امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
بازی با کنسول نسل ۹ به نمایش درمیاد
از همون نمایش اول داشت گرافیک رو به چشم و چال ملت فرو میکرد

از همون اولین تریلر بعضی اساتید ادعا داشتن عمرا نینجا تئوری با SX به این گرافیک برسه و طبق تحلیل DF که بازی با ۲۴ فریم اجرا میشد نمایش فیک هست

بازی اومد متا ۸۰ گرفت و به همون چیزی که از اولین نمایش ادعا داشت دست یافت
الانم بهترین گرافیک تمام نسل هاست و هیچ بازی ای نمیتونه ادعا کنه که میتونه با این اعجوبه گرافیک رقابت کنه

اج آشغاله انصافی. نمیدونم چرا انقدر معتبره و ضریبش هم بالاست:D به همه بازی های محبوب من نمره پایین میده همیشه! منم حسابی بدم میاد از اینا.
این اعتبار مال گذشتگانه که افرادی این سایت ها رو ساختن و بهش ارزش و اعتبار دادن ولی خوب پیر شدن و رفتن و جاشونو به اکتیویست ها دادن :D

اج آشغاله انصافی. نمیدونم چرا انقدر معتبره و ضریبش هم بالاست:D به همه بازی های محبوب من نمره پایین میده همیشه! منم حسابی بدم میاد از اینا.

اصلا هم اين تنفرت به خاطر نمره هاش به فاينال فانتزى نيست ;;)

نسخه قبلی رو من در حد مرگ داستانش دوست داشتم، شخصیت سنوا، باس فایت هاش، تقریبا 4 بار بازی رو تموم کردم ولی حقیقتا یکی از دوستان حرف خوبی زد، در کل بازی باید یک چیزی داشته باشه که بعدا دوباره بتونی تجربه اش کنی، من این مشکل رو با نسخه اولش هم گفتم و همون موقعه تو نقد و بررسی بازی تو بخش PC هم گفتم بازی بنظرم مشکل گیم پلی داره و یک روایت سینمایی ، نباید بدون گیم پلی باشه...لست اف اس اگر 1 ساعت پیاده روی و روایت سینمای داره بجای 4 ساعت گیم پلی فوق العاده داره + همون داستان و شخصیت پردازی خوب! مثلا ویچر 3 رو ببین چقدر کات سین و حرف زدن داخلش هست؟ بجاش 30 برابرش گیم پلی هم داره!
من نمره EDGE رو قبول ندارم ، ولی حرفشون درست هست در مورد گیم پلی !
حدقل 7/8 تا اسکیل پوینت بزار، 6/7 تا سلاح و لباس و ایتم بزار، چند تا چلنج بزار، چند تا محیط فرعی بزار، اصلا قبول ندارم بخاطر روایت سینمای این همه بازی رو محدود کنی...

ارزش تکرار بیشتر جای گرافیک به داستان و گیم پلی مربوط میشه. بازی مثل hollow knight یا broforce مگه گرافیک خفنی دارن؟ درسته هالو نایت گرافیک هنری چشم نوازی داره ولی چالشی نیست. یا broforce که پیکسلی هست. گاهی هم داستان تو رو جذب میکنه. ولی همه اینا باید یکسان باشند. من بازی beyond two souls با اینکه داستان خوبی داشت ولی زیادی کات سین ها خستم کرد. من هلبلید ۲ رو بازی نکردم ولی لایو کسانی که بازی میکردند رو دیدم خستم کرد. و ۲۰ دقیقه بیشتر نتونستم تماشا کنم.

• Like
Reactions: SiminSecret
ارزش تکرار بیشتر جای گرافیک به داستان و گیم پلی مربوط میشه. بازی مثل hollow knight یا broforce مگه گرافیک خفنی دارن؟ درسته هالو نایت گرافیک هنری چشم نوازی داره ولی چالشی نیست. یا broforce که پیکسلی هست. گاهی هم داستان تو رو جذب میکنه. ولی همه اینا باید یکسان باشند. من بازی beyond two souls با اینکه داستان خوبی داشت ولی زیادی کات سین ها خستم کرد. من هلبلید ۲ رو بازی نکردم ولی لایو کسانی که بازی میکردند رو دیدم خستم کرد. و ۲۰ دقیقه بیشتر نتونستم تماشا کنم.
قرار نیست همه از یک بازی خوششون بیاد
بازی هم امتیاز ۴ گرفته
هم امتیاز ۱۰
متای کلیش هم ۸۰ هست
این بازی برای عاشقان گرافیک ساخته شده
برای اونهایی که گاهی فکر میکنن خب من الان کنسول نسل ۹ گرفتم ولی کدوم بازی واقعا تونست این ترافلاپس ها رو به رخ بکشه
بله درسته جواب هلبلید ۲ هست و اولین بازی هست که معنای واقعی نسل ۹ رو نمایان کرد

قرار نیست همه از یک بازی خوششون بیاد
بازی هم امتیاز ۴ گرفته
هم امتیاز ۱۰
متای کلیش هم ۸۰ هست
این بازی برای عاشقان گرافیک ساخته شده
برای اونهایی که گاهی فکر میکنن خب من الان کنسول نسل ۹ گرفتم ولی کدوم بازی واقعا تونست این ترافلاپس ها رو به رخ بکشه
بله درسته جواب هلبلید ۲ هست و اولین بازی هست که معنای واقعی نسل ۹ رو نمایان کرد
البته فقط برای گرافیک نیست، سگ سنوا شرف داره به صد تا بازی با گیم پلی بهتر، این بازی در کنار گرافیک هیولایی
صدا گزاری هیولایی
موسیقی هیولایی
اتمسفر هیولایی
داستان خوب و شخصیت پردازی خوب
و طراحی محیط خوبی هم داره

بیشترین ضربه به بازی رو توهم سازندگان زدن و چیزی که رو خودشون میخوان به کرسی بنشونند که تو دنیای گیم قابل درک نیست
برایم عجیبه که اینا تو کارنامه اشون DMC رو دارن یکی از خفن ترین طراحی های گیم پلی و سیستم مبارزات رو داره
اینجا میخوان بگن بخاطر حس سینمایی ما این چیزا رو نگذاشتیم...چیزی که ما گیمر ها قبول نداریم.

البته فقط برای گرافیک نیست، سگ سنوا شرف داره به صد تا بازی با گیم پلی بهتر، این بازی در کنار گرافیک هیولایی
صدا گزاری هیولایی
موسیقی هیولایی
اتمسفر هیولایی
داستان خوب و شخصیت پردازی خوب
و طراحی محیط خوبی هم داره
View attachment VID_20240513_102026_194.mp4

من کامنت های شما رو میخونم فکر میکنم encyclopedia داره صحبت میکنه:D iynwim

View attachment 341165
من که بیشتر فکر میکنم نماینده مکتب سوفسطاییان داره صحبت میکنه وقتی پستای ایشونو میخونم:D
اومده با همین صحبتها منو قانع کنه ریمیک متال گیر سالید۳ خوبه و ماها اختلال روانی ای چیزی داریم:)) :D
بابا جان تهش مثل کل بازیهای کونامی تو دهه اخیر متای زرد میگیره بحث علمی فلسفی نداره دیگه:D

پ.ن: امیدوارم این دست بازیا زیاد شن
کلا هر دو طرف باید از این تگ زدناشون که نمیدونم فیلم سینماییه و شبیه ساز راه رفتن و دکمه زنی و... بکشن بیرون
بازی داستان محور باشه همه چیش اوکی باشه مشکلی نداره حالا گیم پلیم گیریم همین دکمه زنی و راه رفتن یا انتخاب دیالوگ، زور نیست بازی کنید و بگید صفره. از زمان Heavy Rain اینو میگم. اینم یه سبکه همونطور که کسی زور نکرده گیم بیس بال بازی کنید اینم همینه.

آخرین ویرایش:
منم نظر شخصی خودم رو بگم
بنده هم کاملا موافقم که گرفتن ۴ برای این بازی خیلی منطقی تر از ۱۰ هست. البته لزوما این به این معنی نیست که ۴ حقشه و چه بسا ۷ یا ۶.۵ نمره منصفانه تری باشه.
درسته از لحاظ فنی و گرافیکی بازی سطح بالایی هست اما ما در مورد ویدیو گیم صحبت میکنیم و اولین چیزی که برامون مهمه گیم پلی بازی و عمق اون‌ هست که خب این بازی فقیر و ضعیفه.
خب قبول خیلیا بازی میکنن و میگن ما از بازی راضی بودیم چون گرافیک بالا و چشم نوازی داشت چون قصه خوبی میگه ولی گیم پلی جایگاه قابل دفاعی نداره. همه این تعاریف و ضعف اساسی گیم پلی اصلا نمیتونه هیچ نمره ۱۰ ای رو توجیه کنه.
۱۰ یعنی بازی همه چی تموم از هر بعد و زمینه نه اینکه تو یک بخش اساسی بلنگه بعد بیایم بگیم چون گرافیکش عالیه پس جبران میکنه ضعف گیم پلی رو.
برای من ۱۰ گرفتن خیلی از بازی ها که کلی نقد و ایراد بهش وارده منطقی تره تا این بازی. مثلا assassin's Creed mirage بیاد ۱۰ بگیره از این بازی قابل قبول تره هر چقدرم بگیم اساسین ضعف و ایراد داره و تکراری هست و... حداقل میگیم در هر زمینه ای حداقل قابل قبول رو داره یه گیم پلی پر محتوا داره در مقایسه با هلبلیدی که واقعا ضعیفه (هر چند پر ایراد) و یه گرافیک خوبی داره، یه داستانی داره که میشه دنبال کرد.
پس اساسین یه گیم پلی ای میده که وقتی تجربه میکنی بازی رو درگیرت کنه از این لحاظ و حداقل حس درست تری از تجربه ویدیو گیم داشته باشی.
خلاصه اینکه بازی اصلا ۹.۵ بگیره یا هر چیزی نزدیک ۱۰ اما اصلا نمیتونه ۱۰ باشه.کاری هم اینجا با متا ندارم اصلا فرضم بر اینه که‌ متاش درسته بحث من صرفا اون ۱۰ ها بود و وارد این نشدم که بازی خوبه، بده، موفقه یا نه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or