اویلن تریلر Cyberpunk در آخر هفته آینده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به صحبتهای Cd Projekt Red تریلر عنوان جدید آنها Cyberpunk در آخر هفته آینده به نمایش در می آید.
سازندگان بازی توضیح دادند Cyberpunk بهترین زمینه را برای آنها فراهم میکند تا موقعیتها و تمهای مهمی که در دنیای ویچر به علت فانتزی بودن آن شاهد آنها نبودیم را خلق کنند.
انتظار میرود این عنوان نیز همانند The Witcher دنیایی واقعی و خشن با همه زشتیهای موجود در آن را به نمایش بگذارد که تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب باشد.

منبع
m8qd9sejs9y5x2unoyul.jpg

HD -- SD

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عجیب عاشق بازی شدم . Smells Like Deus Ex's Spirit ، البته به خاطر سایبرپانک بودنش بود ولی خب بازم خیلی حس ِ DX داشت :crying1:. چقد من خوشبختم که CD Projekt داره میسازتش ، عمرا عنوان معمولی نمیشه .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Holy Mother :|
این تریلری بدجوری به دلم نشست. >:d<
جو بشدت عجیب و جذابی داشت و منو به یاد عنوان تحسین شده ی Deus Ex Human Revolution انداخت.
CD Projekt وقتی سازنده بازی باشه پس جای هیچ نگرانی برای بازی نیست.
گفتن وقتی بازی آماده بشه میاد، پس مطمئنا میره واسه نسل بعد و از این گفتشون پیداست چندان عجله ای واسه عرضه بازی ندارن.

پ.ن: این موزیک تریلر رو کسی نداره؟ خیلی خفن بود.

آخرین ویرایش:

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
یک RPG در دنیای مدرن با المان های کلاسیک این سبک و ساخته Cd Projekt Red میتونه یک معجون جدید و عالی باشه !
از همین الان میشه شخصیت پردازی و داستان و اتمسفر جالب بازی پی برد.این خیلی خوبه که بعد از این همه سال بالاخره یک عنوان
RPG واقعی میخواد منتشر بشه که توش خبری از Dragon فضاهای قرون وسطایی نیست !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
WOW... عالی بود.
دقیقا همون حسی بهم دست که با دیدن اولین تریلر Deus Ex:HR داشتم، با یه شاهکار طرفیم. :x
جمله ی آخرش هم خیلی خوب بود.
Coming: When It's Ready

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
قبل تریلر توئیت دادن که تریلر in engine خواهد بود.تریلر که اومد میخواستم سرمو بکوم به دیوار بترکه:dولی خب حیف...بعدا تکذیبش کردن:d
............
ظاهرا نکته مخفی هم تریلره داشته ! یه فریم از تریلر شامل یه سری نوشته میشه اینکه بازی خعلی دیگه تا تکمیل شدنش مونده و دلیل اینکه الان معرفیش کردن به خاطر تکمیل کردن تیمشون بوده ! هرکی تخصصشو داره پاشه بره تست بده:d
و ظاهرا اونیکی triple-Aشون هم تو پنجم Februry معرفی میشه که احتمال زیاد همون witcher بعدیه !
http://www.img4up.com/up2/89738401549158218403.png

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ظاهرا نکته مخفی هم تریلره داشته ! یه فریم از تریلر شامل یه سری نوشته میشه اینکه بازی خعلی دیگه تا تکمیل شدنش مونده و دلیل اینکه الان معرفیش کردن به خاطر تکمیل کردن تیمشون بوده
قبلان گفته بودن هنوز در مرحله کانسپت هست و راه زیادی پیش رو داریم. بدون شک بازی نسل بعدی هست.
:D.

مشخص شد اسم شهره Night City هست اون یارو ام که میخواد به زنه تیرخلاص بزنه پلیس نی یحتمل :D (برداشت شخصی).

آخرین ویرایش:

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
مشخص شد اسم شهره Night City هست اون یارو ام که میخواد به زنه تیرخلاص بزنه پلیس نی یحتمل :D (برداشت شخصی).
برداشت شخصیت زیاد دور از ذهن نیست:d منم همین احساس رو دارم. قدر مسلم اینکه آدم بده نیست، چون در آخرای تریلر بانو (سایبر پانکیه!) باهاش نشسته تو یه ماشین و از گوگل هاش هم میزنه به چشش.
من هم پسندیدم. هر چی بازی با اتمسفر سایبر پانک آید، خوش آید در کل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر