امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 412
آخرین ویرایش:
بازی ۵۰ و خورده ای نمره ۸ و زیر ۸ داره
اینا رو میخوای چیکار کنی
بماند که معروف ترین سایت ها هم اینجان تازه
مگه من گفتم نیستن ؟
مشکل من صحبتهای منطقی این دوستانه.

به امتیاز ۹ بازیسنتر معترضن در صورتی که ۶۰-۷۰ تا سایت دیگه هم ۹ یا بالاتر دادن

ولی وقتی یه سایتی ۶ میده منو نقل قول میکنن که نمرات واقعی بازی اومده.

مگه من گفتم نیستن ؟
مشکل من صحبتهای منطقی این دوستانه.

به امتیاز ۹ بازیسنتر معترضن در صورتی که ۶۰-۷۰ تا سایت دیگه هم ۹ یا بالاتر دادن

ولی وقتی یه سایتی ۶ میده منو نقل قول میکنن که نمرات واقعی بازی اومده.
من به این قسمت از نقد بازیسنتر معترض بودم
" واکنش فیزیکی دشمن‌ها نسبت به برخورد تیرها بسیار جالب است و انیمیشن‌های مرگ زیادی وجود دارد. نکته‌ای که اما به نظر آن طور که باید و شاید به آن توجه نشده، هوش مصنوعی خوب دشمنان است."
:D :D:D

من به این قسمت از نقد بازیسنتر معترض بودم
" واکنش فیزیکی دشمن‌ها نسبت به برخورد تیرها بسیار جالب است و انیمیشن‌های مرگ زیادی وجود دارد. نکته‌ای که اما به نظر آن طور که باید و شاید به آن توجه نشده، هوش مصنوعی خوب دشمنان است."
:D :D:D
مشکل من همینه دیگه.
اگه منتقد به بازی ۶ میداد عمرا پشت نقد و میگرفتی.
شما دنبال نقد درست و غلط نیستی،شما فقط با نقدهایی مشکل دارید که نمره بالا دادن.

آخرین ویرایش:
من یکی که از همون اولشم هیچ هایپی در مورد بازی نداشتم. از قدیم بازیهای بتسدا رو کلا نچسب و بی روح میدونستم و میدونم. اما این وسط هیچ مشکلی وجود نداره. مایکروسافت همین الانشم The Outer Worlds 2 در سبک مشابه رزرو کرده واسه خودش که برخلاف استارفیلد و موتور منسوخش روی انجین بهینه و به روز UE5 داره ساخته میشه و مطمئن باشید عملکرد خیلی بهتری از لحاظ محتوا و داستان هم قراره ارائه بده. (با توجه به سابقه سازنده)

دوست عزیزی که نشستی رو تاپیک.
لطفا کمی بیشتر تو پاک کردن پستها دقت کن :x

تا وقتی باب میلشون هست از اهرم فشار استفاده نمیکنند.

وگرنه استفاده مرتب از کلمات ماله کشی و عکسهای سره یارو که رفته اونجا و ... برای ایستگاه بازی دوستان مشکلی نداره :D
بعد از اینهمه سال سایت نتونسته اینو مخفی کنه .
ایستگاهی ها هر کاری دلشون خواست اینجا کردن کافیه فقط یک حرکت توی تاپیکشون انجام بدی . کسایی حمله ور میشن بهت که ماهی یکبار لاگین میشن .
من مزش را کشیدم (حتی همین امروز). تازه هیچ کدوم کنسول ها را خوشم نمیاد که طرفدارش باشم ...
اوضاع داره تغییر میکنه دوران طلایی دیگه تکرار نمیشه حتی اگر چند تا ریت بالا هم بیاد باعث میشه یک شخصیت دیکتاتور با شعار ... به نفع گیمر نیست منطقی بشه.

وضعیت این تاپیک اینطوری بوده که 147 صفحه دارند حمله میکنند که آقا بازی که ریتتش خیلی خوب شده و اینهمه فروش کرده آشغاله ! و شما حق نداری بازی کنی !
عملکرد خود سایت را میشه توی همین تالپیک دید !

یک کاری میکنند یک آدم بی طرف مجبور بشه یک طرف را انتخاب کنه .

ویرایش ...
خودم بی انصافی نکنم که بخوام کل سایت را زیر سوال ببرم . از امتیازی که داده به بازی تا منافعی که توی همین سایت داشتم اینهمه سال ....
فقط نمیدونم اون پایین مایین ها چخبره که چند نفر زحمت کل سایت را زیر سوال میبرند.

آخرین ویرایش:
من فن هیچ سمتی نیستم
اما همین که 147 صفحه فقط تاپیک امتیازاتش پیش رفته مشخصه که سوزش بسیار بوده و با بازی بزرگی طرف هستیم

پ.خ: احسان راست می گه یک کاری می کنید که یک ادم بی طرف هم مجبور بره یک سمت انتخاب کنه

آخرین ویرایش:
من فن هیچ سمتی نیستم
اما همین که 147 صفحه فقط تاپیک امتیازاتش پیش رفته مشخصه که سوزش بسیار بوده و با بازی بزرگی طرف هستیم
از لحاظ طول و عرض آره،ولی از لحاظ امتیاز اونم تو تاپیک اختصاصی امتیازاتش نع

من فن هیچ سمتی نیستم
فن هیچ سمتی نیستم همون فن خجالتی مایکرو هستم هستش

در ادامه جمله فن یک سمت می شود
اینقدر بد ترول می کنید و غیر واقعی که ادم مجبور می کنید واقعیت بگه

من از اینکه یک بازی بد عمل کنه و خراب کنه از ته دلم ناراحت می شم چون قراره خودم اون بازی رو بازی کنم و لذت ببرم اما اینکه برخی نمی دونم اسمشون چی بذارم از خراب شدن یک بازی اینقدر لذت می برن و خوشحال می شن اسمش چی بذارم نمی دونم شماها فن نیستید ادم خراب کن یا شرکت خراب کنید این اصطلاح هم توی روان شناسی هستی
برخی، ادم خراب کن هستن یعنی بقیه هم خراب می کنن برخی مدل فن ها مشابه فن بازی های اپل یا برخی سونی فن ها واقعا باعث خرابی شرکت ها یا سو استفادشون از حمایت الکیشون می شن می شن
منم برای همین گاهی میام پست می دم که بگم بازی که 147 صفحه فقط تاپیک امتیازهاش جلو رفته پس بازی بزرگیه حالا اینکه در حد انتظارها نبوده یک حرفی دیگه س اما مطمئنم خیلی ها اصلا بازی هم بازی نکردن هیت می ورزن

اینکه یک بازی بد بشه خوشحالی نداره حتی اگر فکر می کنید نمی تونید چون دستگاهش ندارید بازیش کنید بازم حرص دادن کسایی که عشق این بازی رو دارن چیزی جز دگر ازاری(سادیسم) نیست. پول بازی ها نه توی جیب من می ره نه شما ها

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or