امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های نینتندو

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام خدمت دوستان.

در این تاپیک نظرات و یا نمره و بررسی خودتون رو در مورد عناوین پلتفرم‌های نینتندو می‌تونید اعلام کنید تا سایر دوستان از تجربه یا نظر شما بهره مند بشوند.

باتشکر

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
142462

The Low Road
Adventure, Point & Click
2018

+ کمدی باحال
+ داستان کوتاه ولی باحال با ایده های خاص خودش
+ آرت استایل عجیب غریب و بامزه اش

_ گشت و گذار تو بازی عجیب رو مخه
_ کنترل بد

کلی بازی Adventure Point & Click رو سوییچ هستن (که از قضا خیلیاشون به طرز احمقانه ای از تاچ کنسول ساپورت نمی کنن :|) ولی این یکی از بازیاییه که خییییییییلی وقت پیش بازی کردم... تقریبا هیچی ازش یادم نیست. کوتاه بود ولی شخصیت ها و داستانش همشون خوب بودن، منتها کنترل بازی عجییییب رو مخ بود~X( واقعا یه تنه باعث می شد نتونم بازی رو ادامه بدم یه سری جاها. هر چند تموم کردنش می ارزید خدایی. یه سری مکانیک های حل پازل هاش مثل جیب بری و ایناش واقعا باحال بود :D

6.0

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Zelda botw 9/10
امتیازم قبلا 8.5 داده بودم که بعد از اینکه بیشتر بازی کردم و فهمیدم 1 بابایی هم منو اشتباه راهنمایی کرده بود با سوراخ های بازی هم اشناتر شدم خلاصه که نمرم رو افزایش می دم و حقیقتا این بازی تا این لحظه بهترین بازی wiiu حتی switch هست که بازی کردم گرافیک بازی هم زیبایی خاص خودش رو داره. wind waker هم اگر بازی نکردید حتما بازی کنید من هم روی گیم کیوب رفتمش هم با شبیه ساز فوق العاده دلفین

ای کاش منتقدا هم جسارت تغییر نمراتش رو بعد از 1 مدت داشتن

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
امروز بعد از مدتها ویچر ۳ رو روی سوییچ نصب کردم و واقعا از گرافیکش شگفت زده شدم!جالبه که من این بازیو ۳ بار قبلا و با ps4 تموم کردم و با توجه به نقدهایی که راجب دانگرید جزئیات بازی شنیده بودم خیلی انتظارم کمتر بود ولی واقعا شگفت زدم کرد این پورت(البته من فقط دستی بازی کردم و به tvوصل نکردم)
کیفیت و فریم ریتش واقعا قابل قبوله
وقتی میشه همچین پورتی بی نقصی از ویچر ۳ انجام چرا سراغ سایبرپانک یا حتی ردد۲ نره سوییچ؟!
امتیاز من به کیفیت‌ پورت(نمره ی بازیش که بیست از ده!!)
۹یا۹.۵(بین این دو نمره شک دارم!)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
امروز بعد از مدتها ویچر ۳ رو روی سوییچ نصب کردم و واقعا از گرافیکش شگفت زده شدم!جالبه که من این بازیو ۳ بار قبلا و با ps4 تموم کردم و با توجه به نقدهایی که راجب دانگرید جزئیات بازی شنیده بودم خیلی انتظارم کمتر بود ولی واقعا شگفت زدم کرد این پورت(البته من فقط دستی بازی کردم و به tvوصل نکردم)
کیفیت و فریم ریتش واقعا قابل قبوله
وقتی میشه همچین پورتی بی نقصی از ویچر ۳ انجام چرا سراغ سایبرپانک یا حتی ردد۲ نره سوییچ؟!
امتیاز من به کیفیت‌ پورت(نمره ی بازیش که بیست از ده!!)
۹یا۹.۵(بین این دو نمره شک دارم!)

اصلا سراغ حالت TV اش نرو :D
رو دستی بازی واقعا خوبه... قشنگ جوابه، ولی رو TV اصن. قشنگ انگار همه چی پشت یه لایه مه غلیظ و تو مخیه :D

به غیر از اون نمیدونم تموم کردی یا نه، ولی تو نبرد نهایی عظیم داستان واقعا کم میاره سوییچ که به شخصه حق میدم.
60 ساعتی که بازی کردم خیلی خوب بود و بالاخره تونستم بازی ای که قبلا نتونسته بودم تموم کنم رو عین آدم تموم کنم، دو قورت و نیم هم ساید کوئست برم باهاش :D

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
اصلا سراغ حالت TV اش نرو :D
رو دستی بازی واقعا خوبه... قشنگ جوابه، ولی رو TV اصن. قشنگ انگار همه چی پشت یه لایه مه غلیظ و تو مخیه :D

به غیر از اون نمیدونم تموم کردی یا نه، ولی تو نبرد نهایی عظیم داستان واقعا کم میاره سوییچ که به شخصه حق میدم.
60 ساعتی که بازی کردم خیلی خوب بود و بالاخره تونستم بازی ای که قبلا نتونسته بودم تموم کنم رو عین آدم تموم کنم، دو قورت و نیم هم ساید کوئست برم باهاش :D
نه زیاد بازی نکردم فقط همون اولاشو دیدم به قول معروف خیلی حال کردم!!
حالا توی صحنه های شلوغ یا نبردها رو ممکنه وضع بدتر بشه ولی بازم با توجه به اینکه کنسول مدنظرمون سوییچه میشه گفت واقعا پورت عالی بوده
من سوییچو‌فقط برای حالت دستی گرفتم و برای همینم تا الان اصن به تی وی وصلش نکردم!برای من عالیه

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
150695

Splatoon 2
Third-Person Shooter
2017

+ آرت استایل و موسیقیق پر حس و شور و منحصر به فرد
+ مکانیک های گیم پلی عجیب خاص و اعتیاد آور
+ کیفیت آنلاین خوب
+ اسپلت فست ها و حس خوب شون
+ کمپین بخش Octo Expansion و باس های بی نظیرش
+ لابی آنلاین سرزنده و خفن و باحال

- بخش لابی Co-op به شدت مزخرف بازی
- جریان به هم ریخته و خسته کننده کمپین بازی اصلی

اسپلتون کــــلا یه بازی شوتر واسه کسایی مثل منه که از این ژانر متنفر اند (منهای دووم، چون اون بازی عملا کاراکتر اکشن ـه تا شوتر) عملا همه Tech هایی که بقیه شوتربازها تو بازی هاشون استفاده می کنن تو اسپلتون بی فایده است. سرعت حرکت، مکانیزم نشونه گیری، اسلحه ها، و در نهایت هدف هر مچ... همـــــــــش با یه شوتر نرمال از بیس فرق می کنه. اشتباه نکنید! شوتره ها در نهایت و شوتر وحشتناک خوبی هم هست ولی اصل مخاطبش یکی مثل منه که کلا با شوترهای آنلاین حال نمی کنم
کمپین اصلی بازی هم با این که ایده های باحالی داره ولی نافرم خسته کننده است خیلی جاهاش. نمیدونم چجوری ولی عوضش کمپین Octo Expansion شبیه معجزه است. جدا یکی از بهترین DLC های این نسله از حیث هم محتوا هم بهبودی که به بازی میده هم درجه سختی خفن اش. تموم کردنش با اون باس خفن تهش عجیب چسبید.

9.0

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
Mario Kart 8 deluxe 10/10
Super Smash Bros ultimate 10/10

با اینکه زیاد اهل بازی‌های نینتندو نیستم اما این دو بازی در یک کلام فوق‌العاده‌اند! بقدری فان و سرگرم کننده هستن که با اعضای خانواده هر شب دو ساعتی رو مشغولیم. نوش جونشون هرچی میفروشن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
151066

Child of Light
2018
RPG

+ آرت استایل و فضای شاعرانه بازی
+ داستان ساده، ولی حماسی و شورانگیز
+ موسیقی کلاسیک
+ نبوغ تو ایده اصلی طراحی مبارزات نوبتی و مکانیک پایه ای شان

- عمق کم مبارزات در نیمه دوم بازی

فکر کنم لای ایندی هایی که این نسل رفتم سراغشون، واقعا هیچ کدوم منو اندازه Child of Light شوکه نکردن. از سلیقه هنری وحشتناک خفن، تا جو شاعرانه و روایت اش به سبک منظوم تا موسیقی شدیدا خاطره ساز اش و سیستم مبارزات خاص اش (که البته آخرای بازی یکم خسته کننده می شدن)
و البته یکی از بازی هایی هم هست که شدیدا دلم میسوزه یوبیسافت به امون خدا ولش کرد
البته یه مدت پیش گرفتن دنباله بازی و سریالش تحت ساخته... But come on... عمرا یوبی تا الان کنسل شون نکرده باشه

9.0

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یکی از بازی هایی که اخیرا و به طور کاملا اتفاقی روی سوییچ زدم بازی takeover هستش بازی سبک street of rage هستش ولی به نظرم از اون بازی بهتره هم داستان بهتری داره هم گرافیک بهتری و از همه مهمتر گیم پلی کامل تری نسبت به اون ارائه میده فقط هیاهو و سر و صدای اونو نداره.قصدم امتیاز دادن بهش نیست گفتم اینجا بنویسم بیشتر دیده میشه حتما امتحانش کنید پشیمون نمیشید

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Super Mario odyssey
خب به عنوان اولین ماریویی که بازی کردم واقعا فوق العاده بود. تنوع گیم پلی وحشتناک خوبه. الان افتادم رو کامل کردن Moon ها و واقعا لذت بازی چند برابر شده. از همون لحظه که شروع میشه تا آخر خط داستانی قشنگ درگیر میکنه مخاطب رو. لول دیزاین هم به حدی خوبه که هنوزم جاهای جدید کشف میکنم. در کل به شدت پیشنهاد میشه:D
10/10

Super smash bros ultimate
اینو اوایل که شروع کردم باز نبودن شخصیت ها یکم تو ذوقم خورد.ولی خب کمپین رو شروع میکنی و واویلا دیگه :D نزدیک ۴۵ ساعت طول کشید و عملا از کارو زندگی افتاده بودم:D به حدی تنوع استیج ها بالاس که جدا باورش سخته. از لحاظ هنری معرکه اس بازی.ساندترک های مختلف برای هر استیج، حالت های مختلف استیج ها که انقدر تنوع دارن دوست داری فقط نگاهشون کنی:D پراگرشن بازی هم به شدت اعتیاد آوره. دیگه رفتیم رو نیو گیم پلاس و هارد مود. راحت تو تاپ 5 این نسل قرار میگیره برام.
10/10

زلدا هم فعلا انقدر خرت و پرت داره که به این زودیا تموم نمیشه:D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
165488

Bastion
2017
Action Adventure

+ صداگذاری خفن شخصیت ها
+ بیس گیم پلی اکشن سریعش
+ تنوع زیاد اسلحه ها و قابلیت ها
+ موسیقی و اتمسفر بازی

- روایت داستان، عدل وسط اوج گیم پلی
- مشکلات مربوط به دوربین ایزومتریک بازی

Bastion بازی عجییه خداییش :D برای یه بازی ایندی که قبل 2010 اومده، این حجم از توجه به جزئیات طراحی مراحل، تنوع و داستان خفن و احساسی بدون تقریبا هیچ کاتسین کارگردانی شده ای واقعا چیز خفنیه... منتها من نمی فهمم چرا باید قشنگ وسط درگیری با دشمنا راوی خوش صدای بازی (خیلی خوش صدا :D) بگیره مهم ترین بخش های داستانی و احساسی اش رو شروع کنه روایت کردن
خو همین کارها رو می کنید تهش نمی فهمم دقیقا چی به چی شد و زولف چه غلطی کرد.
من تهش زولف رو نجات دادم ولی بازم نفهمیدم دقیقا Bastion و Calamity چی بودن و چی شد و اینا. اگه می فهمیدم مطمئنم بیشتر از اینا حال می کردم با فضای اتمسفریک بازی

7.5

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
165489

Xenoblade Chronicles
Definitive Edition
2020
JRPG

+ موسیقی، موسیــــــــقی!
+ دنیای به شدت خاص و یونیک
+ سیستم مبارزات به شدت عمیق و متنوع بین شخصیت های مختلف بازی
+ تنوع دشمن ها
+ داستان حماسی
+ ریمستر کردن HUD و UI و UX بازی به بهترین شکل ممکن
+ تغییرات QoL به شدت مثبت به نسبت نسخه اصلی
+ محتوای Future Connected

- طراحی مراحل خطی تو بسیاری از بخش های بازی
- گرافیک بازی تو حالت دستی
- تعداد به شدت زیاد، غیر منطقی و محتوای تکراری ساید کوئست ها

به عنوان ریمستر، XC: DE به نظرم تو دوره ای اومده که انتظارات از عرضه دوباره بازی ها خیلی رفته بالا. شاید بازی از لحاظ گرافیکی (علی الخصوص تو حالت دستی) در حد این انتظارات نیست (البته بازم کلی پیشرفت داشته به نسبت نسخه اصلی) ولی تغییرات QoL تو گیم پلی و منوهای بازی اون قدر خوب اند که به نظرم راحت بازی رو تبدیل به Definitive Edition زنوبلید اول تبدیل می کنه.
جدا از این موارد موسیقی بازی واقعا گادلایکه!
یه سری هم بحث بود که اپیلوگ بازی که تو این نسخه اضافه شده (Future Connected) خیلی ناامید کننده است.
راستش من که خیلی حال کردم. یکی از بهترین لول دیزاین ها و ساید کوئست های کل بازی رو داره. داستانشم با این که ساده است و خیلی چیز اساسی ای به Lore زنوبلید اضافه نمی کنه، داستان قشنگیه. بزرگترین مشکلش به نظرم اسم شه :D دو تا کلمه ی Future و Connected رو وقتی تو یه بازی از سری زنوبلید میذارید کنار هم رسما خود به خود انتظار همه میچسبه به سقف (به دلایل داستانی) :D وگرنه اگه اون اسم رو نداشت به نظرم این همه ملت ناامید نمی شدن
در کل تجربه محشری بود :x:x

9.0

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
176833

Super Mario 64
Super Mario 3D All-Stars
2020
3D Platformer

+ نوستالژی خالص
+ ساختار پیشروی عجیب و باحال
+ Hub دوست داشتنی قلعه پیچ
+ موسیقی دوست داشتنی و کلاسیک کوجی کوندو
+ طراحی مراحل ماندگار

- گرافیک به شدت عمر کرده
- دوربین درب و داغون
- کنترل عجیب و دردسرساز ماریو تو مراحل زیرآبی

بالاخره دستمون به کالکشن مزخرف Super Mario 3D All-Stars رسید و از این که پاش پول ندادم به شدت خوشحالم :D
منتها شاید کالکشن مزخرفی باشه. ولی بازی های توش محشرن
ماریو 64 به شخصه به نظرم بازی ایه که اگه یه دست و رویی بهش می کشیدن رسما دوباره می شد به عنوان یه شاهکار 3D Platformer دادش بیرون از بس طراحی مراحل خوبی داره. فیزیک بازی یخورده خشک هست ولی حتی همونم تقریبا بیشتر از 5 سال گذشت تا پلتفرمر سه بعدی ها بازی با تنوع حرکتی و انعطاف پذیری ماریو تو ماریو 64 بدن بیرون.
ولی خب این کار رو نکردن و جدا از گرافیک بازی که خیلی بد عمر کرده، دوربین بازی واقعا عذاب دهنده است. با همه ی این ها، هنوزم بازی خوبیه اگه الانم برای بار اول بازیش کنید
در کل یکی از مهم ترین شاهکارهای تاریخ که نینتندو خود قبلا تو ریمیک DS بهش ادای احترام داشته تو این کالکشن خیلی راحت بهش بی اعتنایی شده.
میتونم حدس بزنم چرا نینتندو ریمیک اش نکرده و تا حد ممکن میخواسته بازی اصلی رو حفظ کنه، ولی هنوزم این بازی لیاقت یه ریمیک دوم رو داره

7.0

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
crysis remaster

نمیدونم چرا به این بازی میگن ریمستر وقتی گرافیکش از نسخه ی ps3 پایینتره. به نظرم اصلا پورت جالبی نیست اونم وقتی میدونم سوییچ از ps3 و 360 قویتره ولی خروجی روی سوییچ خیلی ضعیفه . افت فریم و مشکل دیر لود شدن تکستچر هم بماند.
نمی خوام یه بازی خوب رو برای گرافیک خراب کنم ولی نقطه قوت این بازی گرافیکشه که این نسخه خیلی داغونه.

امتیاز 5/10

saints row the third

بر عکس crysis پورت این بازی واقعا عالیه . از پورت که بگذریم یکی از فان ترین بازی های نسله هفتمه . ماموریت ها هم واقعا خوبه . نقطه ضعف بازی هم مثل نسخه ی اصلی سیستم هندلینگه.

امتیاز 8/10

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
crysis remaster

نمیدونم چرا به این بازی میگن ریمستر وقتی گرافیکش از نسخه ی ps3 پایینتره. به نظرم اصلا پورت جالبی نیست اونم وقتی میدونم سوییچ از ps3 و 360 قویتره ولی خروجی روی سوییچ خیلی ضعیفه . افت فریم و مشکل دیر لود شدن تکستچر هم بماند.
نمی خوام یه بازی خوب رو برای گرافیک خراب کنم ولی نقطه قوت این بازی گرافیکشه که این نسخه خیلی داغونه.

امتیاز 5/10

saints row the third

بر عکس crysis پورت این بازی واقعا عالیه . از پورت که بگذریم یکی از فان ترین بازی های نسله هفتمه . ماموریت ها هم واقعا خوبه . نقطه ضعف بازی هم مثل نسخه ی اصلی سیستم هندلینگه.

امتیاز 8/10

اگر یادت باشه بهت گفتم وقتی سوییچ خریدی کلا نینتندو خریدی بیخیال بازیا مولتی رو نینتندو شو
یا نمیاد ۹۸ درصد
اون ۲ درصدم که میان جالب در نمیان پس اصلا وقتتو تلف نکن رو همچین بازیایی
بخصوص crysis remaster که خیلی ها روش حساب کرده بودن

همون پک ۳ تا بازی ماریو ریمیک و ریمستر نشده که هیچ
فقط با شبیه ساز رو کنسول اجرا میشه

• Like
Reactions: rosgod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر