امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 969
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 429
آخرین ویرایش:
يه چيز ديگه اييم من نميدونم كى تو دهن اينا انداخته كه فناى سونى فقط بازى خطى دوس دارن انگار فقط بتزدا بازى غير خطى ميسازه و از ازل فرست پارتى ماكروسافت بوده! بابا وا بديد ديگه عنوان انقلابيتون انقلابش عين انقلاب خودمون شد :D

خون خواهد چكيد ازين تاپيك :D
خون؟ خون مگه قرمز نبود؟
منباب این قضیه ترول یه نکته ای رو عرض کنم:D

از قدیم و ندیم، ترولینگ و فن بازی تو این فروم یه چیز Turn Base بوده و هست:D یعنی عرضه هر انحصاری، موعد هر کنفرانس و نمایش، و یا حتا خبرهای بزرگ (مثل خرید ناشرها که منحصرا در حیطه تخصصی مایکروسافته) مثل یه نوبت برای فن های اون برند بوده که حالا بسته به میزان عملکرد اون بازی انحصاری یا اون نمایش یا خبر.... تبدیل به راند حمله یا دفاعی میشه:D

یعنی مثلا سر تایید خبر بلعیدن ABK و ریدمان اون سازمانه، نوبت فن های اونوری بود که تا میتونن جبهه دشمن رو بمباران کنن و از هیچ تلاشی هم دریق نشد. ترن بعدی عرضه استارفیلد بود که اگه +90 میشد باز نوبت جبهه اونور بود و کار کندن پوست اینوری هارو ادامه میدادن ولی از قضا دست چرخید و ماجرا برعکس شد:D ترن بعدی میشه عرضه SM2 ـه:D حالا اگه ایشون گند بزنه و متاش بشه 85 قطعا 100 صفحه اینوریا فحش میخورن و اگه نه باز همین منوال ادامه پیدا میکنه و حتم به یقین تو اون تایپک هم بحث استارفیلد و متاش در اون زمان وسط کشیده میشه:D به TLoU2 و FFXVI و اینا هم میرسیم:D

مخلص کلام اینکه اگه کلا این بازی کثیف رو دوست ندارید، نباید اصلا واردش بشید! صرفا از بازی ها لذت ببرید، به بعضی جوک ها هم بخندید و از کنار خیلی از ترول ها هم بی تفاوت بگذرید، همین. اما اگه خودتون تمام قد بخشی از این بازی هستید، دیگه واقعا غر زدن و محکوم کردن جبهه رقیب به ترولینگ و ... بی معناست واقعا:D به هر حال صبر کنید نوبت شما هم میرسه:D
به نظرم این تاپیک با بقیه تاپیک‌ها فرق داره. اینجا داره انتقام بدر و خیبر گرفته میشه:دی
و خیلی خیلی قهوه‌ایه. حتی بدتر از تاپیک‌های مربوط به نمایش آخر سونی.

رفقا بیکاری خیلی درد بدی هست.مثلا سونی فن ها از سر بیکاری در این تاپیک کامنت می دهند،من هم از سر بیکاری رفتم آمار کامنت هاشون رو در آوردم!!!
جمع کامنت های ۴ تا کاربر برتر(!) سونی فن که تو این تاپیک کامنت داده اند = ۱۶۹
جمع کامنت های همین ۴ کاربر در تاپیک های زیر روی همدیگر = ۶۸
Horizon Forbidden West
Gran Turismo 7
God of War Ragnarok
The Last of Us Part I
Final Fantasy XVI
یعنی جمع کل این تاپیک ها روی همدیگر حتی به نصف کامنت هاشون در این تاپیک نمی رسد.بعد یکی از کاربران در مورد یوزر دوم و سوم کامنت داده است،واقعا با این حجم از پشتکار دیگر چه نیازی به یوزرهای اضافه هست؟

پس چطور وقتی به اشتباه فکر کردی john117 نقد بازی رو تو بازی سنتر نوشته ، فوری به عکس مسترچیف و کامنت هاش اشاره کردی و دنبال پرتغال فروش بودی؟ شاید اوشون هم فن بازی های دیگه هم بودند. استاندارد دوگانه کلا چیز خوبی نیست😂
اینا دلیلش نقد بازیه آنچنان که باید و شاید ایراداتی که درموردش همه جا حرفه رو پوشش نداده بود. (هوش مصنوعی و باگها) یعنی بگم اصلا پوشش ندادن! که واقعا جای تعجب داره تو نگاه اول به ذهن هر کسی تقریبا همین میرسه چون خود فنهای بتسدا هم منکر این مشکلات نیستن

رفقا بیکاری خیلی درد بدی هست.مثلا سونی فن ها از سر بیکاری در این تاپیک کامنت می دهند،من هم از سر بیکاری رفتم آمار کامنت هاشون رو در آوردم!!!
Horizon Forbidden West
Gran Turismo 7
God of War Ragnarok
The Last of Us Part I
Final Fantasy XVI
یعنی جمع کل این تاپیک ها روی همدیگر حتی به نصف کامنت هاشون در این تاپیک نمی رسد.بعد یکی از کاربران در مورد یوزر دوم و سوم کامنت داده است،واقعا با این حجم از پشتکار دیگر چه نیازی به یوزرهای اضافه هست؟
آمارتون رو منتشر کنید مستفیض شیم.
به صورت چارت باشه بهتره

پ.ن: ای امان از دست این سونی فنها الان مشکلات بازیم تقصیر همیناست روی HDD ساتا ۲۰۰۳ بازیو اجرا میکنند بعد کلیپ میگیرن میذارن یوتوب
درود بر جبهه حق مایکروسافت فن که روی SSD بازی میکنند و دعوت حضرت هاوارد را لبیک گفته اند. سلام بر لبنان و عراق و نیجریه و...

آخرین ویرایش:
آمارتون رو منتشر کنید مستفیض شیم.
به صورت چارت باشه بهتره

پ.ن: ای امان از دست این سونی فنها الان مشکلات بازیم تقصیر همیناست روی HDD ساتا بازیو اجرا میکنند بعد کلیپ میگیرن میذارن یوتوب
درود بر جبهه حق مایکروسافت فن که روی SSD بازی میکنند و دعوت حضرت هاوارد را لبیک گفته اند. سلام بر لبنان و عراق و نیجریه و...
نه رفیق مشکلات بازی تقصیر سازنده هست و امیدوارم به مرور اون هایی که قابل رفع شدن هستند رو برطرف کنند.ولی بنده فقط خواستم به نگرانی سونی فن ها در مورد این بازی ادای احترام کنم،به هر حال مشخص هست استارفیلد از تمام انحصاری های سونی روی همدیگر بیشتر اهمیت دارد و این موضوع واقعا جالب توجه هست.البته بازی کردن از روی یوتیوب و توییچ بیشتر از اینکه SSD خوب نیاز داشته باشد به مودم خوب نیاز دارد.

دیگه ترول کردن نهادینه شده زیاد جدی نگیرید همین استارفیلد با این نمرات و باگها اگر انحصاری سونی بود سونی فن لگو بازی تتو میکردن زیرش میزدن For ever
ولی حالا جدای از شوخی این بازی با این همه وسعت و جزئیات اگر استودیو های سونی میخواستن بسازن قطعا مغزشون می سوخت البته سونی فن ها هم زیاد استقبال نمیکردن بازی های خطی کات سین محور بیشتر ترجیح میدن

در عوض شما ها هم میومدید میگفتید استارفیلد هیچی نیست جز سفینه سواری بی هدف، دویست سیصد ساعت موشن کپچر، لودینگ های طولانی که نشونه کلاه برداری مارک سرنی و شکست پروپاگاندای از از دیه و ....:دی این مدل ترول ها دو طرفه است دیگه:دی خودتم تو جمله دوم بعد "ولی حالا جدای از شوخی" یه ترول سنگین رفتی:دی

سر SM2 هم حالا قطعا با قدرت ورود میکنید:دی

يه چيز ديگه اييم من نميدونم كى تو دهن اينا انداخته كه فناى سونى فقط بازى خطى دوس دارن انگار فقط بتزدا بازى غير خطى ميسازه و از ازل فرست پارتى ماكروسافت بوده! بابا وا بديد ديگه عنوان انقلابيتون انقلابش عين انقلاب خودمون شد :D
ببین کلا ما تو این تاپیک به همه چیز محکوم شدیم .از گدا گشنه و ظرفیتی بخر بگیر تا بازی نداشته و تو کویر سیر کرده و هر چی که فکر کنی

اینا دلیلش نقد بازیه آنچنان که باید و شاید ایراداتی که درموردش همه جا حرفه رو پوشش نداده بود. (هوش مصنوعی و باگها) یعنی بگم اصلا پوشش ندادن! که واقعا جای تعجب داره تو نگاه اول به ذهن هر کسی تقریبا همین میرسه چون خود فنهای بتسدا هم منکر این مشکلات نیستن
شما خودت بازی رو تجربه کردید یا صرفا بر اساس ویدیو های یوتوب ضعف هوش مصنوعی و باگ ها رو متوجه شدید؟
چون هم df و هم منتقد بازی سنتر و خیلی منتقدای بی طرف دیگه ، بازی رو خودشون تجربه کردند و درباره این موضوع صحبتی نکردند چون لابد به نظرشون زیاد شدید نبوده.
حالا اگه کسی بخواد از یوتوب ایرادات بازی رو بگیره فکر نکنم زیاد منطقی باشه

ولی حالا جدای از شوخی این بازی با این همه وسعت و جزئیات اگر استودیو های سونی میخواستن بسازن قطعا مغزشون می سوخت البته سونی فن ها هم زیاد استقبال نمیکردن بازی های خطی کات سین محور بیشتر ترجیح میدن
جدای از شوخیت منو کشته

نظرات اکس باکس فنا رو میخونی انگار داری اخبار از شبکه های ea میبینی "به چیز هایی که توی یوتیوب میبینید اعتماد نکنید، من الان خودم تو بازیم هوش مصنوعی عالیه، اون منتقد که نمره پایین داده از سرکرده های گروهک فلانه و ... "

Horizon Forbidden West
Gran Turismo 7
God of War Ragnarok
The Last of Us Part I
Final Fantasy XVI
یعنی جمع کل این تاپیک ها روی همدیگر حتی به نصف کامنت هاشون در این تاپیک نمی رسد.

دود... شما دیگه واقعا بیکاری، نمیدونم اگه استارفیلد اینقدر خوبه و سعی داری با 97 تا پستت اینجا مارو قانع کنی که ما سونی فن ها بین تماشای بازی از یوتیوب و توییچ گیر کردیم نمیدونم کدوم دکمه رو بزنم، خودت چرا بازی نمیکنی؟! چون دیدم دوستاتون داخل تاپیک خود بازی میگفتن که ساخت کاراکتر بازی خودش چندین و چند ساعت زمان میبره و اکسپلوریشن بازی خیلی طولانیه و ... ولی ما هر وقت اینجا اومدیم شما آنلاین بودی که و در حال آمار منتشر کردن!

البته این بخش به خودت مربوطه ولی خب...

در مورد این آمار هایی که جمع کردی که واقعا زحمت زیادی رو میطلبه باید بگم که من به عنوان یکی از فن های سونی گرن توریسمو رو که بازی نمیکنم، فاینال هم همینطور، موقع انتشار گاد آو وار و هورایزن فوربیدن وست و تلو پارت 1 کنسول PS5 نداشتم هنوز، و نکته مهمتر اینکه... این بازی ها اینقدر به خودی خود خوب و سرگرم کننده هستن که ما وقتشو نداریم راجع بهشون تو تاپیک بازی صحبت کنیم، معمولا میایم یه جمع بندی کلی از تجربه مون میزاریم و میریم. چون سونی کارش ثابت شده س نیازی به آمار بازی نداره که!

من خودم خیلی وقته میخوام بیام تجربیاتم از HFW رو تو تاپیک امتیاز اعضا بزارم هی یادم میره. مرسی که یادم انداختی

Xbox Achievements 8.9/10
در MC ثبت می شود.
مثل اینکه ریزش نمرات ترس رو از سایت های جعبه فن شسته برده و یکی بلاخره نمره زیر 9 داد به این بازی! اونم 8.9!!!

سلطانِ اسکرین شاتهای بمبِ اتم خورده :))
IMG_20230911_230141.jpg
جدا از شوخی تو بحث فن بودن و کل کل مثل لاو کنسول عزیز باشید.تا حالا ندیدم از کسی طلبکار باشه و یا توهین شخصی بکنه و یا بره رو منبر و بقیه خلق مسلمین رو پند و اندرز بده که چه جوری یه فن با ایمان باشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or