انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
کلی با این باگز بانی خال کردم یک هویج کم داشتم به زور و کلک تو بازیش گیرش اوررردم یادش بخیر
من اینو تو یه کلوپ نه بلکه تو کلوپ های مختلف بازی کردم..کلوپ محلمون نداشت نیم ساعت پیاده روی میکردم تا برسم کلوپ دیگه اینو بازی کنم.. اون جرسی دویل هم بازی باحال و جذابیه من حیف که دسته کامپیوتر ندارم وگرنه همه اینارو یکی یبار دیگه با شبیه ساز بازی میکردم.. تا همه هویج طلاییارو نگیرم ول نمیکنم :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
من ... 15+10 سال دارم!
خاطرات ملنگی از آتاری و بازی دزد و پلیسش و کمودور 64 و بازی سفینه ی نمی دونمم چیچی دارم!
این پستم مال ۸ سال و نیم پیشه. فکر کنم از سن یه سری کاربرها بیشتر باشه:D
دنیا چه قدر از اون موقع عوض شده. الآن از آخرین بازی که دستم به گیم رفته ۳ ماه گذشته:D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
یادش بخیر برای دریمکست یه دیسک بوت داشتم میتونستی بازیهای ps1 اجرا کنی..اسمش blemcast بود ..البته محدودیت داشت ولی چندین بازی اجرا میکرد..البته بازیهای ps1 خیلی بهتر از خود کنسول اجرا میکرد با کیفیت بیشتر..ولی با استفاده از برنامه DreamShell SD میتونی قابلیتهای دریمکست چند برابر کنی..
IMG_۲۰۲۰۰۲۱۳_۱۴۰۰۵۷.jpg
IMG_۲۰۲۰۰۲۱۳_۱۴۰۱۱۹.jpg

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
البته دستکاه کومودور هم تو سن ۷ سالگیم یدونه کلوب تو کوچه مامانبزرگم اینا بود اونجا میرعتیم فقط تو کف بازی هواپیما بودم اون دوستان دهه ۶۰ یادشون باشه واقعا این بازی برا ما نسل سوخته خاطره بود

Attachments

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    31.7 KB · مشاهده: 17

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,007
نام
محمد
آقا يه بازى بود روى ps1 (شايدم ps2)به صورت دوبعدى بود قهرمانش يه پسربچه نوجوون بود كه ميرفت توى يه دنياى خيالى و دشمناش هم يه چيزايي شبيه سايه بودن،توى دوتا ديسك هم بود اگه درست يادم باشه.
كسى اينجا اسمش رو نميدونه؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آقا يه بازى بود روى ps1 (شايدم ps2)به صورت دوبعدى بود قهرمانش يه پسربچه نوجوون بود كه ميرفت توى يه دنياى خيالى و دشمناش هم يه چيزايي شبيه سايه بودن،توى دوتا ديسك هم بود اگه درست يادم باشه.
كسى اينجا اسمش رو نميدونه؟
احتمالا منظورت اینه:

130058

یادش بخیر...اون موقع خیلی با دیدن گرافیکش حال میکردم...انیمیشن همین دشمنای سایه‌ای خیلی خوب و روون بود...نمونش رو کم دیده بودیم اون موقع.

mohamad_128

کاربر سایت
Jan 31, 2008
1,007
نام
محمد
احتمالا منظورت اینه:

View attachment 130058

یادش بخیر...اون موقع خیلی با دیدن گرافیکش حال میکردم...انیمیشن همین دشمنای سایه‌ای خیلی خوب و روون بود...نمونش رو کم دیده بودیم اون موقع.
آقا دمت گرم
يكى از دل مشغولياى اين سالهام رو رفع كردى:D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
احتمالا منظورت اینه:

View attachment 130058

نه تنها اون موقع بلکه الان هم آرت استایل بازی فوق العاده هست

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
بعد از مدت ها نشستم Jackal بازی کردم و زمان میکرو یا همون NES که یادم نمیاد برده باشم آخرش و با شبیه ساز هم با بدبختی و Save بالاخره تموم کردم و واقعا بازی خیلی سختیه
130109 130110

پیشنهاد میکنم تجربه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر