امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
552
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
بازی به زیبایی تموم شد
اهنگ اخرش
و اتمامش
حالا نمیدونم چرا یک عده میگن اله بله
همش در مورد انتخاب بود به نظرم بهتر از نسخه یک بود دیونه بازیش کمتر بود
انگار یک داستان حماسی رو تعریف میکرد
مخصوصا با این گرافیکش
درنهایت لذت بردم

milad3

کاربر سایت
Apr 12, 2024
116
مجله ی منسوخ که تو 2024 با اسیب به محیط زیست منتشر میشه فاقد اعتباره، مخصوصا که درگیر مغلطه مکناماراست و همه بازیها رو با یک چوب (گیم پلی) میزنه و بین فاکتور های مختلف وزن قائل نیست یعنی گرافیک فرانسلی این بازی همون قدر در نمره موثره که در سوپر ماریو، و گیم پلی که ادعایی درش نیست همون ضریبی رو میگیره که یک بازی 3ds میگیره که جز گیم پلی چیز دیگه ای برا ارایه نداره.
البته شما (یعنی همون ما) میتونید به این مجله استناد کنید و اینو اینجا گفتم، که بعدا اگر با نمره ای از این مجله حال و تعریف کردم نیاید این کامنتو منشن کنید. بعضی بازیها بعضی، دقت کنین

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,406
نام
شیخ صدرا
حالا ٤ كه نه ولى اگه بخواى خيلى خشك و سخت گير نگاه كنى شايد ٦ بگيره از نظر محتوا.
من امروز داشتم لايبررى تو سرى ايكس يه پاكستزى ميكردم ديدم واقعا بعد يه دور تموم كردن و ١٠٠٠ كردن اچيومنتاش نه چيزى از بازى ممكنه مجدد منو سمت خودش برگردونه نه حتى آنچنان لحظات به ياد موندنى تو ذهنم مونده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,428
نام
سید محمد حسین
مجله ی منسوخ که تو 2024 با اسیب به محیط زیست منتشر میشه فاقد اعتباره

باو من نمیدونم چجوری تو روزگاری که بقیه رسانه های ویدیو گیم زورشون نمیرسه مدیای فیزیکی تولید کنن Edge (و یه دنبالش Game Informer) میشن بی اعتبار
لعنتی ها. این که مدیای فیزیکی دارن خود پدر و مادر اعتباره :D

درگیر مغلطه مکناماراست و همه بازیها رو با یک چوب (گیم پلی) میزنه و بین فاکتور های مختلف وزن قائل نیست

اول این که کار درستی می کنه که بازی رو قبل از هر چیزی با چوب گیم پلی میزنه. حتی اگه بگیم درگیر مغلطه مکناماراست
دوم این که شما بیا این جا المان گیم پلی شوکه کننده این بازی های زیر رو به من نشون بده و بگو چجوری از EDGE نمره بالا گرفتن؟

آقا بیایید قبول کنیم HB2 بازی خوبی از نظر گیم دیزاین نیست. برادر من اگه تو بازیت کامبت میذاری و جزئی از هسته گیم پلی ـه و به شدت هم یکنواخت و خسته کننده است خب این مشکل سازه برای بازیت معلومه همه بهت درست درمون نمره نمیدن
حالا بیا مرزهای گرافیک رو جابجا کن
ادم ترجیح میده ویژوال ناول بازی کنه جاش اگه تنها چیزی که مهمه داستانه

1718288414715.png
1718288568563.png
1718288594637.png
1718288617017.png
1718288696662.png

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,765
نام
محمد
چقدر بد شد متا به ۸۰ سقوط کرد x_x

پ.ن: این بازی ۱۵۰ تا نقد داره که متوسطش همین ۸۰ هست، حالا Edge یا هر مدیا دیگه ای بهش بده ۴ یا ۲ یا اصلا ۱۰ صرفا نظر خودش هست، چیزی نیست که به تنهایی کیفیت بازی رو نشون بده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر