امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 412
آخرین ویرایش:
چرا سر هر بازی به هم تبریک نمی گید یا اصلا منطقی نقد کنید به گرافیکش گیر بدین به فریم ریتش گیر بدین یا اگه بازی کردید منصفانه راجبش نظر بدید
الان من خودم به داستان لست 2 گیر دادم یا گرافیک اسپایدرمن فقط مسخره بازی در اوردین یک نفر نیومد منطقی بحث پیش ببره. از اون بدتر کافیه دو تا نکته منفی یک بازی گفته بشه تا برچسب فن بودن بهتون بزنن همه ی بازی ها همه چیز توی دنیا ایراداتی داره اما بیان کردنش برای فن ها ممنوعه
این سه خط تناقضش جوریه که خواننده رو از وسط به دو قسمت مساوی تقسیم میکنه!
اولا بازی ناامیدکننده کجاش تبریک داره؟ بگیم آقا مبارکه بازی ای که یه درصد تو نظرسنجی احتمال میدادن (قطعا نصفشونم همین فنهای جبهه اونور بودن) چنین نمره پایینی بگیره (از لحاظ انتظارات میگم) موفق شده و مبارکه!!
بعد خود شما سر TLoU 2 که جای تبریک داشت اومدی تبریک گفتی یا به داستانش گیر دادید؟ اسپایدرمن چطور؟ بد نیست آدم یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به دیگران

پ.ن: فروش بازی هم فکر نکنم در حد فال اوت و TES باشه، چیزی که واضحه با این هایپ فروشش خوبه
اما بحث کیفی چیز دیگه هست نمیشه انتظار داشته باشید چون بازی استدیوی محبوب شماست دیگران نظر ندن و ضمنا اونم با اینهمه نیش و کنایه! وضع کیفی بازی متاسفانه معلومه!

خوب یا بد بودن یک چیز بزرگ و کوچیک بودن یک چیز دیگه
اینکه این بازی اینقدر حواشی داره پس قطعا بازی بزرگیه

اما مشکل می دونید کجاست که اگر کسی بیاد راجب نقدها یا ایرادات بازی(در صورتی که خودش بازی کرده) حرف بزنه منطقی مشکلی نیست اما اکثر پست ها از روی کینه توزی هست و غیر منطقی یعنی بیشتر مسخره بازیه تا نظرتون بخواید بگید

از اون طرف فن های ایکس باکس یا هر کسی بیان تاپیک انحصاری های سونی نظر بدن ایرادات بازی رو بگن می ریزن سرشون باز مسخره کردن طرف یا کشیدن بیرون پست های قدیمی طرف و تخریب به هر شکل ممکن

چرا سر هر بازی به هم تبریک نمی گید یا اصلا منطقی نقد کنید به گرافیکش گیر بدین به فریم ریتش گیر بدین یا اگه بازی کردید منصفانه راجبش نظر بدید
الان من خودم به داستان لست 2 گیر دادم یا گرافیک اسپایدرمن فقط مسخره بازی در اوردین یک نفر نیومد منطقی بحث پیش ببره. از اون بدتر کافیه دو تا نکته منفی یک بازی گفته بشه تا برچسب فن بودن بهتون بزنن همه ی بازی ها همه چیز توی دنیا ایراداتی داره اما بیان کردنش برای فن ها ممنوعه
چطور بابت چیزی که بر خلاف انتظار 98+ درصد کاربران همین سایته باید به هم تبریک بگیم؟ همین هایی که به عنوان فن های اکس باکس یاد میکنید و نظرتون اینه مظلوم واقع میشن رو میتونید برید کامنت هاشون رو بخونید صفحات اول همین تاپیک... نظرشون این بود که به کمتر از 93~96 قانع نیستن... تبریک بگیم بهش که انتظار 96 داشتی ولی بهت 83 تحویل دادن؟ اینکه خودش از فحش بدتره :|

بعدشم من انتقادات شمارو پیدا نمیکنم تو این تاپیک چرا؟ برای شمایی که 60 فریم بودن اسپایدرمن نقضه، چطور 30 فریم بودن استارفیله FPS مشکلی ایجاد نمیکنه؟ گرافیک بین نسلی اسپایدرمن و گرافیک نسل دوازدهمی استارفیل چطور؟ در مورد لودینگ و دروغهای قبل انتشار در مورد اکسپلور جهان و غیره هم که نیازی نیست حرفی بزنید، چون یه نکته مثبت به حساب میاد گویا...

اگه بازی ای که به زور ده تا سایت زیر مجموعه اکس باکس 83 شده نیاز به تبریک داره، من شخصا بهتون تبریک میگم ^_^

Bazimag 5/10 (توی OpenCritic ثبت شد)

View attachment 310583
این نویسندش کیه؟
تو انظار حضور پیدا میکنه و میشه بهش دسترسی داشت؟

البته همانطور که سازندگان از پیش اعلام کرده بودند، در Starfield هیچ گونه‌ی فضایی باهوش وجود ندارد؛ یعنی قرار نیست مشابه با بازی‌ای مثل Mass Effect نژادهای مختلفی از آدم‌های فضایی در کهکشان‌های بازی وجود داشته باشند. بلکه نهایتا موجوداتی حیوان‌شکل را خواهید دید که بیشتر شبیه به موجودات جهش یافته‌ی دنیای Fallout هستند. هرچند که این موضوع از پیش اعلام شده بود اما باز هم مسئله‌ی ناامیدکننده‌ای است؛ آن هم درحالی که سری The Elder Scrolls که در یک جهان فانتزی قرار دارد، دارای چندین نژاد مختلف بود. وقتی Starfield وعده‌ی یک جهان بزرگ با کهکشان‌های کشف نشده را می‌دهد، طبیعی است که انتظار نژادهای فضایی گوناگونی را داشته باشیم.
چجوری میشه یکی بازی کنه و از این مورد بعنوان ضعف بازی یاد کنه؟
اصلا طرف نفهمیده چی بازی کرده و چرا.

قبل نقد یک نمره براش گذاشته کنار و فقط جملات رو چیده.
چندتا هم Daggerfall , Oblivion , TES , Witcher , Cyberpunk و... قاطیش کرده که بگه آره من حالیمه چی میگم.

اونجاهایی هم که داره تعریف میکنه عملا داره ایراد میگیره.
این میشه که حتی موسیقی/صداگذاری هم نمرش میشه 5 ؟!

این نویسندش کیه؟
تو انظار حضور پیدا میکنه و میشه بهش دسترسی داشت؟
من شخصا نمیشناسمش ولی میتونی بری پایین نقدش نظرتو بگی، الان دیدم یکی ازش یه سوالی پرسیده و ایشونم جوابشو داده. فکر کنم تنها راه دسترسی بهش همین باشه :D

97EF6859-FD68-4121-B002-1FE6EA6CFD0A.jpeg
هم این فن بازیه (عکس غیرواقعی) هم اون نقد بازیسنتر که نوشته بود هوش مصنوعی بازی هیچ ایرادی نداره. (مطلب غیرواقعی) (که ما هم همین نکته رو گوشزد کردیم، فکر کنم ده هم میخواستن بدن چون هیچ ایراد خاصی نگرفته بود، یه نمره معلوم نبود برای چی کسر شده. کلا نقد عجیب غریبی بود)

منطقا بازی در حد همون ۸ یا نهایتا ۷ و کمتر حقش نیست دیگه. اینکه فلان چیزش در حد TES II باشه اغراقه باید دید اصلا سن منتقد به TES II قد میده؟

آخرین ویرایش:
View attachment 310606
هم این فن بازیه (عکس غیرواقعی) هم اون نقد بازیسنتر که نوشته بود هوش مصنوعی بازی هیچ ایرادی نداره. (مطلب غیرواقعی) (که ما هم همین نکته رو گوشزد کردیم، فکر کنم ده هم میخواستن بدن چون هیچ ایراد خاصی نگرفته بود، یه نمره معلوم نبود برای چی کسر شده. کلا نقد عجیب غریبی بود)

منطقا بازی در حد همون ۸ یا نهایتا ۷ و کمتر حقش نیست دیگه. اینکه فلان چیزش در حد TES II باشه اغراقه باید دید اصلا سن منتقد به TES II قد میده؟
الان از پلیرهای بازی میانگین بگیری عددهایی که به بازی میدن بین 7.5 تا 9 یا کمی بیشتر میچرخه.
بر این اساس نمره بازیسنتر و نقدی که نوشته چطور میتونه غیرواقعی باشه؟

اگه بخوایم ریز بشیم حتما در مورد هوش مصنوعی نظرات متفاوته ولی خب نمره نهایی میتونه برایند همه این عوامل باشه + تجربه ای که پلیر/منتقد از کلیت بازی بهش میرسه.
مثل نقد IGN که اون عدد 7 با کلیت نقدش خیلی تناسب نداشت.
یعنی اونقدری از بازی ایراد نگرفت ولی نهایتا بازی براش 7 بود.
ولی خب بعد تجربه خودم از بازی بنظرم منطقی بود هم نقدش و هم نمرش.
با اینکه نمره من قطعا متفاوته.

اصلا این دوتا رو با هم مقایسه نکن که واقعا توهین به منتقد خوبمون تو بازیسنتر و حتی به خودمونه که اینجا داریم فعالیت میکنیم.
این دوتا نقد کلیومترها با هم فاصله دارن.

برای نقد غیر واقعی و یکطرفه اگه بخوایم مثالی بیاریم میشه کل مطلبی که این هموطن تو سایت همسایه نوشته + نمره ای که داده.
من جای مدیر اون سایت واقعا خجالت کشیدم که یک نقد تو همچین سطحی رو اجازه دادن بیاد روی سایت.

الان از پلیرهای بازی میانگین بگیری عددهایی که به بازی میدن بین 7.5 تا 9 یا کمی بیشتر میچرخه.

اگه بخوایم ریز بشیم حتما در مورد هوش مصنوعی نظرات متفاوته ولی خب نمره نهایی میتونه برایند همه این عوامل باشه + تجربه ای که پلیر/منتقد از کلیت بازی بهش میرسه.

اصلا این دوتا رو با هم مقایسه نکن که واقعا توهین به منتقد خوبمون تو بازیسنتر و حتی به خودمونه که اینجا داریم فعالیت میکنیم.

برای نقد غیر واقعی و یکطرفه اگه بخوایم مثالی بیاریم میشه کل مطلبی که این هموطن تو سایت همسایه نوشته + نمره ای که داده.
من جای مدیر اون سایت واقعا خجالت کشیدم که یک نقد تو همچین سطحی رو اجازه دادن بیاد روی سایت.
مهم ترین وظیفه منتقد شرح عادلانه و منطقی نقایص اثره، اصلا ۱۰ بده اما ایراد ریزی که مثلا چشم پوشی کرده رو بگه، ۹ بده ولی باز یه بخشو بذاره برای شرح ایرادات جزیی که منجر به کسر یه نمره شده یا ۸ و حتی نمره پایین هم باید آرگومنتهای ضدی که تو نقد اورده میشن تمام منطقی باشن ولی وقتی بزرگترین ایراد بازی رو ازش تعریف کردن (هوش مصنوعی به طوری که همه جا میگن بازی رو گرفتید رو PC مادش رو بریزید درست شه) خب این زیادی دیگه نقد رو غیر منطقی میکنه، نمیشه روی حسب اینکه اینجا فعالیت میکنیم نگیم. ۹ میداد اما مشکلات هوش مصنوعی و لودینگ اینا رو تاکید میکرد و درضمن محاسن بازیم میگفت که باعث شدن بیشتر از این نمره کم نمیکنه نقد درستی بود.
در کل یه جورایی جفت این نقدها بد هستند، البته نقد بازیسنتر میگیم به بدی اون نقد که ۵ داده نیست. خودم از اون نقد خیلی بیشتر انتقاد کردم. اون فاجعه هست.
از حق نباید گذشت که با کیلویی نمره دادن هم پرستیژ سایت میاد پایین.

آخرین ویرایش:
مهم ترین وظیفه منتقد شرح عادلانه و منطقی نقایص اثره، اصلا ۱۰ بده اما ایراد ریزی که مثلا چشم پوشی کرده رو بگه، ۹ بده ولی باز یه بخشو بذاره برای شرح ایرادات جزیی که منجر به کسر یه نمره شده یا ۸ و حتی نمره پایین هم باید آرگومنتهای ضدی که تو نقد اورده میشن تمام منطقی باشن ولی وقتی بزرگترین ایراد بازی رو ازش تعریف کردن (هوش مصنوعی به طوری که همه جا میگن بازی رو گرفتید رو PC مادش رو بریزید درست شه) خب این زیادی دیگه نقد رو غیر منطقی میکنه، نمیشه روی حسب اینکه اینجا فعالیت میکنیم نگیم. ۹ میداد اما مشکلات هوش مصنوعی و لودینگ اینا رو تاکید میکرد و درضمن محاسن بازیم میگفت که باعث شدن بیشتر از این نمره کم نمیکنه نقد درستی بود.
در کل یه جورایی جفت این نقدها بد هستند، البته نقد بازیسنتر میگیم به بدی اون نقد که ۵ داده نیست. خودم از اون نقد خیلی بیشتر انتقاد کردم. اون فاجعه هست.
نمیدونم استارفیلد رو بازی کردی یا نه.
بازی رو اگه بازی کنی و برگردی بگی که نمرش 7 یا 7.5 من میگم درست میگی.
از اونطرف اگه بازی کنی و بگی به بازی 9 یا 9.5 میدم باز من میگم که درست میگی.
در این مورد هم من و هم پلیرهای دیگه متن نوشتیم و بحث کردیم ، مخصوصا تو تاپیک خود بازی.
STARFIELD

این مورد برای یکسری از پلیرهایی که حتی بازی کردن یا اونهایی که از بیرون نگاه میکنن قابل درک نیست و فقط همین مشکلات AI ، لودینگ و... رو میبینن و تعجب میکنن چطور امکان داره که یکی به این بازی 9 یا بیشتر بده.

روی این حساب من میگم شما نمیتونی کسی رو متهم کنی که چرا نمره 9 یا کیلویی داده و نظر شما که روی 8 یا 7 بوده رو پوشش نداده.
حالا حتی از AI بازی هم تعریف کرده باشه که اتفاقا ازش کلی ویدئو برای مثال نقض زدن بیرون اومده.
همینطور که من نمیتونم از کسی که 7 داده انتقاد کنم چون میدونم اشتباه نگفته.

این اولین بازیی نیست که این شرایط رو داشته و داره ، آخری هم نخواهد بود.

آخرین ویرایش:
نمیدونم استارفیلد رو بازی کردی یا نه.
بازی رو اگه بازی کنی و برگردی بگی که نمرش 7 یا 7.5 من میگم درست میگی.
از اونطرف اگه بازی کنی و بگی به بازی 9 یا 9.5 میدم باز من میگم که درست میگی.
در این مورد هم من و هم پلیرهای دیگه متن نوشتیم و بحث کردیم ، مخصوصا تو تاپیک خود بازی.
STARFIELD

این مورد برای یکسری از پلیرهایی که حتی بازی کردن یا اونهایی که از بیرون نگاه میکنن قابل درک نیست و فقط همین مشکلات AI ، لودینگ و... رو میبینن و تعجب میکنن چطور امکان داره که یکی به این بازی 9 یا بیشتر بده.

روی این حساب من میگم شما نمیتونی کسی رو متهم کنی که چرا نمره 9 یا کیلویی داده و نظر شما که روی 8 یا 7 بوده رو پوشش نداده.
حالا حتی از AI بازی هم تعریف کرده باشه که اتفاقا ازش کلی ویدئو برای مثال نقض زدن بیرون اومده.
همینطور که من نمیتونم از کسی که 7 داده انتقاد کنم چون میدونم اشتباه نگفته.

این اولین بازیی نیست که این شرایط رو داشته و داره ، آخری هم نخواهد بود.
بازی یکسری نقاط ضعف و قوت داره ، با توجه به اینکه هر فردی وزن متفاوتی به هر بخش میده ، نمره متفاوت میشه.

بهترین راهش اینه که یه اکس باکس بزاری جلوت،بازی رو بزار رو هارد و یه اسلحه خوب به یارت بده، بشین کنار ببین هوش مصنوعیه بازی تو چه سطحیه.

اگه منظورت از نمره کیلویی دادن منتقد بازیسنتره،به جز بازیسنتر ۸۰-۹ تا سایت دیگه هم کیلویی نمره دادن

من حقیقتا هنوز این همه اصرار برای توجیه و سفسطه رو درک نمیکنم.
چرا خودتون رو گول میزنید تک تک پستها موجوده. گفتید این بازی قراره level جدید از ویدیو گیم باشه . بعد از شوکیس می‌گفتید انقلابی ترین چیزیه که ساخته شده و میخواد در زمینه جزییات تنه بزنه به عناوین راکستار .
حالا در بهترین حالت ممکن طبق نقدهایی که اومده بازی یه کپی از همون عناوین قبلی بتسدا ولی اینبار در فضاست برای همینه که ممکنه یه سری راضی باشن چون همون فرمول قبلی بتسدا تکرار شده.
ولی زمان شوکیس این حرفها نبود. قرار بود بازی نسل باشه ،حالا چی شده که میگید هم نمره ۷ لایق این بازیه و هم نمره ۸ و ۹ که مثل همه بازیها نقاط قوت و ضعف داره !!! اگه زمان شوکیس کسی اینارو میگفت همه بهش میخندیدن !!!

شما همون سایت اپن کریتیک رو باز کنی مهم ترین سایتها رو لیست کرده‌. نمره هاشونم مشخصه. مردم دنیا این ریویو ها رو میخونن و ملاک قرار میدن نه ریویوی بازی سنتر یا فلان سایت گمنام دیگه.

IMG_20230922_212422_135.jpg

استارفیلد بیشتری زوری بود که بتسدا داشت. این بازی هم بزرگترین و جاه طلب ترین بازی نسلشون بود. از اول اشتباه این بود که از بتسدا توقع راکستار و ناتی داگ و فرام سافتور داشتید.

چرا خودتون رو گول میزنید تک تک پستها موجوده. گفتید این بازی قراره level جدید از ویدیو گیم باشه . بعد از شوکیس می‌گفتید انقلابی ترین چیزیه که ساخته شده و میخواد در زمینه جزییات تنه بزنه به عناوین راکستار .
حالا در بهترین حالت ممکن طبق نقدهایی که اومده بازی یه کپی از همون عناوین قبلی بتسدا ولی اینبار در فضاست برای همینه که ممکنه یه سری راضی باشن چون همون فرمول قبلی بتسدا تکرار شده.
ولی زمان شوکیس این حرفها نبود. قرار بود بازی نسل باشه ،حالا چی شده که میگید هم نمره ۷ لایق این بازیه و هم نمره ۸ و ۹ که مثل همه بازیها نقاط قوت و ضعف داره !!! اگه زمان شوکیس کسی اینارو میگفت همه بهش میخندیدن !!!

شما همون سایت اپن کریتیک رو باز کنی مهم ترین سایتها رو لیست کرده‌. نمره هاشونم مشخصه. مردم دنیا این ریویو ها رو میخونن و ملاک قرار میدن نه ریویوی بازی سنتر یا فلان سایت گمنام دیگه.

View attachment 310635

استارفیلد بیشتری زوری بود که بتسدا داشت. این بازی هم بزرگترین و جاه طلب ترین بازی نسلشون بود. از اول اشتباه این بود که از بتسدا توقع راکستار و ناتی داگ و فرام سافتور داشتید.
من مشخصا دارم در مورد نقد بازیمگ صحبت میکنم و اینکه یکی از بچه ها نظرش این بود که عدد 9 برای نقد بازیسنتر درست نبوده یا زیاد بوده و...

در مورد چی داری صحبت میکنی؟
کدوم پست من موجوده؟

View attachment 310635

خوب که چی که زورش چقدر بوده خداییش ؟شما چته این وسط ؟ناتی داگ کی اپن ورد ساخته اکشن RPG ؟؟ کجای الدن رینگ الگوی بازی های بتسدا داره که بشه باهم مقایسشون کرد ؟؟ چرا مغلطه میکنی ؟؟؟ راک استار برای خودش راک استاره اینا هم اسکایرم دارن که خط داده به همه عالم بازی . دیگه هیچی که نداره این بنده خدا متا 88 گذاشته زیرش چی مینویسه بنده خدا برو بشین بازی کن بازی رو !چی نشستی ماتم گرفتی که چی شد چی نشد ما یک هفته است داریم صفا میکنیم تو بازی !! من برگشتم این هنوز داره زیر متای 88 بازی شعار میده مگر حقوق میگیری از سونی برو یک ایکسی یک pc یک چیزی پیدا کن بشین بازی کن چرا سنگر میگیری اینهمه؟؟ چی بهت میدن آخرش؟ این میره جز غول های بتسدا میشه تو نکسسوس همین الان فکر کنم یک میلیارد ماد ساخته برای الدر ها و فالوت ها و هنوز میلیون ها نفر دارن صدها هزار ساعت بازیشون میکنن یکی خود من همین الان از فالوت 4 زدم بیرون . بتسدا زورش رو سالهاست زده اسکایرم و فالوت 4 غول بودن و هستن و خواهند بود و استارفیلد هم چیزی کم نداره منتهی چون الان این یکی شده قضیه انحصاری یک عده ناراحتن. بازی اشکنک داره انحصاری که انحصاری همه پلتفرم ها رو همه رو باید کسی که ادعای بازیبازی و نقدش میشه داشته باشه دقت کن همه رو !من روی پی اس و سوییچ و پی سی و ایکس همزمان دارم بازی میکنم - نه اینکه هی برم تو Psn یا نینتندو شاپ بعد بیام به بقیه پلتفرم ها گیر بدم فلانن و بهمانن . برو بشین بازی کن اگر تا الان یواشکی نرفتی بازی کنی داستان رو تمام کن .

شش سال پیش تاد هاوارد خودش گفت اسکایرم این اسپیس ویدیوش هم هست داستان داری میگی میگم مغلطه میکنی باور نداری .
تاد و بتسدا سیستم نقش افرینی ر‌ و عوض نمیکنن فرمول همینه چون فوق محبوبه !مگر همین ناتی که میگی تو لست دو چقد فرق داشت با یکش؟ فقط سر زمین خوابیدن تو حالت سینه خیز اضاف شد ؟!هیچ ذره ای تفاوت نداشتن .
تاد هاوراد و بتسدا میلیونر بودن میلیاردر شدن و نه به من چیزی میدن که فن rpg بتسدام سالهاست و هزارن هزار ساعت سری الدر ها و فالوت ها رو بازی کردمه و ماد کردمه نه به تو و امثال تو که فقط کارتون خراب کردن تاپیک هاست و میای مثلا لست اف اس رو که حتی کات سین هاش هم پریرندر و دایرکت شده و موکپ شده و اسکریپت شده است میخوای مقایسه کنی با اکشن rpg اوپن ورد و با هزاران هزار پارامتر و دیالوگ رندوم و بساط و ..... فقط یک آدم با عرض پوزش بیسواد چنین مقایسه ای میکنه - بتسزدا مثل اینکه خبرنداری چند بار گوتی ساخته ؟ بتسدا اتفاقا جاش همونجاست که میگی و تو که دوست نداری یا بازی نمیکنی چرا اینقد غر میزنی وجدانا ؟ . این بازی کثیف رو تمام کن. =)) =)) =))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or