کامل نفرستادم تو پریز و برای همین 3 تا چراغ قرمز رنگ و تر و تمیز بهم نشون داده ! بعد آداپتورو درست زدم به برق و درست شده ! این نه ربطی به آپدیت داره نه 3 چراغ , فقط هشدار میده که حاجی برق درست به دستگاهت وصل نیست ... ;)

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
آقایون این ابدیت جدید داشبورد برا گیرز آنلاین زدن مشکلی نداره؟
من فقط گیرز میزنم و فورزا فعلا نزاشتم تو دستگاه...
ممنون

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
من فقط یه چیزی بگم ! مایکروسافت با این آپدیت های مکرری کخ میده فقط یه قصد داره : داره کم کم زمینه رو واسه یه بن ویو بزرگ آماده میکنه ! الان چند سال میشه که بن ویو نیومده ؟ 1 سال ؟ 2 سال ؟ 3 سال ؟ این آخر سر لانچ MW3 و BF3 احتمالا ضربه مهلک خودشو وارد میکنه ! چونکه XGD3ش هم با شکست مواجه شده و مثل یه مار زخمی میمونه ! خدا به خیر کنه :-s
پس تورو خدا مراقب خودت باش:-b

xaxex86

کاربر سایت
Oct 10, 2011
26
من ديشب دلمو زدم به دريا و گيرز 3 رو لايو بازي كردم كه بي نهايت حال داد ! ! ! در ضمن اين رو هم بگم وسط بازي يهو ارور ديسكانكت داد و از بازي افتادم بيرون ولي ديدم داشبوردم فقط ليست دوستام ميان و بقعيه قسمت ها از كار افتادن . يه بار كنسول رو خاموش روشن كردم و دوباره اومدم كانكت شم همون ارور اومد ، ولي بازم ليست دوستام رو ميتونستم ببينم . پيش خودم گفتم دستگام بن شد رفت . . . اما دوباره كه كنسول رو خاموش روشن كردم ديدم كانكت شد و همه چي سر جاش بود ، انگار كه هيچ اتفاقي نيفتاده ! . در كل كله خر بازي در آوردم :d

Makan M

کاربر سایت
May 29, 2011
33
نام
Makan
من ديشب دلمو زدم به دريا و گيرز 3 رو لايو بازي كردم كه بي نهايت حال داد ! ! ! در ضمن اين رو هم بگم وسط بازي يهو ارور ديسكانكت داد و از بازي افتادم بيرون ولي ديدم داشبوردم فقط ليست دوستام ميان و بقعيه قسمت ها از كار افتادن . يه بار كنسول رو خاموش روشن كردم و دوباره اومدم
كانكت شم همون ارور اومد ، ولي بازم ليست دوستام رو ميتونستم ببينم . پيش خودم گفتم دستگام بن شد رفت . . . اما دوباره كه كنسول رو خاموش روشن كردم ديدم كانكت شد و همه چي سر جاش بود ، انگار كه هيچ اتفاقي نيفتاده ! . در كل كله خر بازي در آوردم :d

نترس داداش
این مشکل به خاطر سرعت پایین اینترنت هاست

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
عزیز من من که ادعا ندارم اون دوستانی نسترا داموسن که که 1ماه جلوتر پیشبینی میکنن با چه بازی قراره بن ویو بیاد و تو بوغو کرنا میکنن.الان از یه پچه 5 نجم دبستانم بپرسی که دوروزه اومده ایکس باکس لایو میدون خبری از بن ویو نیست هیچکسم بعد آخرین بن ویو بزرگ بخاطر بازی کپی بن نشده یا از روی اشتباه بوده که گلدو پوینت مفتیشونو گرفتن یا اینه دی ال سی مفتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر