انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
رفقا پشه کش خوب چی سراغ دارین از این فصل دیگه پنجره ها رو که باز میذارم پشه ها میان سراغم
یعنی فکر کن به بقیه نگاه هم نمیکنن فقط منو خفت میکنن
چی استفاده میکنین که راضی بودین؟

• Like
Reactions: playstation2

30 big boss

کاربر سایت
Apr 12, 2020
90
سلام خدمت همه اساتید دهه 60
بنده بچه جنوب تهرانم و تمام 12 سال تحصیلی مدارس جنوب تهران رفتم
فقط فقط 4/5 تا معلم بودن که میتونم بگم انسان بودن و بقیه هیچ
از خاطرات تلخ
مداد و خودکار گذاشتن لای انگشت
چک ناظمی و معلمی خوردن
شیلنگ میلگردی که تو پام خورد چند بار و کبودی
با خط کش چوبی کف دست خوردن
نشستن کف کلاس در زمستان
گریه انداختن ناظم سر نمره انظباط
بیرون انداختن معلم از کلاس
سوال پرسیدن معلم شغل پدر سر این خیلی خاطره تلخ دارم (بچه های که پدر نداشتن
و اونایی که زندان معتاد و غیره بودن...)
کابوس بزرگ پیک شادی تو عید
اوج بدبختی تو کل هفته فقط یه جمعه داشتیم
و خیلی چیزای سیاه دیگه که یادم نمیاد
اخرش شد دیپلم ردی و بعد سربازی
و بعد دوباره تغییر رشته تو شبانه و گرفتن دیپلم و خداحافظی از درس
الان که مینویسم 33 سالمه و مجرد
تنها سرگرمی
کار . گیم . فیلم .پیاده روی تو پارک
ودیگر هیچ
از تمام اساتید معذرت میخوام که زیاد نوشتم دلم پر بود
با ارزوی موفقیت برای همه

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام خدمت همه اساتید دهه 60
بنده بچه جنوب تهرانم و تمام 12 سال تحصیلی مدارس جنوب تهران رفتم
فقط فقط 4/5 تا معلم بودن که میتونم بگم انسان بودن و بقیه هیچ
از خاطرات تلخ
مداد و خودکار گذاشتن لای انگشت
چک ناظمی و معلمی خوردن
شیلنگ میلگردی که تو پام خورد چند بار و کبودی
با خط کش چوبی کف دست خوردن
نشستن کف کلاس در زمستان
گریه انداختن ناظم سر نمره انظباط
بیرون انداختن معلم از کلاس
سوال پرسیدن معلم شغل پدر سر این خیلی خاطره تلخ دارم (بچه های که پدر نداشتن
و اونایی که زندان معتاد و غیره بودن...)
کابوس بزرگ پیک شادی تو عید
اوج بدبختی تو کل هفته فقط یه جمعه داشتیم
و خیلی چیزای سیاه دیگه که یادم نمیاد
اخرش شد دیپلم ردی و بعد سربازی
و بعد دوباره تغییر رشته تو شبانه و گرفتن دیپلم و خداحافظی از درس
الان که مینویسم 33 سالمه و مجرد
تنها سرگرمی
کار . گیم . فیلم .پیاده روی تو پارک
ودیگر هیچ
از تمام اساتید معذرت میخوام که زیاد نوشتم دلم پر بود
با ارزوی موفقیت برای همه
انشاالله دلتون شاد و تنتون سلامت باشه
و امیدوارم آینده روشنی پیش روی همه دوستان عزیز و مخصوصا فرزندان این کشور باشه.
انشاالله اتفاقات بهتری برای همه رقم بخوره.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,666
اتفاقا بدتر از معلم های زن وجود نداشت،
فکر کنم شما تا حالا معلم مرد نداشتید
از اول دبستان با چوب خط کش نه با چون درخت مارو میزدن
من تا دانشگاه مدرس رسمی زن نداشتم
دانشگاه تمامه ساتید زن منو پاس کردن جز 1 نفر که با خودش هم قهر بود

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با اجازه بزرگواران یه کم از بحث های ناراحت کننده فاصله بگیریم.
دوستان گیمر قدیمی الان چه سبک بازی‌هایی، چه عناوینی رو روی چه پلتفرمی دنبال میکنید؟
حس و حال بازی چطوره الان براتون؟
اکثرا سبک های قالب قدیم، پلتفرمر، اکشن، بزن و برو (آرکیدی) و اینا بود.

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
دوستان گیمر قدیمی الان چه سبک بازی‌هایی، چه عناوینی رو روی چه پلتفرمی دنبال میکنید؟
من شخصا حتی رگناروک رو به زور تموم کردم در هفته شاید کلا ۲ ساعت و اونم میشینم پای کنسول های قدیمیم نسل جدید بازی ها برای من تموم شده هستن ولی نمیدونم چه خارشی تو وجودم بود رفتم کنسول نسل جدید خریدم ولی خاک میخوره
با PS2 اخیرا ایول های قدیمی مثل ورونیکا و DEAD AIM کمی هم مزرعه دار( از باب ۱ راس اسب گرفتم ولی هنوز تک قلبه و شیر طلا هم از گاو گرفتم بلاخره) :D
بیشتر وحشت بقا بازی می‌کنم

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
wma13921214604_bb69.jpg
اینو دیدم یاد پردیس گیم افتادم یک ستون داشت یادم نیست اسمش چی بود یکی بود داستان این بنده خدارو میزاشت تههههه خنده بود 😂🤣 یادش بخیر چه عالمی بود حیف شد پردیس گیم 😢

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,951
نام
امین پاشاپور
سلام و درود، ارادت داداش
والاه من حدودا دارم 40 ساله میشم، و در کمال تعجب ، حس و حال و شور و شوقم به بازی برام دقیقا عین بیست سال پیش هست و همچنان با اشتیاق دارم بازی میکنم، من یه ps5 دارم و یه xbox ss دارم، هیچ کنسول قدیمی نمونده برام، ( کلا اینطوری بودم و هستم که وقتی یه کنسول جدید میاد، همه ی کنسول های نسل قبل رومیفروشم و یه پولی میزارم روش و کنسول جدید میخرم)
ار حس و حال و شوق بازی فقط این رو بگم که سال 1401 حدودا 16 تا بازی پلت کردم رو ps5، الان هم بعد عید wo long رو پلت کردم و الان هم دارم evil 4 remake بازی میکنم،
خلاصه تو این سن پیری هم عشق ویدئوگیم ازمون دست برنمیداره
یه نکته هم بگم که سوتفاهم نشه برا دوستان:
(( من اهل ارومیه و متاهل هستم و دو تا دختر دارم 11 و 8 ساله
خودمم کارمند اداره هستم و گه گاهی هم تو اسنپ کار میکنم، کارم هم تو اداره واقعا جزو کارهای سخت هست، معمولا صبح 6 از خونه حرکت میکنم به سوی اداره، و ظهر 3 برمیگردم خونه، بعد 5 تا 8 الی9 اسنپ کار میکنم، معمولا از 10 تا حدودا 1 گیم بازی میکنم و خواب و دوباره تکرار، و فقط روز های تعطیل اگه با خانواده نریم بیرون بیشتر گیم بازی میکنم،
این سبک زندگی دوتا مشکل بزرگ داره 1- کمبود خواب دارم همیشه 2- به کار های مورد علاقه ی دیگم نمیرسم، مثل فیلم و سریال دیدن
اینارو گفتم که تاخدایی نکرده یکی فکرنکنه که مثلا پولدارم و بیکار و هر کنسولی میاد میخرم و صبح تا شب هم بازی میکنم، نه دوستان منم مثل خیلی از دوستان کلی برا خرید ps5 حسرت کشیدم بعد با سختی و پس انداز و وام، بعد از یک سال از عرضه خریدم))

در اخر هم بگم واقعا علاقم به گیم بیش از اندازست و اصلا نمیتونم بدون گیم زندگی رو تصور کنم،
واقعا بعضی وقتا فکر میکنم اون ادمهایی که گیم بازی نمیکنن و یا گیم رو دوست ندارم، چطوری از زندگی لذت میبرن
انشالاه که حس و حال همتون گیمی باشه و همیشه گیم جزو برنامه های روزانتون باشه،
اینم یادم رفت بگم سبک مورد علاقم هک اند اسلش هست، در کل بازی های شمشیری رو خیلی دوست دارم
اینم عکس سامری سال 2022
7aa95ff0de17f50701bae4d2434ceeb1.jpg
f56c1dfb865a1b8c94d58101dc1783b1.jpg

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
سلام و درود، ارادت داداش
والاه من حدودا دارم 40 ساله میشم، و در کمال تعجب ، حس و حال و شور و شوقم به بازی برام دقیقا عین بیست سال پیش هست و همچنان با اشتیاق دارم بازی میکنم، من یه ps5 دارم و یه xbox ss دارم، هیچ کنسول قدیمی نمونده برام، ( کلا اینطوری بودم و هستم که وقتی یه کنسول جدید میاد، همه ی کنسول های نسل قبل رومیفروشم و یه پولی میزارم روش و کنسول جدید میخرم)
ار حس و حال و شوق بازی فقط این رو بگم که سال 1401 حدودا 16 تا بازی پلت کردم رو ps5، الان هم بعد عید wo long رو پلت کردم و الان هم دارم evil 4 remake بازی میکنم،
خلاصه تو این سن پیری هم عشق ویدئوگیم ازمون دست برنمیداره
یه نکته هم بگم که سوتفاهم نشه برا دوستان:
(( من اهل ارومیه و متاهل هستم و دو تا دختر دارم 11 و 8 ساله
خودمم کارمند اداره هستم و گه گاهی هم تو اسنپ کار میکنم، کارم هم تو اداره واقعا جزو کارهای سخت هست، معمولا صبح 6 از خونه حرکت میکنم به سوی اداره، و ظهر 3 برمیگردم خونه، بعد 5 تا 8 الی9 اسنپ کار میکنم، معمولا از 10 تا حدودا 1 گیم بازی میکنم و خواب و دوباره تکرار، و فقط روز های تعطیل اگه با خانواده نریم بیرون بیشتر گیم بازی میکنم،
این سبک زندگی دوتا مشکل بزرگ داره 1- کمبود خواب دارم همیشه 2- به کار های مورد علاقه ی دیگم نمیرسم، مثل فیلم و سریال دیدن
اینارو گفتم که تاخدایی نکرده یکی فکرنکنه که مثلا پولدارم و بیکار و هر کنسولی میاد میخرم و صبح تا شب هم بازی میکنم، نه دوستان منم مثل خیلی از دوستان کلی برا خرید ps5 حسرت کشیدم بعد با سختی و پس انداز و وام، بعد از یک سال از عرضه خریدم))

در اخر هم بگم واقعا علاقم به گیم بیش از اندازست و اصلا نمیتونم بدون گیم زندگی رو تصور کنم،
واقعا بعضی وقتا فکر میکنم اون ادمهایی که گیم بازی نمیکنن و یا گیم رو دوست ندارم، چطوری از زندگی لذت میبرن
انشالاه که حس و حال همتون گیمی باشه و همیشه گیم جزو برنامه های روزانتون باشه،
اینم یادم رفت بگم سبک مورد علاقم هک اند اسلش هست، در کل بازی های شمشیری رو خیلی دوست دارم
اینم عکس سامری سال 2022
7aa95ff0de17f50701bae4d2434ceeb1.jpg
f56c1dfb865a1b8c94d58101dc1783b1.jpg
اقا بی ادبی نباشه همسر و بچه های شما به بازی کردنتون گیر نمیدن مثلا نمیگن زشته بزرگ شدی و.... از این حرفا
من الان با ۳۱ سال سن بهم گیر میدن که این چیه بزرگ شدی تازه خیر سرم سر کار میرم هرچی هم هست خودم میخرم ولی این حرفا خیلی تومخه مجردم هستم اصلا بحث ازدواج هم میشه میترسم اصلا بگم به طرف من عاشق گیم هستم چون اکثر این کارارو بچه بازی میدونن متاسفانه

😢
من اگه هم بازی نکنم عاشق اخبار صنعت گیمم
کاش تحصیلات بازی سازی تو ایران رونق داشت با کله میرفتم 😅

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
اقا بی ادبی نباشه همسر و بچه های شما به بازی کردنتون گیر نمیدن مثلا نمیگن زشته بزرگ شدی و.... از این حرفا
من الان با ۳۱ سال سن بهم گیر میدن که این چیه بزرگ شدی تازه خیر سرم سر کار میرم هرچی هم هست خودم میخرم ولی این حرفا خیلی تومخه مجردم هستم اصلا بحث ازدواج هم میشه میترسم اصلا بگم به طرف من عاشق گیم هستم چون اکثر این کارارو بچه بازی میدونن متاسفانه

😢
من اگه هم بازی نکنم عاشق اخبار صنعت گیمم
کاش تحصیلات بازی سازی تو ایران رونق داشت با کله میرفتم 😅

این قسمت که قرمز کردم
تا این قسمت دیدم فهمیدم مجردی ، با خانواده زندگی میکنی ، خانواده و پدر و مادر این حرف بهت زدن 😁

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
655
فکر کنم شما تا حالا معلم مرد نداشتید
از اول دبستان با چوب خط کش نه با چون درخت مارو میزدن
من تا دانشگاه مدرس رسمی زن نداشتم
دانشگاه تمامه ساتید زن منو پاس کردن جز 1 نفر که با خودش هم قهر بود
داشتیم عزیز.

بیشتر منظورم اینه درسته که معلم های مرد بیشتر از لحاظ فیزیکی برخورد میکردن، از اون طرف معلم های زن هم به یه شکل دیگه.(گرم گرفتن با والدین یه عده از دانش آموز ها که خود به خود باعث میشد با بقیه فرق گذاشته بشه)
این موضوع از لحاظ Mentally از سن کم رو ذهن بچه پیاده میشه که من اگر پدر/مادر/آشنا در مدرسه یا محیط کار / هرجایی داشته باشم کارم را میوفته و به نفعمه، که خب به غیر از مدرسه تبعاتش رو هم در جامعه میبینیم.
درکل وقتی سیستم آموزش پرورش ایران از پایه مشکل داره، فرقی نداره معلم مرد باشه یا زن.

Sina pishdar

کاربر سایت
Mar 17, 2023
234
آقا دقت کردین یه سری ها که خودمون به دنیا اومدنشون رو با چشم دیدیم الان دارن ازدواج میکنن =))
یعنی نمیدونم چطوری شده که خیلی از همکلاسی ها و دوستان خودمون که یا چند تا بچه دارن یا حداقل ازدواج رو کردن ولی من هنوز جمعه ها با شوق دستمال میارم خاک کنسول هام رو میگیرم و کیف میکنم از دیدنشون=))=))
یه باگی توی گیمر ها هست که هم نسبت به بقیه گوشه گیر هستن و هم علاقه به ازدواج کمتر دارن
مثلا خودم الان اخیرا کسی زنگ بزنه پاشو شبی بریم بیرون عمرا از سریال و فیلم نگاه کردنم دست بکشم یه بهونه میارم و میشینم سریالم رو نگاه میکنم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
در مورد معلم خوب، من زیاد داشتم خوشبختانه. ولی بخوام فقط یه نفر رو انتخاب کنم، معلم تاریخ راهنمایی رو انتخاب می‌کنم.
یه معلم تپلی داشتیم به نام قلی‌زاده که واقعاً آدم درجه یکی بود. مهربون، با علم و دانش، سیبیلو(!)، با یه آرامش عجیبی که آدم رو از فضای سخت مدرسه خارج می‌کرد و می‌برد توی یه عالم دیگه با صدایی شبیه مرحوم حمیدرضا صدر، با همون میزان عشق و علاقه‌ای که صدر در مورد فوتبال صحبت می‌کرد.
برعکس خیلی از معلم‌ها که کلاً درس دادن رو یه چیزی مثل بقیه مشاغل می‌دونن و مثلاً شبیه تعمیرکاری که موتور ماشین رو راه میندازه، اینا هم میان توی کلاس و چند صفحه از کتاب رو می‌خونن و می‌رن، این آقای قلی‌زاده در کنار درس‌های کتاب، خودش هم کلی صحبت‌های جانبی می‌کرد. از ایراداتی که نسبت به کتاب تاریخ مدرسه می‌گرفت و چیزهایی که در مورد سیاست معاصر می‌گفت، تا جواب دادن به سؤال بچه‌ها در کمال آرامش.
من دبستان رو نمونه مردمی می‌رفتم (مثل اینکه بعداً اسم اینا شد نمونه دولتی) که اتمسفر خوبی داشت و دبیرستان هم غیرانتفاعی می‌رفتم، ولی راهنمایی دولتی بود و خب تفاوت جَو مدرسه رو از هر نظر نسبت به اون دو حالت دیگه تجربه کردم. یعنی به جز یه سری از معلم‌ها و عوامل مدرسه که اعصاب‌شون داغون بود، خود بچه‌ها هم بیشتر شر به پا می‌کردن. :D حالا توی همچین محیطی، یه معلم تاریخ بتونه کلاس رو خیلی آروم پیش ببره و بچه‌ها به جای مسخره بازی یا خوابیدن و... به صحبت‌هاش گوش کنن اون هم بدون ترس از کتک خوردن، واقعاً اتفاق جالبیه!
یه معلم ریاضی به نام مرادی هم داشتیم که آدم باحالی بود و اون هم هیکل عظیمی داشت! چاق پُر چربی نبود و از اینایی بود که مثلاً ۲ متر و خورده‌ای قدشون هست و استخون‌درشت هستن! بعد ایشون یه ماشین مینی‌ماینر داشت که هنوز نمی‌دونم دقیقاً چطوری توش جا می‌شد و یه بار این دو تا معلم که وزن‌شون روی هم شاید به بالای ۳۰۰ کیلو می‌رسید رو توی میرداماد داخل این مینی‌ماینر دیدم و یکی از جالب‌ترین صحنه‌های اون روزگار برای من بود! :D
حیف که ۱۰،۱۱ سال پیش شنیدم آقای قلی‌زاده سکته کرده و از دنیا رفته... :(

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,893
نام
حسين
توی این بحث های معلم دوران مدرسه ما من نظرم سیاه و سفیده. یعنی معلم خوب داشتم معلم بد هم داشتم. من خودم چون بچه آرومی بودم آنچنان کتک نخوردم. ولی رفتار یه معلمه با یکی از همکلاسیام تو سوم دبستان یادم نمیره. این همکلاسی ما بنده خدا سایز سرش خیلی گنده بود ( منظورم Head هست نه جای دیگه :)) ) بعد این معلمه یه روز یه متر پلاستیکی برداشت اومد جلوی جمع سر این بدبخت رو متر کرد جلو بچه ها و هِر هِر میخندید. فرداش همکلاسیمون مامانش رو آورد ولی بعید بدونم اون تحقیری که جلوی جمع شد رو هرگز فراموش کنه. جالبه این معلمه معروف بود به اینکه بچه دار نمیشه و واقعا هم همینطور بود. یعنی هم آدم ناراحت میشد واسش هم خوشحال که این بلد نیست با بچه ها چجوری رقتار کنه همون بهتر که بچه دار نشد. درس هم کلا نمیداد. زنگ تفریح به من و یکی دیگه از بچه ها میگفت از روی گام به گام سوال جوابای درس زنگ بعد رو روی تخته بنویسید که اومدم سرکلاس بهتون توضیح بدم :)) زنگای آخر هم همیشه یکیو میفرستاد براش نون بگیره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر