اپدیت جدید لایو oct 11

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
آقا من Lt2 دارم و میخوام به لایو وصل بشم و فقط و اسه دانلود آپدیت بازی Skyrim اگه برم مشکلی پیش نمیاد؟ میتونم آپدیت بازی رو بگیرم؟ کسی تا حالا آپدیت کرده؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
آقا من Lt2 دارم و میخوام به لایو وصل بشم و فقط و اسه دانلود آپدیت بازی Skyrim اگه برم مشکلی پیش نمیاد؟ میتونم آپدیت بازی رو بگیرم؟ کسی تا حالا آپدیت کرده؟
داداش همونطور که دوستان هم بار ها و بارها در صفحات قبل و جای دیگه گفتن مشکلی نداره میتونید آپدیت کنید
من خودمم امروز 360مو که ال تی 2 و داشبورد 13599 روش بود رو از طریق فلش و به صورت آفلاین داشبورد 13604 رو ریختم رو کنسول و بعدش هم به لایو وصل شدم

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان من این داشبورد بتا که تو سایت گذاشته بودن 12 مگ بود رو ریختم رو دستگاه اول همه چی که تغییر کرد بعد بازیهای که داشتم امتحان کردم راحت خوند بودن مشکل
ولی وقتی دوتا بازی مدرن3 و اسانسیس کردی جدید رو میخواستم بازی کنم اول رو هارد نصب کردم و بعد بازی رو اجرا کردم 4 دقیقه که از بازی میره این ارور میاد failed to authorize disc بعد وقتی دکمه A رو میزنم دستگاه ریسیت میشه
کسی از دوستان به این مشکل بر خورده اصلا کسی این اپدیت داشبورد جدید رو نصب کرده
ممنون

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
دوستان کنسول پسر خاله من داشبوردش 12625 هست میخواد lt2 بریزه پیشنهاد میکنید این داشبور 13604 رو بریزه یا 13599 رو؟
تا اونجایی که میدونم فقط برای بازیهای جدید بصورت آفلاین میخواد و لایو وصل نمیشه.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان من این داشبورد بتا که تو سایت گذاشته بودن 12 مگ بود رو ریختم رو دستگاه اول همه چی که تغییر کرد بعد بازیهای که داشتم امتحان کردم راحت خوند بودن مشکل
ولی وقتی دوتا بازی مدرن3 و اسانسیس کردی جدید رو میخواستم بازی کنم اول رو هارد نصب کردم و بعد بازی رو اجرا کردم 4 دقیقه که از بازی میره این ارور میاد failed to authorize disc بعد وقتی دکمه A رو میزنم دستگاه ریسیت میشه
کسی از دوستان به این مشکل بر خورده اصلا کسی این اپدیت داشبورد جدید رو نصب کرده
ممنون
فریمور درایو چنده ؟
دوستان کنسول پسر خاله من داشبوردش 12625 هست میخواد lt2 بریزه پیشنهاد میکنید این داشبور 13604 رو بریزه یا 13599 رو؟
تا اونجایی که میدونم فقط برای بازیهای جدید بصورت آفلاین میخواد و لایو وصل نمیشه.
13599 توصیه میشه

redead_marston

کاربر سایت
May 9, 2011
29
دوستان من USB کش کردم ,بعدم آپدیت رو INJECT کردم تو USB ,بعدم وصلس کردم به XBOX بازیو اجرا کردم ,اما بازم با ارور مواجه شدم و اجرا نشد....
دوستان لطفا راهنماییم کنید کجای کارم مشکل داره؟
فک میکنم همه کارا رو درست انجام داده باشم.....
آپدیت هم مربوط به بازیه nfs run هستش.

king of pars

کاربر سایت
Nov 20, 2011
7
بچه ها سلام شرمنده من تازه واردم اگر جاش نیست اینجا سوال کنم منو ببخشید اما خواهشا کمکم کنید.من بازی های bt3 va mw3 رو بد اپدیت انلاین بازی کردم و الان دیگه بازی های اپدیت جدید {lt2.0} کار نمیکنن..چیکار کنم :( (مثلFORZA 4,, ,,gow3,, skyrim,, mw3 ,,bt3 ) ;(

آخرین ویرایش:

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
بچه ها سلام شرمنده من تازه واردم اگر جاش نیست اینجا سوال کنم منو ببخشید اما خواهشا کمکم کنید.من بازی های bt3 va mw3 رو بد اپدیت انلاین بازی کردم و الان دیگه بازی های اپدیت جدید {lt2.0} کار نمیکنن..چیکار کنم :( (مثلFORZA 4,, ,,gow3,, skyrim,, mw3 ,,bt3 ) ;(

دوست عزیز شما به لایو وصل شدی و مشکلی که برای خیلیا و هم چنین من پیش اومده براتون پیش اومده اونم اینکه یه فایلی روی سیستم شما در هنگام وصل شدن به لایو نصب شده که اجازه بازی کردن بیشتر بازی های xgd3 را نمیده و برای حل این مشکل فکر کنم باید صبر کرد تا lt جدید بیاد البته برای بعضی از بازی ها راهکارهایی هست که میتونی از تاپیکهایی که در زیر ادرسشون هست استفاده کنی

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52522

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52607

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر