امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
541
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
991
عاسق گیم اسپاتم که تو بازی داستان محور دنبال گیم پلی میگرده و گرافیکو مقصر میدونه

یکی از بهترین کارایی گه تو زندگیم کردم ایگنور کردن نظر این یویتیوبرا و مثلا گیم ژورنالیست ها بوده که 24 ساعته درحال بولشت تفت دادنن

یادمه موقعی که Days Gone اومد چقدر بازی رو کوبیدن باعث شد سمتش نرم بعد چندوقت که همینجوری امتحانی رفتم بعد از gow 2 تبدیل شد به بهترین بازی سونی واسم
نقد کننده days gone . دیگه توی گیم اسپات نیست آخرین بار دیدم داشت توی سایت پولی گان برای گی شیپ کارکتر های انیمه مقاله می نوشت :D

1716669322519.png

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,360
نام
شیخ صدرا
به غلط يا درست يه انتظارات ديگه ايي ازين بازى ايجاد شده بود بين يه عده كه خب اصلا اونارو نتونست جواب بده.
كوتاهى بازى هم بيش از حد بود.
يعنى صاف جايي كه بازى اومد اوج بگيره خودشو نشون بده با يه نتيجه گيرى تقريبا صدا و سيمايي به شكل نيمه باز تموم شد :D

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,866
خود سازنده میگه 2/5 سال زمان برده

بازی 2019 نمایش داده شد و وسط 2024 به دست گیمرها رسید. اینکه از 2019 تا ابتدای 2022 رفتن پیک‌نیک به خودشون مربوطه.

بعیده سازنده گفته باشه بازی رو توی 2.5 سال ساخته باشن یا من ندیدم بگن

قسمت اول 2017 اومده الان 2024 هستیم و بین این سالها بازی دیگه ای هم عرضه نشده .

حالا سوال اینجاس توی این فاصله 7 ساله چیکار میکردن که یک بازی 6 ساعته عرضه کردن ؟

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,745

حالا سوال اینجاس توی این فاصله 7 ساله چیکار میکردن که یک بازی عرضه کردن ؟
کی میگه نشده؟ سال 2020 بازی Bleeding Edge رو ریلیز کردن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
عاشق گیم اسپاتم که تو بازی داستان محور دنبال گیم پلی میگرده و گرافیکو مقصر میدونه
یعنی گیم داستان محور نباید گیم پلی داشته باشه؟ چه ربطی داره واقعا؟
این بازی سبکش walking simulator نیس که بگیم مخاطب فقط برای روایت میخره بازی رو - سبک بازی action adventure هست.

بهرحال وقتی یه استودیو در حدود 4...5 سال اونم با بودجه غول مالی به اسم مایکروسافت اونم تو سبک action adventure بازی می سازه، انتظار نمیره خروجی بازیش یه بازی 6..7 ساعته با گیم پلی ساده و محدود باشه.

.

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
455
نام
مسعود
یعنی گیم داستان محور نباید گیم پلی داشته باشه؟ چه ربطی داره واقعا؟
این بازی سبکش walking simulator نیس که بگیم مخاطب فقط برای روایت میخره بازی رو - سبک بازی action adventure هست.

بهرحال وقتی یه استودیو در حدود 4...5 سال اونم با بودجه غول مالی به اسم مایکروسافت اونم تو سبک action adventure بازی می سازه، انتظار نمیره خروجی بازیش یه بازی 6..7 ساعته با گیم پلی ساده و محدود باشه.

.
منم جایی ننوشتم که بازی داستان محور نباید گیم پلی داشته باشه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
منم جایی ننوشتم که بازی داستان محور نباید گیم پلی داشته باشه
"عاشق گیم اسپاتم که تو بازی داستان محور دنبال گیم پلی میگرده و گرافیکو مقصر میدونه"

جمله بالا و بخش قرمز رنگ دقیقا از پست شماس - این معنیش چیز دیگه ایه؟

.

آخرین ویرایش:

A X E L

کاربر سایت
May 17, 2024
58

حالا سوال اینجاس توی این فاصله 7 ساله چیکار میکردن که یک بازی 6 ساعته عرضه کردن ؟
زمانیکه سازنده میاد تریلر بازیشو تو مهمترین رویداد صنعت بازیسازی رونمایی میکنه داره میگه چنین عنوانی در دست ساخت دارم. حالا بینش ایده‌هاشون ته کشیده, یه بازی آنلاین منتشر کردن, کارگردانش قهر کرده رفته یا برق استودیوشون تنها روزی 6 ساعت وصل بوده ایراد از دیگران نیست. مدت زمان بازی و محتویاتش با توجه به بازه زمانی و پشتیبانی توسط ناشر ثروتمندی مانند مایکروسافت به هیچ عنوان مورد پذیرش نیست.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,866
زمانیکه سازنده میاد تریلر بازیشو تو مهمترین رویداد صنعت بازیسازی رونمایی میکنه داره میگه چنین عنوانی در دست ساخت دارم. حالا بینش ایده‌هاشون ته کشیده, یه بازی آنلاین منتشر کردن, کارگردانش قهر کرده رفته یا برق استودیوشون تنها روزی 6 ساعت وصل بوده ایراد از دیگران نیست. مدت زمان بازی و محتویاتش با توجه به بازه زمانی و پشتیبانی توسط ناشر ثروتمندی مانند مایکروسافت به هیچ عنوان مورد پذیرش نیست.
حالا فکر کن ماکرو یه درصد بخواد سازنده dmc و heavenly sword رو تعطیل کنه اون وقت چه تاسفی میخورن ملت که ماکرو داره صنعت گیم رو نابود میکنه

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
363
امروز هم سایت همسایه امتیازشو ثبت کرد ، هر سه سایت بازی سنتر و دو سایت همسایه تاکید بر داستان و روایت درگیر کننده بازی دارند و ایراد بزرگشون برای پازلهای بازیه

• Like
Reactions: ALI_FURY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر