انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
هلو بر همگی
دوستان ببخشیدا، اینجا تاپیک پیرهای دنیای گیم بید نه دنیای پلی (Play) :D
من یادم میاد: یه‌قول دوقول، خر پلیس، یکم که کلاسمون رفت بالا، مار پله و منچ:d
یه قول 2قول هنوزم بلد نیستم :D ولی تو بقیه شون هنوزم استادم :D
بابا شما ها که خیلی مثبت هستین!!!!!!!!!!
من به غیر همه اینا ( منچ و مار پله و هفت سنگ........) یه کار شرافتمندانه و پر هیجان دیگه هم انجام می دادم:
زنگ در خونه مردم رو میزدیم و فرار میکردیم!!!!!!!!!!!!:d
واااااااااااااااای آخری رو که نگـــــــــــــو... :x هنوزم دلم میخواد :D
نه باو این بازیها که مال پدربزرگامونه ! من یادمه چشمک بازی می کردیم و یه بازی دیگه بود ، نمی دونم نقطه بازی کردین یا نه ؟! :d
نــــه... فقط تو محل شما این بازیه ریلیز شد :D
بنده خدا ما تو خدمت 20نفری میشستیم چشمک بازی میکردیم، لیگی هم نقطه بازی :D
من یه بازی خودم اختراع کردم.از 4 سالگی به بعد نقش عزرائیلو برا خونواده داشتم.هروقت میرفتیم خونه اقوام من یه اتاق انتخاب میکردم(ترجیحا بزرگترین اتاقو!!!)بعد همه بچه هارو جمع میکردم و اونا باید دنبال من دور اتاق میدوئیدن!!!!!قوانین هم این بود که نباید منو میگرفتن وگرنه خونه رو سرشون خراب میشد:d
یادش بخیر.هرکس که از اتاق میرفت بیرون انگار از میدون جنگ برگشته.یه بار دختر خالم(اونموقع خیلی تپل بود)با لپای سرخ رفت بیرون و زد زیر گریه و به مامانش گفت:من دیگه نمیتونم:d
?-:
من به شما پیشنهاد میکنم در آینده رشته گیمینگ رو انتخاب کنید :D ;)
بعدشم، از آریای عزیز خیلی مچکـــــــــــرم که بصورت کاملا سکرت واری نظرسنجی رو عوض کرد :D
حالا درسته نظرسنجی چند انتخابست ولی بچه ها جنبه داشته باشید دیگه :D
سریعتر لیان و جاش بیان بگن که زیر 5 سال از چه گیمی و چرا و چطور لذت بردن :-/ :-w :D

---------- نوشته در 08:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 PM ارسال شده بود ----------

امروز تولد پیرترین فرد دنیای گیم و پدر بازی ویدئویی است ! این تاپیک باید امروز جشن و سرور راه بندازه ، چرا خوابیده؟! :d
راست میگه خوب....
تولد شاه دنیای گیم جناب راف بائر رو به همه گیمرهای نو، کهنه، در دست ساخت، از رده خارج شده و... تبریک میگم.
باشد که همچنان در پشت این پرچمدار به گیمیم :D

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
هلو بر همگی
دوستان ببخشیدا، اینجا تاپیک پیرهای دنیای گیم بید نه دنیای پلی (Play) :D

واااااااااااااااای آخری رو که نگـــــــــــــو... :x هنوزم دلم میخواد :D

از همه ممنونم که نظراتشون هم عنوان میکنن

حالا تازه باید ببینی وقتی 13 سالم شده بود چیکار میکردم!!! >:)
خلی بچه مثبتی شده بودم :>

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نریمان هستم 30 سالمه

اولین کنسول ، کنسول دستی Game&Watch بود ( مال دختر خاله ام بود )

بعد هم آتاری و میکرو و کمدور و ...

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
امروز تولد پیرترین فرد دنیای گیم و پدر بازی ویدئویی است ! این تاپیک باید امروز جشن و سرور راه بندازه ، چرا خوابیده؟! :d

خدا Ralph Baer رو هم خیرش بده هم خیرش نده:d

خیرش بده که عجب چیزی ساخت:d و خیرش نده که ما رو معتاد دنیای بی سر و‌ ته کرد و از کار و زندگی انداخت:|

• Like
Reactions: Sega_genesis

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من یادمه چشمک بازی می کردیم و یه بازی دیگه بود ، نمی دونم نقطه بازی کردین یا نه ؟! :d
ها ها ... چشمک... من یادمه وقتی یکی چشمک منو می دید از همونجا یه کله به بقیه چشمک می زدم که کسی داد نزنه بگه قاتل...
:p
نقطه بازی هم که خوراکم دو خط دو خط کشیدن بود...
:d

بابا شما ها که خیلی مثبت هستین!!!!!!!!!!
من به غیر همه اینا ( منچ و مار پله و هفت سنگ........) یه کار شرافتمندانه و پر هیجان دیگه هم انجام می دادم:
زنگ در خونه مردم رو میزدیم و فرار میکردیم!!!!!!!!!!!!:d
;)
ببینم تا حالا آدامس چسبوندی رو زنگ...؟ :d
هر وقت چسبوندی بیا با هم حرف بزنیم آق ابوذر...
;)

مثلا یادمه بازی commandos رو نمیتونستم بازی کنم (تا میومدم به خودم بیام یکی داد میزد ALARM ALARM) ولی ساعت ها وقتم رو روی این بازی میذاشتم
اما الان نه ، بیشتر بازی های استراتژیک رو از لیست بازی هام حذف کردم. :d
اوخ اخ دانیال... یعنی این صدای Alarm Alarm که در میومدا، دنیا رو سرم خراب میشد...
فکرش رو بکن با چه جون کندنی به آخرای مرحله میرسیدی، یهو یه جا سوتی میدادی و .... فاتحهههههههههههه.

مثلا فارنهایت!
I LOVE IT
وحشی بود این بازی...

هلو بر همگی
سریعتر لیان و جاش بیان بگن که زیر 5 سال از چه گیمی و چرا و چطور لذت بردن :-/ :-w :D
هلو به روی ماهت... به صورت برنزه شده ی زیر آقتابت...
;)
آقا کسی فوتبال دستی بازی نکرده اینجا... البته زیر 5 سال نمیشه گفتا...

در تمام عمرم لذت بردم
ینی اصن سیری نداره این لا مصب
یعنی افشین دوست دارما...
:-*

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بنده خدا ما تو خدمت 20نفری میشستیم چشمک بازی میکردیم، لیگی هم نقطه بازی :biggrin1:

نقطه بازی هم که خوراکم دو خط دو خط کشیدن بود...
همبن دیگه وقتی میگم این نقطه بازی ما با نقطه بازی شما فرق فوکوله همینه :d ببین کاغذ رو از وسط به نیمه تا می زنی یه خط این وسط می کشی بعد بازیش دو نفره س یعنی دو تا رو به روی همین می شینین بعد دو طرف خط شروع می کنین تانک و ماشین جنگی و سرباز و اینا کشیدن :d مثلا پایگاه نظامی
بعد مثلا با خودکار یه نقط روی قسمت خودت پر رنگ می کشی بعد برگه را تا زده باید اثر نقطه روی اون طرف خط ایجاد بشه ، بعد اگه اثرش افتاد روی تانکی ، پایگاهی چیزی یعنی اون پایگاه منهدوم شده :d این بازی همینجور ادامه داره تا تمام نیروهای فرد رو با نقطه هات بپوکونی :d

نــــه... فقط تو محل شما این بازیه ریلیز شد :biggrin1:
آره....دیگه این نقطه بازی فقط تو محله های ما بوده :d

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود
ببینم تا حالا آدامس چسبوندی رو زنگ...؟ :d
هر وقت چسبوندی بیا با هم حرف بزنیم آق ابوذر...
;)
ای خدا یاد خاطرات دوران جهالت افتادم:((:d

اوخ اخ دانیال... یعنی این صدای Alarm Alarm که در میومدا، دنیا رو سرم خراب میشد...
فکرش رو بکن با چه جون کندنی به آخرای مرحله میرسیدی، یهو یه جا سوتی میدادی و .... فاتحهههههههههههه.
وای خدا چقدر خاطره دارم از این بازی، من عاشق اون اسنایپره بودم، باهاش مخ املت میکردم.8->

همبن دیگه وقتی میگم این نقطه بازی ما با نقطه بازی شما فرق فوکوله همینه :d ببین کاغذ رو از وسط به نیمه تا می زنی یه خط این وسط می کشی بعد بازیش دو نفره س یعنی دو تا رو به روی همین می شینین بعد دو طرف خط شروع می کنین تانک و ماشین جنگی و سرباز و اینا کشیدن :d مثلا پایگاه نظامی
بعد مثلا با خودکار یه نقط روی قسمت خودت پر رنگ می کشی بعد برگه را تا زده باید اثر نقطه روی اون طرف خط ایجاد بشه ، بعد اگه اثرش افتاد روی تانکی ، پایگاهی چیزی یعنی اون پایگاه منهدوم شده :d این بازی همینجور ادامه داره تا تمام نیروهای فرد رو با نقطه هات بپوکونی :d
بعدها از روی همین ایده سری بازی‌های Command & Conquer رو ساختند. کپی رایت رو رعایت نکردند که از شما اجازه بگیرند که:d

ولی واقعاً بازی جالبی بود، منم تجربش کردم.
یکی دیگه از سرگرمیامونم گذاشتن سکه یا شیشه مشجر زیر کاغذ و سایه زدن بود، ولی خوب گیم پلی کسل کننده‌ای داشت.:d
البته از 10-15 سالگی معتاد شطرنج هم شده بودم.
کسی راز جنگل بازی کرده بود؟:)) ای خدا چقدر سرکاری بود.
یکی از وسط جمعیت فریاد زد فوتبال دستی... یعنی دیوانشم:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
حالا یه بازی خزی بود :d که بابام خیلی بازیش می کرد حدود 12-13 سال پیش بود ، IGI :d
یعنی بابام عاشقه این بازی بودا هر روز از سرکار می اومد می نشست پا این بازی تا نصفه شب :d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
حالا یه بازی خزی بود :d که بابام خیلی بازیش می کرد حدود 12-13 سال پیش بود ، IGI :d
یعنی بابام عاشقه این بازی بودا هر روز از سرکار می اومد می نشست پا این بازی تا نصفه شب :d

بازی خز ؟ :| برا خودش شاهکاری بود بازی.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
بازی خز ؟ :| برا خودش شاهکاری بود بازی.
واقعاً شاهکار بود... اسمش هم که نقطه بازی نبود آقا جان... اسمش همون جنگ و این حرفا بود... به قول علی همون Command & Conquer...

---------- نوشته در 01:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

وای خدا چقدر خاطره دارم از این بازی، من عاشق اون اسنایپره بودم، باهاش مخ املت میکردم.8->
دقیقاً... منم خیلی از اون Sniperیه خوشم میومد... البته بازی با Spy هم خیلی راحت بودا...
;)

کسی راز جنگل بازی کرده بود؟:)) ای خدا چقدر سرکاری بود.
تا دلت بخواد از این جور بازیا می کردم من... رولی پولی کسی بازی کرده اینجا...؟
BC رسماً رفته زیر سوال...
;)
یکی از وسط جمعیت فریاد زد فوتبال دستی... یعنی دیوانشم:d
شرطی بزنیم...

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
واقعاً شاهکار بود... اسمش هم که نقطه بازی نبود آقا جان... اسمش همون جنگ و این حرفا بود... به قول علی همون Command & Conquer...

البته فکر میکنم این دوستمون در برابر خز خوانده شدن IGI جبهه گرفتند:d اونقدرها هم خز نبود زمان خودش خیلی بازیه جالبی بود ولی همچین آش دهن سوزی هم نبودا:d به نوعی این بازی و counter strike گل سرسبد بازیای کلوبی بودند.

---------- نوشته در 01:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:27 PM ارسال شده بود ----------

تا دلت بخواد از این جور بازیا می کردم من... رولی پولی کسی بازی کرده اینجا...؟
سرنخ و فکر بکر یادم رفت=)) آی خدا عالمی داشتیما. اینا بازیای مولتی پلیر زمان ما بود:d

شرطی بزنیم...
مگه از جونت سیر شدی خدایی نکرده؟ در این جور مواقع جو منو فرامیگیره:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
نقطه بازی چیزه دیگه ای بود ! اون بالا توضیح دادم :d
این بازی IGI بود ، و بسیار بسیار هم خز بود :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
مگه از جونت سیر شدی خدایی نکرده؟ در این جور مواقع جو منو فرامیگیره:d
آقا مگه قراره با چوب و میله هاش بیافتیم به جون همدیگه...!!!

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 PM ارسال شده بود ----------

نقطه بازی چیزه دیگه ای بود ! اون بالا توضیح دادم :d
همون دیگه... اسم اون بازی ای که شما گفتی که نقطه بازی نبود... اسمش جنگ بود دیگه... یعنی ما بهش می گفتیم جنگ...
یادش بخیر، خوراکمون بازی کردن این بازی زیر میز، اونم دوران دبستان بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر