امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
خیلی سایت خوش سابقه ایه نمره شو بولد میکنید:D پسفردا میاد به بازی مورد علاقه خودتونم نمره پایین میده بعد جبهه مقابل نمره شو بزرگ میذارن:D
///////////////
به نظرم اینکه فیلمه و گیم پلی نداره و فلان و بیسار رو سر N تا بازی گرافیک ادونچر دیگه هم شنیدیم یا بازیهای دیوید کیج (که قربونش برم اون زمان ایراد نداشت از منظر بعضی از دوستان که بگذریم)
فی الواقع سبکش همینه و خریدشم زوری نیست یا علاقه به این سبک، تمام بازیها قرار نیست مثل هم باشن.
متای 81 خوبه و بازیم ندیدم هایپ خاصی داشته باشه.

34346346.jpg

اینم از اون دست سایتهاس که هیتر ماکروسافته و فقط عقده خودش میخواد خالی کنه
به نظرم ماکرو باید 40 -50 تا از این سایتهای XBOXی درست کنه به همه بازیهاش نمره 10 بده تا توطئه این هیتر ها خنثی بشه حتما هم نمیخواد اسم Xbox تو دامنشون باشه بزنه PS

خب منم بازی رو تموم کردم. یک حس دوگانه ای نسبت به تجربه ام از بازی دارم. قبل از شروع بازی و دیدن نمرات حس ناامیدی داشتم به بازی چون بازی نبود که من تصور میکردم و دوس داشتم باشه ولی تجربه بازی رفته رفته اون حس اولی رو ازم گرفت و حس کردم دارم واقعا ازش لذت میبرم. آرت دایرکشن، camera work اتمسفر و اون تغییرات آنی اتمسفر به همراه صداگذاری محشر تلفیق شده با محیط های زیبا و گرافیک خیره کننده بازی بی نظیر بود و چیزی بود که من بار اول بود چنین چیزی رو تجربه میکردم و واقعا لذت بخش بود برام و مهمترین چیز در تجربه یک بازی همینه واقعا...
چیزی که جالب بود برام و انتخاب و تصمیات NT برای گیمپلی و مخصوصا کامبت و دشمنان بازی بود. کامبت بازی نسبت به نسخه اول عمیق تر و بهتره ولی خیلی کمتر استفاده شده تو طول بازی و به قولی underutilized هست و اینجور هم میشه گفت که کامبت و دشمنان در خدمت داستان و روایت هستند تا اینکه بخواد هسته اصلی بازی باشن. ولی چیزی که مشخص هست اسکیل بازی هست که کوچیک در نظر گرفته شده و تنها نکته منفی کار NT بنظرم اینه که میتونست اسکیل بازی رو بزرگ تر در نظر بگیره که خب این خودش به یک تیم بزرگتر و افراد بیشتر (حداقل ۳ برابر تیم فعلی) نیاز داشت و امیدوارم NT برای بازی بعدی خودش پرداخت بیشتری به گیمپلی و اسکیل داشته باشه و با مسیر فعلی نمیشه با شرایط فعلی فروش خوبی براش متصور شد و در نهایت باعث تعطیلی استودیو میشه با توجه به هزینه ساخت بالای چنین بازی هایی و کاملا میشه حق داد به ناشر.
در نهایت نمره من به بازی ۸ هست.

آخرین ویرایش:
View attachment 338184

به نظرم ماکرو باید 40 -50 تا از این سایتهای XBOXی درست کنه به همه بازیهاش نمره 10 بده تا توطئه این هیتر ها خنثی بشه حتما هم نمیخواد اسم Xbox تو دامنشون باشه بزنه PS
نسخه اولشو وقتی انحصاری ps4 بود خیلی دوسش داشتن🙂
99787C03-82C3-49BC-9D33-6D08215BAE83.jpeg

نسخه اولشو وقتی انحصاری ps4 بود خیلی دوسش داشتن🙂
View attachment 338188

البته در مورد این سایتها باید دید منتقد کی بوده.
خیلی وقتها نظر یک منتقد برآیند نظرهای کل اون مجموعه نیست.
اون بازی رو احتمالا یکی دیگه نقد کرده.
=======

ویرایش:
این که خود سوسکش بوده کاشی!
Screenshot 2024-05-22 152518.pngScreenshot 2024-05-22 152530.png

=======

ویرایش:
View attachment 338190View attachment 338191
گیم اسپات هم منتقدش همون قبلیه
IMG_20240522_020447.jpgIMG_20240522_113551.jpg

=======

ویرایش:
View attachment 338190View attachment 338191
اینها آفتهای صنعت گیم هستن یعنی در طرف سونی هم این اتفاقات افتاده، دلیل این برخورد فقط انحصاری شدن این عنوان وگرنه این متای 81 که الان گرفته تقریبا منطقیه (هر چند با انجام این بازی منطقی ترش متای 84 تا 86 بود ) ولی چطوری این 81 گرفته مهمه، که متاسفانه گرفتار منتقدین فنی بوی و هیتر شده ، ما یه متایی میبینیم که در دلش جنگ منتقدین رو میبینیم ، تو همین انجمن متاسفانه بعضی ها رفتار غیر منطقی که در شان گیمر بودنشون نیست رو نشون میدن و سر تا پا مرض فن بوی و هیتری گرفتن و نمیخوان از بازی لذت ببرن، هر چقدر هم بازی خوب باشه دلیلش هم مایکروسافت یا سونی هست که انحصاری میشه، البته انحصار مشکلی ندارد ولی قدرت تفکر این اشخاص نمیتونه تحلیل لذت بردن گیم رو انجام بده و در دل و مغزشون نفرت و تخریب وجود داره

گیم اسپات هم منتقدش همون قبلیه
View attachment 338193View attachment 338194
البته نمره 6 نمره خیلی پایینی نیست و میتونه قابل قبول باشه کما اینکه اون 8 هم نمره خیلی بالایی نبود.
ولی دیگه 4.5 خیلی زور داره و مشخصه که منتقد مشکل داخلی داره و یه چیزی سرجاش نیست.

اون عفریته استرلینگ هنوز نمرش رو نداده؟
روز خوبش باشه به راحتی میتونه یه 3 نثار بازی کنه.

View attachment 338184

نه آقا هیتر مایکروسافت کجا بود کلا سایت معلوم الحالیه به بازیهای سونیم نمره پرت داده.
بیا اینم یه نمونه ش:
امتیازات Ghost of Tsushima
جالبه اونجا دوستمون که الان راضی هستن ناراضی بودن و این لوپ ادامه داره بسته به اینکه به بازی کنسول خود دوستان پایین داده باشن اینا یا پلتفرم رقیب
یا مثلا اگه هنوز دیوید کیج بازی انحصاری برای PS میساخت کسی به گیم پلی کاری نداشت تو تاپیک نمرات و همه جنبه های دیگه رو میسنجیدن تعریف میکردن.
پ.ن: البته این Gamecritics به پای جیمز لوطی نمیرسه ولی سابقه کلیشو بخاطر قدیمیتر بودن بخوای لحاظ کنی یه چیز داغونیه در حد اون.

منم 3 ساعتی بازی کردم. گرافیک که اصلا حرفی نیست خیلی بالاست یک بازی نسل نهمی واقعی . از نظر گیم پلی هم به نظرم تا الان مبارزاتش خیلی کمه و بیشتر رو گشت و گذار مانور داده ولی تا الان دو تا صحنه سینمایی خوبی هم داشته. امیدوارم جلوتر تعداد دشمنان بازی بیشتر بشه. صدا گذاری هم که مثل گرافیک بازی فوق العاده هست. در کل من که تا الان راضی بودم و برام سرگرم کننده بود
( گرافیک بازی زیادی خفنه . من خودم فقط بعضی وقتا دسته رو میزارم کنار . منظره ها رو میبینم و فتو مود کلا استفاده میکنم)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or