امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
544
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
داداش واقعا نمیتونم درک کنم این حجم از نفرتی که نسبت به مایکرو داری، تا ی جایی کل کل و کوری خوندن فانه ولی واقعا دیگه اشباع شده
اصلا دیگه انگار "بازی" واستون مهم نیست صرفا میبینید اینوریه یا اونوریه اگه اونوریه پس حمله
که چی؟ تهش قراره ثابت کنی سونی بهتره ؟ خوب واضحه که بهتره اینو بازیهاش به وضوح نشون میدن
الان کسی نباید از بازی لذت ببره چون مایکرو استودیو رو خریده؟
این بازی به جز بازسنتر هیچ جایی دیگه ایی قرار نبوده تاریخ سازی کنه برای خیلی ها یک بازی خوب و برای خیلی‌های دیگه ی بازی بد هست الان چیکار باید کنیم؟ به مایکرو فحش بدیم؟ نفرینش کنیم؟
چیکار کنیم آروم بشید؟ :D
منکه شخصا حاضرم امضا کنم انگشتم بزنم که سونی همیشه بهتره و بهتر خواهد بود مایکرو هم ترد پارتی و در نهایت نابود میشه.
تو کامنت من چیزی در مورد ماکروسافت میبینی و یا اینکه از گرافیک بازی بد بگم؟!!
اول موضوع کامنت رو بدونید و اینکه کی رو ریپلایم کردم و بعدش داستان سرایی کنید و توهم نفرت داشتن بزنید
از سونی هم کسی حرفی نزد.تو عمق افکار شماها نفوذ کرده که کسی اگه مقابلتون خم و راست نشه پس دشمنتونه

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
350
بازی عامه پسند نیست قرار هم نبوده باشه قرار نبوده تغییر خارق‌العاده ایی در صنعت گیم ایجاد کنه
نه اونی که ۱۰ داده رو هوا نمره داده نه اونی ۶ داده
سلیقه شدیدا توی امتیازات این بازی تاثیر داره
توی نظرسنجی ۸۰ زدم ولی بعد از تموم کردنش بازی واسم ۹ تمامه به نظر من به اون هدفی که داشته رسیده و لذت بردم
خلاصه خودت بازی کن و ببین حست چیه این بازی رو واقعا نمیشه بر اساس متا قضاوت کرد.
من شماره ی اول رو خیلی دوس داشتم و تجربه ی فوق الاده ای بود و فک کنم جز معدود بازی هایی بود که رو PSN گرفتم (اگه درست یادم باشه چون نسخه فیزیکی نداشت)
برای من این طوریه که نقطه ضعف های بازی تو قسمت اول (کوتاه بودن بازی و معماهای کم و کامبت کلا در ۳ ۴ تا Encounter ) هنوز هم پابرجاس و در این زمینه ها هیچ پیشرفتی نداشته.
در مورد نمرات هم اصلا قابل درک نیست که بازی که به هیچ وجه Indie نیست کل گیم پلیش حدود ۵ ساعت باشه فقط همین یه مورد جای هیچ نمره ی کاملی رو نداره بقیه موارد هم حالا هیچی :D

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,507
نام
aliakbar
نه تنها له کرده بلکه تا سالیان سال روی نوک قله به تنهایی خواهد ایستاد
هیچ بازی حتی نزدیکش هم نیست از نظر گرافیک
اصلا هم اینطور نیست،یه بازی چند ساله دیگه قراره بیاد و از این بهتر باشه.

کمر نوستراداموس رگ به رگ شد.

• Like
Reactions: Taha75

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
اولا که بحث سر گیم پلی بود ولی در کل

ارزش این جوایز کیلویی و متا از ارزش اون دکتر های افتخاری که به اون بزرگوار فقید میدادن پایین تره
پس چی ارزش داره ؟ اگه نه جوایز مهمه نه امتیاز ...

15 - 16 سال پیش یکی از دوستان شما میگفت نظر سایت IMO رو از همه بیشتر قبول داره ...
ما اونموقع میخندیدیم ولی نگو از زمان خودش جلوتر بود و میدونست یه روزی خیلیا باید به سایت IMO مراجعه کنن.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,866
نه تنها له کرده بلکه تا سالیان سال روی نوک قله به تنهایی خواهد ایستاد
هیچ بازی حتی نزدیکش هم نیست از نظر گرافیک
من خودم اویل فکر میکردم این بازی پرچمدار ماکرو یا به رقیب god of war تبدیل میشه

وقتی یه استدیوی با سابقه ای مثل نینجا تئوری 5 سال وقتش رو میزاره و یه بازی 6 ساعته میده بیرون ، گرافیک کمتر از این ازش انتظار نمیره .

بیس گیمپلی که کاملا آمادس و با بهبودهایی از قسمت اول به این بازی منتقل میشه

توی این سالها سازنده روی گرافیک تمرکز میکنه

• Like

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
444
من خودم اویل فکر میکردم این بازی پرچمدار ماکرو یا به رقیب god of war تبدیل میشه

وقتی یه استدیوی با سابقه ای مثل نینجا تئوری 5 سال وقتش رو میزاره و یه بازی 6 ساعته میده بیرون ، گرافیک کمتر از این ازش انتظار نمیره .

بیس گیمپلی که کاملا آمادس و با بهبودهایی از قسمت اول به این بازی منتقل میشه

توی این سالها سازنده روی گرافیک تمرکز میکنه
خود سازنده میگه 2/5 سال زمان برده

• Like

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,158
نام
Melkor
وضعیت بازی تو استیم جالب نیست . پلیراش از hi fi rush کمتره . بنابراین بیجا نیست اگر بگیم
RIP Ninja theory
پ ن : اون bleeding edge هم که با کله زمین خورد وضعیت از چیزی که فکر میکردم بدتره .

• Love

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
457
نام
مسعود
من که بازی نکردم ولی تو یوتیوب هم بزنید hellblade 2 review اوضاع جالبی نداره. به نظر من کوتاهی بازی و ضعف گیم پلی گرافیک رو پوشونده و راضی کننده نبوده.

عاشق گیم اسپاتم که تو بازی داستان محور دنبال گیم پلی میگرده و گرافیکو مقصر میدونه

یکی از بهترین کارایی گه تو زندگیم کردم ایگنور کردن نظر این یویتیوبرا و مثلا گیم ژورنالیست ها بوده که 24 ساعته درحال بولشت تفت دادنن

یادمه موقعی که Days Gone اومد چقدر بازی رو کوبیدن باعث شد سمتش نرم بعد چندوقت که همینجوری امتحانی رفتم بعد از gow 2 تبدیل شد به بهترین بازی سونی واسم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر