امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,868
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 411
آخرین ویرایش:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا حجم نارضایتی و به دنبال آن ریفاند بازی به حدی بوده است که احتمالا امشب بازی پیک پلیر قبلی خودش رو پشت سر می گذارد و از 313K بالاتر می رود.بر روی ایکس باکس هم که همه دراپ کرده اند و در رتبه سوم بیشترین ساعات بازی قرار دارد،خرید هم که هیچکس نخریده و در رتبه دوم قرار دارد!واقعا مشخص هست بتزدا یک آمار دروغ منتشر کرده و به جز کارمندان مایکروسافت که هر کدام ۵۰۰ اکانت ساخته و لاگین کرده اند،کسی سراغ بازی نرفته است.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
815
عزیز شما چند بار تو همین تاپیک و تاپیک دیگه از توطئه و توهم توطئه نام بردی؛ ولی هیچ کدوم از این مواردی که میگی کوچیک‌ترین ربطی به «توطئه» ندارن. به نظر میرسه انگار اصلا معنی این کلمه رو نمیدونی یعنی چی.
👏👏👏
یکم بیشتر سرچ کن شاید‌ چنتاییش رو‌ گم کرده باشی.

یکجا جوابی بهت دادن‌که پاسخی نداشتی هنوز ذهنت تو‌ اون‌ موضوع گیر کرده. سعی کن خودت رو زود تخلیه کنی که روی هم جمع نشه.

دوستی پیام دادن و‌ گفتن مثل اینکه شما استاد رائفی پور۲ هستید:

IMG_20230910_183412.jpg
خییییلی موفق باشید.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,773
نام
Mehrdad
گوشه کنار بازی قصه و داستان های خیلی باحالی قرار گرفته که باید کشف و به کنترل گرفته شه...

میخوام بگم واقعا به حدی کانتنت با کیفیت تو بازی وجود داره که حیفه نگاه ها فقط به محدودیت ها و ایراداتی در طراحی بازی (سفر های فضایی مثلا) دوخته شه،

البته طبیعیه که این روز ها و جایی مثل این تاپیک، تمرکز رو نقاط ضعف باشه، اما این چیزی که من میبینم، تا سال ها، در موردش بحث و گفتگو و همچنان نکات ریز و جالبی ازش کشف خواهد شد..

حقیقتا بعضی از خرده داستان ها، فرهنگ ها، میخکوب کننده و حیرت انگیز هستند.. اصن ادم میمونه چی بگه... خوش به حال کسی که خارج از حاشیه و نظر دیگران، داره از خود بازی لذت میبره...

+ساخت و ساز بازی برای علاقه مندان این سبک بازی ها، بهشته... یه راه هایی برای پیشرفت و پول دراوردن وجود داره که ادم کیف میکنه، بازی به شکل خودش و دی ان ای ذاتی بتزدا، به شدت شمارو در خودش درگیر میکنه، به وضوح "نقش افرینی" خودتون رو در بازی حس میکنید...

*دیگه بارها اشاره شده، بازی یک سری ایرادات همیشگی بتزدا رو داره، به نظرم اکثریت "گیمر" ها الردی در جریان این موضوع هستند و به همین دلیل تمرکز خاصی روش ندارن و حتی راجع بهش زیاد گفتگو نمیکنن.. پذیرفته شده (بود)

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
👏👏👏
یکم بیشتر سرچ کن شاید‌ چنتاییش رو‌ گم کرده باشی.

یکجا جوابی بهت دادن‌که پاسخی نداشتی هنوز ذهنت تو‌ اون‌ موضوع گیر کرده. سعی کن خودت رو زود تخلیه کنی که روی هم جمع نشه.

دوستی پیام دادن و‌ گفتن مثل اینکه شما استاد رائفی پور۲ هستید:

View attachment 308607
خییییلی موفق باشید.
یعنی فقط یه چیزی میگی که گفته باشیا.

مرسی بابت اسکرینشات گرفتن. به دوستتم سلام برسون.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
بازیسنتر: ۹

آخرای نقد میگید که هوش مصنوعی دشمنا خوبه و رفتار احمقانه ای ندیدید ازشون بعد از 50 ساعت بازی .
واقعا ندیدید ؟ چون بیشتر ویدئوهایی که میاد بیرون و نکته منفی حساب میشن همون AI داغون دشمن ها هست . بعدش هم NPC ها .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,757
نام
علی
DF فقط وقتی معتبره که حرفش به مذاق شما خوش بیاد. در غیر اینصورت ماله کشه:D

View attachment 308602View attachment 308603
شما جایی در پستم میبینی که گفته باشم DF معتبر نی ؟
مگه من مثل شماهام که بگم IGN معتبر نیست و توهم توطئه داشته باشم :D
شما میگی به طور استثنایی نمره IGN دوبار ثبت شده و منظورت اینه که دست های پشت پرده (احتمالا سونی) درکاره ، انگار حالا مثلا نمره IGN رو بردارن متا یهو از 85 میشه 95

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
539
تمام اون ویدئو های باگی که میبینید روی HDD و سیستم های ضعیفه

روی سیستم قوی به هیچ وجه هیچ مشکلی نداره ، من 25 ساعت بازی کردم و استریمش رو هم گذاشتم واقعا بازی مشکل خاصی نداره

P.S : من تمام کنسول هارو دارم و برام فرقی نداره (فن شرکت خاصی نیستم ) :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,647
تمام اون ویدئو های باگی که میبینید روی HDD و سیستم های ضعیفه

روی سیستم قوی به هیچ وجه هیچ مشکلی نداره ، من 25 ساعت بازی کردم و استریمش رو هم گذاشتم واقعا بازی مشکل خاصی نداره

P.S : من تمام کنسول هارو دارم و برام فرقی نداره (فن شرکت خاصی نیستم ) :D
نقد رو XSX انجام شده . بیشتر ویدئوها هم رو کنسول هستش .
نمره بازی رو کنسول هم پایین تر از PC هستش

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,071
آخرای نقد میگید که هوش مصنوعی دشمنا خوبه و رفتار احمقانه ای ندیدید ازشون بعد از 50 ساعت بازی .
واقعا ندیدید ؟ چون بیشتر ویدئوهایی که میاد بیرون و نکته منفی حساب میشن همون AI داغون دشمن ها هست . بعدش هم NPC ها .

نقد رو روی صفحه اصلی سایت چک کنید نویسنده ش @John117 قید شده نه این دوستی که کوتش کردید البته
جالبه من یادمه یه کاربری با همین اسم بود آواتار مسترچیف داشت
به هر حال...;) (پستهای همین دوستمونم اگه نویسنده باشن بررسی کنید آقای پرتغال فروش رو پیدا میکنید)

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,950
نام
مهراد
دوستان بعد ۹ روز از انتشار امتیازات هنوز حضور پر رنگی دارند دیگه وقتشه New game + رو از یوتیوب شروع کنید :D
هنوز نمره تایید نشده زیاد دارع
منتظریم روی 84-83 فیکس بشه بعدش شاید ازش کشیدیم بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر