انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
ینی همسرتون اهل بازی نیست؟
اصلا PS4 مون مال همسرم بود . من قبلش اکس باکس داشتم. ولی یه ساعت بازی میکنه مثل من گیر نمیده الانم دلش میخواد Days Gone رو بازی کنه ولی تا نیم ساعت بازی میکنه میگم دسته رو بده دوستام آنلاین شدن. میده بهم :D

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
اقا یه سوال از افراد متاهل دارم
شما ها به طرفتون گفتید که به بازی کامپیوتری علاقه دارید ؟

اگه اره چه واکنشی طرفتون نشون داده
من اولین نامزدیم که به هم خورد رفتم PS2 خریدم :))
کلا تاهل و گیم کنار هم خیلی سخته ... دخترا خیلی کم پیش میاد درک کنن بحث گیم رو !
اکثرشون تو این فازن که گیم مال بچه هاس ! اونوقت اون همه تفریحات مسخرۀ خودشون مال بزرگاس !
لذت اونا لذته، لذت ما عنه ! :))

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
من متاهلم و دو تا بچه هم دارم.اول ازدواجمون با بخشی از پول وارم ازدواج یه ps3 خریدیم و با هم بازیهای دو نفره بازی میکردیم بچه ی اول که بدنیا اومد خانمم دیگه بازی نکرد
و من روزی 2 تا 3 ساعت بازی میکنم.اگه بیشتر بشه تایمش اعتراض میکنه ولی در کل چون توضیح دادم با بازی کردن به آرامش میرسم تا حدودی درکم میکنه.ولی خب نمیشه چسبید
به یه بازی و روزی 6 7 ساعت بازی کرد!

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
من مجردم و همیشه اول رابطه میگم گیم تو زندگیم از اولویت‌ها و قطعا بخش جدایی ناپذیره. اکثرا هم اوایل اوکین ولی یکم که میگذره و مثلا میبینن بیست تومن پول میخوای بدی پای کنسول بازی بحث و دعوا شروع میشه و دیگه وا ویلا:D
در اینجور مواقع بهترین راه حل اینه که گوشی رو خاموش کنی بری بلادبورن بزنی به آرامش و ارضای روحی برسی:D

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من متاهلم و دو تا بچه هم دارم.اول ازدواجمون با بخشی از پول وارم ازدواج یه ps3 خریدیم و با هم بازیهای دو نفره بازی میکردیم بچه ی اول که بدنیا اومد خانمم دیگه بازی نکرد
و من روزی 2 تا 3 ساعت بازی میکنم.اگه بیشتر بشه تایمش اعتراض میکنه ولی در کل چون توضیح دادم با بازی کردن به آرامش میرسم تا حدودی درکم میکنه.ولی خب نمیشه چسبید
به یه بازی و روزی 6 7 ساعت بازی کرد!
با توجه به تصویر پروفایلتون میگم رد دد هم بازی روزی دو ساعت نیست. حالا چه آنلاین چه استوری. ولی با وجود بچه همینم خوبه :)

من صبح ها که میخوام بیام سر کار میگم کاش میشد امروز مرخصی بودم تا عصر یه سره بازی میکردم و لول آپ میکردم :))

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با توجه به تصویر پروفایلتون میگم رد دد هم بازی روزی دو ساعت نیست. حالا چه آنلاین چه استوری. ولی با وجود بچه همینم خوبه :)

من صبح ها که میخوام بیام سر کار میگم کاش میشد امروز مرخصی بودم تا عصر یه سره بازی میکردم و لول آپ میکردم :))
البته من این حس وابستگی ب گیم رو از زمان دبیرستان ب بعد از دست دادم ولی اخرین بار ک این حس برگشت بهم ، زمانی بود ک بلادبورن بازی میکردم
صبحا دقیقا همین حس شما رو داشتم و عصر ک میرسیدم خونه سریع ناهار میخوردم و مینشستم پای بازی تا ساعت 6 7 شب :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من که ازدواج نکردم ولی یادمه اون روزی که ps4ام رسید با دوستم قرار بود بریم بیرون . اینقدر که ذوق و شوق داشتم قرارو کنسل کردم یادمه خیلی ناراحت شده بود . ولی چند روز بعد باهم GTA Vو Assassin's creed b black flag و tekken 7 بازی میکردیم :D .
یکی دیگه از دوستامم بهم میگفت فقط روزی یه ساعت حق داری بازی کنی که خیلی برام سخت بود و عصبی شده بودم.
ول کلا کم پیش میاد خانوما با گیم مشکلی نداشته باشن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
این گلایه ای که اکثرا دوستان می کنن ربطی به خود گیم بازی کردن نداره بلکه به زمان زیادی هست که پای بازی میذارین

شما مثلا ازدواج کن بعد کل هفته روزی 4 ساعت برو با دوستات فوتبال بازی کن، یا روزی 5 ساعت برو خارج از تایم کاریت کار کن، یا مثلا روزی 4 ساعت بشین فیلم دلخواهتو تکی ببین مطمین باش از فرداش خانومت نمیذاره هیچکدوم از این کارا رو انجام بدی:D:D
برعکسشم صادقه، خانوم خود شمام روزی 5 ساعت سریال ببینه یا حتی بشینه گیم بزنه اعصابت خورد میشه:D

خلاصه که وقتی با یه نفر دیگه اید کم بازی کنید ولی همیشه بازی کنید تا اونم یه گوشه تنها نمونه

.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
آخی یادش بخیر زمانی که tlou روی ps3 اومد عاشق بودیم و تریپ ازدواج
بعد از تموم کردن تلو گفتم دیگه دارم متاهل میشم گیم رو میزارم کنار
رفتم کنسول رو فروختم و بعدش ی فرد خیلی پولدارتر از من با شاسی بلند سفید اومدو طرف رو برد(بخدا قسم که دقیقا همینطوری شد و خیر سرش اقوام هم بود)
منم رفتم باز کنسول خریدم و گیمر موندم تا الان:)) و فکر کنم دیگه مجردم بمونم:D
از من که گذشت ولی علایقتون و عادتهاتون رو بخاطر ی شخص کنار نذارید منظورم علایق و عادتهای سالم هست مثل همین گیم مثل ورزش کردن
البته با شرایط فعلی خیلی سخت هست,اکثر دوستان من از وقتی متاهل شدن زندگیشون فقط شده زن و بچشون و دیگه خودشون رو بیخیال شدن
در کل فکر ازدواج دارید شرایط خودتون رو بشینید دقیق بسنجید که ببینید میتونید از پس اداره ی زندگی در این کشور بر بیاین که خدایی نکرده بعدا پشیمون نشید

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
رفتم کنسول رو فروختم و بعدش ی فرد خیلی پولدارتر از من با شاسی بلند سفید اومدو طرف رو برد(بخدا قسم که دقیقا همینطوری شد و خیر سرش اقوام هم بود)
از من که گذشت ولی علایقتون و عادتهاتون رو بخاطر ی شخص کنار نذارید منظورم علایق و عادتهای سالم هست مثل همین گیم مثل ورزش کردن
البته با شرایط فعلی خیلی سخت هست,اکثر دوستان من از وقتی متاهل شدن زندگیشون فقط شده زن و بچشون و دیگه خودشون رو بیخیال شدن
در کل فکر ازدواج دارید شرایط خودتون رو بشینید دقیق بسنجید که ببینید میتونید از پس اداره ی زندگی در این کشور بر بیاین که خدایی نکرده بعدا پشیمون نشید
یادش بخیر خاطره ای ک از تلو دارم اومدن نتایج کنکور هستش :D قشنگ یادمه ماه رمضون بود و ساعت 3 صبح و شب های احیا، من نشسته بودم داشتم تلو میزدم و
همون مرحله بودم ک تازه تیرکمون بهمون میداد بازی ، خلاصه مامانم از مراسم احیا اومد گفت برو نتایج کنکور رو بیار ببینم چکار کردی، منم رفتم نتایج رو اوردم و دیدم ی عدد عجیب و سمی بود :D
دیگه مامانم ب حالت پوکر فیس گفت زحمت کشیدی و بلند شد رفت منم رفتم فیلم سویینی تاد رو دیدم :D

در مورد قضیه ازدواج هم ک فدا سرت دادش بزرگترین شانس زندگیت رو اوردی و باید ازون بنده خدا تشکر کنی :D دور من هر کی این اتفاق براش افتاده همه الان دارن خداروشکر میکنن.
دوست من دقییییقا همین مورد شما براش پیش اومد و هر وقت صحبت میکنیم کلی دعا میکنه برا اون شخصی ک باعث شد ازدواج این بهم بخوره :D

قسمت اخر حرفت رو ک شدید قبول دارم ، اینکه ادم علایق و عادتهای سالم خودش رو بخاطر شخص دیگه نادیده بگیره ب مرور زمان باعث میشه ک نسبت ب اون فرد حس بدی پیدا کنید و بالاخره
ی روز حسابی از خجالتش در بیاین و هر چی تو دلتون بوده رو بهش بگین ک دیگه باعث دلخوری میشه پس بهتره همه چیز رو همون اول بار بگین و تکلیف رو مشخص کنید.

بحث ازدواج خیلی پیچیده هستش ، ازونجایی ک گیم ( و تمام سرگرمی های سالم) توی مملکت ما دیگه لاکچری شدن واقعا توی زندگی ادم رو تحت فشار میذارن، البته شاید بعضی ها هم
هزینه کردن ماهی 7 8 ملیون برای گیم و کنسول براشون مشکلی نباشه ولی خب حداقل اطراف من ازین خبرا نیست و هرکی ازدواج کرده دیگه سطح توقعات و رفاحیاتش چسبیده ب صفر :D

یا مثلا بحث بچه دار شدن هم هست ک دیگه واقعا برای من یچیز ترسناک حساب میشه و همیشه خودم رو جای بچه خودم میذارم و میگم این اگه توی ایران بدنیا بیاد و بزرگ بشه حتی اگه بیاد
بزنه توی گوشم و فحش هم بهم بده حق داره ، فک کنم تا اون زمان دیگه قرار باشه ادم کل سرمایه زندگیش رو بده و ی کنسول بخره براش :D کلا اعتقاد بنده این هست ک بچه دار شدن در ایران ی جنایت بزرگ
در حق یک انسان هست البته با احترام ب تمامی دوستان.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
یادش بخیر خاطره ای ک از تلو دارم اومدن نتایج کنکور هستش :D قشنگ یادمه ماه رمضون بود و ساعت 3 صبح و شب های احیا، من نشسته بودم داشتم تلو میزدم و
همون مرحله بودم ک تازه تیرکمون بهمون میداد بازی ، خلاصه مامانم از مراسم احیا اومد گفت برو نتایج کنکور رو بیار ببینم چکار کردی، منم رفتم نتایج رو اوردم و دیدم ی عدد عجیب و سمی بود :D
دیگه مامانم ب حالت پوکر فیس گفت زحمت کشیدی و بلند شد رفت منم رفتم فیلم سویینی تاد رو دیدم :D

در مورد قضیه ازدواج هم ک فدا سرت دادش بزرگترین شانس زندگیت رو اوردی و باید ازون بنده خدا تشکر کنی :D دور من هر کی این اتفاق براش افتاده همه الان دارن خداروشکر میکنن.
دوست من دقییییقا همین مورد شما براش پیش اومد و هر وقت صحبت میکنیم کلی دعا میکنه برا اون شخصی ک باعث شد ازدواج این بهم بخوره :D

قسمت اخر حرفت رو ک شدید قبول دارم ، اینکه ادم علایق و عادتهای سالم خودش رو بخاطر شخص دیگه نادیده بگیره ب مرور زمان باعث میشه ک نسبت ب اون فرد حس بدی پیدا کنید و بالاخره
ی روز حسابی از خجالتش در بیاین و هر چی تو دلتون بوده رو بهش بگین ک دیگه باعث دلخوری میشه پس بهتره همه چیز رو همون اول بار بگین و تکلیف رو مشخص کنید.

بحث ازدواج خیلی پیچیده هستش ، ازونجایی ک گیم ( و تمام سرگرمی های سالم) توی مملکت ما دیگه لاکچری شدن واقعا توی زندگی ادم رو تحت فشار میذارن، البته شاید بعضی ها هم
هزینه کردن ماهی 7 8 ملیون برای گیم و کنسول براشون مشکلی نباشه ولی خب حداقل اطراف من ازین خبرا نیست و هرکی ازدواج کرده دیگه سطح توقعات و رفاحیاتش چسبیده ب صفر :D

یا مثلا بحث بچه دار شدن هم هست ک دیگه واقعا برای من یچیز ترسناک حساب میشه و همیشه خودم رو جای بچه خودم میذارم و میگم این اگه توی ایران بدنیا بیاد و بزرگ بشه حتی اگه بیاد
بزنه توی گوشم و فحش هم بهم بده حق داره ، فک کنم تا اون زمان دیگه قرار باشه ادم کل سرمایه زندگیش رو بده و ی کنسول بخره براش :D کلا اعتقاد بنده این هست ک بچه دار شدن در ایران ی جنایت بزرگ
در حق یک انسان هست البته با احترام ب تمامی دوستان.
دقیقا شانش آوردم که نشد و خدا رو شکر میکنم از این بابت
نظرت درباره ی بچه دار شدن هم دقیقا با من یکی هست
بخاطر همین کلا قید ازدواج رو زدم

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
واقعا اگه ادم بخواد ازدواج کنه که بهش سخت بگذره همون بیخیال بشه بهتره
ولی تمام اینا به انتخاب درست ختم میشه
پسر خاله من تازه ازدواج کرده حرف خوبی میزنه
میگه ازدواج مثل یه کفش میمونه نه باید بزرگ باشه نه کوچیک باید اندازه باشه تا راحت باشی

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
این گلایه ای که اکثرا دوستان می کنن ربطی به خود گیم بازی کردن نداره بلکه به زمان زیادی هست که پای بازی میذارین

شما مثلا ازدواج کن بعد کل هفته روزی 4 ساعت برو با دوستات فوتبال بازی کن، یا روزی 5 ساعت برو خارج از تایم کاریت کار کن، یا مثلا روزی 4 ساعت بشین فیلم دلخواهتو تکی ببین مطمین باش از فرداش خانومت نمیذاره هیچکدوم از این کارا رو انجام بدی:D:D
برعکسشم صادقه، خانوم خود شمام روزی 5 ساعت سریال ببینه یا حتی بشینه گیم بزنه اعصابت خورد میشه:D

خلاصه که وقتی با یه نفر دیگه اید کم بازی کنید ولی همیشه بازی کنید تا اونم یه گوشه تنها نمونه

.
من خانمم روزی 5 ساعت بشینه سریال بزنه خب منم میشینم Apex بازی میکنم. از خدامم هست.

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701

یکی از اتفاقات خوب برای من اینه که پسرم که 5 سالشه از 2 سالگی عاشق اینه بشینه بازی کردن من رو ببینه!البته یه وقتهایی دسته رو هم بهش میدم یه چرخی تو محیط میزنه.رد دد 2 و گاد آو وار رو هم با هم تموم کردیم!خانمم هم چون میبینه این میشینه و سرگرمه و آرومه غر نمیزنه.یه سری این بازیها رو روزی 5 6 ساعت بازی میکردم!الانم گیر داده به خانم الوی و هورایزون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر