امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 412
آخرین ویرایش:
"The most perfidious way of harming a cause consists of defending it deliberately with faulty arguments." — Friedrich Nietzsche
(Perfidious: خائنانه)

حکایت این تاپیکه؛ بعضیا اینقدر بد دفاع میکنن که آدم خیال میکنه نکنه اصلا طرف از قصد و به نیت تخریب داره اینجوری رفتار میکنه. (منظورم این نیست که توطئه‌ای در کاره و کسی اینجا نفوذیه. فقط این حجم از گل به خودی زدن برام عجیبه.)

DF وقتی طراحی گرافیک هنری انیشمنها هوش مصنوعی و تعداد باگهای بازی رو ندید میگیره حرفش به نظر من یکی اصلا ارزشی نداره
جوری گفته کانتنت داره انگار تو دنیای موازی هستن که امثال ND راک استار و گریلا وجود ندارن، این چه سمیه دیگه.
1693252816764.jpg
Screenshot_۲۰۲۳۰۹۰۹-۱۲۳۸۲۷.jpg

View attachment 308419
"بازی درجه 2" چنین فشاری آورده! درجه 1ـها بماند :D
به به دکتر قلابی هم که اینجاست
چطوری
قطار مرگ به راهه؟ شنیدم دوباره داری تدارکات قطار هایپ میچینی برای شوکیس بعدی دفعه قبل که بدجور پاچتون گذاشت
همون تیکه پاره های قبلی رو سر هم کنی ایشاالله قطار بعدی رو میرسونی به رفیقای ایسگاه فنت
=)) =)) =)) =))

عزیزان بیاید منطقی باشید
RDR 2 کانتنت نداره کل محیطش قد بازی مختاره نکنه؟ والا که گرافیک اون بازی ۴ سال پیش از این بهتره

DF وقتی طراحی گرافیک هنری انیشمنها هوش مصنوعی و تعداد باگهای بازی رو ندید میگیره حرفش به نظر من یکی اصلا ارزشی نداره
جوری گفته کانتنت داره انگار تو دنیای موازی هستن که امثال ND راک استار و گریلا وجود ندارن، این چه سمیه دیگه.

آخه بحث استاندارد دوگانست سلطان ، مثلا میری توی تاپیک جوایز یا مقایسه گرافیک ، 10 تا پست میبینی که گذاشتن جایزه بهترین گرافیک و نوآوری اون سال رسید به Ratchet ، همه هم به به چه چه که آره ایول (حقشم بود) ! بعد میای اینجا همون طرف که این پست و جایزه رو گذاشته ، اینجا میگه DF غلط کرده گفته فلان :D خوب بلاخره چی :D یا مثلا میری توی تاپیک بازی های دیگه ، چه سونی چه پی سی چه ایکس باکس ، فوحش زمین و زمان میدن به Jim بعد اینجا میان میگن نه طرف آدم حسابیه :D خوب آقا جان شما بگو ، کدوم پس ؟! هر وقت به سلیقه میخونه آره ، هروقت با سلیقه نمی خونه ، نه ! :D

آخه بحث استاندارد دوگانست سلطان ، مثلا میری توی تاپیک جوایز یا مقایسه گرافیک ، 10 تا پست میبینی که گذاشتن جایزه بهترین گرافیک و نوآوری اون سال رسید به Ratchet ، همه هم به به چه چه که آره ایول (حقشم بود) ! بعد میای اینجا همون طرف که این پست و جایزه رو گذاشته ، اینجا میگه DF غلط کرده گفته فلان :D خوب بلاخره چی :D یا مثلا میری توی تاپیک بازی های دیگه ، چه سونی چه پی سی چه ایکس باکس ، فوحش زمین و زمان میدن به Jim بعد اینجا میان میگن نه طرف آدم حسابیه :D خوب آقا جان شما بگو ، کدوم پس ؟! هر وقت به سلیقه میخونه آره ، هروقت با سلیقه نمی خونه ، نه ! :D
این طرز فکر ادامه همونیه که چند روز پیش به alanah pearce پریده بود که پلی استیشن باید اخراجت کنه چون داری استارفیلد رو استریم میکنی!(از دید اون تحلیلگر بزرگ داری تبلیغ میکنی :D )
بنظرم در جواب این نوع از اساتیدِ هر دو طرف هرچی بگی با اختلاف باختی.

مشکل من با یه چیزه فقط! اونم ماله کشیاست کار به طرفین دعوا ندارم...
بعضی ماله کشیا رو‌ میخونم یاد امثال این ماله کشیای برادرا میفتم:دی :
BF326630-CF58-4ADC-A7A3-7D18946AE571.jpeg
:D
خودم منتظرم بازیو شروع کنم اگه زئوس بخواد از تعطیلات آخر همین هفته دیگه فیکسی مادی چیزی بود چک میکنم میریزم، امیدوارم زیاد باگ نداشته باشه سیستمم خوبه تقریبا، دلیلشم فقط گشتن تو سیارات:دی

اگه چیزی میگم باور کن برای اینه میخوام کار بعدی این مشکلاتو نداشته باشه... که مثل اسکایریم نندازم یه نسل بعد

DF هر چی بگه... (قطعا البته نمیگه بهترین گرافیک نسل یا حتی سال!) میگید بازی گسترده و پرجزییات هست روش کار کردن و... منم میگم تمام قبول اما یه قلم باگها و AI که به شکل انکارناپذیر مشکل دارن هم جزو‌ همین گرافیکن رو خود ما نباید ببینیم؟

• Smile
Reactions: Little John
مشکل من با یه چیزه فقط! اونم ماله کشیاست کار به طرفین دعوا ندارم...
بعضی ماله کشیا رو‌ میخونم یاد امثال این ماله کشیای برادرا میفتم:D :
:D
خودم منتظرم بازیو شروع کنم اگه زئوس بخواد از تعطیلات آخر همین هفته دیگه فیکسی مادی چیزی بود چک میکنم میریزم، امیدوارم زیاد باگ نداشته باشه سیستمم خوبه تقریبا، دلیلشم فقط گشتن تو سیارات:D

اگه چیزی میگم باور کن برای اینه میخوام کار بعدی این مشکلاتو نداشته باشه... که مثل اسکایریم نندازم یه نسل بعد

DF هر چی بگه... (قطعا البته نمیگه بهترین گرافیک نسل یا حتی سال!) میگید بازی گسترده و پرجزییات هست روش کار کردن و... منم میگم تمام قبول اما یه قلم باگها و AI که به شکل انکارناپذیر مشکل دارن هم جزو‌ همین گرافیکن رو خود ما نباید ببینیم؟
باشه داداش زیاد خودتو اذیت نکن. اصلا هر چی شما بگی دی اف همونو گفته راحت باش :D

به به دکتر قلابی هم که اینجاست
چطوری
قطار مرگ به راهه؟ شنیدم دوباره داری تدارکات قطار هایپ میچینی برای شوکیس بعدی دفعه قبل که بدجور پاچتون گذاشت
همون تیکه پاره های قبلی رو سر هم کنی ایشاالله قطار بعدی رو میرسونی به رفیقای ایسگاه فنت
=)) =)) =)) =))
این خنده های عصبیت خودش دنیاییه
خیلی دوست میدارم :D
یعنی معلومه پشت این اموجی های خنده یه فرد خیس عرق نشسته:D
Nervous Key And Peele GIF

خطاب به اون عزیزانی که میگن سونی فن اینجا چیکار میکنه:
من طرفدار سونی و کنسولش هستم و بخاطر مشغله کاری یه عالمه بازی نکرده دارم ولی وقتی میام اینجا لذت میبرم، وقتی میبینم که چطور سونی هر نسل داره با مایکروسافت و اکس باکس رقابت میکنه و هربار سربلند برنده میشه.
اینکه مایکروسافت چطور میلیارد میلیارد خرج بخش کنسولش میکنه ولی چیز دندون گیری عایدش نمیشه نشون میده که واقعا سونی با بودجه محدودش چقدر دقیق و عالی عمل میکنه و من بیشتر از قبل طرفدارش میشم. فقط فرض کنید که سونی هم میتونست برای کنسولش هفتاد میلیارد دلار تخصیص بده، واقعا جایی برای مایکروسافت و X و Y میموند؟

راجع به بازی هم اینو میشه گفت که در بهترین حالت یه بازی خوب هست و فن های اکس باکس باز هم باید منتظر به ثمر نشستن بادمجان های شرکت محبوبشون باشند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or