امتیاز شما به عناوین کلاسیک

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
بازی mappy
بازی خاطره انگیز میکرو

NES_02.gif

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
Mega Man Hexology NES
Mega%20Man%20(U).png

میدونم این سری خیلی فن داره اما من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم اما میدونم خیلی فن داره اما خب من نتونستم ارتباط بگیرم اما خیلی فن داره اما ارتباط نگرفتم. شوتینگ بازی که تعریف چندانی نداره و حتی نمیشه بصورت مایل شلیک کرد! برعکس سری کنترا که یه شوتر عالی روی میکرو محسوب میشه. پلتفورمینگ بازی هم سختی بیش از اندازه ای داره طوریکه برای مراحل خیلی خیلی کوتاه بازی که سازنده زحمت چندانی به خودش نداده واسشون کلی علاف میشید. از اینا بدتر طراحی کاراکترها و دشمنای بازی هست که باید با مرد چوبی، مرد آبی، مرد هوایی، مرد طوفانی، مرد خَری، مرد اسبی و... بجنگید که بنظر من طراحی در حد دوم دبستان هست. (مقایسه شود با باس های خفن کنترا) حالا جالبیش اینجاس سازنده اومد به جای تریلوژی (سه گانه) یه هگزالوژی (شش گانه) از این ip رو همینطور ول داده تو بازار درحالیکه 99% ipـهای خفن میکرو مثل کنترا، دابل دراگون، نینجا گیدن، حتی قارچخور سه گانه بیشتر بیرون ندادن بعدم که میبینی هر نسخه با نسخه بعدی کلی فرق کرده اما بازی مگامن همه نسخه هاش به جز شماره یکش شبیه بهم هستن. این نشون میده سازنده از ipـش یه گاو ساخته که فقط شیردوشیش کنه. من با وجودی که میدونم فن خیلی داره بازی اما مجبورم بهش صفر بدم. صفر میدم صفر! حالا از 5 ستاره یا از 10ـش دیگه فرق نمیکنه. بهرحال صفر، صفره! در ضمن اینو یادم نره بگم کاور این بازی یکی از جوک ترین و مضحک ترین کاورهای کل تاریخ گیم هست! با توجه به قیافه ای که مگامن اینجا داره =))

megamanbox.jpg

Torreno

کاربر سایت
Feb 13, 2020
43
نام
اشکان
Mega Man Hexology NES
Mega%20Man%20(U).png

میدونم این سری خیلی فن داره اما من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم اما میدونم خیلی فن داره اما خب من نتونستم ارتباط بگیرم اما خیلی فن داره اما ارتباط نگرفتم. شوتینگ بازی که تعریف چندانی نداره و حتی نمیشه بصورت مایل شلیک کرد! برعکس سری کنترا که یه شوتر عالی روی میکرو محسوب میشه. پلتفورمینگ بازی هم سختی بیش از اندازه ای داره طوریکه برای مراحل خیلی خیلی کوتاه بازی که سازنده زحمت چندانی به خودش نداده واسشون کلی علاف میشید. از اینا بدتر طراحی کاراکترها و دشمنای بازی هست که باید با مرد چوبی، مرد آبی، مرد هوایی، مرد طوفانی، مرد خَری، مرد اسبی و... بجنگید که بنظر من طراحی در حد دوم دبستان هست. (مقایسه شود با باس های خفن کنترا) حالا جالبیش اینجاس سازنده اومد به جای تریلوژی (سه گانه) یه هگزالوژی (شش گانه) از این ip رو همینطور ول داده تو بازار درحالیکه 99% ipـهای خفن میکرو مثل کنترا، دابل دراگون، نینجا گیدن، حتی قارچخور سه گانه بیشتر بیرون ندادن بعدم که میبینی هر نسخه با نسخه بعدی کلی فرق کرده اما بازی مگامن همه نسخه هاش به جز شماره یکش شبیه بهم هستن. این نشون میده سازنده از ipـش یه گاو ساخته که فقط شیردوشیش کنه. من با وجودی که میدونم فن خیلی داره بازی اما مجبورم بهش صفر بدم. صفر میدم صفر! حالا از 5 ستاره یا از 10ـش دیگه فرق نمیکنه. بهرحال صفر، صفره! در ضمن اینو یادم نره بگم کاور این بازی یکی از جوک ترین و مضحک ترین کاورهای کل تاریخ گیم هست! با توجه به قیافه ای که مگامن اینجا داره =))

megamanbox.jpg

این بازی هم مث خیلی از بازی های نینتندو یکم پیچدس ، یه نکته ای که توش هست اینه که مراحلش را بایه ترتیب خاص بری مثلا فکر کنم من نسخه ۳ شا بازی کردم اول باید با hardman
1583178459780.png
بجنگی تا شلیک مشت قدرتمند بدست بیاری بعد بری مرحله بعدی با Topman یا روبو فرفره بجنگی و همینطور از سلاح هر کدوم بر علیه دیگری استفاده کنی و تو ترتیب مراحل به ایتم ویژه ای که مرحله قبل به دست آوردی احتیاج داری.
مثلا یه مرحلش هست که از یه بلندی نمیتونی بری بالا باید تو مرحله قبلی سگ مگامن به دست بیاری.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من اگر بخوام از بازی ها خاطره انگیزم بگم باید کل این سایت رو بنویسم اما مجموعه ی بیشترینش برای سگا هست که هنوزم گیم پلی بازی هاش لذت بخش هست متاسفانه میکرو به حدی گرافیکش کم و بد بود که دیگه الان اکثرشون لذتی ندارن کلا همون زمان خودشم چندین بازیش خیلی خوب بود بقیشون حتی نمی شد 1 ثانیه تحمل کرد.

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
هنوز عشقه :x

com.moderntech99.mariobattlecity_511044ae-214d-416a-83c5-984ec47952c0.png
هیچی همون نسخه اولش نمیشه. اما عنوانی که در آمریکا تحت عنوان Super Mario Bros 2 منتشر شد در واقع بازی Doki Doki Panic بود. (اونی که توش باید تخم مرغ برمیداشتی پرت میکردی زمین تا از توش آیتم بیاد بیرون =))) حالا چرا ناشران آمریکایی اینکارو کردن؟! بخاطر اینکه Mario 2 واقعی که در ژاپن منتشر شده بود رو زیادی سخت و دوشوار دونستن. تو ایرانم من کمتر کسی دیدم این نسخه دوم ژاپنی رو زده باشه بر بدن. بنظرم بد نیست امتحان کردنش! هرچند که نسخه سوم هم به اندازه کافی دوشواری های خودشو داره. کلا بازیهای نسل میکرو از لحاظ دوشواری کم نمیزارن. هر کدوم به جز چندان مورد تک و توک دارک سولزی بودن واسه خودشون و دوشوار.
Mariobros2japanbox.jpg

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
هیچی همون نسخه اولش نمیشه. اما عنوانی که در آمریکا تحت عنوان Super Mario Bros 2 منتشر شد در واقع بازی Doki Doki Panic بود. (اونی که توش باید تخم مرغ برمیداشتی پرت میکردی زمین تا از توش آیتم بیاد بیرون =))) حالا چرا ناشران آمریکایی اینکارو کردن؟! بخاطر اینکه Mario 2 واقعی که در ژاپن منتشر شده بود رو زیادی سخت و دوشوار دونستن. تو ایرانم من کمتر کسی دیدم این نسخه دوم ژاپنی رو زده باشه بر بدن. بنظرم بد نیست امتحان کردنش! هرچند که نسخه سوم هم به اندازه کافی دوشواری های خودشو داره. کلا بازیهای نسل میکرو از لحاظ دوشواری کم نمیزارن. هر کدوم به جز چندان مورد تک و توک دارک سولزی بودن واسه خودشون و دوشوار.
Mariobros2japanbox.jpg

نسخه ۲ همون super Mario Bros 2 اصلا شبیه هیچکدوم نسخه ها ماریو نیست
یه چیز که هیچوقت محبوب نشد

نسخه 3 هم سخته
و بهترین گیم پلی تو بازی ها کلاسیک انتخاب شده
کلا نسل ۳ . بخصوص نسل ۴ نسل ۱۶ بیت بازی ها دیوانه وار سخت بودن

s-l400.jpg

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
Mariobros2japanbox.jpg
وای این شماره دو رو خیلی دوست داشتم و خداییش خیلی خیلی سخت و سخت تر میشد. ولی بالاخره یه بار تمومش کردم. واقعا لذت بخش بود.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
نسخه ۲ همون super Mario Bros 2 اصلا شبیه هیچکدوم نسخه ها ماریو نیست
یه چیز که هیچوقت محبوب نشد

نسخه 3 هم سخته
و بهترین گیم پلی تو بازی ها کلاسیک انتخاب شده
کلا نسل ۳ . بخصوص نسل ۴ نسل ۱۶ بیت بازی ها دیوانه وار سخت بودن

s-l400.jpg
احسان از سختیشون گفتی داغ دلمون رو تازه کردی! ولی در کل دورانی داشتیم باهاشون. بماند که بعضی عناوین کلاسیک کماکان لذت بخش هستند.

• Like
Reactions: che-jaleb

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
Mega Man Hexology NES
Mega%20Man%20(U).png

megamanbox.jpg
این سری بازی مگامن سخت و رو اعصاب بود! لامصب اگر یه لحظه می افتادی دوباره همون دشمن های کشته شده قبلی ظاهر میشدند و .......

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
این بازی هم مث خیلی از بازی های نینتندو یکم پیچدس ، یه نکته ای که توش هست اینه که مراحلش را بایه ترتیب خاص بری مثلا فکر کنم من نسخه ۳ شا بازی کردم اول باید با hardman
View attachment 130842
بجنگی تا شلیک مشت قدرتمند بدست بیاری بعد بری مراحل دیگه را ادامه بدی چون تو ترتیب مراحل به ایتم ویژه ای که مرحله قبل به دست آوردی احتیاج داری.
مثلا یه مرحلش هست که از یه بلندی نمیتونی بری بالا باید تو مرحله قبلی سگ مگامن به دست بیاری.
دقیقا. برای پیشرفت در بازی باید مراحل رو به شکل و ترتیب خاصی دنبال می کردی تا با قابلیتهای کسب شده مسیر رو راحت تر بتونی پیش ببری.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
این سری بازی مگامن سخت و رو اعصاب بود! لامصب اگر یه لحظه می افتادی دوباره همون دشمن های کشته شده قبلی ظاهر میشدند و .......
بازیای قدیم علاوه بر صفا و لذتی که داشتن به شدت سخت بودن و لی در نسل ۸ دارک سولز می شه سخته منتقدا یادشون رفته بازیای قدیم پایه اصلیشون بر اساس سختی بود ودارک سولس باید جلو ی این بازیا لنگ بندازه

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
Ecco-cover.jpg

میشه گفت متفاوت ترین بازی Metroidvania ساخته شده تا به حال...! سختی بازی باعث شد خیلیا از جمله خودم نتونیم تو دوره خودش تمومش کنیم. (خود سازنده میگه از فکر اینکه این بچه خورده ها بازیمو کرایه کنن و توی یه آخر هفته تمومش کنن حول برم داشته بود برای همین تا تونستم بازی رو سخت کردم! تا همه مجبور شن بخرنش :D) اما بودن تو دل اون دریاها بعنوان یه دلفین تک و تنها با موسیقی متن خاصی که نواخته میشد یه حس خاص خودشو داشت...! مخصوصا اینکه خود شخصیت Ecco راهی یه سفر معنوی برای فهمیدن ریشه های تاریخ و فرهنگ مردم خودش هست.... داستان بازی بسیار جالب ادامه پیدا میکنه، Ecco در سفر خودش به شهر زیر آب رفته آتلانتیس هم میره و در اونجا با ماشین زمان به جا مونده از گذشتگان این شهر به دوره ژوراستیک و دایناسورها هم سفر میکنه حتی! بعدش دچار درگیری با موجودات فضایی میشه و حتی به سیاره شون سفر میکنه تا دخلشونو بیاره. اما پایان بازی قابل پیشبینی هست و یه جورایی کُپی بازی Metroid هست که در اونجا Mother Brain رو نابود میکردیم حالا اینجا میریم به پیشواز Vortex Queen. بنظر اگه داستان رو خودکشی دلفین ها که در طبیعت اتفاق میافته تمرکز میکرد جالب تر میشد. آخرشم شخصیت اول علی رغم تلاشش کارش به خودکشی میکشید و بعد معلوم میشد که این کار بخاطر امواجی هست که کشتی انسان ها از خودشون ساطع میکنن و روی مغز دلفین ها اثر میزاره. در این نقطه از بازی میشد که پلیر با چشم های اشکبار برای یه مدتی فقط به صفحه پایانی زُل میزد. اما چه انتظاری داریم؟! بهرحال بازی رده سنی نونهالان و نوجوانان رو هدف قرار گرفته بود. میخواستم 10/10 بدم ولی بدلیل سختی زیاد و همینطور پایان قابل پیشبینی میدم 7/10 نه 9/10 نه 7.1/10 نه 8.9/10 نه 7.2/10 نه 8.8/10 نه 7.3/10 نه 8.7/10 نه 7.4/10 نه 8.6/10 نه 7.5/10 نه 8.5/10 فکر میکنم امتیاز مناسبی باشه.:D ولی قطعا یکی از بیادماندنی ترین هاست. ادای احترام به موسیقی متن بازی فراموش نشود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر