امتیاز های LittleBigPlanet 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
littlebigplanet_2.jpg

اولین امتیاز بازی محبوب LittleBigPlanet 2 منتشر شد که سایت OPM UKhttp://www.computerandvideogames.com/article.php?id=281038 به آن امتیاز کامل 10 را داده است..

ویرایش:تصحیح شد..

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
نمی دونم چرا تو این یکی دو سال اخیر این قدر میانگین نمرات بازی ها رفته بالا.الان دیگه بازی های خوب دارند چپ و راست 9.5 یا 10 میگیرند.LBP2 با این که بازی عالیِ اما نسبت به شماره ی قبلیش پیشرفت خارق العاده ای نداشته که میانگیینش بالای 90 بشه.این جوری ارزش بازی هایی که تحولی در صنعت گیم به وجود آوردند داره کم میشه.
خب راستش شاید این به این خاطره که شما یه مدتی امتیازات بازی ها رو دنبال نکردید ، مثلا GTA IV بنظرمن تحول خاصی ایجاد نکرد یا مثلا Super Mario Galaxy 2 که نسبت به نسخه اولش پیشرفت خارق العاده ای نداشت اما با این وجود میانگین های هردوشون بالای 95 شد.
الان اگه یه بازی متحول کننده نباشه بازم میانگین بالای 90 اصلا براش جای تعجب نداره ، در مورد قسمت دوم هم که باید بگم من مخالفم ، نسخه دوم LBP پیشرفت خیلی زیادی نسبت به نسخه اولش داشته و امکانات با ارزش و فوق العاده ای بهش اضافه شده. مثلا همین که میتونید هر سبک بازی ای رو باهاش بسازید بزرگترین مزیتشه!

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
آقا من اصلا غلط کردم اظهار نظر کردم نمی دونستم شماها این قدر روی بازی های انحصاری حساس هستید.در ضمن منظور من فقط LBP2 نبود.

داداش اول برو بازی بگیر تا آخرش تموم کن بعد نظر بده آخه همینطوری که نمیشه گفت که به نظر من بازی های انحصاری همیشه همین مشکلا را داره طرفداران کنسول ها همینطوری برای هم آجر پرت می کنند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر