JUST XGD3 GAMES UPDATE به همراه راهنمای تصویری

ALI dj

کاربر سایت
Jul 17, 2007
30
نام
علی
با سلام خدمت دوستان گرامی
می دونم شاید موضوع تاپیک تکراری باشه ولی این تاپیک رو برای دوستانی زدم که با استفاده از راهنمای کتبی موفق به اجرا نشدند ضمن اینکهپست اول در هر ساعت آپدیت و به محض اجرای بازی جدید شما را مطلع می کند
با تشکر
برای اجرای بازی های جدید به طریق زیر عمل کنید:

1-ابتدا برنامه ی Horizon رو از این لینک download کنید:http://www.xboxmb.com/download/?ref...BRlFqQ05IUkpJRlFGbWR6TVJ3QmhlWGEtc1JrZk9ZSE1B
2-فلش مموری خود را وارد xbox کنید و مراحل configure دا انجام بدید(مانند شکل)
2.jpg

3-آپدیت هارو از سایت روبه رو دانلود کنید(که البته من همه رو لینک می کنم)http://www.xbuc.net/
3.jpg

4-فلش مموری خود را به pc وصل کرده و برنامه ی Horizon رو باز کنید
5-سپس فایل رو به پوشه ی Title Update بکشید
6-زمانی که فایل انتقال یافت پیغام موفقیت آمیز بودن ظاهر می شود
7-حالا فلش مموری خود را به ایکس باکس وصل کنید
8-از قسمت Memory به فلش مراجعه کنید و فایل update را MOVE کنید(توجه : در صورت کپی کردن با ارور مواجه خواهید شد)
9-زمانی که فایل انتقال یافت از فلش مموری بیرون رفته و روی هارد کنسول رفته ولی داخل آن نروید
10-حالا دکمه ی Y را بزنید و بر روی گزینه CLEAR SYSTEM CACHE رفته و cache هارد را پاک کنید.
11-حالا بازی رو تو دستگاه بزارید و لذت ببرید.
اینم لیست بازی های داخل پکیج:
1-assassins creed
2-skyrim
3-forza 4
4-gears of war
5-ace combat
6-rage
7-batman
8-dark souls
9- modern warfare 3 (که هرچی بد بختی می کشیم تقصیر اینه !! :d)
اینم لینک :http://www.mediafire.com/?l9h06l7exacmn9x

مژده

battleshield 3 اجرا شد http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/TitleUpdates/***********3TitleUpdate1.rar
007 اجرا شد http://www.xbuc.net/?download&id=1235
NFS RUN اجرا شد http://www.xbuc.net/?download&id=1234

کپی برداری فقط با نام انجمن بازی سنتر و نام کاربری مجاز است

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ببخشید من متوجه نمیشم ؛ الآن من بدون این حرکات هم میتونم بازیهای دارای این قفل رو بازی کنم ! این کارها دقیقا به چه منظور هستن ؟:)
مرسی .

• Like
Reactions: Farh@d

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
ببخشید من یکمی نفهمیدم قضیه چیه. این آپدیت ها مربوط به چی می شن؟ با این روش میشه dlcها رو هم گرفت؟یکمی توضیح بدین تاپیک یکمی گنگه

ALI dj

کاربر سایت
Jul 17, 2007
30
نام
علی
ببخشید من متوجه نمیشم ؛ الآن من بدون این حرکات هم میتونم بازیهای دارای این قفل رو بازی کنم ! این کارها دقیقا به چه منظور هستن ؟:)
مرسی .

این برای کسانیه که رفتن لایو و آپدیت کردن شما که اجرا می کنی دیگه اینارو نمی خواد

---------- نوشته در 10:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید من یکمی نفهمیدم قضیه چیه. این آپدیت ها مربوط به چی می شن؟ با این روش میشه dlcها رو هم گرفت؟یکمی توضیح بدین تاپیک یکمی گنگه
این روش ربطی به dlc و این چیزا نداره و همونطور که به اون دوستم گفتم فقط برای کسانیه که رفتن لایو و دیگه بازیهای کپی xgd3 براشون اجرا نمیشه

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 PM ارسال شده بود ----------

واقعا مرسی
فقط یه سوال:
خود بازی رو باید رو هارد نصب کنیم؟(چون من هاردم 4گیگه)
نه نیازی نیست من بدون نصب هم بازی کردم مشکلی نداره

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
این روش برای آنلاین صد در صد فلگ میکنه اونای که تست کردن کد z شده 190D یعنی فلگ
ولی اونای که XGD3 , AP25 رو به طور آنلاین بازی نکردند هنوز فلگ نشدن

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
آخه خودش اینجوری گفته

[h=3]What is this site for?[/h] The XBOX 360 Update Center provides title updates for your XBOX 360 games. This site can be used if you are not able to download recent Title Updates via XBOX LIVE. This service should be used by people, owning an original XBOX 360 console, having no possibility to connect to XBOX LIVE. Everybody has the right to acquire updates for their bought software, regardless of technical possibilities.

ALI dj

کاربر سایت
Jul 17, 2007
30
نام
علی
آخه خودش اینجوری گفته

What is this site for?

The XBOX 360 Update Center provides title updates for your XBOX 360 games. This site can be used if you are not able to download recent Title Updates via XBOX LIVE. This service should be used by people, owning an original XBOX 360 console, having no possibility to connect to XBOX LIVE. Everybody has the right to acquire updates for their bought software, regardless of technical possibilities.
ببین اگه تا حالا لایو رفته باشی می بینی که هر چند وقت یک بار وقتی بازی رو اجرا می کنی یک آپدیت کم حجم در حد 2-3 مگ دانلود می کنه این سایت برای کسانیه که به لایو دسترسی ندارند و می خوان این آپدیت هارو داشته باشن.همین
حالا ما داریم سو استفاده می کنیم و آپدیت های قدیمی میریزیم که بازی هارو اجرا کنه .

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
ببین اگه تا حالا لایو رفته باشی می بینی که هر چند وقت یک بار وقتی بازی رو اجرا می کنی یک آپدیت کم حجک در حد 2-3 مگ دانلود می کنه این سایت برای کسانیه که به لایو دسترسی ندارند و می خوان این آپدیت هارو داشته باشن.همین
حالا ما داریم سو استفاده می کنیم و آپدیت های قدیمی میریزیم که بازی هارو اجرا کنه .

آها البته من فکر می کردم داشبورد رو آپدیت میکنه. چون دوستان می گفتن کل بازیهاشون از کار میافته. این در واقع همون پچ مشکلات بازی هستش احتمالا دیگه؟!
یعنی الان skyrim که گفتن لود شدنش از رو هارد مشکل داره یه آپدیت اومده براش اینه؟!همونی که 2.48 mb

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
دوستان خواهشا یکی این آپدیت skyrim رو امتحان کنه نتیجه ش رو بگه. آخه من کنسولم ظاهرا قطرات آخره عمرشه! :D می خوام تا یه دو سه هفته روزی نهایتا 1.5 ساعت بازی کنم امروز جیره م تموم شده! اگه کسی این زحمت رو بکشه جواب سوال خیلی ها رو تو این زمینه داده. مرسی

ALI dj

کاربر سایت
Jul 17, 2007
30
نام
علی
دوستان خواهشا یکی این آپدیت skyrim رو امتحان کنه نتیجه ش رو بگه. آخه من کنسولم ظاهرا قطرات آخره عمرشه! :D می خوام تا یه دو سه هفته روزی نهایتا 1.5 ساعت بازی کنم امروز جیره م تموم شده! اگه کسی این زحمت رو بکشه جواب سوال خیلی ها رو تو این زمینه داده. مرسی

ببین من از اون روزی که skyrim رو خریدم ریختم رو هارد اصلا هم ارور نداده تو هم بریز رو هارد جوابشو بگو اگه آپدیته skyrim رو می خوای بگو جدا برات آپلود کنم

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
ببین من از اون روزی که skyrim رو خریدم ریختم رو هارد اصلا هم ارور نداده تو هم بریز رو هارد جوابشو بگو اگه آپدیته skyrim رو می خوای بگو جدا برات آپلود کنم

نه مشکل ارور نداره اصلا. مشکلش اینه که تکسچرها کامل لود نمی شن. یه مشکلی بود که سازنده ها قول دادن که پچ براش بدن. حالا نمی دونم این آپدیت اونه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر