امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 969
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 429
آخرین ویرایش:
ولی انصافا بازی تو یک سال زیر و رو شد یعنی تریلر پارسال من دیدم گفتم خب اینو باید اسکیپ کرد ولی خیلی پالیش شده تو این یه سال فقط نگران این قراردادشون با amd هستم از مایکرو بعید بود همچین حرکتی امیدوارم مشکل پرفورمنس نداشته باشه کارت های nvidia

حالا که صحبت منو شد اسکایریم هم گذاشتید، یک نگاه دوباره و تجدید خاطره ای با مین منو و تایتل اسکرین Fallout های BGS هم بکنیم، همچنین تم اصلی ساندترک و شاهکار Inon Zur ...

View attachment Fallout 3 Title Screen (1).mp4

یعنی بدون اغراق میگم عاشق شروع و منو فال اوت 3 هستم، همه چیش از طراحی اسلاید ها و هماهنگیش با موسیقی تا خود موسیقی و حس خفنش، مخصوصا اون جایی که پاور ارمور میاد و لوگو Fallout 3 روشن میشه، دقیقا همون جا هم موسیقی شروع به اوج گیری میکنه، باورتون میشه چقددددر همین ریزه کاری ها و کارگردانیشون رو در بازی های BGS دوست دارم؟ (البته حتما باورتون میشه چون خودتونم یحتمل همینطور هستید)

ایشونم Fallout 4، قشنگ میشه پیشرفت بازی رو تو همین اینترو هم حس کرد، تا حد زیادی همه چی نسبت به قبل پخته تر و حتی "مینیمال" تر شده، در بهترین حالت...

View attachment Fallout 4 Title Screen with Theme Music (1).mp4

به نظر من هم به طور کلی هر چی طراحی اینترفیس یا به طور کل دم و دستگاه بازی مینیمال تر، بهتر... اصن بدیهیاته فکر کنم و اکثرا همین نظر رو داشته باشند...

بعنوان یک علاقه‌مند به فضا و ژانر Sci-fi و همچنین سبک RPG، هرچقدر متای بازی بالاتر بره خوشحال تر و هایپ تر میشم
ولی دور از احساسات و برحسب واقعیت گرایی، پیش بینی متای ۸۷-۹۲ دارم
و تنها نکته منفی بازی برای من نبود وسیله نقلیه زمینی. امیدوارم اینکه میگن Jetpack برای گردش کافی باشی وسعت سیارات یک چیزی در حد سیاره Dwarf Terrace 9 تو سریال Rick and Morty نباشه که با چند قدم کل سیاره دور میزدند
Screenshot_2015-10-05_at_1.39.21_PM.png

واقعا بعضی ها منتظر نمرات منتقد هستن برای اکشن Rpg بعدی تاد و بتسدا؟؟؟ من حتی متا هم نمیرم نگاه کنم خیلی وقته . حتی نمره totk رو که چند سال منتظرش بودم دوستم بهم گفت . فقط باید این دنیاها رو بازی و زندگی کرد . ا ینکه انحصاری هست و یا یک عده میگن روی 5 نیست و ... همه داستانه نیست که نیست نباشه ناراحتی برو رو Pc بازی کن یا ایکس بگیر بازی کن تعصب حد داره مگر حقوق میدن که اینجور حمله میکنن .!؟ بازیباز باید تمام plat ها رو داشته باشه تمام .

حالا هنوز بازی نیومده که بشه گفت خوبه یا نه اما یکی از نشونه های خوب میتونه سوزش دولوپرای دیگه باشه همونطوری که سر Elden Ring و Baldur's Gate 3 صداشون در اومده بود :D

یکی از دولوپرای WoW و Diablo II فرمودند "استارت منوی بازی میتونه نمایانگره عجله داشتن تیم باشه، start screen استارفیلد نشون میده که یا عجله داشتن واسه ددلاین یا مهم نبوده واسشون"

حالا با این تفکر اینا هم "عجله ای" به ددلاین رسیدن انگار:
View attachment 304979View attachment 304984View attachment 304980View attachment 304981View attachment 304982View attachment 304983 View attachment 304985

بازی نیومده دنبال بهونه الکی میگردن خدامیدونه ریلیز شه چیکار کنن :D

توئیت و توضیحات پیت هاینز در این رابطه

Screenshot (147).png

البته غير خريد اكس باكس يا پي سي
كلاود هم با نت نسبتا خوب جوابه غافل نشيد
ولی داش گرگی روی خوده سریز ها یه چیز دیگه هست
فکر کن بزرگ ترین بازی تاریخ بتسدا انحصارا میاد X|S
چه غوغایی بشه این تاپیک با نمرات بالاش

ولی داش گرگی روی خوده سریز ها یه چیز دیگه هست
فکر کن بزرگ ترین بازی تاریخ بتسدا انحصارا میاد X|S
چه غوغایی بشه این تاپیک با نمرات بالاش

اره خوب رو كنسول رز بالاتره خصوصا سري اكس