انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آقا به نظر شما گندش درنیومده دیگه همه بازیا رو دارن اوپن ورد میسازن؟ [-(
ماموریت های فرعی که کوچک و پرتعداد که خیلیاشون نا تاثیر چندانی تو بازی دارن نه انگیزه ای برای انجامش هست ...
طی کردن مسافت های طولانی که خیلی وقتا حوصله سربر میشه
رقابت به جای کیفیت بازی خیلی وقتا بیشتر میره سمت بزرگ بودن محیط و شلوغ بودن محیط ... نمیگم بازی این مدلی ساخته نشه ... ولی دیگه نباید دیگه اکثریت بازیا باشه ! (:|
خود شماها به عنوان گیمر چند تا از صحنه های ماندگار که تو ذهن تون مونده به خاطر شلوغی و بزرگی محیط بوده؟!!
گرافیک و گیم پلی و داستان و ... همه رو فدای ا.پن ورد بودن میکنن بعضی سازنده ها
من خودم الان به خصوص با این وضعیت اقتصادی پولی بابت بازی ای که زیر 15 ساعت گیم پلی داشته باشه نمیدم، ولی درسته صرفاً بازی نباید اپن ورلد باشه که پلی تایم زیاد داشته باشه نمونه اش هم TLoU2، و یا اپن ورلد هم میخواد باشه مثل RDR2 باشه. با مسیر صعودی که سطح انتظار گیمر ها داشته در این چند سال، بازی ساختن خیلی کار سخت تری شده برای استودیو ها که همین امر باعث شده خیلی ها شون به جای ایجاد حجم و عمق در بازی ها شون مساحتش رو بالا ببرن. نمونه ای که الا تو ذهنم و جز اولین ها بود که عمق داشت محیطش، Arkham City هست که با اینکه مپ تقریباً کوچیکی داشت ولی خاطراتی که از محیط هاش تو ذهنمونه از کل مپ های AC های جدید روی هم بیشتره :D اما شما ببین انگشت شمارن استودیو هایی که بازی های این چنین نو آوارانه و به قول منتقد ها Masterpiece تولید می کنند، در نتیجه همونجور که هر بازار رقابتی باید بشه هر استودیو بازی هایی با سطح کیفی متفاوت تولید می کنه که هر کدوم تعداد طرفدارای خودشون دارند ولی خب اختلاف کیفی چندتاشون خیلی فاصله گرفته از بقیه. در کل از دوران طلایی گیم که از هر 10 بازی 9 تاش مورد پسند همه بود خیلی دور شدیم:-<

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
دوستان متاهل بعد از ازدواج با گیمر بودن مشکلی ندارین؟؟؟ آقا ما مجبوریم بدون اطلاع قبلی و بدور از دید هر کسی یک ساعت بازی کنیم خیلی شرایط سختی شده
سلام
من خانمم و 36 سالمه متاهلم روزی 9 ساعت سر کاریم بعد که میایم خونه یه شام فوری و بعدم هدفن و رد دد انلاین تا سه صبح :)))
همسرم بازیمو تماشا میکنه ببشتر موقع ها اون میخوابه من دارم با دوستام بازی میکنم
فعلا که صداش در نیومده زیاد. یکم غر میزنه اما زیاد نیست :)))
گاهی هم لوکیشن کالکت کردن ها رو برام پیدا میکنه تو نقشه که من سریع جمع کنم
فعلا که خوبیم با هم
حالا ببینیم چی میشه :D

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اقا یه سوال از افراد متاهل دارم
شما ها به طرفتون گفتید که به بازی کامپیوتری علاقه دارید ؟

اگه اره چه واکنشی طرفتون نشون داده
خلاصه بگم با پنبه سر میبرن چنان سرتون رو شلوغ میکنن که خود بخود نتونی بازی کنی.
پ.ن: طبق یک قاعده کلی هرچیزی که خانم ها رقیب خودشون بدونن. در افق دور دست محو میشه حالا بازی باشه یا درس یا کار تفاوت چندانی ندارند.

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78

کلا باید سیاست داشته باشی، نباید خیلی تابلو کنی!

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید

سوال جالبی هست، یادم میاد حدودا ده سال پیش موقع آشناییمون به خانمم گفتم که گیم یه بخش جدایی ناپذیر از زندگی منه و اگه سعی کنی منو ازش جدا کنی قطعا تاثیر منفی در زندگیمون خواهد داشت، خدا رو شکر همون توضیحات کافی بود، البته قطعا نمی‌تونید همون تایمی که قبلا روی گیم میذاشتید رو بعد از ازدواج هم بذارید و اگر همسرتون با گیم آشنا هم نباشه هیچوقت نظر چندان مناسبی نسبت به کنسول شما نخواهد داشت، اما به شخصه معتقدم دو طرف باید به علایق همدیگه احترام بذارند و تا جایی که باعث مشکلات در زندگی نشه با این علایق کنار بیاند، ولی نهایتا تو این مورد بخصوص باید یکم خوش شانس هم باشید!

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
منم همسرم از همون اوایل آشناییمون می دونست من گیمرم و کلاً گاردی نداشت نسبت بهش و خیلی زود هم فهمید بیشترین چیزی که باعث خوشحالیم میشه و براش خرج می کنم گیمه، ولی بعضاً مواقعی بوده که انصافاً به هیچ موجود زنده ای توجه نمی کردم ساعت های زیادی که اینجا خداییش حق اعتراض داشت که البته این موضوع بستگی به بازی ای داشت که پلی میدادم :D در کل ولی به نظرم حتی بعد از ازدواج هم چه مرد چه زن باید تایم رسیدگی به علایق شخصی خودشون رو داشته باشن

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
من قبل از ازدواج گفته بودم به همسرم که گیمر هستم اما شدتشو نگفته بودم. که همون کار دستم داد. اولاش یکم بحث میکرد سر اینکه چرا اینقد بازی میکنی و به قول دوستمون احساس میکرد رقیب براش اومده اما خب من خودم کمتر کردم تایم بازی رو و خانمم هم کنار اومد تا جایی که برای تولدم TLOU PART2 رو خرید و یه مدت هم Overcooked میزدیم و طوری شده بود که خانمم به شدت علاقمند شده بود به این بازی و میگفت باید همه مراحل 3 ستاره بشه.:D الان هم که پسرم به دنیا اومده کمتر شده وقتم اما باز هم خانمم خودش گاهی اوقات میگه ما(خانمم و پسرم) میریم خونه مامانم، تو بشین یه دوساعتی بازی کن دلت باز بشه.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من متاهل نیستم ولی تو هر رابطه ای بودم بازی میکردم و طرف های مقابلم هم اکثرا نظر مساعدی در مورد بازی نداشتن ولی من کار خودمو میکردم :D
دوستان متاهل بعد از ازدواج با گیمر بودن مشکلی ندارین؟؟؟ آقا ما مجبوریم بدون اطلاع قبلی و بدور از دید هر کسی یک ساعت بازی کنیم خیلی شرایط سختی شده
بنظر من ادم باید همون اول کار تکلیف رو یسره کنه و بگه میخواد بازی کنه،این پنهون کاریا منو یاد دوران تینیجری میندازه ک یسری کار ها رو پنهونی ادم میکنه ک طرف ناراحت نشه
تازه کار هایی ک اصلا هیچ ایرادی نداره مث بازی کردن یا بیرون رفتن با رفقا :D
در کل ازدواج نکنید این نصیحت من ب تمام شما عزیزان دل :D

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
من متاهل نیستم ولی تو هر رابطه ای بودم بازی میکردم و طرف های مقابلم هم اکثرا نظر مساعدی در مورد بازی نداشتن ولی من کار خودمو میکردم :D

بنظر من ادم باید همون اول کار تکلیف رو یسره کنه و بگه میخواد بازی کنه،این پنهون کاریا منو یاد دوران تینیجری میندازه ک یسری کار ها رو پنهونی ادم میکنه ک طرف ناراحت نشه
تازه کار هایی ک اصلا هیچ ایرادی نداره مث بازی کردن یا بیرون رفتن با رفقا :D
در کل ازدواج نکنید این نصیحت من ب تمام شما عزیزان دل :D
متاسفانه در ۹۹% مواقع فقط کافیه اسم بازی کامپیوتری بیاری تا بشی بچه حالا اون ور اب اسمشو میزارن تفریح سالم
من هنوز درک درستی از این جمله که ازدواج نکنید پیدا نکردم
یعنی تا اخر عمرت تنها بمونی
خدایش فکرشم ترسناکه
هرچند ادمای رو دیدم که اشتباه انتخاب کردن پشیمونن
یه بنده خدای به من میگفت طرفت اگه دنیاش مثل تو باشه دیگه غمی نداری

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
سلام
من خانمم و 36 سالمه متاهلم روزی 9 ساعت سر کاریم بعد که میایم خونه یه شام فوری و بعدم هدفن و رد دد انلاین تا سه صبح :)))
همسرم بازیمو تماشا میکنه ببشتر موقع ها اون میخوابه من دارم با دوستام بازی میکنم
فعلا که صداش در نیومده زیاد. یکم غر میزنه اما زیاد نیست :)))
گاهی هم لوکیشن کالکت کردن ها رو برام پیدا میکنه تو نقشه که من سریع جمع کنم
فعلا که خوبیم با هم
حالا ببینیم چی میشه :D
ینی همسرتون اهل بازی نیست؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی

هردوتون قبل ازدواج و تو دوران آشنایی علاقیتون، میزان و شدت علاقه و وقتی که براش میذارین رو به همدیگه بگین تا نفر مقابلتون درکش کنه و بعد ازدواج براتون مشکل پیش نیاد.
من خودم قبل ازدواج کامل توضیح دادم و خانومم هم خودش گیمر کژوال بود و مشکلی نداشت(الانم گاهی با من کرش ریسینگ و اینا بازی میکنه)
برعسکشم هست که خانوما گاهی دوس دارن با دوستاشون وقت بگذرونن یا مهمونی بگیرن یا پای سریال باشن که اگر قبل ازدواج بهتون اطلاع نده بعد ازدواج گاها مشکل ساز میشه

خلاصه که قبل ازدواج کامل با هم صحبت کنید چون : " اهمیت وقت گذروندن برای تفریحات و علایق شخصی خخخخخیلی زیاده و بعد ازدواج که فشار زندگی طبیعتا بیشتر هم میشه اهمیت خودشو بیشترم نشون میده "

.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
متاسفانه در ۹۹% مواقع فقط کافیه اسم بازی کامپیوتری بیاری تا بشی بچه حالا اون ور اب اسمشو میزارن تفریح سالم
من هنوز درک درستی از این جمله که ازدواج نکنید پیدا نکردم
یعنی تا اخر عمرت تنها بمونی
خدایش فکرشم ترسناکه
هرچند ادمای رو دیدم که اشتباه انتخاب کردن پشیمونن
یه بنده خدای به من میگفت طرفت اگه دنیاش مثل تو باشه دیگه غمی نداری
دقیقا مشکل همینه ، همشون فک میکنن بازی کردن کار بچه ها هستش و اصلا تخصصی توی این زمینه ندارن :D

اون قسمت اخر رو کلا ب شوخی گفتم، شرایط هر کسی فرق داره از هر نظر، من فقط نظر خودم رو گفتم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر