امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

• Thread starter Thread starter amonre
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:
اینهای که به نمره ۱۰ بازی ایراد میگرن چرا به اون احمق های که ۵ و ۶ دادن گیر نمیدن!
حالا میگیم اون سایت xbox هست و پولش و ماکروسافت میده پس اون احمقی که ۵ و ۶ داده از کی پول گرفته؟
واقعا توقع خیلی بالای دارین کالاف با اون همه کارمند و هزینه متاش ۸۰ نشد بعد از این مینی گیم انتظار ۹۰ دارین

• Smile
Reactions: Outer Heaven
البته فقط این نیست که با گیم پلی مشکل داره. مثلا منتقد Gamespot که نسخه اول رو هم خودش نقد کرده بود، گفته اصلا تو Hellblade 2 گیم پلی وجود نداره:

View attachment 338094
درسته. بازی گیم پلی خاصی نداره یه بخش بزرگی از بازی رو هم کات سین تشکیل میده. من فقط تعجب کردم اون یارو چجوری 1 ساعت اونجا بود

MrMattyPlays تو نقدش میگه که در یک قسمتی از بازی شما مجبورید برای 1 ساعت فقط در محیط بچرخید و مشعل روشن کنید. و نهایت تلاشش را کرده تا بیدار بمونه. و گفته قرار دادن همچین قسمتی در بازی به این کوتاهی قابل قبول نیست.

View attachment 338088

بازی جای گیر زیاد داره ولی اینم دیگه اغراق کرده، اصلا 10/15 دقیقه بیشتر نیست اینجایی که میگه

آخرین ویرایش:
به نظرم هرچی فریاد دارید بر سر مایکروسافت بکشید :D
اینا باید همون موقع که استدیو رو خریدن گوششونو میکشیدن که فعلا بازی هایی بسازن که با اسکیل استدیو هماهنگ باشه به مرور که استدیو بزرگ تر شد پروژه رو استارت میزدن.
مشخصه فعلا توان استدیو در حدی نبوده که بتونه رو تمام جنبه های بازی عملکردش یکسان باشه.

حالا درسته ready at dawn فرست پارتی نبود ولی سونیم نسل قبل همین اشتباه رو سر اونا کرد که دیگه سر هاوس مارک و بلوپویت و اروهد واسش تجربه شد و به نسبت توانایی استدیو به مرور پروژه هاشونو سنگین تر کرد.

هر نسلی به بازیهایی نیاز داره که تغییر نسل و جهش گرافیک رو نشون بدن و از این منظر بازی کاملا موفق بوده و رسالتش رو درست انجام داده، طوری که هر کی میبینه حتی اگه از گیم هم چیزی ندونه محو تصویر میشه و من اینو برای بازی موفقیت میدونم.
از نظر خودم امتیاز بازی حدود 85 هست و تا تموم کنم شاید تغییر کنه ولی تو همین دوساعت اولیه زیر این عدد برام غیر منطقیه.
قیمت و زمان بازی هم با توجه به سبک درست انتخاب شده، فقط 60 فریم یمقدار نبودش برام ازار دهنده هست که قبلا هم گفتم.

یعنی از ۵ ساعت بازی ۳:۱۹ ساعتش کات سینه ؟! :|

دو دقیقه ادیت نشده از یک ساعت و نیم گیمپلی بازی :

View attachment 338106
خدا خیرت بده، دیگه نمیخواد دیازپام بخرم الکی، همبن ویدئو رو پلی میدم خوابم ببره

MrMattyPlays تو نقدش میگه که در یک قسمتی از بازی شما مجبورید برای 1 ساعت فقط در محیط بچرخید و مشعل روشن کنید. و نهایت تلاشش را کرده تا بیدار بمونه. و گفته قرار دادن همچین قسمتی در بازی به این کوتاهی قابل قبول نیست.

View attachment 338088

اصلا همچین چیزی نیست. این بخش بازی کلا ربع ساعت هم نبود.

هر نسلی به بازیهایی نیاز داره که تغییر نسل و جهش گرافیک رو نشون بدن و از این منظر بازی کاملا موفق بوده و رسالتش رو درست انجام داده، طوری که هر کی میبینه حتی اگه از گیم هم چیزی ندونه محو تصویر میشه و من اینو برای بازی موفقیت میدونم.
از نظر خودم امتیاز بازی حدود 85 هست و تا تموم کنم شاید تغییر کنه ولی تو همین دوساعت اولیه زیر این عدد برام غیر منطقیه.
قیمت و زمان بازی هم با توجه به سبک درست انتخاب شده، فقط 60 فریم یمقدار نبودش برام ازار دهنده هست که قبلا هم گفتم.
بحث اینجاس که همچین بازیهایی که تقریبا فقط گرافیک دارن و میخوان قدرت سخت افزار و جهش نسل رو نشون بدن اوایل نسل منتشر میشن. چون اون زمانه که این مسایل بیشتر به چشم میاد.

نه اواخر نسل که همه یه بازی کامل و پر محتوا میخوان. این بازی با این گیم پلی ساده و مدت زمانش همین امتیازی رو هم که گرفته بنظرم فوق العادس براش و اگر این گرافیکم نداشت نمرش تا ۷۵ هم جا داشت بیاد پایین​

.

اصلا کاری با هیچ چیزی ندارم
فقط نمره بازی سنتر رو که دیدم تعجب کردم
ینی چی که به این شبهه بازی (در واقع تک دمو) نمره ۱۰ داده !!!!!!
برای شان سایت ارزش قائل باشین ارزش نمره سایت رو پایین نیاریید با چه استانداردی با چه مبنایی به این ۱۰ دادید
اخه جای فن بوی بازی توی تحریریه سایت !!!؟؟؟؟
اه حال ادم بهم میخوره از این نقد چرندی که نوشته شده خط به خطش گزافه گویی
کلاس سایت رو نکنید تو لجن با این مدل نقد و نمره دهی

بحث اینجاس که همچین بازیهایی که تقریبا فقط گرافیک دارن و میخوان قدرت سخت افزار و جهش نسل رو نشون بدن اوایل نسل منتشر میشن. چون اون زمانه که این مسایل بیشتر به چشم میاد.

نه اواخر نسل که همه یه بازی کامل و پر محتوا میخوان. این بازی با این گیم پلی ساده و مدت زمانش همین امتیازی رو هم که گرفته بنظرم فوق العادس براش و اگر این گرافیکم نداشت نمرش تا ۷۵ هم جا داشت بیاد پایین​

.
نوشتت درسته، منم موافقم اول نسل تاثیر خیلی بیشتری میگذاره، ولی به جرات میگم کاملا تجربه لذت بخش و فک براندازیه
میزان لذت بردن هر فردی هم متفاوته از هر مدیا و سبکی.
بازی به نظرم به هدفش رسیده و من نوعی خیلی وقت بود که از دیدن گرافیک بازیها ذوق زده نمیشدم ولی این بازی تونست اون حس ذوق زدگی از گرافیک رو تو این نسل برام بوجود بیاره و همین طور صدا در بازی که در بهترین حالت ممکنش قرار داره بهتره بگم محشره...
بعد این همه بازی که به درد و مرض جهان باز شدن مبتلا شدن و تو بحث گرافیک نسل 8 هستن، این بازی برای من یاداور جهش گرافیک نسل های قبل هست که وقتی نسل عوض میشد برامون ملموس بود.
این بازی رو بنظرم باید ورای جنگ های کنسولی قضاوت کرد و از بازی کردنش لذت برد.
درسته منم اعتقادی به 10 ندارم تا اینجا ولی خب نظرم زیر 8/5 هم نیست چون مهمترین فاکتور که برای من "لذت بردن" هست رو بوجود اورده.

این یارو فکر کنم چیزی زده بوده موقع بازی من امروز غروب همین چپترو رفتم کلا 1 ربع هم نمشید اون تیکه با مشعل
این یوتوبرها کلا حد وسط ندارن.
همه چی رو باید اگزجره کنن که بالاخره به یه سمتی غش کنن و بیان طرفشون.
خیلیهاشون اینطورین و گنده که میشن تو این تله میفتن.
همچنین یکسری از کاربرها که تو تله اونها میفتن.

جفت این یوتوبرهایی که تو این دو صفحه اسمشون اومد اینقدر نظر اشتباه داشتن اونهم بارها که واقعا نیاز نیست که لیست کنم.
به خدا ما هم یوتوب میبینیم ، اونهم خیلی.
==============

من وقتی یه بازی نمره پایینی میگیره درک میکنم که اعتراض باشه ، برای خودمم هم پیش اومده که بگم فلان منتقد نامرد چرا اینقدر نمره کم کرده؟
ولی وقتی یه بازی نمره بالاتر از انتظارم میگیره اصولا اعتراض رو درک نمیکنم.

من اینطور مواقع اگه بخوام اعتراضی داشته باشم و نظری بدم اول میرم بازی کنم ببینم بازی این پتانسیل رو داشته یا نه؟
آیا سایت دیگه ایی هم همچین نمره ایی یا نزدیک به اون رو داده یا نه؟

خلاصه این نظراتی که در مورد اعتراض به نمره سایت مینویسید و از شان و کلاس سایت میگید (منظورم شمایید @Remastered و چندتا کاربر دیگه که حوصله نمیکنم برم عقب چک کنم) قبلش به خودتون برمیگرده که بازی رو انجام نداده اولا اون رو تک دمو میدونین و در مرحله بعد درخواست نمره پایینتری دارید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or