امتیاز های LittleBigPlanet 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
littlebigplanet_2.jpg

اولین امتیاز بازی محبوب LittleBigPlanet 2 منتشر شد که سایت OPM UKhttp://www.computerandvideogames.com/article.php?id=281038 به آن امتیاز کامل 10 را داده است..

ویرایش:تصحیح شد..

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اینو از کجا آوردی؟
اشتباه شد:D درستش کردم.
IGN - 9/10
Presentation - 9.0
Graphics - 9.5
Sound - 9.0
Gameplay - 9.0
Lasting Appeal - 9.5

چه ربطی داره ؟ کی اسم زلدا رو آورد ؟ (اون کاملتر از نسخه اول و علامت تعجب هارو ندیدی ؟ :d) نسخه اول 9.5 بود متا اسکورش اگر نسخه دوم بتونه گسترش بده مرز های نسخه اول رو حرف من کاملاً به واقعیت میپیونده :d
سامان پست M4ST3R رو نقل قول کرده بودا...:D شما مگه M4ST3Rـی؟:D

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
نمرات که خوب بوده اما نمرات نسبت به یک زیاد فرق نکرده
eurogame به هر دو نسخه 9 داده
nowgamer هم به شماره یک 9.6 داده و حالا 10

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
يكي از برگ هاي برنده سوني همين بازيه!!
بايد به ذهن خلاق اعضاي استوديو مديا مولكول افرين گفت=d>
اي كاش مايكروسافت هم دست به كار بشه و يه عنواني در اين سبك عرضه كنه.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
GOTY امسال میشه این بازی، حاضرم شرط ببندم، بهترین بازی این نسل همین بازی هست! و یکی از بهترین ها مال نسل گذشته هم به نظرم Okami بود!

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
GamesTM: 10/10
خوب واقعا LBP انقدر انقلابی بود که شماره دومش خیلی باید تلاش کنه تا بتونه ان امتیازهارو تکرار کنه اما آریا MM با بازی جدید واقعا شاهکار کرده! به شخصا به عنوان یکی از طرفداران سبک پلتفرمر باید بگم LBP2 خیلی بهتر از شماره اولش به نظر میرسه!

شاید ایده انقلابی شماره اول بازی الان دیگه ان تازگی رو نداشته باشه اما ساخت هزاران بازی مختلف در دل یه بازی واقعا ایده جاه طلبانه ای هست! من که واقعا به این عنوان به چشم برترین پلتفرمر این نسل نگاه میکنم!
LBP هم به سلامتی رفت قاطی ِ انقلاب ها آره؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
LPB هم به سلامتی رفت قاطی ِ انقلاب ها آره؟
دقیقآ ! حالا برین براش بلاگ بزنین و توی امضاها بذارین !
کلآ رسم شده توی هر تاپیک باید یه چیزی گیر بیارین و بعد انقدر کِشِش بدین تا تاپیک بهم بریزه ...

• Like
Reactions: Bayonetta

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
GamesTM: 10/10

تو این یک زمینه نظر نده آرش که دوست و دشمن حالیم نمیشه دیدی یک چیزی بدی بهت گفتما! :D

اینهمه خلاقیت و زیبایی و هنر که تا قبل از این بازی توی هیچ بازی دیگه ای دیده نشده بود، این بازی به حق یک تحول که چه عرض کنم یک انقلاب در سبک پلتفرمر بود که هیچ بازی پلتفورمر دیگه ای حتی رچت و کلنک هم حرفی برای گفتن در مقابلش نداره! اگرم واژه ی خلاقیت رو نمیتونی حضم کنی هم که بحثش جداست... ;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقت کردی چند وقته فقط کارت شده گیر دادن آرش؟ جدی دارم میگم. این همه فعالیت خوب انجام میدی و امتیازات و کارهای دیگه انجام میدی بعد همش باید به یک چیزی هم گیر بدی اون وسط. از نظر تو این بازی انقلابی نیست پس چی هست؟ من نمیگم تا حالا بازی کردی یا نه چون باز بحث های نژادپرستانه دوستان پشت هم ردیف میشه اما این یک دونه بازی رو عمرا بتونی بهش گیر بدی چون سرشار از خلاقیت هست. مخصوص این شماره که به بازیکن امکانات گسترده ای رو برای اعمال تغییرات تو بازی میده. ایشالا اگه PS3 هک شد و این بازی رو به وفور تونستید تهیه کنید نظرتون عوض میشه.

عادت دارین وقتی یه نفر نظر شخصیشو میگه بکوبینش ؟
آره اگه مثل ترجیع بند هی از صبح تا شب تو چند تا تاپیک به یک جناح خاص گیر بده دلیلش رو میپرسیم. کوبیدن به اون میگن که برای یک بازی با میانگین 84 برن 100 تا بلاگ و امضا درست کنند تا خودشون رو خالی کنند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر