انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
یادش بخیر یه زمانی بود واسه خریدن یه نوار میکرو یا سگا خودمو به آب و آتیش میزدم ولی الان کلی بازی شاید بیشتر از 30 - 40 ریخته سرم حس بازی کردن ندارم :| حتی حال ندارم نصبشون کنم :-s
آره یادمه...
اون موقع ها هم که خبری از بردن و عوض کردن نبودش... مثل بازی های PS3! یادمه یه بار یه بازی 3 لبه میکرو خریدم (Contra 3, Ninja Turtles, Street Fighter) به مبلغ 3000 هزار تومن... ولی عشق به Ninja Turtle بود دیگه...

یادش بخیر یه بازی بود پلیس آهنی
هی میرفت توی چاه فاضلاب میکشت بقیرو
کسی یادشه؟
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای من یادمه...
رو میکروم داشتمش...
چقدرم سخت بود بازیش بی پدر و مادر..... ولی مکن عاشقش شده بودم...
مخصوصاً که فیلمش هم ساخته بودن...
آخی، یادش بخیر... همش وسط فیلم میگفتم:
اِ اینجا تو بازیش بود و ادای این آدم های همه چیز بلد رو در میاوردم...
:d

ممنون از همه دوستانی که خاطراتشون رو میزاند،دوستان ادامه بدید این جوری که فایده ای نداره

آقا یه خاطره بگم بگم راه بیوفتیم : یادش بخیر اول دبیرستان بودم میرفتم کلوپ همیشه SVR2007 خوراک من و داداشم بود اما یه روز...

داییم ما رو تعقیب کرد و مچمون رو گرفت و شب که رفتیم خونه ... یه کتک حسابی از غول آخر خوردیم و تا یک هفته از خونه نرفتیم بیرون...بعدش هفته بعد ما رفتیم که GOD2 بزنیم آقا صبح ساعت 7 رفتیم 11 شب برگشتیم و غول آخر ...
محمدرضا یعنی دمت گرما...
بدون تو اینجا اصلاً نمیگرده...

هی... دیگه حس وحال بازی ندارم .2 یا 3 هفته aw . biniary domain رو سیستم نصبه هنوز نیم ساعتم بازی نکردمشون .هیچ کی هم نیست یه شوکی بده بریم تو کار بازی :d.به نظر شما دلیلش چیه ؟ یعنی چی میتونه باشه ؟:d:|

والا منم همین بلا سرم اومده . هر بازی که میریزم 5 دقیقه بازی می کنم بعدش از بازی در میام . قضیه چیه . نکنه به این تب کنگو ربط داره . شایدم یه جور ویروسه که توی این سن اثر خودشو می ذاره .
آقا چه اتفاقی داره میافته براتون...
نذارید ظواهر دنیا شما ها رو از دنیای خودمون دور کنه...
:p

• Like
Reactions: armintn

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
یک ماه دیگه وارد سن 24 سالگی میشم و هر سال کمتر از سال قبل سمت گیمینگ میرم :d شاید تو سال 2011 روی هم دیگه 8 تا عنوان رو بازی کردم! کلآ یواش یواش گیم داره از زندگیم محو میشه. چون طبیعتآ هرچی سن آدم بیشتر میشه وقت آدم کمتر و مشغله های آدم بیشتر میشه.

من گیم رو از 11 سالگی و با آتاری و بعدش سگا شروع کردم! یادش بخیر سگا یه بازی داشت به اسم شورش در کشتی که واقعآ نهایت بازی بود! اون موقع که PS3 و اینا نبود که! اینجاها همش بیابون بود! :d بعد یادمه وقتی PS1 اومد پول نداشتیم بخریم و بعضی وقتا 24 ساعت کرایه می کردیم! هزینه ی کرایه اون موقع 900 تا تک تومن بود که واقعآ اون موقع خیلی پول بود! :d بعدش دیگه PS2 اومد و خریدیم و بعدش PS3 و 360 ! با RE 4 توی PS2 خیلی خاطره دارم. یادمه اینقدر تمومش کرده بودم که 9 میلیون پول جمع کرده بودم و تمام لباسها و اسلحه هاشو باز کردم. خیلی زود گذشت... واقعآ یادش بخیر...

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
والا منم همین بلا سرم اومده . هر بازی که میریزم 5 دقیقه بازی می کنم بعدش از بازی در میام . قضیه چیه . نکنه به این تب کنگو ربط داره . شایدم یه جور ویروسه که توی این سن اثر خودشو می ذاره .
رفیق تازه بازی رو میذارم رو Easy انگار نه انگار.............. از سخت ترین حالتش هم سخت تر شده :d

• Like
Reactions: armintn

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من که از اول سال میلادی 2012 حتی یادم نمیاد یکی از بازی ها رو تا آخرش رفته باشم،امیدوارم با ورود مکس پین به بازار PC باز ها این حس و حال از بین بره بشینیم پاش

ناگفته نماند که هیتمن و GTA هم جایگاه خودشون رو دارند!!!

از اینا بگذریم برسیم به یه خاطره قدیمی

یادش بخیر ماه رمضون بود میرفتیم کلوپ جای خونمون یه 10 مین فاصله بود یه بنده خدایی بود بهش میگفتن حسن آقا (هنوزم کلوپ رو داره) اون زمان که PS3 , XBOX360 نبود این بابا فقط PS1 و PS2 داشت یادمه 7 تا PS2 داشت و 5 تا هم PS1 (چه شیر تو شیری شد) خلاصه ما میرفتیم از صبح اونجا گیم میزدیم تا موقع افطار این بنده خدا میدید ما کنده نمیشیم از مغازه میگف شما هوای مغازه رو داشته باشید تا من برم افطار کنم

خلاصه یه بار که ما رفته بودیم جاش وایستاده بودیم یه دستگاه خالی شد و اومدن جای من ، من حواسم نبود وقتش شده بود 3 ساعت پول یه ساعت رو حساب کردم،بعد از 5 مین که فهمیدم چه غلطی کردم از ترس این حسن پا گذاشتم به فرار و رفتم ...

یه مدت اونجا آفتابی هم نشدم (تقریبا یک سال!!!)

حالا بعد از چند سال همون حسن آقا 25 تا دستگاه داره : 4 تا ایکس باکس 3 تا PS3 و 15 تا PS 2 و 3 تا PS1 البته وقتی به شماره ها نگاه میکنی توی کلوپ نوشته 15 ولی همه دستگاه ها روی همدیگه سواره...

شرمنده اگر بی مزه بود

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
یک ماه دیگه وارد سن 24 سالگی میشم و هر سال کمتر از سال قبل سمت گیمینگ میرم :d شاید تو سال 2011 روی هم دیگه 8 تا عنوان رو بازی کردم! کلآ یواش یواش گیم داره از زندگیم محو میشه. چون طبیعتآ هرچی سن آدم بیشتر میشه وقت آدم کمتر و مشغله های آدم بیشتر میشه.

من گیم رو از 11 سالگی و با آتاری و بعدش سگا شروع کردم! یادش بخیر سگا یه بازی داشت به اسم شورش در کشتی که واقعآ نهایت بازی بود! اون موقع که PS3 و اینا نبود که! اینجاها همش بیابون بود! :d بعد یادمه وقتی PS1 اومد پول نداشتیم بخریم و بعضی وقتا 24 ساعت کرایه می کردیم! هزینه ی کرایه اون موقع 900 تا تک تومن بود که واقعآ اون موقع خیلی پول بود! :d بعدش دیگه PS2 اومد و خریدیم و بعدش PS3 و 360 ! با RE 4 توی PS2 خیلی خاطره دارم. یادمه اینقدر تمومش کرده بودم که 9 میلیون پول جمع کرده بودم و تمام لباسها و اسلحه هاشو باز کردم. خیلی زود گذشت... واقعآ یادش بخیر...
محمد حسین جان نذار این حس بهت غلبه کنه...
به خدا حیفه...
من از همون تاتی تاتی کردن دارم بازی میکنم (یکی نیست بگه آخه میمیری دروغ نگی :d ) و تا الان که شونصد سالمه هر روز بیش از پیش غرق میشم توی این دنیا...

رفیق تازه بازی رو میذارم رو Easy انگار نه انگار.............. از سخت ترین حالتش هم سخت تر شده :d
بله بله...
ORC دیگه...
آهای ابوذر خان، تو چرا هیچ خاطره ای تعریف نمیکنی...؟ بذار Arth@s بیاد....
خودم میدم با چشم های اون آواتارش بخورتت... یه بار منو تهدید به این کار کرده بود...
از اینا بگذریم برسیم به یه خاطره قدیمی

یادش بخیر ماه رمضون بود میرفتیم کلوپ جای خونمون یه 10 مین فاصله بود یه بنده خدایی بود بهش میگفتن حسن آقا (هنوزم کلوپ رو داره) اون زمان که PS3 , XBOX360 نبود این بابا فقط PS1 و PS2 داشت یادمه 7 تا PS2 داشت و 5 تا هم PS1 (چه شیر تو شیری شد) خلاصه ما میرفتیم از صبح اونجا گیم میزدیم تا موقع افطار این بنده خدا میدید ما کنده نمیشیم از مغازه میگف شما هوای مغازه رو داشته باشید تا من برم افطار کنم

خلاصه یه بار که ما رفته بودیم جاش وایستاده بودیم یه دستگاه خالی شد و اومدن جای من ، من حواسم نبود وقتش شده بود 3 ساعت پول یه ساعت رو حساب کردم،بعد از 5 مین که فهمیدم چه غلطی کردم از ترس این حسن پا گذاشتم به فرار و رفتم ...

یه مدت اونجا آفتابی هم نشدم (تقریبا یک سال!!!)

حالا بعد از چند سال همون حسن آقا 25 تا دستگاه داره : 4 تا ایکس باکس 3 تا PS3 و 15 تا PS 2 و 3 تا PS1 البته وقتی به شماره ها نگاه میکنی توی کلوپ نوشته 15 ولی همه دستگاه ها روی همدیگه سواره...

شرمنده اگر بی مزه بود
نتیجه ی اخلاقی خاطره...
محمدرضا که گذاشت و در رفت، کار و کاسبی اون آقاهه رونق گرفت...
:p
------
من که از اول سال میلادی 2012 حتی یادم نمیاد یکی از بازی ها رو تا آخرش رفته باشم،امیدوارم با ورود مکس پین به بازار PC باز ها این حس و حال از بین بره بشینیم پاش

ناگفته نماند که هیتمن و GTA هم جایگاه خودشون رو دارند!!!
متاسفم که ناامیدت میکنم محمدرضا...
به هر چیزی میتونی امید داشته باشی اِلا این MAX3... باور کن...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
منم چند وقتی بود پنچر بودم تو دنیای گیم ولی جدی میگم یه همبازی پیدا کنید خیلی تاثیر داره
موتورتون دوباره روشن میشه اگه کسی رو ندارید برید دنبال بازی آنلاین وحشتناک معتادتون میکنه
بازی آنلاین گفتم یاد یه خاطره افتادم
چند وقتی پیش یه بازی تحت وب اومده بود به اسم بایت فایت (خون آشامی بود) من تو اینترنت تبلیغشو دیدم بعد رفتم عضو شدم و شروع کردم به بازی (بازیش فارسی داشت) بعد از یه مدت که گذشت قبیله زدم 2-3 تا دوست پیدا کردم و یکمی همچین بفهمی نفهمی تو جدول امتیازات رتبم اومد بالا (از 28000 و خورده ای رسیدم به 20000 ) بعد که باز همینطور بازی میکردم به خودم اومدم دیدم روزی 6-7 ساعت پای این بازیم بعد اعتیادم بیشتر شد یه موبایل خریده بودم با یه خط سیمکارت 912 و با اینترنت GPRS میرفتم تو سایت و بازی که حدودا ماهی به جز مکالماتم 50 تومن هزینه اینترنتش میومد. بعد به مرور که گذشت تصمیم گرفتم قبیلمو منحل کنم و با دوستام بریم تو قبیله های رده بالای جدول یادمه یه قبیله بود به اسم GUNNERS (توپچی ها) همشون آرسنالی بودن (هرچند خودم اصلا فوتبال حالیم نیست :d) یه مدت گذشت تو اون قبیله جدید جدی بازی میکردیم حسابی قوی شده بودم تو جدول در عرض 2 ماه از 20000 رسیدم به رتبیه 840 بعد همینجور داشتم پیش میرفتم تا اینکه باز تصمیم گرفتم برم تو قبیله شماره 1 جدول امتیازات از این قبیله توپچی ها اومدم بیرون یه 1 روزی همینطور بی قبیله بودم تا اینکه از طرف اون قبیله رتبه 1 بهم دعوتنامه رسید که بیا قبیله ما اسم قبیلشون S.O.M بود( servants of motherlands ) رفتم اونجا و دیگه رسما زندگیم تعطیل شد و آلوده این بازی شدم خرجمم که سر به فلک کشیده بود به جز هزینه موبایل و غیره هزینه خود بازی هم بهشون اضافه شد اینقدر پیش رفتم تا به رتبه زیر 50 رسیدم تو جدول و همینطور ادامه دادم تا رسیدم به رتبه 18 یادمه از طرف مدیریت سایت بهم پیغام تشکر اومد که اینهمه پشتکار داشتم و تو کمتر از 6 ماه تونستم این همه پیشرفت کنم (ولی به چه قیمتی؟) بعدش دیگه بازی برام جذابیتی نداشت دوستمم که از اول با هم بودیم گزاشت رفت سربازی و دیگه بیخیال شدم گفتم بسه دیگه سراغ این بازی ها نمیرم تا اینکه چشمم به تبلیغ جنگ خان ها خورد و بقیه ماجرا. تو اون سایت حسابی قوی شدم البته این دفعه سعی کردم با برنامه برم جلو و هزینمو کم کنم ولی باز وقتم گرفته شد چون خیلی سعی و تلاش میکردم یادمه 10 تا قلعه خان گرفته بودم هرکی منو میدید میترسید بیاد جلو تو جدول رسیده بودم به رنک 1 تا 10 خیلی بهم حال داد ولی اونم مثل بایت فایت به روند تکرار مواجه شد تا اینکه با دنیای آنلاین بازی های کنسول روبرو شدم و واقعا این بار اون تکراری شدن ازش خبری نبود.

کلا این خاطره رو به خاطر این این گفتم که یا همبازی داشته باشید و بازی های متنوع رُ بازی کنید یا برید سراغ آنلاین و سعی کنید از هر ژانری بازی کنید و فقط مثلاً به فوتبال نچسبید!

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
کلا این خاطره رو به خاطر این این گفتم که یا همبازی داشته باشید و بازی های متنوع رُ بازی کنید یا برید سراغ آنلاین و سعی کنید از هر ژانری بازی کنید و فقط مثلاً به فوتبال نچسبید!
با این قسمت حرف حامد کاملاً موافقم...
بعضی وقتا منم که میبینم یه بازی بهم مزه نمیده، با اینکه دلم میخواد همون بازی رو انجام بدم میرم و یه بازی دیگه شروع میکنم...
خیلی جواب میده...
چند هفته پیش Batman : AA رو دوباره شروع کردم اما دیدم بهم مزه نداد (با اینکه عاشق این بازیم) به همین خاطر رفتم و DMC: HD Collection رو شروع کردم....
الانم که MAX 3 اومده با اینکه دیوونه ی MAX بودم اما اونقدر خورد تو ذوقم که که الان دارم Assassin's Creed بازی میکنم... خیلی هم لذت بخشه...

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
بعضی وقتا منم که میبینم یه بازی بهم مزه نمیده، با اینکه دلم میخواد همون بازی رو انجام بدم میرم و یه بازی دیگه شروع میکنم...
خیلی جواب میده...
موافقم... من خودم تو اینجور مواقع میرم سراغ بازی های کم حجم و شاد... ازینایی که میگن برا بچه هاس :d... چندتاش رو یه دی وی دی جا میگیره!
...
یه راه دیگه هم هس.... دوستان بزنن تو کار فیلم دیدن یه مدت... تا دلشون برا بازیاشون تنگ بشه.... مخصوصا اگه یه هفته شروع کنن به دیدن فیلمها و سریالهای و ط ن ی بدجور دلشون هوای بازی کردن میکنه:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من 24 سالمه اما هنوز عشق بازی:d . این یکی دو سال همش لایو بودم واقعا دارم به این فکر میکنم هیچوقت دنیای بازی آنلاین رو ترک نخواهم کرد و رویای بازی کردن با نوه هام رو دارم:d جدا از شوخی دارم میگم بازی و دنیای گیم ربطی به سن و سال نداره ...آمار معتبر مجله (اسمش یادم نیست) نشون داده 49 درصد افراد 19 تا 49 سال جهان بازیهای کامپیوتری انجام میدن!!

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
یادشون بخیر.... :d
.................................................................................................
78ezw2r0sybfsxvt00zq.jpg

5pq9lyxohf738f32jjd.jpg

vj9p48ez5g6l14y43vtr.jpg

..............
y1nqueeqhww6dgsg7mm.jpg

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خدایی دیگه ترکوندم

رفتم بیناری دومین خریدم نصبیدم یه چند مرحله رفتم آقا کلی صفا کردم

بعد از اون شروع کردم به دانلود بازی Max Payne 1 , 2 عجب صفایی داد

مکس 1 رو داداشم میره مکس 2 رو خودم

خدایی خیلی حال کردم

شما هم تست کنید چند روز سرگرم میشید

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
سلام
من هم 24 سالمه اما شاید جالب باشه براتون تعریف کنم چجوری از بازی زده شدم
من هم با کنسول اتاری و بعد سگا و بعد میکرو و ps1 شروع کردم
خدمتتون عارضم در سال 83 کامپیوتر خریدیم و من با عملیات مخفیانه کنترل پی سی به دست گرفتم و در سال اول vga رادئون 9250 خریدم بقیمت 55000 تومن اما فقط یکسال مهمون بود و با امدن ماست وانتد در سال 84 رفتم کارت جی فرس 6600 خریدم بقیمت 154000 هزار تومن که همین هفته پیش بعد از 7 سال کار با اعمال شاغه به رحمت ایزدی پیوست(خدا رحمتش کنه:((چه بازی های باهاش تموم کردم)
اما اینو بگم این کارت 6600 چون برق جدا میخورد بعد از 2سال شنیدم که در زمان خاموشی از پاور صدای سوت میاد که کامپیوتر با غلغ خاصی روشن میشد و یک روز که خواهرم اومده بود روشن کنه چون بلد نبود مادربرد میسوزه و من فکر کردم پاور سوخته و رفتم پاور 650 تقلبی خریدم اما مادر برد سوخته بود که یک مادر برد msi خریدم اما اصل ماجرا (مشکل پیارسال فهمیدم)پاور چون تقلبی بود وقتی توی بازی میرفتم چون کارت گرافیک برق میکشید باعث میشد در کار مادر برد اختلال ایجاد بشه و صدا قطع بشه و تا ریست کردن هم صدا قطع بود و تنها راه حل این بود که بمدت 1ساعت با pc ور برم تا پاور گرم بشه و با گرم شدن پاور (مثل ماشین:d)کارکرد پاور درست میشد و سر همین 1 ساعت ور رفتن ها دیگه یادم میرفت که باید بازی کنم و دیر وقت میشد و وقت خواب میشد و اینجوری از بازی زده شم
بعد از خدمت تب بازی از سرم افتاد ولی با پول عیدی که توی خدمت به ما دادن رفتم ps3 خریدم و اون موقع هنوز کرک نشده بود که با هک شدن پی اس 3 معتاد شدم و خودمو خفه کردم تا اینکه الان زدم تو خط گیم آنلاین تا جایی که تو مغازه هر وقت بیکار میشم جنرال بازی میکنم هر کی میاد توی مغازم وقتی بهش میگم دارم با اونور دنیا بازی میکنم در جا قفل میکنه(چون توی محل ما کسی نمیدونه انلاین چیه)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سلام
من هم 24 سالمه اما شاید جالب باشه براتون تعریف کنم چجوری از بازی زده شدم
من هم با کنسول اتاری و بعد سگا و بعد میکرو و ps1 شروع کردم
خدمتتون عارضم در سال 83 کامپیوتر خریدیم و من با عملیات مخفیانه کنترل پی سی به دست گرفتم و در سال اول vga رادئون 9250 خریدم بقیمت 55000 تومن اما فقط یکسال مهمون بود و با امدن ماست وانتد در سال 84 رفتم کارت جی فرس 6600 خریدم بقیمت 154000 هزار تومن که همین هفته پیش بعد از 7 سال کار با اعمال شاغه به رحمت ایزدی پیوست(خدا رحمتش کنه:((چه بازی های باهاش تموم کردم)
اما اینو بگم این کارت 6600 چون برق جدا میخورد بعد از 2سال شنیدم که در زمان خاموشی از پاور صدای سوت میاد که کامپیوتر با غلغ خاصی روشن میشد و یک روز که خواهرم اومده بود روشن کنه چون بلد نبود مادربرد میسوزه و من فکر کردم پاور سوخته و رفتم پاور 650 تقلبی خریدم اما مادر برد سوخته بود که یک مادر برد msi خریدم اما اصل ماجرا (مشکل پیارسال فهمیدم)پاور چون تقلبی بود وقتی توی بازی میرفتم چون کارت گرافیک برق میکشید باعث میشد در کار مادر برد اختلال ایجاد بشه و صدا قطع بشه و تا ریست کردن هم صدا قطع بود و تنها راه حل این بود که بمدت 1ساعت با pc ور برم تا پاور گرم بشه و با گرم شدن پاور (مثل ماشین:d)کارکرد پاور درست میشد و سر همین 1 ساعت ور رفتن ها دیگه یادم میرفت که باید بازی کنم و دیر وقت میشد و وقت خواب میشد و اینجوری از بازی زده شم
بعد از خدمت تب بازی از سرم افتاد ولی با پول عیدی که توی خدمت به ما دادن رفتم ps3 خریدم و اون موقع هنوز کرک نشده بود که با هک شدن پی اس 3 معتاد شدم و خودمو خفه کردم تا اینکه الان زدم تو خط گیم آنلاین تا جایی که تو مغازه هر وقت بیکار میشم جنرال بازی میکنم هر کی میاد توی مغازم وقتی بهش میگم دارم با اونور دنیا بازی میکنم در جا قفل میکنه(چون توی محل ما کسی نمیدونه انلاین چیه)

عحب خاطره ای بود داداش دمت گرم
البته باید بگم روی سیستم من که تا یک سال پیش همچنان توی خونه بود ولی بیکار هم بود،گرافیک رادون 9250 داشتم و بازی های Most Wanted و Carbon رو هم باهاش به اتمام رسوندم و خیلی بازی های دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر