اویلن تریلر Cyberpunk در آخر هفته آینده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به صحبتهای Cd Projekt Red تریلر عنوان جدید آنها Cyberpunk در آخر هفته آینده به نمایش در می آید.
سازندگان بازی توضیح دادند Cyberpunk بهترین زمینه را برای آنها فراهم میکند تا موقعیتها و تمهای مهمی که در دنیای ویچر به علت فانتزی بودن آن شاهد آنها نبودیم را خلق کنند.
انتظار میرود این عنوان نیز همانند The Witcher دنیایی واقعی و خشن با همه زشتیهای موجود در آن را به نمایش بگذارد که تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب باشد.

منبع
m8qd9sejs9y5x2unoyul.jpg

HD -- SD

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برداشت شخصیت زیاد دور از ذهن نیست:d منم همین احساس رو دارم. قدر مسلم اینکه آدم بده نیست، چون در آخرای تریلر بانو (سایبر پانکیه!) باهاش نشسته تو یه ماشین و از گوگل هاش هم میزنه به چشش.
یادم رفت بگم موسیقی ش خیلی داغون بود. حوصله سر بر. وسطش صدا رو قطع کردم به خدا :D. فقط امیدوارم اینقدری جرات داشته باشن که شخصیت اصلی رو همین زنه بزارن. دیگه بالا میارم بازی با کرکتر اصلی مرد میبینم!.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یادم رفت بگم موسیقی ش خیلی داغون بود. حوصله سر بر. وسطش صدا رو قطع کردم به خدا :D. فقط امیدوارم اینقدری جرات داشته باشن که شخصیت اصلی رو همین زنه بزارن. دیگه بالا میارم بازی با کرکتر اصلی مرد میبینم!.

من حاضرم کلیمو بفروشم اکشن فیگور زنه رو بگیرم اونوقت :D

-----------

ولی انصافا در حد اسکوئر CG ساخته بودن به راحتی با CG های اسکوئر می تونست رقابت کنه :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من حاضرم کلیمو بفروشم اکشن فیگور زنه رو بگیرم اونوقت :D

-----------

ولی انصافا در حد اسکوئر CG ساخته بودن به راحتی با CG های اسکوئر می تونست رقابت کنه :D
CGــهای CD Projekt بعد ازشاهکاره The witcher 1 سر زبون ها افتاد.
دقیقا یادم هست یه لیست بود بهترین CGــهای با کیفیت بازیها رو دسته بندی کرده بود. CG آغازین Withcher 1 اول شد.>:d<

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
موسیقیش اصلا با فضاش سازگاری نداشت، یه چی پُست مدرن‌تر مینداختن روش در حد Skrillex اینا. شخصیت اصلی زنه باشه، بعد اونوقت سوم شخص هم باشه در حد بتمن (سری آرخام)، چطوره؟!
در ضمن شباهت موضوعیش با Remember me مثل رابطه‌ی Borderlands و Rage هست:-/ از دیدگاه کلی شبیه‌ هستند، ولی ذاتا با هم خیلی اختلاف دارن!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این همه روی قیافه طرف مانور دادن آخرش چرا دماغش اینقدر ضایع است؟:D
من عاشق طراحی فرانک وست (Dead Rising) و دانته (Ninja Theory) هستم که از هر نظر عادی و معمولی (مثل خودم) جلوه میکنن نه یه Lady Boy مثل جوونی های دی‌کاپریو!.
طراحی صورت هرچی بیشتر به واقعیت نزدیک باشه مخاطب راحتر با کرکتر ارتباط برقرار میکنه (مثل کرکترهای Mass Effect). حداقل درمورد من این مثله صدق میکنه :D.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Brace yourself ! Cyberpunk 2077 fans are coming
yahoo_4.gif

بخدا من این جماعتی که با دیدن به تریلر CG ـه 1 دقیقه ای این قدر جوگیر میشن و به قول خودشون کف و خون قاطی میکنن و هایپ راه میندازن رو درک نمیکنم :| :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بخدا من این جماعتی که با دیدن به تریلر CG ـه 1 دقیقه ای این قدر جوگیر میشن و به قول خودشون کف و خون قاطی میکنن و هایپ راه میندازن رو درک نمیکنم :| :D
نخیر فردین جان تک تک ما که اومدیم پست دادیم The Witcher 2 برامون بهتری بازی نقش افرینی این چند ساله بوده !! tw2 یه چیز فضایی و عجیب بود ااصلا !! اطمینانم داریم کیفیت ای بازی اگه بیشتر از اون نباشه کمتر هم نیست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این همه روی قیافه طرف مانور دادن آخرش چرا دماغش اینقدر ضایع است؟:biggrin1:

فیلم p0rn که نمیسازن، بازیه!

به لحاظ روانشناسی هرچقدر اشخاص و مدل ها توی یه تبلیغ یا بازی به واقعیت نزدیک تر باشن ارتباط برقرار کردن باهاشون راحت تره. یعنی مخاطب با دیدن اینها احساس معمولی بودن میکنه و میتونه لذت ببره. تو آمریکا تو بیشتر تبلیغ ها دارن بجای مدل های سایز صفر از دخترهای معمولی و حتی چاپ استفاده میکنن که اتفاقا باعث جذب مخاطب بیشتر هم شده.

توی طراحی شخصیت اگه قصد نداشته باشی سوپر هیرو خلق کنی بهتره که واقعیت نزدیکش کنی. البته منظورم توی بازی های Mature این چنینی هست. JRPG نیست که بشه بین زن و مرد هیچ تفاوتی قایل نشد!:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سخت نیست فردین جون. :D
تریلر وقتی با کیفیت باشه ملت عاشقش میشن. اون هم از CD Projekt.>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر