امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 969
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 429
آخرین ویرایش:
View attachment 305057
تاد میگه الدر 6 اخرین بازیشه‌!!! نه من چی بازی کنم بعدش! البته الدرز 6 و استارفیلد اینقد بزرگن خوبه تا اخر عمر بازی داریم:((:((:((
نمیدونم اینی که برات مینویسم باید بهش گفت خبر خوب یا خبر بد ولی ببین به این صراحت نگفته که قطعا آخرین بازیش هست.یعنی ممکنه آخرین بازیش نباشه.بجز الدر 6 که رسما تایید شده ، یجا گفته فال اوت بعدی هم تو برنامه ساختشون هست.نگفت درچه مرحله ای هست ولی تاییدش کرده که حتما خواهد بود.لینک خبرش این هستش.البته این خبر بر اساس یک مصاحبه حدودا 3 ساعته هستش که میتونی اونو خودت ببینی. ویدئو تقسیم بندی شده.شما برو و روی خود ویدئو یا در قسمت توضیحات رو قسمت the elder scrolls 6 کلیک کن.حدود 20 دقیقه هستش.دیگه هم کلام رو میبینی و هم لحن خود تاد رو.بعید میدونم کلا بره کنار و چیزی نسازه.ممکنه نظرش تغییر کنه.پس چاره ای نداریم جز اینکه امیدوار باشیم.البته تا همین الانشم میراث بزرگی به جا گذشته این بشر برای صنعت گیم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: cameronx65
نمیدونم اینی که برات مینویسم باید بهش گفت خبر خوب یا خبر بد ولی ببین به این صراحت نگفته که قطعا آخرین بازیش هست.یعنی ممکنه آخرین بازیش نباشه.بجز الدر 6 که رسما تایید شده ، یجا گفته فال اوت بعدی هم تو برنامه ساختشون هست.نگفت درچه مرحله ای هست ولی تاییدش کرده که حتما خواهد بود.لینک خبرش این هستش.البته این خبر بر اساس یک مصاحبه حدودا 3 ساعته هستش که میتونی اونو خودت ببینی. ویدئو تقسیم بندی شده.شما برو و روی خود ویدئو یا در قسمت توضیحات رو قسمت the elder scrolls 6 کلیک کن.حدود 20 دقیقه هستش.دیگه هم کلام رو میبینی و هم لحن خود تاد رو.بعید میدونم کلا بره کنار و چیزی نسازه.ممکنه نظرش تغییر کنه.پس چاره ای نداریم جز اینکه امیدوار باشیم.البته تا همین الانشم میراث بزرگی به جا گذشته این بشر برای صنعت گیم
درود
شنیده بودم فالوت ۵ رو اره دنبال میکنم همه رو استودیو و بازیساز های مورد علاقه من هستن🙏 فالوت ۵ رو دیگه فکر نکنم تاد باشه چون تو همون مصالحبه یه ساعته اشاره میکنه به زمان بردن بسیار زیاد پروژه ها .اینا حداقل فکر کنم سال دیگه شروع کنن رو الدر بعدی رسما چون شاید در حال پیش ساخت بودنه ولی فکر کنم کلا چند سال درگیر همین استارفیلد بودن احتمالا چند سال هم الدر طول بکشه دیگه خیلی طولانی میشه البته تاد هنوز سرحاله و پر انرژی به نظر میاد بهرحال من که دوستش دارم و امیدوارم چند تا ده بسازه و در نهایت هم باشکوه بره

• Like
Reactions: pouria.sh
تا باشه از این Start Screen های ساده. 😏

View attachment 305020
یک دنیا نوستالوژی، خاطره، غرور، عشق، زندگی و زیبایی در یک لحظه با دیدن این لوگو درونم بیدار شد!
لحظاتی موهای تنم سیخ و چشمانم پر از اشک شد و بعد باز به دنیای واقعی برگشتم

رفقا به نظرم انتظار امتیازات خیلی عجیب از بازی نداشته باشید،یعنی نهایتا در حد ۹۲ یا ۹۳ می شود که البته خیلی هم عالی هست.ولی کافی هست چند سایت مثل RPS بازی رو نقد کنند و امتیازهای زرد بهش بدهند تا متای بالاتر در دسترس نباشد.البته خود RPS به بازی ها امتیاز نمی دهد.

Bethesda could have shown us anything with Starfield and they chose grey rocks again

Starfield's new live action trailer probably inspires more emotion than the entire game will

Starfield's opening is a lot of shades of literal grey

ای کاش میشد یه دکمه زد که این چند روز قبل و بعد از متا، تو یک ثانیه رد شه، و برسیم به روز رلیز و پلی کردن ادمیزادی بازی 8->

نکته ای که برام جالبه چه از نزدیک و چه تو سطح نت، خیلی کم میبینم در مورد امتیازات بحث بشه، نمیدونم شایدم تجربه من باشه، اما به نظرم میرسه فن بیس اصلی بازی واقعا در بند نمرات و این چیزا نباشه، هم از طرفی به اندازه کافی عزت نفس (!) و تجربه قله های موفقیت رو داره (اونم زمانی که خیلی از مطرح های امروز، اصن در حد مطرح شدن نبودن و اسمی نداشتند) هم با توجه به شکستن بت متا +90 سر F4، و کماکان بمب افکن بودن بازی و سال ها لذت بردن ازش توسط کامیونیتی، به نظرم تا حدودی حساسیت بخش اصلی فن بیس کلاسیک BGS (و نه طبیعتا فن های اکس باکس لزوما) رو از بین برده و کاهش داده، و این خیلی خوبه و باعث میشه توجه بیشتر به خود بازی باشه تا دستاورد های صنعتی و تجاریش...

با این حال از واقعیت نباید بگذریم که BGS الان شاید مهم ترین استودیو مایکرو باشه (از نظر من که قطعا هست) و خب طبیعتا در معادلات مایکرو هم باید تاثیر گذار باشه، قطعا موفقیت بازی در حد بهترین های بازار یا بهتر بگیم در حد خود BGS که بهترین معیار هست، رو موفقیت اکس باکس و از همه مهم تر اعتبار اکس باکس هم تاثیر بسیار مثبتی داره (این به نفع گیمر های پلی استیشن هم هست، چون تنور رقابت رو داغ میکنه)

خلاصه خدا کنه این چند روز هم به خیر بگذره که بعدش بریم سراغ کار و زندگی و فضاپیماییمون ... 8->

ای کاش میشد یه دکمه زد که این چند روز قبل و بعد از متا، تو یک ثانیه رد شه، و برسیم به روز رلیز و پلی کردن ادمیزادی بازی 8->

نکته ای که برام جالبه چه از نزدیک و چه تو سطح نت، خیلی کم میبینم در مورد امتیازات بحث بشه، نمیدونم شایدم تجربه من باشه، اما به نظرم میرسه فن بیس اصلی بازی واقعا در بند نمرات و این چیزا نباشه، هم از طرفی به اندازه کافی عزت نفس (!) و تجربه قله های موفقیت رو داره (اونم زمانی که خیلی از مطرح های امروز، اصن در حد مطرح شدن نبودن و اسمی نداشتند) هم با توجه به شکستن بت متا +90 سر F4، و کماکان بمب افکن بودن بازی و سال ها لذت بردن ازش توسط کامیونیتی، به نظرم تا حدودی حساسیت بخش اصلی فن بیس کلاسیک BGS (و نه طبیعتا فن های اکس باکس لزوما) رو از بین برده و کاهش داده، و این خیلی خوبه و باعث میشه توجه بیشتر به خود بازی باشه تا دستاورد های صنعتی و تجاریش...

با این حال از واقعیت نباید بگذریم که BGS الان شاید مهم ترین استودیو مایکرو باشه (از نظر من که قطعا هست) و خب طبیعتا در معادلات مایکرو هم باید تاثیر گذار باشه، قطعا موفقیت بازی در حد بهترین های بازار یا بهتر بگیم در حد خود BGS که بهترین معیار هست، رو موفقیت اکس باکس و از همه مهم تر اعتبار اکس باکس هم تاثیر بسیار مثبتی داره (این به نفع گیمر های پلی استیشن هم هست، چون تنور رقابت رو داغ میکنه)

خلاصه خدا کنه این چند روز هم به خیر بگذره که با بعدش بریم سراغ کار و زندگی و فضاپیماییمون ... 8->
برای من 2 تا مورد وجود داره یکی اینکه عاشق فضام و این بازی در واقع بازی رویاهامه :D هرچند شاید جو کنسول وار که اطراف بازی هست باعث بشه چند تا سایت نمره پایین بدن ولی برای من شخصا مهم نیست، هرچند دوست دارم بازی از نظر متا هم بترکونه ولی اینکه مثلا بازی 85 بشه یا 95 بعید می دونم اونقدری تفاوت داشته باشه
مورد دوم هم دقیقا خود استودیو و اعتبارشه و البته ساپورت مایکرو که پشت بازی رو گرفت و با اینکه AAA دیگه ایی نداشت اون سال نخواست بازی با عجله ریلیز بشه
خلاصه بی صبرانه منتظرم و تلاش می کنم اسپویل هم نشم :D نمی خوام هیچی از بازی ببینم حتی بدون اسپویل این بازی رو باید پیکسل به پیکسل خودم کاوش کنم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or