انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ممنونم . خوشبختانه خانمم فعلا مشکلی با گیمر بودنم نداره بام بازی میکنه . مثلا رچت اند کلنک رو داره بازی میکنه وقتی سرکارم از من جلوتر رفته و الان تنها نگرانیم اینه ک بازیو اسپویل کنه جلوم :D:D:D
به به به خوشبحالت اینشالا به پای هم پیر بشید و اما مشکلاتتون به نظرم سر ریلیز خدای جنگ شروع می شه اول کاری داداش خخخخ

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
این بازی خاطره انگیز هم 20 سالش شد. یادمه خیلی از تابستون ها عمرمو پای دو نسخش گذاشتم

View attachment 219631
می توانم بگم یکی از مهمترین و عالی ترین و شاهکار و ماندگار و خاص ترینو تک ترین تجربه زندگیم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
توی مهد کودک از همه بچه ها می پرسیدند که وقتی بزرگ شدی چه کاره میخوای بشی
به من که رسید گفتم :
من میترسم بزرگ بشم ! چون دیگه نمیتونم بازی کنم !

Streets of Rage - Intro Title Theme (Live)

کاش فرصت یا امکانی وجود داشته باشه که دوباره مثل زمانی که همه چیز جذاب بود زندگی را تجربه میکردیم .

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام به همگی . من که 46 سالم هست هنوز بازی میکنم و لذت میبرم . هم از بازیهای جدید هم بازیهای قدیمی و نوستالژی . یه سری بازیها رو با پسر 7 ساله ام کو اپ میریم . هر روز هم اخبار گیم رو چند بار چک میکنم . اصلا نمیتونم فکر کنم که روزی برسه و بازی نکنم . ولی متاسفانه به دلایل اقتصادی هنوز PS5 نگرفتم .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
سلام به همگی . من که 46 سالم هست هنوز بازی میکنم و لذت میبرم . هم از بازیهای جدید هم بازیهای قدیمی و نوستالژی . یه سری بازیها رو با پسر 7 ساله ام کو اپ میریم . هر روز هم اخبار گیم رو چند بار چک میکنم . اصلا نمیتونم فکر کنم که روزی برسه و بازی نکنم . ولی متاسفانه به دلایل اقتصادی هنوز PS5 نگرفتم .
اگر لذت میبرید پس جزو جوانها حساب میشید !

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
انشالله به زودی PS5 هم می گیری آقا مهران
راستی هم سنیم :D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
من توی دوستان و فک و فامیلم تقریا هیچ کس گیمر نیست متاسفانه! فقط یه رفیقی داشتم بچه بودیم تا حدودی گیمر بود که دیگه وقتی رسید به 17 18 سالگی گذاشت کنار!! :| فقط من موندم
واقعا خیلی علاقه مندم این دوستانی که مثلا بالای 40 سالن و هنوزم گیم میزنن (حتی با بچه ـشون!) رو از نزدیک ببینم!
خیلی خوبه توی این سن هم کسی انقدر دلش جوون باشه، حالا توی کشورایی که سطح رفاه خوبی دارن این موارد طبیعیه، ولی توی ایران و مثلا بعد از ازدواج که هزار مشکل میریزه سر آدم، گیمر موندن خیلی قابل تقدیره :-bd
دمتون گرم!

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اگر لذت میبرید پس جزو جوانها حساب میشید !
من یه اشتباه کردم بابام گیمربازنشسته بود با پپ سی من اشناش کردم الان دهن کنسولامو سرویس کرده عجیب از پپ سی من خوشش میاد دهن پلی۱ با پپسی من سرویس کرده همش هم می گه نسخه های بعدیش بیین کی میاد
من توی دوستان و فک و فامیلم تقریا هیچ کس گیمر نیست متاسفانه! فقط یه رفیقی داشتم بچه بودیم تا حدودی گیمر بود که دیگه وقتی رسید به 17 18 سالگی گذاشت کنار!! :| فقط من موندم
واقعا خیلی علاقه مندم این دوستانی که مثلا بالای 40 سالن و هنوزم گیم میزنن (حتی با بچه ـشون!) رو از نزدیک ببینم!
خیلی خوبه توی این سن هم کسی انقدر دلش جوون باشه، حالا توی کشورایی که سطح رفاه خوبی دارن این موارد طبیعیه، ولی توی ایران و مثلا بعد از ازدواج که هزار مشکل میریزه سر آدم، گیمر موندن خیلی قابل تقدیره :-bd
دمتون گرم!
من برعکس کل خانوادم گیمر بودن به جز مادرم الانم باید جانشين برای خودم تعیین‌ کنم بابام مال دوره قبل از گیمر یعنی سنگ کاغذ قیچیه همش به من می گه تاره دوران رسیده ۳۰سالمه ولی در مقابل بابام هیچم تو گیم پدرم پپ سی من قهاری بود رو پلی وان

آخرین ویرایش:

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
220
شماها که خوبید من این سنم انیمه های این مدلی میبینم و عشق میکنم. گور بابای سن زندگیتون رو بکنید.

View attachment 220070
اره واقعا
بعضی وقتا با خودم میگم اخه چرا باید با ۳۰سال سن بشینم رچت اند کلنک بازی کنم، از اون بدتر ،از بازی کردنش لذت ببرم :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
اره واقعا
بعضی وقتا با خودم میگم اخه چرا باید با ۳۰سال سن بشینم رچت اند کلنک بازی کنم، از اون بدتر ،از بازی کردنش لذت ببرم :D
این جمله "آخه من چرا فلان کار رو باید انجام بدم چون فلان سالمه" دروازه ورود به افسردگیه که معمولا از 40 سالگی به بعد میاد سراغ آدم.
هیچوقت و هیچوقت از چیزی که لذت می برید دست نکش چون بعدها دائم به یادش می افتی و آه می کشی که چه دوران خوبی داشتیم و ...
حقیقتش من همین دو ماه قبل رچت شماره یک نسخه ریمستر رو برروی پلی استیشن 3 تموم کردم (قبلا بازی نکرده بودم) با اینکه گرافیکش دیگه هیچ جذابیتی نداره و حتی مکانیزم گیم پلیش قدیمی شده اما تجربه جالبی بود.امروز هم Fall Guys رو مجددا دانلود کردم کمی تفریح کنیم. :D
تو این شرایط که معلوم نیست چقدر دیگه زنده ایم خودتون رو محدود نکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر