انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,281

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
991
نام
Ahmad
همه این بازیا که گفتی خوبن ، من خودم Dixit رو خیلی دوست دارم (استوژیت نسخه ای دیگه که از اون ساختن) فقط مشکلش اینکه وقتی با افراد یکسان بازی می کنی ، توی بلند مدت دیگه می دونی توصیفاتشون چیه ، در نتیجه یا خسته کننده میشه یا باید اکسپنشنشو بگیری که اونم یکم خسته کننده میشه :D
Splendor هم خیلی خوبه ، باسه وقتایی که می خوای بازی مونوپولی طور بزنی ولی نمی خوای 15 ساعت بشینی پاش :D
من خودم این دوتارو دارم با مونوپولی ، الان توی فکره خرید بعدیم ، احتمالا Ticket To Ride رو بگیرم ، اینم ببین شاید خوشت بیاد (فکر کنم نسخه فارسی هم داره)
تیکت تو راید رو یه بار گیم پلیش رو دیدم البته زیاد یادم نیست باید دوباره ببینم حالا نمیدونم چرا نخریدمش
اگه میخوای بازی بخری حتماااااا گربه های انفجاری رو ببین (به اسمش نگاه نکن یه کم مسخره س. واااااقعا بازی باحال و سرگرم کننده ای هستش مخصوصا واسه کسایی که گیمر هستن)
مثلا میتونی تو بازیش وقتی نوبتت میشه Combo بزنی، توی نوبتت چند تا کارت بازی کنی با قابلیتای مختلف که اگه درست بتونی بچینیشون و با ترتیب درستی ازشون استفاده کنی خودت حال میکنی
دقیقا یه چیز تو مایه های کمبو های DOTA2 :D

خیلی هم تو کف Azul و Sagrada هستم ولی فکر میکنم خیلی حوصله سر بر باشن

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,360
نام
مهدی
یادش بخیر واقعا چه لذتی داشت این روود راش
این قسمتش من رانندگی میکردم و پسر داییم هم مشت و لگد مینداخت :D
قسمت یکش بود به گمونم که کات سینهای واقعی داشت کلوپ محلمون اصلا اجازه نمیداد چیزی ببینیم

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
مقایسه گرافیک عنوان road rash ..برای دو کنسول دوست داشتنی نسل قدیم.:x
Panasonic 3 DO.
Sega Saturn

Road Rash Sega Saturn
<iframe src="" width="640" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" allowfullscreen></iframe>

Road Rash Panasonic 3 DO
<iframe src="" width="640" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" allowfullscreen></iframe>

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
یادش بخیر واقعا چه لذتی داشت این روود راش
این قسمتش من رانندگی میکردم و پسر داییم هم مشت و لگد مینداخت :D
قسمت یکش بود به گمونم که کات سینهای واقعی داشت کلوپ محلمون اصلا اجازه نمیداد چیزی ببینیم

از سال حدود فکر کنم ۷۶ تا ۸۳ بود بازیهای غیر مجاز تو کلوپها جمع آوری میکردن مامورای مفاسد میریختن تو کلوپها تموم بازیهای ps1 وdremcast به قول خودشون صحنه داشت جمع میکردن :Cheesygrin:
چقدر tekken3 بردن تو کلوپ مون ..بی وجدانا .دشمن فیلمهای nina williams و غیره بودن:Cheesygrin:
بعد از مدتی fox hunt ps1 از راه رسید حدود سال ۷۹بود ما تو کلوپ مون داشتیمش وقتی بازی شروع میکردیم کرکهای مغازه رو کامل میزدیم پایین تا کسی نیاد تو از ترس:ninja:بچه های کلوپم نفسا تو سینه حبس دنبال صحنه های مثبت 18بازی بودن:D
یعنی میگرفتن دیسک پوست از سرمون میکندن از بست این بازی غیر مجاز بود..
ولی در کل خیلی اون دوران خوش بود ولی هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه:pepsi:
۲۰۲۳۰۴۲۹_۰۹۴۱۳۹.jpg

darkfall

کاربر سایت
Jun 22, 2021
105
برای عنوان Cold fear دست توسعه دهنده بازی محبوب Darkworks تو کار بود ubisoft هیچ مالی نبود :Cheesygrin: ولی حیف ورشکست شد که بازیهای زیادی با کمپانی infogrames ساخت از جمله i am alive..و شاهکار
alone in the dark new nightmare ..
واقعآ بهترین کمپانی به نظر خودم بعد از Capcom و Konami. کمپانی infogrames بود از نسل سگا تا ps2 عنوانهای خوبی بیرون زد :x ولی حیف اینم ورشکست شد..:-< کمپانی sega و شرکت سونی مدیون infogrames هست .با عنوانهای
driver . Sheep, Dog 'n' Wolf
Heart of darkness..alone in the dark. gekido وغیره.
اینم لوگو های معروفش با گذشت زمان ..
View attachment 291058
اون بازی driver پی‌اس وان رو من هیچ وقت نفهمیدم باید چیکار کنی، خیلیم بچه بودم البته

• Like
Reactions: playstation2

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
از سال حدود فکر کنم ۷۶ تا ۸۳ بود بازیهای غیر مجاز تو کلوپها جمع آوری میکردن مامورای مفاسد میریختن تو کلوپها تموم بازیهای ps1 وdremcast به قول خودشون صحنه داشت جمع میکردن :Cheesygrin:
چقدر tekken3 بردن تو کلوپ مون ..بی وجدانا .دشمن فیلمهای nina williams و غیره بودن:Cheesygrin:
بعد از مدتی fox hunt ps1 از راه رسید حدود سال ۷۹بود ما تو کلوپ مون داشتیمش وقتی بازی شروع میکردیم کرکهای مغازه رو کامل میزدیم پایین تا کسی نیاد تو از ترس:ninja:بچه های کلوپم نفسا تو سینه حبس دنبال صحنه های مثبت 18بازی بودن:D
یعنی میگرفتن دیسک پوست از سرمون میکندن از بست این بازی غیر مجاز بود..
ولی در کل خیلی اون دوران خوش بود ولی هیچ وقت دیگه تکرار نمیشه:pepsi:
View attachment 291434
آره بازی Fox Hunt که ۳ تا دیسک هم بود!
یادمه یه بار تو یه مغازه پرسیدم طرف گفت "این چیزا چیه دیگه!! ما از اینا نمیاریم! ممنوعه!"🤪🤣
تازه قبل از این تو بازی‌های سگا، به مورتال کامبت گیر میدادن و میگفتن این بازی خیلی مورد داره و اینا. بین خود بچه ها هم می‌گفتند مورتال کامبت رمز داره میزنی و بعد ......... خاک بر سری!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 از کجاشون در میاوردن!😂 ولی خوب بالاخره دورانی بود!😅

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
اون بازی driver پی‌اس وان رو من هیچ وقت نفهمیدم باید چیکار کنی، خیلیم بچه بودم البته
اگه منظورتون driver 1 باید اول کار گواهینامه بگیری بعد مراحل شروع میشه ..
ویدیو رد کردن تمام مراحل ps1 driver 1. 2 ..امیدوارم ِلذت ببرید :x
Driver 1
Driver 2

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
آره بازی Fox Hunt که ۳ تا دیسک هم بود!
یادمه یه بار تو یه مغازه پرسیدم طرف گفت "این چیزا چیه دیگه!! ما از اینا نمیاریم! ممنوعه!"🤪🤣
تازه قبل از این تو بازی‌های سگا، به مورتال کامبت گیر میدادن و میگفتن این بازی خیلی مورد داره و اینا. بین خود بچه ها هم می‌گفتند مورتال کامبت رمز داره میزنی و بعد ......... خاک بر سری!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 از کجاشون در میاوردن!😂 ولی خوب بالاخره دورانی بود!😅
واقعآ دوران جاهلیت بود چه دردسری بود ما بازیهامون مخصوصآ دیسکهای ps1 توی یه فلاسک قایم میکردیم دست هیچ بشری روشون نمیفتاد مگه خودی لومون میداد :Dبدتر از همه بازی Road Rash 1 بود بازی میدیدن تو کلوپ سریع پلمپ می‌کردند.:Cheesygrin:..مثل زمان VHS بود گیر میدادند ناجور
کلی مامور هیکلی واسه چندتا دیسک کوچلو میریختند تو کلوپ:Dهیچیم حالیشون نبود

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
واقعآ دوران جاهلیت بود چه دردسری بود ما بازیهامون مخصوصآ دیسکهای ps1 توی یه فلاسک قایم میکردیم دست هیچ بشری روشون نمیفتاد مگه خودی لومون میداد :Dبدتر از همه بازی Road Rash 1 بود بازی میدیدن تو کلوپ سریع پلمپ می‌کردند.:Cheesygrin:..مثل زمان VHS بود گیر میدادند ناجور
کلی مامور هیکلی واسه چندتا دیسک کوچلو میریختند تو کلوپ:Dهیچیم حالیشون نبود
فیلم‌ها رو که نگو! و ممنوعیت ها ....😰
فیلمهای اون موقع البته به ترتیب از قدیم تا سومی که دیگه سرباز بودم!😆

maxresdefault.jpg

51Qpvk1RNqL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
image.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,716
فیلم‌ها رو که نگو! و ممنوعیت ها ....😰
فیلمهای اون موقع البته به ترتیب از قدیم تا سومی که دیگه سرباز بودم!😆

View attachment 291449

View attachment 291450
View attachment 291452
مورد اول یادش واسم زنده کردی غارتگر predator.
یه بچه محل داشتیم کلی فیلم vhs داشت نمیدونم ناقص از کجا گیر میاورد :D روزی دوتا فیلم ازش کرایه میکردیم اونم با فرمتLP فیلمها رو تو چند تا چپیه میپیچیدیم میبردیم خونه از وحشت کسی نگیردمون:Cheesygrin:...خدا سر این فیلم غارتگر آرنولد چه مصیبت‌های کشیدم فامیلا جمع میشدن خونمون از شانس بد ما فقط ویدیو داشتیم..هر روز تو خونمون سانس شب و روز آرنولد بود predator:Dهمین فیلم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,599
نام
امین
کلوپ ها خیلی خوب بود
اون موقع که نت درست و حسابی نبود گنده های کلوپ یدونه دفترچه داشتن و رمز بازیها رو داشتن و عین طلا و جواهر ازش محافظت میکردن 😁
یادمه با چه ذوقی دفتر یکیشون و گرفتم و کپی کردم و کارم شده بود حفظ کردن اینا.

دموی اخر بازیها (اسمش همین بود)😅 چه حالی میداد ،با صاحب کلوپ هماهنگ کردیم کلوپ خلوت شد با انا تیکن و بریم اخرش 😁
کلا دوران عجیبی بود با اینکه امکانات کمتر بود ولی بیشتر خوش میگذشت....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر