اویلن تریلر Cyberpunk در آخر هفته آینده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به صحبتهای Cd Projekt Red تریلر عنوان جدید آنها Cyberpunk در آخر هفته آینده به نمایش در می آید.
سازندگان بازی توضیح دادند Cyberpunk بهترین زمینه را برای آنها فراهم میکند تا موقعیتها و تمهای مهمی که در دنیای ویچر به علت فانتزی بودن آن شاهد آنها نبودیم را خلق کنند.
انتظار میرود این عنوان نیز همانند The Witcher دنیایی واقعی و خشن با همه زشتیهای موجود در آن را به نمایش بگذارد که تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب باشد.

منبع
m8qd9sejs9y5x2unoyul.jpg

HD -- SD

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
فن هرچی هستی به من ربطی نداره چون نه میدونم کی هستی نه اینکه به چی علاقه داری نه اینکه برام مهمه
حرفی که زدی شبیه شوخی بود یا نبود حرف من هم فقط یه جواب متناسب با حرف شما بود.اون چیزی رو که در واقع من نمیفهمم اینه که چطور و چقدر راحت به خودت اجازه میدی سر یه بحث بیخود دیگران رو نفهم خطاب کنی و برای بردن یه بحث کذایی به راحتی به دیگران برچسب بزنی

توجه کنی من اصلا کسی رو نفهم خطاب نکردم,این قدر بی ادب نیستم که این واژه رو به کار ببرم,این که خود شما علاقه داری این واژه رو واسه خودت به کار ببری به من ربطی نداره!!
در ضمن اصلا بنده بحثی با شما ندارم که بخوام حالا به گفته شما پیروز بشم توش,شما اول یاد بگیر که این فروم جای جنگ و مجادله نیست که برد و باخت توش معنی داشته باشه!!
باز هرچی میخوای بگو ولی حرفم رو باهات ادامه نمیدم چون اصلا مهم نیست!!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
توجه کنی من اصلا کسی رو نفهم خطاب نکردم,این قدر بی ادب نیستم که این واژه رو به کار ببرم,این که خود شما علاقه داری این واژه رو واسه خودت به کار ببری به من ربطی نداره!!
در ضمن اصلا بنده بحثی با شما ندارم که بخوام حالا به گفته شما پیروز بشم توش,شما اول یاد بگیر که این فروم جای جنگ و مجادله نیست که برد و باخت توش معنی داشته باشه!!
باز هرچی میخوای بگو ولی حرفم رو باهات ادامه نمیدم چون اصلا مهم نیست!!

منظوری نداشتی . اما بهتربود از این کلمه استفاده میکردی : " شما متوجه نمیشی " کلمه مناسب تریه ! گاهی اوقات فرق برخی کلمات و برداشت دیگران نسب بهش ، مثل بشین و بتمرگه !!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
پشت صحنه ی تریلر
البته به صورت کانسپت و عکس هایی از موشن کپچر و توضیحاتی در مورد ساختش هست. (ویدیو نیست).
یه قسمتی هست که گفتن:
Ever since we set out to create it, we knew the promo would work only if the female protagonist engendered a serious emotional response in the viewers and push the aesthetic boundaries of the typical female form.
خدا بخواد قراره کاراکتر اصلی زن باشه و همین خواهر بسیجی. :D
------------------
پ.ن نظر یکی از کاربران اونجا هم واقعا جالب بود:
More work has already gone into this game than the last 4 Call Of Duty games!

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
597
ویدئو رو می دیدم یه نکته رو متوجه شدم و اونم اینکه :

این ربات زن نسبت به گلوله مقاومه ! پس این طرفی که تفنگ گذاشته روی سرش عملا کارش بی معنیه :| !

کسی که تیر می خوره به صورتش ، گلوله میترکه ! بزنی فرق سرش هم فرقی نداره ! گلوله میترکه ! :d

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
تریلر رو دیدم... به عنوان هایپ کارش رو خوب انجام میده! ساخت خوبی داره! موزیک خوبی همراهیش میکنه، ایده ای کلی از پلات بازی به گیمر میده، میشه گفت Platige Image کارشو خوب انجام داده! اما بعد از اینکه دو سه بار تریلر رو دیدم چند تا تناقض رو دیدم که بد جور خودشون رو نشون میدادند!

یکی اینکه اصلا نمیشه باور کرد که تو سال 2077...یعنی بیش از 60 سال دیگه، هنوز گلوله ها "فلزی" هستند و مَرغی دارند و از اون طرف اسلحه ها هم هنوز خان دارند و گلوله فلزی شلیک میکنند! :| حالا این گلوله یا اسلحه از هر جنسی میخواد باشه، باشه! اصلا برای من باور پذیر نبود که ببینم تو سال 2077 هنوز اوضاع اینجوریه! از اون طرف ظاهر پلیس و لباس اونها رو هم اضافه کنید! اونم خیلی قدیمی تر از 2077 نشون میداد!

از طرفی متاسفانه باید بگم محیطی که تو تریلر دیدم اصلا نمیتونست بیانگر 60 سال دیگه باشه! اصلا!

PI تریلر خوب و با کیفیتی رو ساخته و بعد از اون تریلری که برا Witcher 3 ساخته بود، دوباره هم عالی کار کرد...فقط یادش رفت که داره 2077 رو نشون میده و کمی بی دقتی کرد!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
تریلر رو دیدم... به عنوان هایپ کارش رو خوب انجام میده! ساخت خوبی داره! موزیک خوبی همراهیش میکنه، ایده ای کلی از پلات بازی به گیمر میده، میشه گفت Platige Image کارشو خوب انجام داده! اما بعد از اینکه دو سه بار تریلر رو دیدم چند تا تناقض رو دیدم که بد جور خودشون رو نشون میدادند!یکی اینکه اصلا نمیشه باور کرد که تو سال 2077...یعنی بیش از 60 سال دیگه، هنوز گلوله ها "فلزی" هستند و مَرغی دارند و از اون طرف اسلحه ها هم هنوز خان دارند و گلوله فلزی شلیک میکنند! :| حالا این گلوله یا اسلحه از هر جنسی میخواد باشه، باشه! اصلا برای من باور پذیر نبود که ببینم تو سال 2077 هنوز اوضاع اینجوریه! از اون طرف ظاهر پلیس و لباس اونها رو هم اضافه کنید! اونم خیلی قدیمی تر از 2077 نشون میداد!از طرفی متاسفانه باید بگم محیطی که تو تریلر دیدم اصلا نمیتونست بیانگر 60 سال دیگه باشه! اصلا!PI تریلر خوب و با کیفیتی رو ساخته و بعد از اون تریلری که برا Witcher 3 ساخته بود، دوباره هم عالی کار کرد...فقط یادش رفت که داره 2077 رو نشون میده و کمی بی دقتی کرد!
خب تو هيلو و كيلزون هم گلوله ها فلزي بودن ولي ظاهر اون پليس ها كمي شبيه دشمنان توي كيلزون بودن!من كه اينجوري احساس كردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر