امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
544
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,375
نام
شیخ صدرا
بنظرمن مشکل اصلی بازی پیسینگِ که خب برای یه بازی کوتاه 5 - 6 ساعته، اصلا خوب نیست که مشکل پیسینگ هم داشته باشه.

کامبت بازی اتفاقا خوبه ولی تعداد مبارزات خیلی کمه.

گرافیک فوق‌العاده‌ست و فیشیال انیمیشن بی‌نظیره. فقط یه جاهایی فلیکر شَدو یکم تو ذوق ميزنه.

داستان و شخصیت پردازی هم خوبه.

دقيقا همين مشكل اصليه.
من تو مسافرت و به طور سرپايي (!) تو ٦ ساعت امروز ظهر بازيو تموم كردم و به جرات ميتونم بگم نزديك نصف مدت بازى منتظر بودم اصل قضيه شروع بشه و اخرشم يهو خيلى زود تموم شد.
حتى بيشتر از نسخه اول بازى سينما زده شده و حالت كات سين تعاملى داره.
اگه نسخه اول رو يه اثر اكسپريمنتال حساب كنيم واقعا دليلى بر نسخه دوم وجود نداشت وقتى بخواد فرق خاصى نكنه!
به خصوص اينكه تو نمايش هاى اوليه (همون تريلرى رو ميگم كه با اون غىل كذايي درگير بود) ناخوداگاه به مخاطب القا ميشد كه قراره گيم پلى گسترده بشه و تحولى رو در بستر سبك نسخه قبل داشته باشيم ولى رخ نداد.

به خودى خود عنوان بدى نيست ولى در كل وجود داشتنش اضافه كارى بود و با اينهمه سال كار كردن روى بازى هم انتظار ميرفت شاهد چيز عميق تر و گسترده ترى باشيم.

همين رنج امتياز ٨٠ به نظرم مناسبه و يكمى هم حتى سخاوتمندانه هست.
چون صرفا جهش گرافيكى عظيمى رخ داده و باقى موارد چيز خاصى ارائه نميده.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,752
تنها ایرادی که از تجربه بازی دیدم تایم کمش بود.بنظرم حتی مبارزات هم خوب بود ولی تایم بازی خیلی نکته بدیه.تازه اگه واقعا ۲ سال و نیم در حال ساخت بوده جا داشت دو سال دیگه کار میکردن به قیمت کامل هم بیرون میدادن.بحرحال متاسفانه فروشش رو استیم که نابوده معلوم نیست از این به بعد داستان ساخت بازی single player چطوری قراره پیش بره.

• Like
Reactions: fire emblem

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
923
تنها ایرادی که از تجربه بازی دیدم تایم کمش بود.بنظرم حتی مبارزات هم خوب بود ولی تایم بازی خیلی نکته بدیه.تازه اگه واقعا ۲ سال و نیم در حال ساخت بوده جا داشت دو سال دیگه کار میکردن به قیمت کامل هم بیرون میدادن.بحرحال متاسفانه فروشش رو استیم که نابوده معلوم نیست از این به بعد داستان ساخت بازی single player چطوری قراره پیش بره.
مگه این بازی تعیین کننده روند ساخت بازی های سینگل پلیر بوده؟
شاید ساخت بازی های سینگل کمتر یا کند بشه اما بازم عناوین بزرگی از استودیو های بزرگی به صورت sp عرضه می شن و این صنعت رو به جلو هُل می دن نگران نباش.

• Like
Reactions: Esperanto

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,753
نام
محمد
منطقی ترین نقد بازی منتشر شد :D
PC World 4.0/5.0
Senua's Saga: Hellblade II review: Remarkable experience, okay game.

That being said, if you want an action-packed audiovisual smash hit with a thrilling plot, there isn’t much that beats Senua’s Saga: Hellblade II. Just don’t expect anything like God of War or Zelda

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,402
نام
رامین
Gaming Age 8/10
Ninja Theory really knows how to end a game, and Senua’s Saga: Hellblade II is no different. If you’re looking for a God Of War clone, this is not that game. With its unique presentation, cinematic narrative with amazing storytelling, game-changing visuals, beautiful sound design, and digestible length, Xbox Games Studios and Ninja Theory have a successful franchise on their hands. I want to continue to come back to Senua and go on these adventures. If you have Xbox Game Pass, go download this and Senua’s Sacrifice​

Video Chums 7.3/10
If you sincerely appreciate masterful visuals, pitch-perfect audio, and visceral story-telling then Senua's Saga: Hellblade II is about as perfect of a game as you can get. However, those looking for substance gameplay-wise will wish there was much more to it​

GameMAG 6/10
Ninja Theory has failed to take a noticeable step forward since the original. In Senua's Saga: Hellblade II, the developers buried the original idea of mixing mythology and mental disorders, giving their own variation of God of War. The sequel turned out to be linear and very colorful. However, the primitive gameplay and absolutely empty ending leave the player exhausted and disappointed​

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,375
نام
یونس
بازی عامه پسند نیست قرار هم نبوده باشه قرار نبوده تغییر خارق‌العاده ایی در صنعت گیم ایجاد کنه
نه اونی که ۱۰ داده رو هوا نمره داده نه اونی ۶ داده
سلیقه شدیدا توی امتیازات این بازی تاثیر داره
توی نظرسنجی ۸۰ زدم ولی بعد از تموم کردنش بازی واسم ۹ تمامه به نظر من به اون هدفی که داشته رسیده و لذت بردم
خلاصه خودت بازی کن و ببین حست چیه این بازی رو واقعا نمیشه بر اساس متا قضاوت کرد.

alix360m

کاربر سایت
Jan 4, 2007
14
دوران امتیازات تموم شده چون دوران بعضیا تموم شده :)
خیلی جالبه که دارن تو تاپیک امتیازات همچین فکتی صادر میکنن.این بازی قرار بود از هر لحاظ بترکونه و بازی سال بشه ولی نشد.ما هم از اول میگفتیم هایپ الکی نکنید و این بازی در این حد نیست.الان این امتیازات برا کسی مثل من بازی خوب و بشدت قابل تجربه حساب میشه ولی برا اونایی که بوق و کرنا کرده بودن یه فاجعه حساب میشه
این بازی قرار بوده توی یه مورد خیلی خفن باشه و اون یه شوکیس گرافیکی برای نسل نه کنسول ها باشه و از این منظر با اختلاف همه رو له کرد

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
این بازی قرار بوده توی یه مورد خیلی خفن باشه و اون یه شوکیس گرافیکی برای نسل نه کنسول ها باشه و از این منظر با اختلاف همه رو له کرد
له نکرده، فقط الان اجازه داره کنار بقیه وایسه.
۴۰ سانتیمتر از بالا و پایین تصویر بزنی و برا خود بازی کلا ۴۰ سانتیمتر اون وسط tv باقی بزاری :) ،بعد هم خودت تنهای تنها بری پیاده روی انفرادی رو نمیشه به عنوان له کننده(game 2 سابق) لقب داد :)
بازی هم بنظرم گرافیکش برا سبک خودش عالیه و نمیشه ایراد گرفت.البته بماند که من رو pc دیدمش و در مورد کنسول نمیتونم قضاوت کنم

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,375
نام
یونس
۴۰ سانتیمتر از بالا و پایین تصویر بزنی و برا خود بازی کلا ۴۰ سانتیمتر اون وسط tv باقی بزاری :) ،بعد هم خودت تنهای تنها بری پیاده روی انفرادی رو نمیشه به عنوان له کننده(game 2 سابق) لقب داد :)
بازی هم بنظرم گرافیکش برا سبک خودش عالیه و نمیشه ایراد گرفت.البته بماند که من رو pc دیدمش و در مورد کنسول نمیتونم قضاوت کنم
داداش واقعا نمیتونم درک کنم این حجم از نفرتی که نسبت به مایکرو داری، تا ی جایی کل کل و کوری خوندن فانه ولی واقعا دیگه اشباع شده
اصلا دیگه انگار "بازی" واستون مهم نیست صرفا میبینید اینوریه یا اونوریه اگه اونوریه پس حمله
که چی؟ تهش قراره ثابت کنی سونی بهتره ؟ خوب واضحه که بهتره اینو بازیهاش به وضوح نشون میدن
الان کسی نباید از بازی لذت ببره چون مایکرو استودیو رو خریده؟
این بازی به جز بازسنتر هیچ جایی دیگه ایی قرار نبوده تاریخ سازی کنه برای خیلی ها یک بازی خوب و برای خیلی‌های دیگه ی بازی بد هست الان چیکار باید کنیم؟ به مایکرو فحش بدیم؟ نفرینش کنیم؟
چیکار کنیم آروم بشید؟ :D
منکه شخصا حاضرم امضا کنم انگشتم بزنم که سونی همیشه بهتره و بهتر خواهد بود مایکرو هم ترد پارتی و در نهایت نابود میشه.

آخرین ویرایش:

alix360m

کاربر سایت
Jan 4, 2007
14
کنار کدوم عنوان وایسه ؟ منتقد df که کف و خون قاطی کرده شما هم اسم ببر واضح و مستقیم مثه من که واضح حرفمو گفتم کدوم بازی در این حد گرافیک رو به نمایش میزاره؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,211
نام
آرمان
کنار کدوم عنوان وایسه ؟ منتقد df که کف و خون قاطی کرده شما هم اسم ببر واضح و مستقیم مثه من که واضح حرفمو گفتم کدوم بازی در این حد گرافیک رو به نمایش میزاره؟
IMG_7963.jpeg

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,619
نام
عرفان
باو دیگه گرافیک دعوا نداره قطعا بازی های با گرافیک بهتر میاد
منتها HB، واقعا متفاوت با تمام بازی هایی بود که تا الان کرده بودم( از نظر گرافیک) از اون حس هایی که از PS2 به سمت 360 رفته بودم
مطمئنم گیرز 6 رو دست HB بلند میشه، همچنین بازی بعدی ناتی داگ و GTA6
ولی HB یک نکست جن به تمام معناست
اینجا حس میکنی واقعا وارد نسل 9 شدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر