امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 969
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 429
آخرین ویرایش:
(واقعا گوتی اندکی ارزش ندارد دستکم برای من)
اصلاحیه: منظورم این بود که در این نبرد BG3 و استارفلید و TOTk جدا برایم مهم نیست کی می بره. ورگنه اینکه گوتی جایزه ی ارزشمندی برای برنده ی ان هست
اگر BG3 ببره باز هم نشان میده این صنعت مونوپولی (به تعبیر برخی) بردار نیست و این جای افتخار برای این صنعت هست که بازی گوتی شود که در مقابلش نینتندو و بتسدا + مایکروسافت قرار دارد
اگر استارفیلد هم گوتی شود که خوب هست
ولی در کل اینکه کی گوتی شود اصلا روی تجربه ی بازی اثر نخواهد گذاشت

آخرین ویرایش:
GOW R و Elden Ring کدومشون عامه پسند تره؟ ولی درنهایت GOTY رو الدن رینگ برد.
بنظرم GOTY رو بالدرزگیت ۳ میبره و Starfield قلبها رو.
نه خب این مثالی که زدین به دلایلی خیلی ربط پیدا نمیکنه به پست من :
1-ELDEN RING در حد GOW عامه پسند نبود ولی خیلی بیشتر از سبک بالدر گیت عامه پسند تر بود و OW هم بود که الان سبک بشدت محبوبیه
2-بازی GOW نسخه قبلیش یکبار گوتی شده بود و طبیعتا امکان گوتی مجددش کمتر بود
3-کیفیت خود GOW R تو بعضی بخشا جای بحث داره (با متاش کاری ندارم)

بنظر من اگر استارفیلد فوق العاده ظاهر بشه (متای 92 و بالاتر) چون شماره قبلی زلدا گوتی شده و همینطور بالدر هم به نسبت عامه پسند نیست میتونه شانس GOTY شدن خوبی داشته باشه، مخصوصا که سبک OW هم خیلی محبوب هست. ( البته طبیعتا جوایز بین هر 3 پخش خواهد شد ولی در نهایت استارفیلد شانسه خوبی خواهد داشت برای گوتی شدن )
ولی اگر نتونه فوق العاده ظاهر بشه بنظرم شانس بالدرگیت از زلدا بیشتر خواهد بود (بخاطر اینکه زلدا دفعه پیش گوتی شده )

.

نه خب این مثالی که زدین به دلایلی خیلی ربط پیدا نمیکنه به پست من :
1-ELDEN RING در حد GOW عامه پسند نبود ولی خیلی بیشتر از سبک بالدر گیت عامه پسند تر بود و OW هم بود که الان سبک بشدت محبوبیه
2-بازی GOW نسخه قبلیش یکبار گوتی شده بود و طبیعتا امکان گوتی مجددش کمتر بود
3-کیفیت خود GOW R تو بعضی بخشا جای بحث داره (با متاش کاری ندارم)

بنظر من اگر استارفیلد فوق العاده ظاهر بشه (متای 92 و بالاتر) چون شماره قبلی زلدا گوتی شده و همینطور بالدر هم به نسبت عامه پسند نیست میتونه شانس GOTY شدن خوبی داشته باشه، مخصوصا که سبک OW هم خیلی محبوب هست. ( البته طبیعتا جوایز بین هر 3 پخش خواهد شد ولی در نهایت استارفیلد شانسه خوبی خواهد داشت برای گوتی شدن )
ولی اگر نتونه فوق العاده ظاهر بشه بنظرم شانس بالدرگیت از زلدا بیشتر خواهد بود (بخاطر اینکه زلدا دفعه پیش گوتی شده )

.
سیستم انتخاب بهترین بازی سال اصلا مشخص نیست. هیچ فرمول خاصی نداره. نه خیلی به متا ربط داره و نه به سبک بازی حقیقتا.
مگه اون سالی که بازی با عظمتی مثل rdr2 در کنار gow کاندید شد و اخر در کمال ناباوری رسید به gow ، این قضیه صادق بود؟ هرجور حساب کنی rdr2 هم عظیم بود و هم متاش بالاتر و هم عامه پسند تر و هم واقعا بازی ای بود که هنوزم که هنوزه ادم میبینه یه چیز جدید ازش در میاره :D
جدای از این موارد، سال ۲۰۱۴ دراگون ایج گوتی شد که از نظر سبک، مثل بالدور بود تقریبا.
حداقل من نمیتونم خیلی پیشبینی کنم گوتی رو :D
اما امسال سال عجیبیه. ۳ تا بازی نامزد هست (استار-بالدور-زلدا) که هرسه مورد علاقمن و هرسه شاهکارن. فک نکنم هرکدوم گوتی رو ببره خیلی کسیو ناراحت کنه. چون بالاخره هرچی هم نامزدها خفن باشن، باید از بینشون فقط یکی انتخاب بشه .

سیستم انتخاب بهترین بازی سال اصلا مشخص نیست. هیچ فرمول خاصی نداره. نه خیلی به متا ربط داره و نه به سبک بازی حقیقتا.
مگه اون سالی که بازی با عظمتی مثل rdr2 در کنار gow کاندید شد و اخر در کمال ناباوری رسید به gow ، این قضیه صادق بود؟ هرجور حساب کنی rdr2 هم عظیم بود و هم متاش بالاتر و هم عامه پسند تر و هم واقعا بازی ای بود که هنوزم که هنوزه ادم میبینه یه چیز جدید ازش در میاره :D
جدای از این موارد، سال ۲۰۱۴ دراگون ایج گوتی شد که از نظر سبک، مثل بالدور بود تقریبا.
حداقل من نمیتونم خیلی پیشبینی کنم گوتی رو :D
اما امسال سال عجیبیه. ۳ تا بازی نامزد هست (استار-بالدور-زلدا) که هرسه مورد علاقمن و هرسه شاهکارن. فک نکنم هرکدوم گوتی رو ببره خیلی کسیو ناراحت کنه. چون بالاخره هرچی هم نامزدها خفن باشن، باید از بینشون فقط یکی انتخاب بشه .
اون که آره
لزوما قانون نیست که اگر فلان بازی عامه پسند تر بود باید گوتی بشه یا اگه شماره قبلش گوتی شده دیگه نباید گوتی بشه، ولی تاثیر داره تو ذهن منتقدا و مخاطبا.(در همین حد)

در مورد گوتی شدن هم اره هر کدوم بشن مشکلی نیس چون هر سه تاشون هم محصول با کیفیتی هستن که براشون خیلی زحمت کشیده شده (ولی بیشتر از همه دوس دارم بالدر گیت ببره که زحماتشون بیشتر به چشم بیاد و کمتر از همه دوس دارم زلدا ببره چون تا حالا خیلی برنده شده و اجازه بده بقیه هم برنده شن:D)

.

البته من به نظرم معمولا goty رو اتفاقا بازيايي با شرايط baldurs gate ميبرن.
در نهايت اينكه زياد مهم نيست.
ولى اين گسترده شدن جهان بازى ها واسه من يكم ناراحت كننده س چون اعصاب گشت و گذار ندارم ى سيستم خطى يا نيمه خطى رو بيشتر ميپسندم.

از همون اول هم تاکید داشتن این بازی بدون باگ و مشکل خواهد بود و مثل بازیهای قبلی بتسدا نیست و یه علت این همه تاخیر هم همین بوده
نمیدونم چرا یه عده اصرار دارن بگن بازی کلی باگ داره. حتی قراره تا زمان عرضه بازی هم مشکلاتی که منتقدا گزارش میکنن رو رفع کنن پس اگه مشکلی هم وجود داشته باشه نمیتونه تاثیر زیادی رو تجربه بازی بزاره

آخرین ویرایش:
اگر من جزو داوران goty بودم اگر استارفیلد نمره 98 هم میگرفت باز هم به BG3 رای میدادم دلیلم این هست این بازی چیزی توانسته یک ژانر تقریبا مرده را زنده کند سزاوارتر برای جایزه هست همان طور که در سال 2018 به gow رای میدادم بابت شجاعت در ان ریبوت و در سال 2022 به الدن رینگ بابت چنین تاثیر گذاری در ژانر سولزلایک
این نظر منه و منم قطعا جزو هئیت داوران نیستم پس سخت نگیرید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or