انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,280

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
خب دوستان من از دوستان خواستم که نظرسنجی عوض بشه و یه مدتی این پروسه طول میکشه، فعلا نتیجه این نظرسنجی رو سیو کنیم تا بعد
  • Atari

102 26.98%
  • Micro

130 34.39%
  • Sega

158 41.80%
  • Amiga 500

6 1.59%
  • Amiga 1000

2 0.53%
  • Commodor 64

28 7.41%
  • Nintendo

21 5.56%
  • Playstation 1

103 27.25%
  • Playstation 2

37 9.79%

• سایر

11 2.91%
پ.ن: از دوستان عذرخواهی میکنم که تو تاپیک نیستم، چند وقته یه مقدار الکی بیزی شدم، اوکی بشم 2باره برمیگردم

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
نظر سنجی هم که عوض شده...
من که به همش رای دادم...
;)

---------- نوشته در 04:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ----------

فقط یادم نمیاد وقتی زیر 5 سالم بود چی بازی میکردم...
:p

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خب دوستان من از دوستان خواستم که نظرسنجی عوض بشه و یه مدتی این پروسه طول میکشه، فعلا نتیجه این نظرسنجی رو سیو کنیم تا بعد
پ.ن: از دوستان عذرخواهی میکنم که تو تاپیک نیستم، چند وقته یه مقدار الکی بیزی شدم، اوکی بشم 2باره برمیگردم
جواب پ.ن: عذرت موجه نیست:|، مستر بیزی سعی کن زودتر اوکی شی، یکم بیشتر رخ نشون بدی.

فقط یادم نمیاد وقتی زیر 5 سالم بود چی بازی میکردم...
من یادم میاد: یه‌قول دوقول، خر پلیس، یکم که کلاسمون رفت بالا، مار پله و منچ:d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
  • Atari

102 26.98%
  • Micro

130 34.39%
  • Sega

158 41.80%
  • Amiga 500

6 1.59%
  • Amiga 1000

2 0.53%
  • Commodor 64

28 7.41%
  • Nintendo

21 5.56%
  • Playstation 1

103 27.25%
  • Playstation 2

37 9.79%
  • سایر

11 2.91%
e
پیشنهاد من رو گذاشتی که
من : :dancing:
منتظر نظر دوستان هستم. خودم الان نظر نمیدم. :d

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من یادم میاد: یه‌قول دوقول، خر پلیس، یکم که کلاسمون رفت بالا، مار پله و منچ:d
علی خدا لعنتت نکنه... یعنی تو از همون اولش رستم بودی دیگه...
;)

---------- نوشته در 12:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:04 PM ارسال شده بود ----------

راستی بالا بلندی و وسطی و گرگم به هوا رو نگفتی...
;)
5 سالت بود دیگه اون موقع آیا...؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
یه‌قول دوقول، خر پلیس، یکم که کلاسمون رفت بالا، مار پله و منچ:d
نه باو این بازیها که مال پدربزرگامونه ! من یادمه چشمک بازی می کردیم و یه بازی دیگه بود ، نمی دونم نقطه بازی کردین یا نه ؟! :d
ولی من زیر 5 سال یادمه یعنی عکساش هست :d به کامپیوتر می گفتم دامپیوتر بعد می رفتم PoP دو بعدی بازی می کردم ! بعد حالا جالبیش این بود که همه رو جمع می کردم مثلا دخترعمه و پسرعموهام که بزرگتر بودن رو جمع می کردم می گفتن بشینن بازی کردن منو تماشا کنن ! :d اه چه بچه لوسی :-&:d

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
نه باو این بازیها که مال پدربزرگامونه ! من یادمه چشمک بازی می کردیم و یه بازی دیگه بود ، نمی دونم نقطه بازی کردین یا نه ؟! :d
ولی من زیر 5 سال یادمه یعنی عکساش هست :d به کامپیوتر می گفتم دامپیوتر بعد می رفتم PoP دو بعدی بازی می کردم ! بعد حالا جالبیش این بود که همه رو جمع می کردم مثلا دخترعمه و پسرعموهام که بزرگتر بودن رو جمع می کردم می گفتن بشینن بازی کردن منو تماشا کنن ! :d اه چه بچه لوسی :-&:d
بابا شما ها که خیلی مثبت هستین!!!!!!!!!!
من به غیر همه اینا ( منچ و مار پله و هفت سنگ........) یه کار شرافتمندانه و پر هیجان دیگه هم انجام می دادم:
زنگ در خونه مردم رو میزدیم و فرار میکردیم!!!!!!!!!!!!:d

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
من بازی کردم من بازی کردمl-)
من یه بازی خودم اختراع کردم.از 4 سالگی به بعد نقش عزرائیلو برا خونواده داشتم.هروقت میرفتیم خونه اقوام من یه اتاق انتخاب میکردم(ترجیحا بزرگترین اتاقو!!!)بعد همه بچه هارو جمع میکردم و اونا باید دنبال من دور اتاق میدوئیدن!!!!!قوانین هم این بود که نباید منو میگرفتن وگرنه خونه رو سرشون خراب میشد:d
یادش بخیر.هرکس که از اتاق میرفت بیرون انگار از میدون جنگ برگشته.یه بار دختر خالم(اونموقع خیلی تپل بود)با لپای سرخ رفت بیرون و زد زیر گریه و به مامانش گفت:من دیگه نمیتونم:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
من بازی کردم من بازی کردمl-)
من یه بازی خودم اختراع کردم.از 4 سالگی به بعد نقش عزرائیلو برا خونواده داشتم.هروقت میرفتیم خونه اقوام من یه اتاق انتخاب میکردم(ترجیحا بزرگترین اتاقو!!!)بعد همه بچه هارو جمع میکردم و اونا باید دنبال من دور اتاق میدوئیدن!!!!!قوانین هم این بود که نباید منو میگرفتن وگرنه خونه رو سرشون خراب میشد:d
یادش بخیر.هرکس که از اتاق میرفت بیرون انگار از میدون جنگ برگشته.یه بار دختر خالم(اونموقع خیلی تپل بود)با لپای سرخ رفت بیرون و زد زیر گریه و به مامانش گفت:من دیگه نمیتونم:d

یعنی عاشقتما ! خیلی باحال بود ! بالاخره فهمیدم از من هم لوس تر وجود داره :d
-------------------
پدر پاشو بیا که تاپیکت شده خاطرات نی نی کوچولهای گیم (منظورم خودم هستم ;))

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
من به قبل از 10 سالگی رای ندادم چون واقعا یادم نمیاد شوق و لذتی که اون موقع نسبت به بازی داشتم مثل الان بوده یا نه.
اما از 10 سالگی به بعد رو انتخاب کردم چون از این سن بود که واقعا از بازی که میکردم لذت میبردم و دیگه جنبه سرگرمی و پر کردن وقت های خالی برام نداشت.
و روز به روز این لذت و اشتیاق بیشتر شده که کمتر نشه و البته امیدوام همینطور ادامه پیدا کنه
یک توضیح دیگه هم بدم : من قبلا (تا قبل از 25 سالگی) بازی هایی رو که دوست نداشتم و نمیتونستم بازی کنم رو هم بازی میکردم اما الان دیگه این کار رو نمیکنم و سعی میکنم بیشتر به بازی هایی بپردازم که بهشون علاقه دارم
-
مثلا یادمه بازی commandos رو نمیتونستم بازی کنم (تا میومدم به خودم بیام یکی داد میزد ALARM ALARM) ولی ساعت ها وقتم رو روی این بازی میذاشتم
اما الان نه ، بیشتر بازی های استراتژیک رو از لیست بازی هام حذف کردم. :d

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
و روز به روز این لذت و اشتیاق بیشتر شده که کمتر نشه و البته امیدوام همینطور ادامه پیدا کنه
یک توضیح دیگه هم بدم : من قبلا (تا قبل از 25 سالگی) بازی هایی رو که دوست نداشتم و نمیتونستم بازی کنم رو هم بازی میکردم اما الان دیگه این کار رو نمیکنم و سعی میکنم بیشتر به بازی هایی بپردازم که بهشون علاقه دارم
-
مثلا یادمه بازی commandos رو نمیتونستم بازی کنم (تا میومدم به خودم بیام یکی داد میزد ALARM ALARM) ولی ساعت ها وقتم رو روی این بازی میذاشتم
موافقم با شما به شدت هر چه تمام...
فقط و فقط اونایی که علاقه جدی دارم رو بازی میکنم.......... حتی اگه برا سالها پیش باشه.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
من به قبل از 10 سالگی رای ندادم چون واقعا یادم نمیاد شوق و لذتی که اون موقع نسبت به بازی داشتم مثل الان بوده یا نه.
اما از 10 سالگی به بعد رو انتخاب کردم چون از این سن بود که واقعا از بازی که میکردم لذت میبردم و دیگه جنبه سرگرمی و پر کردن وقت های خالی برام نداشت.
-
دقیقا مثل شما ...
فقط من از 15 سالگی شروع کردم به بازی هایی که الانم ازشون حرف می زنم مثلا فارنهایت!
البته خیلی پیشترها بازی کمیکس زون رو خیلی دوست داشتم ولی بعد از دوره ابتدایی دیگه بازی نکردم(فقط pes)
ولی دبیرستان که بودم دوستم واسم پرنس1 رو آورد و از موقعی که اونو بازی کردم دیگه بازی شد سرگرمی دوباره ی من.
(چون زبانم هم خوب بود و از فهمیدن داستان بازی و دیالوگ ها لذت می بردم ولی آخه 5 سالگی چیزی نمی فهمیدم جز کنترا !!!
الانم دیگه اصلا هر بازی رو انجام نمیدم مگه اینکه نسخه ی جدید یه بازی قدینمی باشه یا خیلی از لحاظ داستانی ازش تعریف شه.
مثل همین آلان ویک.
یک عادتی هم که دارم اینه : من یادمه مکس پین دو رو یکی از دوستام داشت ولی من بازارو زیرو رو کردم تا مکس 1 رو پیدا کنم و اول اونو بازی کنم بعد نسخه ی دومشو.عادت هم ندارم بازی نیمه کاره بذارم .شروع کنم باید تمومش کنم حتی به زور چیت! ( خب البته هر بازی رو شروع نمی کنم)
نه استراتژیک و نه ادونچر و نه جی آرپی جی دوست دارم.
فقط اکشن و آر پی جی های غربی.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
یعنی عاشقتما ! خیلی باحال بود ! بالاخره فهمیدم از من هم لوس تر وجود داره :d
مگه شک داشتی؟ولی باید بگم من لوس نبودم به شدت....تاکید میکنم به شدت شر بودم:d
پدر پاشو بیا که تاپیکت شده خاطرات نی نی کوچولهای گیم (منظورم خودم هستم ;))
باز گفتی پدر من یاد یه بابایی افتادم:((
عادت هم ندارم بازی نیمه کاره بذارم .شروع کنم باید تمومش کنم حتی به زور چیت! ( خب البته هر بازی رو شروع نمی کنم)
LIKEl-)
فقط و فقط اونایی که علاقه جدی دارم رو بازی میکنم.......... حتی اگه برا سالها پیش باشه.
قسمت اول LIKE قسمت دوم DISLIKE:d

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
امروز تولد پیرترین فرد دنیای گیم و پدر بازی ویدئویی است ! این تاپیک باید امروز جشن و سرور راه بندازه ، چرا خوابیده؟! :d

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
امروز تولد پیرترین فرد دنیای گیم و پدر بازی ویدئویی است ! این تاپیک باید امروز جشن و سرور راه بندازه ، چرا خوابیده؟! :d
کی هس اینی که میگی؟بگو بریم بهش تبریک بگیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر