انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
واقعأ با هوش بودن..:Cheesygrin: نمیدونم چرا تو فکر
medal of honor ps1 افتادم ..یادش بخیر
View attachment 144125View attachment 144127

آره این بازی خیلی باحال بود. \m/ یادته به سربازهای دشمن که تیر میزدی چقدر بامزه بالا و پایین میپریدن؟ مخصوصا که به پاهاشون تیر میزدی. :D
اونایی که کارتت رو چک میکردن هم باهوش بودن.

77rz_mohps1.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یادش بخیر...من بیشتر از بقیه‌ی نسخه‌های GTA اینو بازی کردم :D

144258

یه یادی هم بکنیم از بهترین ویژگی‌های دو نسخه اول GTA...

یکی از خنده‌دارترین کارایی بود که میشد تو بازیها انجام داد و دوران بچگی خیلی باهاش خندیدم =)) نسخه‌های بعدی GTA بعد از اینکه این ویژگی رو ازش حذف کردن دیگه برام GTA نبود :))

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
واقعأ با هوش بودن..:Cheesygrin: نمیدونم چرا تو فکر
medal of honor ps1 افتادم ..یادش بخیر
خیلی بازی خوبی بود... هدشات شدن دشمنا عالی بود... کلاهشون رو هوا جا میموند :D
اتفاقا اونجا که بحث تلفظ اسم های بازی بود، میخواستم من همین مدال رو بگم، اسمایی که ازش یادمه: مدالِ هُنَری، مدال آف هُنور، مدال آف هنر

یکی از خنده‌دارترین کارایی بود که میشد تو بازیها انجام داد و دوران بچگی خیلی باهاش خندیدم =)) نسخه‌های بعدی GTA بعد از اینکه این ویژگی رو ازش حذف کردن دیگه برام GTA نبود :))
رو دست نداشت! جداً چرا همچین ویژگی رو از بازی حذف کردن؟ اتفاقا وقتی 3D شد، میشد یه انیمیشن بامزه هم واسش طراحی کرد :D

=====================================
@che-jaleb
حواسم بهت هستا... سوسکی میای پستا رو لایک میکنی و میری... آی سی یو!!! :D

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
اون قدیما اگه روزی 1 ساعت تکن 2 نمیزدم میمردم. با اینکه تکن تگ و تکن 3 رو هم داشتم ولی نمیدونم چرا با تکن 2 خیلی حال میکردم. شاید به این خاطر بود که تو تکن 3 kazuya نبود و منم کلا عشق kazuya بودم. تک تک موزیکا و استیج های بازی برام خاطرن به خصوص باس آخر بازی که رسما با اون استیج و موزیکش برام کابوس بود تو بچگی.

خب این دلیل برای تکن 3 قانع کننده بود چون واقعا کازویا توی تکن 3 نبوده ولی کازویا توی تکن تگ تورنمنت 1 بوده که :D
(توی تکن 3 میتونستن بجای شخصیت "دکتر" که زیاد popular هم نبود همون کازویا رو بزارن)

View attachment 144258

اون ویدئو عالی بود =))
من خودم از نسخه سوم به بعد رو بازی کرده ام.
اما نسخه San Andreas اون خیلی برای من خاطره انگیزه.

خاطره من:
سال 85 که وارد دانشگاه شده بودم با تعجب دیدم یکی از کارمندان زن اونجا بچه خودشو آورده بود و بچه با کامپیوتر دانشگاه داشت GTA San Andreas بازی میکرد :D لامصب یه بازی ای بود که کامپیوتر هر کسی راحت اجراش میکرد و همه بازیش میکردند و باهاش آشنایی داشتند. هنوزم که هنوزه مواردی توی تلگرام برمیخورم که جُک با استفاده از عکس های مربوط به اون نسخه میسازن. :D

آهنگ تیتراژ اول بازی San Andreas واقعا فوق العاده زیبا و خاطره انگیزه. این کیفیت FLAC اون آهنگه:

01 - Michael Hunter - Theme From San Andreas

خدایی با هدفون گوش کنید و بیاد بیارید چه حالی میده شنیدنش :D بنظرم آهنگش توی حدود ثانیه 36 یا 37 به شروع اوج زیبایی خودش میرسه. \m/

shar_rg11.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,012
نام
محمد امین
سلام
منم اینو داشتم :)
View attachment 144280
پ.ن
یادمه میگفتند اگه باهاش زیاد بازی کنی لامپ تصویر تلویزیون رو ضعیف می‌کنه!:))

آره منم از این داشتم کنسول چرتی بود هی خراب می شد فکر کنم از یکی از کنسول های نینتیدو اسکی رفته بودن

اون موقع اگر اشتباه نکنم قیمت این کنسولها روی 15 تا 20 هزار تومن

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
ملت توهمی شدن
مثلا کنسول بازی nintendo wii که تو اوج دورانش ( تو نسل هفت عرضه شد ) حتی یک سوم xbox 360 و ps3 قدرت نداشت
و آکبندش ۱۲۹ دلار بود
تو ایران آکش ۲۶۰ تا ۲۸۰ هزار تومان بود

الان تو گرونی ها بعد سال ۹۷ اگر wii دست دوم ۳۰۰ هزار تومنم بدی کسی نمیخره
مشتری نداره نه تو ایران نه تو خارج

الان همه تو دیوار قیمت wii رو گذاشتن ۲ میلیون تومن ، ۲.۵ میلیون تومن ، ۳ میلیون تومن
بیشتر شبیه جوک میمونه

یعنی مثلاً یکی xbox one s نخره با همون پول wii بخره :D

واقعأ جوک تاریخ :Cheesygrin: تا عقل نباشد جان در عذاب هست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر