اویلن تریلر Cyberpunk در آخر هفته آینده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به صحبتهای Cd Projekt Red تریلر عنوان جدید آنها Cyberpunk در آخر هفته آینده به نمایش در می آید.
سازندگان بازی توضیح دادند Cyberpunk بهترین زمینه را برای آنها فراهم میکند تا موقعیتها و تمهای مهمی که در دنیای ویچر به علت فانتزی بودن آن شاهد آنها نبودیم را خلق کنند.
انتظار میرود این عنوان نیز همانند The Witcher دنیایی واقعی و خشن با همه زشتیهای موجود در آن را به نمایش بگذارد که تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب باشد.

منبع
m8qd9sejs9y5x2unoyul.jpg

HD -- SD

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
CG ی خوبی بود ولی با موسیقی اصلا حال نکردم.

پ.ن: لامصبا این Witcher 2 رو هم برا PS3 پورت کنید ما هم بازی کنیم دیگه :D

اگه تا حالا Witcher 2 رو بازی نکردی صرفا چون رو PS3 نیومده خودت رو دار بزن :D واقعا می گم چیز عجیبی رو از دست دادی ، به راحتی جز تاپ 10 ـه منه این بازی . سینه خیز برو رو PC بازیش کن . :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
CG ی خوبی بود ولی با موسیقی اصلا حال نکردم.

پ.ن: لامصبا این Witcher 2 رو هم برا PS3 پورت کنید ما هم بازی کنیم دیگه :D

pc.png
این رو برا چی گذاشتی خب!؟
1& 2 رو بازی کن اصلاً دچار دگرگونی میشی:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اگه تا حالا Witcher 2 رو بازی نکردی صرفا چون رو PS3 نیومده خودت رو دار بزن :D واقعا می گم چیز عجیبی رو از دست دادی ، به راحتی جز تاپ 10 ـه منه این بازی . سینه خیز برو رو PC بازیش کن . :D
قبلان توی کامیونیتی شون گفته بودن دوتا Triple A دارن یه دونه AA که توسط خودشون ساخته میشه. اون AAA های 100% سایبرپانک هستن و ویچر 3 و اون AA ام میتونه ویچر 2 باشه برای ps3.
از طرفی CD P RED افکار بزرگی داره. مثلان DLC مجانی میده و اون رو حق گیمر میدونه! یا اینکه از سازندهای کوچیک حمایت میکنه در ساخت و نشر بازیشون و مستقل باقی موندن و تولید بازیهای مولتی پلت و همکاری با ناشرهای بزرگ. این ویچر 3 ام توی این نسل واسه همین کنسولها عرضه میشه پس نیاز به یه کالکشن یا حداقل ویچر 2 برای ps3 هست.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
نسخه 360 هم گرافیک تکنیکی عالی داشت اونطور که 360 بازها میگفتن. درسته که CDP ریشه در PC داره، اما دلیلی نمیشه به بازار کنسول ها وارد نشه. با بزرگ شدن تیمشون و در نظر گرفتن زمان عرضه‌ی بازی برای همه‌ی پلتفرم های ممکن عرضه میشه.

داداش خوب عرضه شه؟مگه من چی گفتم؟گفتم رو پی سی یه سر و گردن بالاتره این واضحه اما خوب اگه برای کنسول ها هم بیاد طوری نیست ما که بخیل نیستیم

از Red Engine ساخته ست!. اونهائی که نگارش نهائی TW 2 رو روی PC با اخرین تنظیمات اجرا کردن میدونن من درمورد چی حرف میزنم :D.
این بازی در بهترین حالت واسه بهار 2015 اماده میشه (:D) تا اون روز 100% پیشرفتهای بصری به این حد میرسه.

دقیقا. من نسخه enhaced رو بازی کردم به فامیلمون هم که نسخه معمولی رو بازی کرده بود نشون دادم اون میگفت هم کنترلرش بهتر شده هم گرافیکش..تازه فریم این بازی تکه

اوج مشتری مداری CD Projekt با برداشتن DRM بازی The Witcher 2 بود که حتی به همین خاطر با Namco مشکل به هم زد.

با توئجه به سخت افزار کنسول های نسل بعد، احتمال نزدیک شدن گرافیک کنسول به PC خیلی زیاده. من فکر می کنم CD Projekt با The Witcher 2 خودشو با کنسول محک زد که اتفاقا بسیار موفق هم بود.

داداش اول این نسل هم کنسول به پی سی نزدیک شد یک سال بعد فاصله خیلی زیادشد این نسل هم همینطوره الان دارند تو کسنول ها از قطعات خوب بازار و حرفه ای استفاده می کنند ولی چون قابل ارتقا نیستند بعد یه سال عقب می افتند

بسیار هایپ شدیم فقط امیدوارم RPG نباشه..

چی؟؟؟ ار پی جی نباشه؟ قبلا هم گفته بودند یه rpg هست

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
pc.png
این رو برا چی گذاشتی خب!؟
1& 2 رو بازی کن اصلاً دچار دگرگونی میشی:biggrin1:
باو من با PC هم بازی میکنم. تعصب ندارم که حتما باید رو PS3 بازی کنم :D ولی من سیستمم زیاد قوی نیست، این لامصبم خیلی سنگینه 23-24 فریم بیشتر نمیده :D همین الان هم رو سیستمم نصبه :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
از معدود دفعاته که ما با شما هم نظریم خدا آخر عاقبتمون رو بخیر کنه:biggrin1:

من به خاطر چیز دیگری هایپ شدم..:d

چی؟؟؟ ار پی جی نباشه؟ قبلا هم گفته بودند یه rpg هست

والله این تمی که ما تو تریلر دیدم به نظر میاد RPG نباشه..

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
باو من با PC هم بازی میکنم. تعصب ندارم که حتما باید رو PS3 بازی کنم :D ولی من سیستمم زیاد قوی نیست، این لامصبم خیلی سنگینه 23-24 فریم بیشتر نمیده :D همین الان هم رو سیستمم نصبه :D

یه جور گفتی سنگین فلانه که من فکر کردم 3-4 فریم میگیری خوبه دیگه 23-24 :D COD که نیست که باید 60 و به بالا باشه:D
من به خاطر چیز دیگری هایپ شدم..:d

والله این تمی که ما تو تریلر دیدم به نظر میاد RPG نباشه..
:))
از اون لحاظ که خیالت راحت باشه بازی رو CDP داره میسازه:>

چه تمی!؟تمش شبیه Deus Ex هست که اون هم RPG یا حالا به قولی Action RPG هست دیگه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چه تمی!؟تمش شبیه Deus Ex هست که اون هم RPG یا حالا به قولی Action RPG هست دیگه
دقیقا تنهای دلیلی که من حال کردم با تریلر همین بود. اتمسفرش دقیقا شبیه Deus Ex هست. از بازی هایی که واقعا زندگی کردم باهاش.

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دقیقا تنهای دلیلی که من حال کردم با تریلر همین بود. اتمسفرش دقیقا شبیه Deus Ex هست. از بازی هایی که واقعا زندگی کردن باهاش.

چه چیزی شده این Cyberpunk با هرکی که فکر میکردم عمراً تو زندگیم سر قضیه ای تفاهم داشته باشم :-" اینجا دارم به تفاهمات میرسم>:d

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اکشن ادونچر سوم شخص با ته مایه های RPG، به نظرم مانورشون روی شخصیت پردازی زیاد نباشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمیدونم تو صفحه های قبل کسی گفته یا نه اما اون یارو که میاد اسلحه رو میگیره رو سر این دختره بدجور منو یاد قاضی درد میندازه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر