انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
من یادم نمیاد ساعتی چند بازی میکردم چون از جیب غول آخره سر کتکایی که زمان سگا خورده بودم :| پول کش میرفتم میدادم به کلوپیه میگفتم هر وقت اومدم هر چقدر بازی کردم از حسابم کم کن یادمه اون زمان نزدیکه 7-8 تومن پیشش داشتم!
این کش رفتن پول واقعا داستان ها داره ها من الانا خیلی خندم میگیره وقتی یادم میاد:dواقعا نمیشد از خیره بازی گذشت;)من یادمه یه قلک داشتم پولایی رو که کش میرفتم مینداختم توو قلکم وقتی میرفتم کلوپ از تووش برمیداشتم نوونه بازومونو میخوردیم دیگه از اون 500 تومنی قرمزا هم بود با هزاری آبیا:dبخدا نوشابه 30 تومن بودا هر کی یادشه با یه 50 تومنی میشد کیکو نوشابه خورد یه تی تاپ با زمزم شیشه/:)از این قلک پلاستیکیا بودا یادته که زردو آبی اینا بود 60 تومن هم قیمتش بودb-)عجیب پول جم میشد اون موقه ها:>

• Like
Reactions: Sega_genesis

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
این کش رفتن پول واقعا داستان ها داره ها من الانا خیلی خندم میگیره وقتی یادم میاد:dواقعا نمیشد از خیره بازی گذشت;)من یادمه یه قلک داشتم پولایی رو که کش میرفتم مینداختم توو قلکم وقتی میرفتم کلوپ از تووش برمیداشتم نوونه بازومونو میخوردیم دیگه از اون 500 تومنی قرمزا هم بود با هزاری آبیا:dبخدا نوشابه 30 تومن بودا هر کی یادشه با یه 50 تومنی میشد کیکو نوشابه خورد یه تی تاپ با زمزم شیشه/:)از این قلک پلاستیکیا بودا یادته که زردو آبی اینا بود 60 تومن هم قیمتش بودb-)عجیب پول جم میشد اون موقه ها:>
من یادمه همه اینا رو نوشابه میخریدم 20 تومن نون لواشو بگو 7 تا میخریدم 20 تومن الان 1 بستش 700 تومنه 4 تا هم توشه
بازی که ارزونی بود سگا 20 تومن میدادم 10 دقیقه بازی میکردم
خیلی خفن بود اون زمان الان رفتیم تو کلوپ 4 نفره 1 ساعت بازی کردیم 10000 تومن پیاده شدیم :|

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
من یادمه همه اینا رو نوشابه میخریدم 20 تومن نون لواشو بگو 7 تا میخریدم 20 تومن الان 1 بستش 700 تومنه 4 تا هم توشه
بازی که ارزونی بود سگا 20 تومن میدادم 10 دقیقه بازی میکردم
خیلی خفن بود اون زمان الان رفتیم تو کلوپ 4 نفره 1 ساعت بازی کردیم 10000 تومن پیاده شدیم :|
آخی آخی چه زود گذشت یه 200 تومنی میدادن بهمون با یه جا نوشابه ای شیش تایی ها میرفتیم 6 تا نوشابه میگرفتیم تازه بقیشم پسمون میدادن:|
سگا که آره ساعتی 200 تومن بود یادمه 50 تومن میدادم 20 دقه میشد بازی کرد:-s
الان دیگه کلوپ اصلا مثه اون زمان حال نمیده اصلا حالو هواش چیزه ی دیگه ای بود کلوپ واقعا بوی کلوپ داشت مخصوصا ظهر گرمای گرم توو تابستون زیره کولر توو کلوپ عجب حالی میداد:((

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
بچه ها با کنسول پاناسونیک بازی کرده بودین ؟؟؟؟ :D یه بازی داشت فیلم بود آخرش بود :D
من زیاد کلوپ نرفتم چون کنسول هارو داشتم اکثرا سر کل کل میرفتم کلوپ یا موقع امتحانا :D
آخ چه حالی می داد امتحانا رو با سرعت برق می نوشتیم 3 تا از بچه ها بودیم
بعد می پیچیدیم کلوپ بعد می رفتیم خونه :
مامان امتحانش خیلی سخت بود ولی من تا آخرش نشستم جواب همه سوالا رو دادم :|
:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بچه ها با کنسول پاناسونیک بازی کرده بودین ؟؟؟؟ :D یه بازی داشت فیلم بود آخرش بود :D
من زیاد کلوپ نرفتم چون کنسول هارو داشتم اکثرا سر کل کل میرفتم کلوپ یا موقع امتحانا :D
آخ چه حالی می داد امتحانا رو با سرعت برق می نوشتیم 3 تا از بچه ها بودیم
بعد می پیچیدیم کلوپ بعد می رفتیم خونه :
مامان امتحانش خیلی سخت بود ولی من تا آخرش نشستم جواب همه سوالا رو دادم :|
:d
من خودم سگا داشتم همش تلپ بودم تو کلوپ یکی نبود بگه خره پولاتنو جمع کن برو فیلمشو بخر صبح تا شب بازی کن باهاش!
یه بار یادمه (فکر کنم خاطرشو گفتم) آداپتور آتاریم تو برق موند آب شد:d

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
ها خب یه خاطره ی دیگه یادم اومد خودم خندم میگیره;)

یادمه خیلی وقت پیشا خیلی وقت پیش رفته بودم فیلمه سگا کرایه کنم اون موقع ها کرایه میدادن تک لبه ها گرون تر بود کرایش شبی250 تومن البته 250 تومن خب اون موقع زیاد بود دیگه واسه خودش:-b
با دوچرخه رفتم تا کلوپو کرایه کردم باد هم میومد همراه با گردوخاک همش رفته بود توو چشمامو پره اشک شده بود دیگه کاملا داشت از چشام آب میومد حین برگشتن چند تا این اوباشا خاستن اذیتم کنن بعد نزدیک که شدن اومدن پیشم یکیشون گفت ولش کنین ولش کنین این خودش داره گریه میکنه من مونده بودم بخندم یا واقعا گریه کنم:dخلاصه زودی در رفتمو توو راه هرهرهر کرکرکر:d

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
بابا در این چند روزه که ما نبودیم همتون گرد و خاک کردین

داش فنوم تو امضات مینوشتی

آندرتیکر 0-20 ببره ایشا ا...

دیگه خاطره ای به ذهنم نمیاد که براتون تعریف کنم!

ولی الان یکی به ذهنم اومد این دیگه خاطره نیست چون ماله یه هفته پیشه

آقا رفته بودیم مشهد این دایی ما برای بچه ش که 5-4 سالش هم هست یه PS1 خریده بود و ما هم دیدیم اونجا که PC نیست پس چی یاد این شعر ایرج میرزا افتادم : "برو این دام بر مرغ دگر ده *** نصیحت را به خواهر مادرت ده" چه ربطی داشت به روز جهانی GAME !!! مصرع دوم : "قناعت کن به تخم مرغ خانه" و "در بیابان لنگه کفش هم نصیحت است"

ولش شعر رو اصلا

آقا رفتیم تو کار بازی دیدم چی!!! فقط یه بازی داره اونم Medal Of Honer ما هم دیدیم این که فایده نداره رفتم از سعدی براش RE گرفتم

روی جلدش نوشته بود Resident Evil 2 روی دیسک زده بود Resident Evil 4 تو بازی Resident Evil Survivor بود!

هیچی میرفتیم تا یه جاهایی اصلا سیو نمیشد بکنی حالم گرفته شد.

در آخر همین جور میرفتم تا وقتی که دیدم دور و برم کسی نیست ای بابا الان که سه نفر نشته بودن!!!

پشت سرم رو نگاه کردم دیدم پسر داییم و خواهر کوچیکم و دایی پسر داییم که اونم از همه کوچیک تره!!! دارن گریه میکنند و لی بی صدا پرسیدم نگو بازی ترسناک بوده

و این شد که بازی رو زن داییم جمع کرد و ما تا روزهای آخر بی نصیب موندیم و چون همون روز اول برای PC رفتم ME 3 رو خریدم هی میگفتم بریم کاشمر بریم کاشمر عید به چه دردی میخوره!!!

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
من 26 سالمه...
خیر سرم چند ماه دیگه دارم میرم تو 27...
ترم داره تموم میشه، هنوز تو ترجمه و روائیه پرسشنامه پایان نامم موندم:(، یا دارم دنبال کار میگردم یا تو بازی سنترم... 1 ماهی میشه که توی بازی سنتر بــــــن دائم نشدم، برای همین خیلی نگرانم!:d :>
کلا زمان خاصی رو نمیتونم بگم... در تمام مدت عمرم با گیم حال و زندگی کردم!:-&:d پس تمام گزینه ها میتونه گزینه مناسبی برای من باشه! !
با تک تک گیم هایی ام که بازی کردم خاطره دارم...=((

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,887
نام
مهراد
سلام به همه پیر و پاتال های دنایای گیم!

دوستان گلم چرا تاپیک خوابیده؟؟؟

بابا بلند شید چهار تا خاطره بزارید حتما باید من یا لئون فاکس یا آرتاس بیایم و تاپیک رو بندازیم بالا؟

خب خودم دیگه هرچی خاطره بود گفتم اما جدیدا یه اتفاق وحشتناک داره برام میوفته!!! (مادرجان)

نمیدونم چرا دیگه علاقه ای به بازی کردن ندارم :((

اساسینز کرد روولیشن رو خریدم وقتی اومده بود تا آخرش نرقتم!

مث افکت 3 رو خریدم تا آخرش نرفتم!

الان ویک رو خریدم تا آخرش نرفتم!

الان همینجوری بازی ها توی سیستم خاک میخوره یه نفر راهنمایی کنه :(

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به همه پیر و پاتال های دنایای گیم!

دوستان گلم چرا تاپیک خوابیده؟؟؟

بابا بلند شید چهار تا خاطره بزارید حتما باید من یا لئون فاکس یا آرتاس بیایم و تاپیک رو بندازیم بالا؟

خب خودم دیگه هرچی خاطره بود گفتم اما جدیدا یه اتفاق وحشتناک داره برام میوفته!!! (مادرجان)

نمیدونم چرا دیگه علاقه ای به بازی کردن ندارم :((

اساسینز کرد روولیشن رو خریدم وقتی اومده بود تا آخرش نرقتم!

مث افکت 3 رو خریدم تا آخرش نرفتم!

الان ویک رو خریدم تا آخرش نرفتم!

الان همینجوری بازی ها توی سیستم خاک میخوره یه نفر راهنمایی کنه :(
منم چند وقتیه اینجوریم نمیدونم به خاطر بهار هستش یا کلا چون داریم فسیل میشیم ته کشیده جون بازی کردنمون
یه تستی از خودم گرفتم یکم موتورمو روشن کرد بد نبود
تغییر سبک بدید مثلا اگه عشق جنگی دارید برید ریمن بازی کنید یا اگه عشق بازی فکری هستید یه بازی ایکه اصلا فکر نخواد بازی کنید
من این حرکتو زدم یه ذره جواب داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر