انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
یادش بخیر سگا.نه یا ده سالم بود گیر دادم بابام آتاری خرید بعد که دیگه ترکید چند سال بعد رفتیم جمهوری سگا خریدیم.چه کیفی میکردیم با این سگا و بازیهاش.یادش بخیر
سالها گذشته و هنوز هم طعم بچگی و آتاری و سگا زیر زبونمه و بهترین دوران زندگیم همون دورانه

Ali_Asghar

کاربر سایت
Jun 3, 2021
7
سلام دوستان
دم همتون گرم
هرچی دنبال اکانت قدیمم گشتم پیدا نکردم
فکر نمی کردم بر و بچز 30 ساله باشن که هنوز گیم بزنن
چی جوری توی سی سالگی گیم میزنین، من اومدم Assassins Creed Odyssey رو تموم کنم ، 8 ماه طول کشید، اونجا بود که فهمیدم دوران اتمام گیمینگمون سر رسیده =(( (البته نا گفته نماند PC جدید خواسته باشم بگیرم خیلی گرون شده )
2 روز دیگه میشم 31 :):) ، به خودم قول دادم دیگه بازی کردن رو ترک کنم ، توجیهم این بود که آدم سی ساله بازی نمی کنه، اومدم توی گوگل سرچ زدم گیمر های 30 ساله ، فکر نمیکردم چیزی پیدا بشه ، این تاپیک رو دیدم دوباره معتاد شدم :):):)
در کل توی این سن و سال دیگه وقت نمیشه بازی کرد ، ولی باز هم هفته ای 2 یا 3 ساعت بیکار بشم گیم میزنم

هر جا که هستین سالم و سر حال و پر انرژی باشین
سلام بر دوستان خوبم

آقا ما اومدیم اینجا یکم ارشاد شیم به خاطر ازدواج بازی رو بزاریم کنار ، الان با این چیزایی که شما نوشتین بد آموزی داشت کلا گیم غلبه کرد به ازدواج :)) :)) :)) :))
ولی خب در کل توی خواستگاری قید می کنم که گیمینگ جزو علایق هامه ، فعلا که هنوز کسی پیدا نشده بیاد مارو بگیره :):):)
ازدواج هم مثل بازی یک سن داره همونطور که بچه ها توی نظرسنجی گفتن بین 15 تا 20 برای گیمینگ، اگر سن ازدواج هم از یک حدی بگذره به نظرم خوب نیست فقط باید شانس بیارین زن خوب گیر بیارین مگر اینکه کلا نخواین ازدواج کنین

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
سلام بر دوستان خوبم

آقا ما اومدیم اینجا یکم ارشاد شیم به خاطر ازدواج بازی رو بزاریم کنار ، الان با این چیزایی که شما نوشتین بد آموزی داشت کلا گیم غلبه کرد به ازدواج :)) :)) :)) :))
ولی خب در کل توی خواستگاری قید می کنم که گیمینگ جزو علایق هامه ، فعلا که هنوز کسی پیدا نشده بیاد مارو بگیره :):):)
ازدواج هم مثل بازی یک سن داره همونطور که بچه ها توی نظرسنجی گفتن بین 15 تا 20 برای گیمینگ، اگر سن ازدواج هم از یک حدی بگذره به نظرم خوب نیست فقط باید شانس بیارین زن خوب گیر بیارین مگر اینکه کلا نخواین ازدواج کنین
زندگی این قدر تلخه گاهی که باید تا اخر عمر حسرت این رو بخوری که چرا چرا چرا .....اگه کسی پیدا کردی دوستش داشتی بهش پیشنهاد بده تا قبل از این که دیر بشه و بعدها افسوس بخوری .رفیق امیدوارم موفق باشی تو زندگی

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
games-dobleh_67mq.jpg
ایول چه ترکیب پرروییی به قول بهادر

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سلام بر دوستان خوبم

اقا بازی کردن عین فیلم دیدن یا موزیک گوش دادن می مونه مگه اونا سن دارن؟ اینم فرقی نمی کنه سن نداره شما اوقات فراغتت می تونی با یکی از اینا پر کنی به نظرم این 3تا خیلی مفید تر از اینستا هستن

بعدشم چیزی که من از دخترهای ایرانی فهمیدم که همشون عین هم هستن:D
در جزئیات شاید فرق هایی داشته باشن اما در کلیات همونن:D

یعنی یکسری تصمیمات و حرف هاشون یا رفتارهاشون همه شبیه همه:D

از بچگی هم همیشه گفتن دخترها احساسی هستن و زود وابسته می شن که همش کشکه
یعنی همشون یک پا بازگیر حرفه ای هستن از همون ابتدا شما برای اینده انالیز می شید و دل کندن هم اداش در میارن که سخته براشون

در مجموع ازدواج هم نکردید چیزی رو از دست ندادید مگر شما هم با همین دید اینده نگری محض جلو برید
بچه دار شدن هم که با این شرایط سخت و توقع زیاد بچه ها کلا از زندگی می ندازتون یعنی همه چیز تعطیل فقط بچه اونم پیشنهاد نمی شه

حالا پس چی پیشنهاد می شه؟ تا اخر عمرتون فقط گیم بزنید و از زندگی لذت ببرید:D

البته مثکه برق قطعه💩

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اتفاقا امروز بحثش بود با یکی از همکاران این یک شاهکار فراموش نشدنیه یه همسایه مردم ازار که یادمه زمان ریلیز بحث هایی از این جمله که می گفتن این بازی رو یه مریض روانی !!!!!ساخته که مردم ازاری رو ترویج می ده

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اتفاقا امروز بحثش بود با یکی از همکاران این یک شاهکار فراموش نشدنیه یه همسایه مردم ازار که یادمه زمان ریلیز بحث هایی از این جمله که می گفتن این بازی رو یه مریض روانی !!!!!ساخته که مردم ازاری رو ترویج می ده
الان یه آمار گرفتم گویا ‏‎‎سازنده اش نسخه ريمستر شده بازى رو با اسم Neighbours back From Hell پارسال منتشر كرده!!
كيفيت به شدت خفنی داره
نمیدونم قرار دادن لینک ایراد داره یانه
ولی خب ‏‎‎‏‎‎لينک دانلود نسخه كامل ريمستر شده اش اینه:
https://t.co/NR1IOWFmv4?amp=1
حدود 1.5 گیگ

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
الان یه آمار گرفتم گویا ‏‎‎سازنده اش نسخه ريمستر شده بازى رو با اسم Neighbours back From Hell پارسال منتشر كرده!!
كيفيت به شدت خفنی داره
نمیدونم قرار دادن لینک ایراد داره یانه
ولی خب ‏‎‎‏‎‎لينک دانلود نسخه كامل ريمستر شده اش اینه:
https://t.co/NR1IOWFmv4?amp=1
حدود 1.5 گیگ
ایول دمت گرم نمی دونستم حتما دان می کنمش

Ali_Asghar

کاربر سایت
Jun 3, 2021
7
سیستم یکی از رفقا ضعیفه
توی سال 2021 دارم با بچه ها آنلاین بازی می کنم
پی سی گیمر باشی و استراتژیک باز ، قطعا از روی عکس تشخیص میدی چیه B-)B-)B-):):)
انصافا هم هنوز بهم حال میده

IMG_20210717_211203.jpg

شرمنده اسکرین شات میگرفتم بازی هنگ میکرد به اجبار از روی صفحه لپتاپ با گوشی عکس گرفتم ، به بزرگواری خودتون ببخشید :)

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,643
می‌دونم داداشی
ولی کوماندوز بیشتر دوست داشتم 😁
بخاطر همین گفتم فقط کوماندوز ۲ و ۳
زیاد میونه ای با بازیا آنلاین ندارم ☺️😁
آها. :D کماندوز ۳ اول شخص شده بود ؟آره؟خیلی خوب بود.حالا اگر دوست داشتی امتحان کنی با این gameranger سرور lan شبیه سازی میکنن با نسخه کرکی آنلاین میزنن.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
نه کوماندوز ۳ گانه دوربین مثل همین بازی command and conquer ه

images

سبک بازی رئال تایم تاکتیک هستش
خیلی خیلی معروف بود بازیش

و به شدت سخت
جدیدن هم ریمیک شده چند نسخه اش

81BFSHB1-lL._SL1500_.jpg
این بازی رو پلی۲ پلی دادم بی نهایت برای من عالی بود پایه شدم دوباره بازیش کنم

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,643
نه کوماندوز ۳ گانه دوربین مثل همین بازی command and conquer ه

images

سبک بازی رئال تایم تاکتیک هستش
خیلی خیلی معروف بود بازیش

و به شدت سخت
جدیدن هم ریمیک شده چند نسخه اش

81BFSHB1-lL._SL1500_.jpg
الان چک کردم اون نسخه اول شخص Commandos: Strike Force بود.نسخه اول شخص اش هم خدایی خوب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر