انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
معلومه 99 باز بودیا
خود دستگاه را نه و اینارو هنوز دارمشون ?
دقیقا از ۲۰ سال پیش تا الان
یادش بخیر اون روزها چقدر خوب بود
معلومه 99 باز بودیا :D
راستش من هم دستگاه رو هنوز دارم، هم دسته هاش و گیم ها، نمیدونم باید باهاش چیکار کنم، نه دلم میاد ردش کنم بدم بره، نه خودم باهاش کاری دارم.
دیگه شده سر جهازیم :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
معلومه 99 باز بودیا

معلومه 99 باز بودیا :D
راستش من هم دستگاه رو هنوز دارم، هم دسته هاش و گیم ها، نمیدونم باید باهاش چیکار کنم، نه دلم میاد ردش کنم بدم بره، نه خودم باهاش کاری دارم.
دیگه شده سر جهازیم :D
آره دیوونه این بازی بودیم
منتخب جهان با اون گزارشگر ژاپنی
دستگاه را نگه دار که بعدها ارزش خیلی زیادی پیدا میکنه

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
دیشنورد خوبه یکی خیلی با اعتماد به نفس میگفت داشنورد
لغت آسونیه نمیدونم چرا انقد غلط میگن
9 سال پیش من رفتم مس افکت 2 رو از یک مغازه ای بخرم، بطرف گفتم ماس افکت 2 رو میخوام، ایشون هم خیلی راحت گفت بیا اینم ماس افکت 2 با این که اون زمون من 16 سالم بود خود مغازه دار هم نمیدونست اسم این بازی مس افکته نه ماس افکت :d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
منتخب جهان با اون گزارشگر ژاپنی
دو بار بالا، دو بار پایین، چپ راست چپ راست، ضربدر دایره بود دیگه؟
گزارشگره که آخرش بود! وقتی میخواست اسم باتیستوتا رو با هیجان بگه، یه نیمه تموم میشد :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اینو یادتونه ؟ اولین بازی بود که رو PC گرفتم. اخرین باریم که بازی کردم 15-16 سال پیش بود ولی یادمه اون دوران خیلی باش حال میکردم باس فایت ها و محیط خفنی داشت. الان رفتم دیدم متاش 60 هست :| خدایی اون زمان که نمیدونستیم متا چیه خیلی از بازی کردن بیشتر لذت میبردیم

51H3T5A02AL._AC_SX385_.jpg

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
اینو یادتونه ؟ اولین بازی بود که رو PC گرفتم. اخرین باریم که بازی کردم 15-16 سال پیش بود ولی یادمه اون دوران خیلی باش حال میکردم باس فایت ها و محیط خفنی داشت. الان رفتم دیدم متاش 60 هست :| خدایی اون زمان که نمیدونستیم متا چیه خیلی از بازی کردن بیشتر لذت میبردیم

View attachment 143096
اهنگش خیلی باحال بود \m/:D

هنوز هم فکر میکنم یک از شاهکارهای صنعت گیمه
البته الان واقعا دیگه شده صنعت
View attachment 143219
اون موقع ها سر اشپزه گیر کرده بودم بعد از اون هم زیاد نتونستم جلوتر برم
ولی بعدا با شبیه ساز تا مرحله ی اخرش رفتم

==========================
143224 143225

این بازی هم خیلی بازی خوبی بود
روی اولین کامپیوتری که داشتم با 80 گیگ هارد و فک کنم 512 مگ رم کارت گرافیک ...

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
اشاره کردی به بازی men of valor منم یک بازی یادم اومد که خیلی باهاش خاطره دارم ِDeadly Dozen: Pacific Theater
توی این بازی شما کنترل یک گروه چهار نفره رو دارین میتونن قبل شروع بازی سلاح و تجهیزات رو انتخاب کنین و بزنین به دل دشمن البته نسخه دیجیتالی در فروشگاه های اینترنتی وجود نداره باید پایرتی بزنین ولی حتما بازیش کنین فکر کنم خوشتون بیاد
143333

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
خدایی اون زمان که نمیدونستیم متا چیه خیلی از بازی کردن بیشتر لذت میبردیم
دقیقا :D نصف چیزایی که باهاش بزرگ شدم (از بازی بگیر تا فیلم و ...) الان نمراتشو نگاه میکنم میبینم خیلی عناوین معمولیی بوده واسه اون زمان.
اما این قضیه کمبودشم بی تاثیر نیست، زمان بچگیم بابام نمیزاشت سالی 2-3 تا بازی بیشتر بخرم که از درس میوفتم، حالا اون دو سه بازیی هر چی بود قورتش میدادم تو کل سال مهمم نبود متاش 50 باشه یا 99 :D اما حالا میبینی گیم پس اومده با چندر غاز به شونصد عنوان مختلف دسترسی داری بدون نیاز به دیسک فیزیکی، مجبور نیستی یک بازیو واسه بار 50 ـم از نو بری تا تبدیل بشه به یک بخشی از خاطرات بچگیت.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,007
نام
Ali

View attachment 143096
اولین pc که خریدن خانواده ، یه سی دی اورجینال همراهش بود که این بازی بود ( فکر کنم تو پک کارت گرافیکی چیزی بوده )
عین چی باهاش حال میکردم
تنوع دشمنها و سلاح هاش ، ساختمانها و جو یونان باستانش رو خیلی دوست داشتم
هرچند هیچ وقت تمومش نکردم ، اون اخراش یجایی گیر میکردم و نمیدونستم چطور رد کنم اون موقع

بعد ها که بزرگتر شدیم و دوستان از serious sam حرف میزدن و بازیش رو دیدم احساس کردم شبیه این بازی بوده ( درواقع این شبیه اون بوده )
ظاهرا این بازی برای رقابت با serious sam ساخته شده اما به پای اون نرسیده ، اما برای من از serious sam هم بهتره چون کلی خاطره باهاش دارم

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
یک سال اول دبستان من با این بازی گذشت:D روزایی که نوبت عصر باید میرفتیم به زور pc رو خاموش میکردم میرفتم.
View attachment 143211

اوه اوه اوه! اصن این عکس رو که این وقت شب دیدم هایپ شدم :D
خیلی جالبه که همین دیروز داشتم بهش فکر میکردم! فک کنم تنها سبک کار ریسینگ باشه که کلیک رو گاز، رایت کلیک رو دستی / دنده عقب گذاشته باشه؛ بعد میدتاون مدنس هیچکی جرأت همچین کاریو نداشته :D
چه حالیم میداد و چقدر روون اجرا میشد... اون اتوبوسه چه تن لشی بود :))
هنوز هم فکر میکنم یک از شاهکارهای صنعت گیمه
البته الان واقعا دیگه شده صنعت
یادش بخیر... تو کلوپ تمومش کردیم، با کلی استرس
دقیقا :D نصف چیزایی که باهاش بزرگ شدم (از بازی بگیر تا فیلم و ...) الان نمراتشو نگاه میکنم میبینم خیلی عناوین معمولیی بوده واسه اون زمان.
اما این قضیه کمبودشم بی تاثیر نیست، زمان بچگیم بابام نمیزاشت سالی 2-3 تا بازی بیشتر بخرم که از درس میوفتم، حالا اون دو سه بازیی هر چی بود قورتش میدادم تو کل سال مهمم نبود متاش 50 باشه یا 99 :D اما حالا میبینی گیم پس اومده با چندر غاز به شونصد عنوان مختلف دسترسی داری بدون نیاز به دیسک فیزیکی، مجبور نیستی یک بازیو واسه بار 50 ـم از نو بری تا تبدیل بشه به یک بخشی از خاطرات بچگیت.
راستش خیلی دوست دارم در اینباره صحبت کنیم، ولی فکر نکنم نتیجه بده؛ اما به شخصه با نبود سایتهای متا خیلی موافقم
توی دوره playstation بازی legend برای ما جای streets of rage رو گرفته بود. با اینکه beatem up های بهتری هم وجود داشتند و کلا این بازی خوبی هم نبود (الان اینو میدونم) ولی بارها با برادرم اینو بازی میکردیم. جالب اینجا بود به چند دلیل هیچ وقت به آخرش نمیرسیدیم. اول اینکه پایین تصویر توی تلویزیون ما دیده نمیشد و در نتیجه لایف بار دشمنا رو نمیدیدیم و همینطور کور باید میجنگیدیم (توی youtube اونی که عکس بالایی رو از گیمپلیش گذاشتم هم بیچاره با شرایط ما بازی میکرد) دلیل بعدی بازی کپی بود هیچوقت نفهمیدیم اون بار پایین سمت چپ چیه و اون آیتم روبروی اسم کاراکتر که پایان هر مرحله جمع میکردیم چطور استفاده میشه. هیچ توضیحی توی دیسک بازی نبود و special move ها فقط توی دفترچه بازی نوشته شده بود
خیلی خوب بوووود! کلی خندیدم!
آقا ولی من اینو بدونه این کمبوها تموم کرده بودمااا :D

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
پس یا تلویزیون شما خوب بوده یا ما خنگ بودیم
نه داداش، این چه حرفیه میزنی، قصد جسارت نداشتم
راستش تلویزیونمون که خوب بود ولی اصل قضیه واسه کلوپ رفتن زیاد بود. چون اینو بصورت co-op میرفتیم دیگه، هرکی هم که وقتش تموم میشد پاز میکردیم نفر بعدی که میخواست بازی کنه میومد ادامشو میرفت... و اینجوری شد که رستگار شدیم! چیزی که خیلی جالبه اینه که اول بازی رو خیلی خوب یادمه و حتی این مرحله که عکسشو گذاشتی، اما آخرشو اصن یادم نیست. البته یادمه اون زمان هرکی میگفت میخوام شورش بازی کنم، من بهش پیشنهاد شورش تیکن 3 رو میدادم... اونم خیلی حال میداد

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر