اویلن تریلر Cyberpunk در آخر هفته آینده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به صحبتهای Cd Projekt Red تریلر عنوان جدید آنها Cyberpunk در آخر هفته آینده به نمایش در می آید.
سازندگان بازی توضیح دادند Cyberpunk بهترین زمینه را برای آنها فراهم میکند تا موقعیتها و تمهای مهمی که در دنیای ویچر به علت فانتزی بودن آن شاهد آنها نبودیم را خلق کنند.
انتظار میرود این عنوان نیز همانند The Witcher دنیایی واقعی و خشن با همه زشتیهای موجود در آن را به نمایش بگذارد که تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب باشد.

منبع
m8qd9sejs9y5x2unoyul.jpg

HD -- SD

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
آهنگ تریلر هم از بند Archiveـه، اهنگ Bullets که آهنگ خیلی خوش ساختی هم هست، برای کسایی که دوست دارن... :d
به آخر 4shared.com اضافه کنین:mp3/bjEhMLIu/Archive_-_Bullets.html

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Archive آهنگ تریلر رو ساخته ، دوستانی که دنبال کارهای خفن تر از این بند هستند اینا رو ترجیحا گوش کنن : Again , Stick Me In My Heart .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اخرش ميگه "هر وقت اماده بشه منتشر ميشه:|"
خسته نباشيد!حالا كي اماده ميشه!!:|
اتفاقا من با این جمله خیلی حال کردم :D الکی وعده وعید نمیدن به ملت که اگه نتونستن بهش عمل کنن تاخیر بخوره یا مثلا چون سر وقت آمادش کنن نتونن به بعضی جاهاش رسیدگی کنن و فرداش با پچ حل کنن. یه کلام ختم کلام. هر وقت آماده شد میاد :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اتفاقا من با این جمله خیلی حال کردم :D الکی وعده وعید نمیدن به ملت که اگه نتونستن بهش عمل کنن تاخیر بخوره یا مثلا چون سر وقت آمادش کنن نتونن به بعضی جاهاش رسیدگی کنن و فرداش با پچ حل کنن. یه کلام ختم کلام. هر وقت آماده شد میاد :D

تازگیها همه ادای بلیزارد رو در میارن!!:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
تازگیها همه ادای بلیزارد رو در میارن!!:d

حالا نیست خیلی diablo 3 تکمیل و بی نقص بود...;;)
دوست عزیز پای بازیهای دیگه رو وسط نکش!
در بی نقص بودن و بدون باگ بودن خود بازی همتا نداره دیابلو!!
در ضمن این حرف هم که میگم ادای بلیزارد رو در اوردن چون چندین ساله که این شعاره بلیزاده و همیشه در جواب تاریخ عرضه بازیهاش اینو میگه!!

شما پای این شرکتو وسط کشیدی که خب طبیعتا پای بازیهاش هم وسط کشیده میشه پس این حرف شما بی معنیه.
ضمنا همون شروع کار سرورهای بلیزار ترکید و با این کارش صدای همه رو درآورد حالا باقیش بماند...
اینجا نیازی به مقایسه نبود که شما پای یه شرکت دیگه رو وسط کشیدی ولی حالا که کشیدی باید منتظر پیامد هاش هم میبودی !

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یه حسی میگه واسه 2016 - 2017 :D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

دوست عزیز پای بازیهای دیگه رو وسط نکش!
در بی نقص بودن و بدون باگ بودن خود بازی همتا نداره دیابلو!!
در ضمن این حرف هم که میگم ادای بلیزارد رو در اوردن چون چندین ساله که این شعاره بلیزاده و همیشه در جواب تاریخ عرضه بازیهاش اینو میگه!!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!

آره خب ازون نظر باحاله!
ولي خب ي سر نخي بدن ببينيم حدودا كي مياد!!!:d
انگار مثلا پيتزائه!!:d
هروقت اماده شد مياد!:d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

شما پای این شرکتو وسط کشیدی که خب طبیعتا پای بازیهاش هم وسط کشیده میشه پس این حرف شما بی معنیه.
ضمنا همون شروع کار سرورهای بلیزار ترکید و با این کارش صدای همه رو درآورد حالا باقیش بماند...
اینجا نیازی به مقایسه نبود که شما پای یه شرکت دیگه رو وسط کشیدی ولی حالا که کشیدی باید منتظر پیامد هاش هم میبودی !

شما که هنوز فرقی شوخی و جدی رو نمیفهمی خواهشا به من درس نده!!!
من خودم از فنهای اصلی CD Projek و Witcher هستم و حرفی هم که زدم هیچ ربطی به مقایسه نداشت که شما سریع شروع میکنی به کوبوندن دیابلو 3 و ترولش!!!
در ضمن سرورهای بلیزارد به خود بازی دیابلو 3 هیچ ربطی نداره و مشکلات اولیش به خاطر این بود که توقع این همه استقبال رو نداشتن!!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
شما که هنوز فرقی شوخی و جدی رو نمیفهمی خواهشا به من درس نده!!!
من خودم از فنهای اصلی CD Projek و Witcher هستم و حرفی هم که زدم هیچ ربطی به مقایسه نداشت که شما سریع شروع میکنی به کوبوندن دیابلو 3 و ترولش!!!
در ضمن سرورهای بلیزارد به خود بازی دیابلو 3 هیچ ربطی نداره و مشکلات اولیش به خاطر این بود که توقع این همه استقبال رو نداشتن!!

فن هرچی هستی به من ربطی نداره چون نه میدونم کی هستی نه اینکه به چی علاقه داری نه اینکه برام مهمه
حرفی که زدی شبیه شوخی بود یا نبود حرف من هم فقط یه جواب متناسب با حرف شما بود.اون چیزی رو که در واقع من نمیفهمم اینه که چطور و چقدر راحت به خودت اجازه میدی سر یه بحث بیخود دیگران رو نفهم خطاب کنی و برای بردن یه بحث کذایی به راحتی به دیگران برچسب بزنی

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چه خبره!!! یه دفعه می گفتی 2077 میاد، متناسب با اسم بازی هم می شد دیگه:d

نه خب این ها دارن رو Witcher 3 هم کار میکنن دیگه :D نمیتونن همین الآن بازی رو بدن که :D
احتمالاً 16-2015 یکم زودتر از اونی که دوستمون گفت،از الآن باید تا 2015 صبر کنیم 8-|

بعد هم یوبی سافتِت که نیست که :-" بازی رو راحت هر موقع که کامل آماده شد میدن حتی اگه شد 2087;;)
حرفی که زدی شبیه شوخی بود یا نبود حرف من هم فقط یه جواب متناسب با حرف شما بود.اون چیزی رو که در واقع من نمیفهمم اینه که چطور و چقدر راحت به خودت اجازه میدی سر یه بحث بیخود دیگران رو نفهم خطاب کنی و برای بردن یه بحث کذایی به راحتی به دیگران برچسب بزنی

شرمنده من میپرم وسط بحثتون:D
حاجی بحث مگه سر مالکیت کشمیره که برد باخت داشته باشه:D

اون Coming when it's ready رو هم تو گوگل بزنید میبیند که خیلی از پیج های که براتون میاره مربوط همین Diablo 3 هست:D

پ.ن:من موفق نشدم Diablo 3 رو بازی کنم:((البته هنوز:-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر