انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
برا ps2 و pc هست
هر دو تا میتونی دانلود کنی
من خودم بشخصه با ps2 راحترم

بخصوص کابل کامپونت هم داشته باشی

154619-Syberia_II_(Europe)_(En,Fr,De,Es,It)-1.jpg
بله من هنوزم باپسرم در ارتباطم و کابل کامپونت هم دارم و می خوام باهاش کماندو پلی بدم من هوای پسرمو دارم و به نوه نتیجه ندیده نمی فروشمش !!!!یه پسر برا پدرش همه چیزشه

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
دوستان منم مرز ۳۰ سالو‌ تازه رد کردم و بگم خوده ادم باید مسیره زندگیشو با علایقش انتخاب کنه البته الان واقعا سخته من مسیره زندگیمو بردم سمت گیم اولش گیم نت داشتم بعد دیدم اعصابم دیگه نمیکشه یه لول بالاتر بردمو کاره گیمینگ و سیستمو کنسول میکنم.
الان از نینتندو 3ds تا سوییچ تا ۴ و ۵ و محصولات ایکس باکس همه در کنارمن خخخ خب مغازه داشتن هم دردسرای خودشو‌داره ولی همین که صب تا شب اینا کنارمن حالم خوبه.واینکه فعلا مجردم و طبق تجربیاتی که داشتم کلا رابطه خانوما خیلی با گیم خوب نیس و حالا منکه کارم اینه اما قبله ازدواج حتما و حتما منطقی و بدون پنهون کاری نه تنها گیمری بلکه تمومه عادتاتون رو بگید بعدا مشکلی پیش نیاد.
ولی واقعا میتونید با تلاش سمت اهدافتون برید پس نا امید نشید ♥️♥️♥️

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان منم مرز ۳۰ سالو‌ تازه رد کردم و بگم خوده ادم باید مسیره زندگیشو با علایقش انتخاب کنه البته الان واقعا سخته من مسیره زندگیمو بردم سمت گیم اولش گیم نت داشتم بعد دیدم اعصابم دیگه نمیکشه یه لول بالاتر بردمو کاره گیمینگ و سیستمو کنسول میکنم.
الان از نینتندو 3ds تا سوییچ تا ۴ و ۵ و محصولات ایکس باکس همه در کنارمن خخخ خب مغازه داشتن هم دردسرای خودشو‌داره ولی همین که صب تا شب اینا کنارمن حالم خوبه.واینکه فعلا مجردم و طبق تجربیاتی که داشتم کلا رابطه خانوما خیلی با گیم خوب نیس و حالا منکه کارم اینه اما قبله ازدواج حتما و حتما منطقی و بدون پنهون کاری نه تنها گیمری بلکه تمومه عادتاتون رو بگید بعدا مشکلی پیش نیاد.
ولی واقعا میتونید با تلاش سمت اهدافتون برید پس نا امید نشید ♥️♥️♥️
والا من خیلی گفتم به زن ایندتون بگید چه کاره اید حالا هر چی مخصوصا گیمر بودن مشکل پیش نیاد

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
کلوپ پس جمع کردی
یه بار میخواستم بیام همدان پیشت
اره دیگه ماله زمانه طفولیت بود یک سال بود کلوپ بعد شد گیم نت بعد هی گسترش دادم اخرش اعصاب یاری نکرد و واقعا همیشه این تو ذهنم بود کاری باشه که باهاش زندگی کنم منم که میشناسی زندگیم کنسول و تکنولوژی و گیم و گجت بود سره همین این مسیرو انتخاب کردم الانم لابلای کارام تک تکه بازیارو تموم میکنم و واقعا احساس خوبی داره.سختیاش هست اما مثلا وقتی یه سیتم گیمینگ کاستوم میکنی یا کنسولای مختلفو همرو داری ارومت میکنه .
حالا تا ازدواج و اینده خدا ببینیم چه تقدیری رقم میزنه

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ماهم بالاخره رسیدیم به 30 و گیمر بودن قسمت مهمی از زندگیم بوده و هست.
سخته مثل ایام 20 تا 25 سال درگیر گیم بود اما هنوزم سعی میکنم روزی 2 ساعت رو وقت پاش بزارم:D
به به خوش آمدید اینشالا گیمر بمونی

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
اره دیگه ماله زمانه طفولیت بود یک سال بود کلوپ بعد شد گیم نت بعد هی گسترش دادم اخرش اعصاب یاری نکرد و واقعا همیشه این تو ذهنم بود کاری باشه که باهاش زندگی کنم منم که میشناسی زندگیم کنسول و تکنولوژی و گیم و گجت بود سره همین این مسیرو انتخاب کردم الانم لابلای کارام تک تکه بازیارو تموم میکنم و واقعا احساس خوبی داره.سختیاش هست اما مثلا وقتی یه سیتم گیمینگ کاستوم میکنی یا کنسولای مختلفو همرو داری ارومت میکنه .
حالا تا ازدواج و اینده خدا ببینیم چه تقدیری رقم میزنه
آدرس مغازه رو برام پخ کن
چون پاساژ مهدیه و پاساژ ایران ندیدمت :-??

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
220
به به خوش آمدید اینشالا گیمر بمونی
ممنونم . خوشبختانه خانمم فعلا مشکلی با گیمر بودنم نداره بام بازی میکنه . مثلا رچت اند کلنک رو داره بازی میکنه وقتی سرکارم از من جلوتر رفته و الان تنها نگرانیم اینه ک بازیو اسپویل کنه جلوم :D:D:D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
ممنونم . خوشبختانه خانمم فعلا مشکلی با گیمر بودنم نداره بام بازی میکنه . مثلا رچت اند کلنک رو داره بازی میکنه وقتی سرکارم از من جلوتر رفته و الان تنها نگرانیم اینه ک بازیو اسپویل کنه جلوم :D:D:D
یکی از بزرگترین الطاف خداوند داشتن زن گیمره. :D
انشاالله خوشبخت بشید🙏🙏🙏

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر