امتیاز های LittleBigPlanet 2

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
littlebigplanet_2.jpg

اولین امتیاز بازی محبوب LittleBigPlanet 2 منتشر شد که سایت OPM UKhttp://www.computerandvideogames.com/article.php?id=281038 به آن امتیاز کامل 10 را داده است..

ویرایش:تصحیح شد..

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
IGN اعلام کرد ساعت 9 به وقت خودشون :d نقد روی سایت قرار میگیره! :d
----
به مناسبت ساعت 9 حدس میزنم 9 بهش بده :d :d :d
3 ساعت کشیدن جلو ! ساعت 6 به وقت خودشون نقد رو میذارن !

با اینکه بازی فوق العاده به نظر میاد و پیشرفتش حداقل توی دیده ها و شنیده ها بیش از حد زیاده , ولی بعید میدونم بتونه امتیازهای نسخه اول رو تکرار کنه !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
با اینکه بازی فوق العاده به نظر میاد و پیشرفتش حداقل توی دیده ها و شنیده ها بیش از حد زیاده , ولی بعید میدونم بتونه امتیازهای نسخه اول رو تکرار کنه !

خوب واقعا LBP انقدر انقلابی بود که شماره دومش خیلی باید تلاش کنه تا بتونه ان امتیازهارو تکرار کنه اما آریا MM با بازی جدید واقعا شاهکار کرده! به شخصا به عنوان یکی از طرفداران سبک پلتفرمر باید بگم LBP2 خیلی بهتر از شماره اولش به نظر میرسه!

شاید ایده انقلابی شماره اول بازی الان دیگه ان تازگی رو نداشته باشه اما ساخت هزاران بازی مختلف در دل یه بازی واقعا ایده جاه طلبانه ای هست! من که واقعا به این عنوان به چشم برترین پلتفرمر این نسل نگاه میکنم!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خوب واقعا LBP انقدر انقلابی بود که شماره دومش خیلی باید تلاش کنه تا بتونه ان امتیازهارو تکرار کنه اما آریا MM با بازی جدید واقعا شاهکار کرده! به شخصا به عنوان یکی از طرفداران سبک پلتفرمر باید بگم LBP2 خیلی بهتر از شماره اولش به نظر میرسه!

شاید ایده انقلابی شماره اول بازی الان دیگه ان تازگی رو نداشته باشه اما ساخت هزاران بازی مختلف در دل یه بازی واقعا ایده جاه طلبانه ای هست! من که واقعا به این عنوان به چشم برترین پلتفرمر این نسل نگاه میکنم!
دقیقآ برای همین گفتم که با اینکه پیشرفت بازی فوق العاده بوده ولی بعیده امتیازاش به LBP1 برسه :D

همین چند وقت پیش دو سه تا ویدئو از LBP2 دیدم رسمآ کف کردم ! طرف اومده بود Final Fantasy VII رو بازسازی کرده بود ! :D

یا یکی دیگه ماشین DeLorean فیلم Back to the Future رو توی بازی آورده بود !!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
همین چند وقت پیش دو سه تا ویدئو از LBP2 دیدم رسمآ کف کردم ! طرف اومده بود Final Fantasy VII رو بازسازی کرده بود !

منم دیدمش! کلا برای همین میگم خیلی بهش امیدوارم! پتانسیلش برای تبدیل شدن به یک شاهکار حتی بزرگتر از بازی اصلی خیلی بالاست!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
IGN - 9/10
Presentation - 9.0
Graphics - 9.5
Sound - 9.0
Gameplay - 9.0
Lasting Appeal - 9.5

ماریو و زلدا جان ، امشب آسوده بخوابین ... :biggrin1:
چه ربطی داره ؟ کی اسم زلدا رو آورد ؟ (اون کاملتر از نسخه اول و علامت تعجب هارو ندیدی ؟ :d) نسخه اول 9.5 بود متا اسکورش اگر نسخه دوم بتونه گسترش بده مرز های نسخه اول رو حرف من کاملاً به واقعیت میپیونده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر