اپدیت جدید لایو oct 11

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من دارم بتمن بازی می کنم و چون امروز یه دفعه آواتارم رفت می خوام از ورژن قبلی به این آپدیت کنم؟مشکلی با بتمن و xgd3 که نداره؟فلگ و این داستانا چی؟

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من امروز برای اولین بار به لایو وصل شدم(بعد از 3 سال با ایکس باکس مرحوم سابق!) و بمحض وصل شدن این اپدیت رو خواست منم انجام دادم!
الان PES12 و تکن 6 و کرایسس 2 بازی کردم بدون هیچ مشکلی!
اما نکته عجیب اینکه مثل دوستمون وقتی اومدم گیرز او وار 3 رو بازی کنم زد تمام سیو بازیمو خراب کرد الان وضعیت من تو گیرز 3 مثل کسی هستش که اولین بار گیرز او وار 3 رو گذاشته تو دستگاه!! رنکم تازه شده بود لول 11 الان شد 0 !! علتش نمیدونم چیه!

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
متاسفانه سیو بازی درایور رو که تا آخراش رفته بودمم زده خراب کرده!!
پس اینطور که من فهمیدم این آپدیت 13604 برای اینه که سیو بازی هایی رو که xgd3 هستند رو خراب کنهb-)
پس بگو چرا این آپدیت نسبت به آپدیت 13599 حدود 1 کیلوبایت بیشتر شده بودb-)

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
اقا سلام منم زدم اپدیت رو نه سیو هام پرید نه چیزی شد بدون هیچ مشکلی Gears3 میرم

فقط یه سوال: محض اطمینان چطوری میشه از پروفایل بک اپ گرفت؟؟؟

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
اقا سلام منم زدم اپدیت رو نه سیو هام پرید نه چیزی شد بدون هیچ مشکلی Gears3 میرم

فقط یه سوال: محض اطمینان چطوری میشه از پروفایل بک اپ گرفت؟؟؟
پروفایلت رو بریز توی فلش مموری بعد فلش رو به pc وصل کن و پوشه xbox 360 (مخفیه)رو کپی کن توی هارد بعد دوباره فلش رو به xbox وصل کن و پروفایلت رو به حافظه xbox انتقال بده.

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
پس اینطور که من فهمیدم این آپدیت 13604 برای اینه که سیو بازی هایی رو که xgd3 هستند رو خراب کنهb-)
سلام به همه گی
محض اطلاع :
من 5 تا کنسولو به صورت افلاین اپدیت 13604 زدم وهیچ مشکلیم واسه هیچ کدوم بوجود نیومد . البته پیغام میده که خراب شده ولی مشکلی نداره .

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان

فکر نمیکنم اینطوری باشه . چون اگر اینجوری بود همه اونهایی که آپدیت کردن باید سیوشون میپرید . مثلا برای من که نپریده . یا کسی که اوریج میزنه برای چی باید سیوش خراب بشه؟

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
فکر نمیکنم اینطوری باشه . چون اگر اینجوری بود همه اونهایی که آپدیت کردن باید سیوشون میپرید . مثلا برای من که نپریده . یا کسی که اوریج میزنه برای چی باید سیوش خراب بشه؟
نمیدونم آخه بعضیا میان و میگن سیو هامون خراب شده بعد باز کسای دیگه ای میان و میگن هیچ مشکلی نداره
پس به این نتیجه میرسیم که هر کیو خدا بیشتر دوست داره سیو هاش خراب نمیشه(شوخی):d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
سلام به همه گی
محض اطلاع :
من 5 تا کنسولو به صورت افلاین اپدیت 13604 زدم وهیچ مشکلیم واسه هیچ کدوم بوجود نیومد . البته پیغام میده که خراب شده ولی مشکلی نداره .

چه پیغامی میده؟
اول آپدیت کردی بعد lt2 یا برعکس؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر