امتیاز های بازی Senua's Saga: Hellblade II

پیشبینی شما در مورد متاکریتیک بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    294
  • نظرسنجی بسته شده است .

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
539
hellblade.jpg

Hellblade II

MEta hell.jpeg

حماسه سنوئا: هل‌بلید ۲ ( Senua's Saga: Hellblade II) یک بازی ویدئویی خیال‌پردازی تاریک در سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیوی انگلیسی نینجا تئوری توسعه یافته و به‌وسیلهٔ ایکس‌باکس گیم استودیوز در تاریخ May 21, 2024 برای ایکس‌باکس سری اکس/اس و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. این بازی در جوایز بازی ۲۰۱۹ توسط فیل اسپنسر به عنوان دنباله بازی هل‌بلید معرفی شد

بازی مثل یک تخم مرغ سربسته هست و هر متایی ممکنه بگیره پس لطفا انتقادها و تعاریف های خودتون در مورد بازی رو محترمانه و در راستای موضوع تاپیک بیان کنید، مخلصیم​

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
3,071
حامی حقوق رنگین کمانی ها و فلسیطین
بلا استثنا تو بیو همه این ازگلا هست
این یکی کاراکتر اصلی به ترنس سیاه پوست تغییر پیدا میکرد شرط میبندم 10 میداد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,369
نام
یونس
منم بازی رو تمام کردم و جا داره بگم الان کاملا درک می کنم هم اونایی که به بازی 10 دادن هم اونایی که 6 و کمتر
در مورد گرافیک که حرفی نمونده، واقعا ی حس تازه داشت واسه من دیدن چنین گرافیک و اتمسفری
بازی در نظر گرافیک حرفهای زیادی برای گفتن داره، باس ها حال و هوای خاصی دارن که ترکیبش با موزیک ی حس جادویی عجیبی میده ( بخصوص iggun )
اگه گیمپلی براتون اولویت داره این بازی برای شما نیست، مبارزات بازی حکم ورق زدن یک کتاب داستان رو دارن توی این بازی همه چیز در خدمت اتمسفر و روایت کردنه داستانه انگار که دارید یک رمان مصور میخونید
برای من بازی کاملا 9 میگیره اونم بخاطر اتمسفر و گرافیک و موزیکش. من اون لذتی که باید می بردم از بازی بردم
خلاصه کرک هم شده حتما تجربه اش کنید یا عاشقش میشید یا متنفر

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
بنظرمن مشکل اصلی بازی پیسینگِ که خب برای یه بازی کوتاه 5 - 6 ساعته، اصلا خوب نیست که مشکل پیسینگ هم داشته باشه.

کامبت بازی اتفاقا خوبه ولی تعداد مبارزات خیلی کمه.

گرافیک فوق‌العاده‌ست و فیشیال انیمیشن بی‌نظیره. فقط یه جاهایی فلیکر شَدو یکم تو ذوق ميزنه.

داستان و شخصیت پردازی هم خوبه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,162
نام
محمد امین
اگر بازی مثلا ۱۰ ساعت گیم پلی داشت که مثل بازیهای دیگه ۷۰ دلار قیمتش بود
این بازی هدفش گیم پلی نبوده و میخواد چیز دیگه ای بگه وگرنه NT که heavenly sword و Dmc تو کارنامه داره براش کاری داره که اینجور گیم پلی بسازه؟

آخرین ویرایش:

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
539
به نظرم دوران امتیازات و متاکریتیک تموم شده
درست مثل دوران اسکار که به فیلمهای همه چیز تموم میدادن و حالا چقدر متفاوت شده با قدیم
چون لذت بردن از یک گیم امیخته شده با تجربیات شما از زندگی واقعی و نحوه زندگی شما
به نظرم دیگه دوران این گذشته که بگیم اگر یک بازی فلان پارامتر و فلان استاندارد رو نداشته باشه ضعیف هست
چون گیم مثل سینما تبدیل شده به هنر
و هنر چیزی نیست جز فرآیندهای ساخت انسان برای اثرگذاری بر احساسات
خب اگر یک بازی احساسات شما رو قلقلک داد اگر شما از تجربه اون بازی لذت بردید پس دیگه نظر بقیه چه اهمیتی داره ؟

تجربه ای که این بازی برای من رغم زد خیلی شبیه به حسی بود که THELASTOFUS بهم داد
میزان درک سازنده های بازی از غم و اندوه و هنر برای من خیلی قابل احترام بود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,744
نام
Ebrahim
درست مثل دوران اسکار که به فیلمهای همه چیز تموم میدادن و حالا چقدر متفاوت شده با قدیم
چون لذت بردن از یک گیم امیخته شده با تجربیات شما از زندگی واقعی و نحوه زندگی شما
به نظرم دیگه دوران این گذشته که بگیم اگر یک بازی فلان پارامتر و فلان استاندارد رو نداشته باشه ضعیف هست
خب اگر یک بازی احساسات شما رو قلقلک داد اگر شما از تجربه اون بازی لذت بردید پس دیگه نظر بقیه چه اهمیتی داره ؟

دوران متا و امتیازات خیلی وقته تموم شده.

وقتی که خیلی راحت میتونن دست ببرن تو امتیازات - مخصوصا تو بحث فیلم و سریال که اوضاع خیلی افتضاحه - چرا باید بیام اکتفا کنم به چین چیز مضخرفی!

قسمت اول Hellblade جز بهترین بازی های هست که در طول زندگیم بازی کردم و بشدت منتظرم شایعات مربوط به نسخه PS5ش به وقوع بپیونده تا بتونم بازیش کنم! :D :x \m/ :((

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
دوران امتیازات تموم شده چون دوران بعضیا تموم شده :)
خیلی جالبه که دارن تو تاپیک امتیازات همچین فکتی صادر میکنن.این بازی قرار بود از هر لحاظ بترکونه و بازی سال بشه ولی نشد.ما هم از اول میگفتیم هایپ الکی نکنید و این بازی در این حد نیست.الان این امتیازات برا کسی مثل من بازی خوب و بشدت قابل تجربه حساب میشه ولی برا اونایی که بوق و کرنا کرده بودن یه فاجعه حساب میشه

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,744
نام
Ebrahim
این بازی قرار بود از هر لحاظ بترکونه و بازی سال بشه ولی نشد.

این بازی هیچوقت قرار نبود شاخ غول رو بشکونه! :D

این بازی هیچوقت قرار نبود بازی سال بشه!:D

این بازی هیچوقت ادعایی نداشت.:D

مایکروسافت یه سری توهماتی برای این بازی داشت که واقعا میشه بهشون گفت «توهم»!

این بازی دقیقا به همون مسیری رو رفته که قسمت اول رفته بود؛ بازی ی که برای یه سری افراد خاص و علایق خاص ساخته شده بود.

View attachment doc_2024-05-23_14-57-10.mp4

=================
راستی، من ندیدم کسی به این اشاره کنه، اما طبق شایعات، بازی تو ۲.۵ سال ساخته شده!

delta05

کاربر سایت
Jan 24, 2019
332

خودت تای‍پیک امتیازات زدی خودت نظر سنجی گذاشتی ببینی مردم نظرشون چیه ...
اونوقت امتیازا که اومده میگی نظر بقیه چه اهمیتی داره

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
539
خودت تای‍پیک امتیازات زدی خودت نظر سنجی گذاشتی ببینی مردم نظرشون چیه ...
اونوقت امتیازا که اومده میگی نظر بقیه چه اهمیتی داره
من فکت صادر کردم ؟ الان گفتم این بازی لیاقت بهترین بازی سال رو داره ؟

گفتم به چشم هنر نگاه کردم به این بازی و به مذاق من خیلی خوش اومده و دارم لذت میبرم و اگر شما هم از اون دسته افرادی هستین که دارین لذت میبرین الکی فکرتون رو با امتیازات درگیر نکنید
--------
الان اگر کسی این بازی رو نشناسه یهو میبینه مثلا میانگین 95 رو گرفته خب قطعا سریع میره تجربش میکنه ! و فروش بازی هم چند برابر میشه
بله امتیاز اینجا برای سنجش عیار کلی یک بازی نسبت به عموم جامعه گیمر ها کاربرد داره
---------
به عنوان مثال شما نمیتونی به بازی های فرام سافتور مثل الدن رینگ و بلادبورن حتی اگر سلیقت نباشه و خوشت نیاد بگشی اشغال ! اصلا جراتش رو نداری چون عیار این بازیها ثابت شدس
اما خیلیا خوشش نمیاد واقعا و هیچوقت هم سمتشون نرفتن و اینجا میشه که میگم امتیاز برای گیمر نباید از نظر خودش مهمتر باشه !

delta05

کاربر سایت
Jan 24, 2019
332
من فکت صادر کردم ؟ الان گفتم این بازی لیاقت بهترین بازی سال رو داره ؟

گفتم به چشم هنر نگاه کردم به این بازی و به مذاق من خیلی خوش اومده و دارم لذت میبرم و اگر شما هم از اون دسته افرادی هستین که دارین لذت میبرین الکی فکرتون رو با امتیازات درگیر نکنید
--------
الان اگر کسی این بازی رو نشناسه یهو میبینه مثلا میانگین 95 رو گرفته خب قطعا سریع میره تجربش میکنه ! و فروش بازی هم چند برابر میشه
بله امتیاز اینجا برای سنجش عیار کلی یک بازی نسبت به عموم جامعه گیمر ها کاربرد داره
---------
به عنوان مثال شما نمیتونی به بازی های فرام سافتور مثل الدن رینگ و بلادبورن حتی اگر سلیقت نباشه و خوشت نیاد بگشی اشغال ! اصلا جراتش رو نداری چون عیار این بازیها ثابت شدس
اما خیلیا خوشش نمیاد واقعا و هیچوقت هم سمتشون نرفتن و اینجا میشه که میگم امتیاز برای گیمر نباید از نظر خودش مهمتر باشه !
شما یه حرفی زدید که در تناقض با کاری هست که انجام دادید
این توضیحات هم ارتباطی به صحبت بنده نداره

• Like
Reactions: pouria.sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر