امتیاز شما به عناوین کلاسیک

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بخاطر همین gba . Ds . 3ds دوست داشتم
پر بازیا 2d مدرن و باحال
هر ۳ تا کنسول داشتم

مثلا بازی Aliens Infestation واقعا حال داد رو ds

که خوبی 3ds هم اینه به صورت رسمی بازیا gba . Gbc . GB . Snes. Ds و ....... اجرا میکنه + شبیه سازاش که اومدن

حتی Kirby epic yarn کنسول Wii برا 3ds پورت شذه . یا لویجی مونشن گیم کیوب براش پورت شده غیر از نسخه ۲ برا خود 3ds اومده
یا بازی Yoshi woolly world یه بازی 2d شاهکار براش اومده
ایول جای ما هم لذت این عناوین ناب رو ببر. دمت گرم.

• Like
Reactions: deadkin

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
زنده باشی. بابا تو که ماشالا ترکوندی بازی ها رو ;). نینتندو که مخزن این جور بازیهاست:x. wii که لامصب حرف نداره.

همش نینتندو داشتم الانم 3ds
حتی n64 . GameCube . Ds و .... داشتم
نسل ۷ هم ds. Wii . Psp داشتم فقط

واقعا کنسول HD نداشتم جز Wii u که مدت کوتاهی داشتم هنوز هک نیومده بود بازیاشم ۲ برابر بازیا پلی ۴ قیمت داشتن که فروختم

مییخوام Xbox هم بخرم بین 360 و one s all digital موندم
اولین کنسول HD منه . و آخرین کنسول عمرم خواهد بود

• Like
Reactions: highlight

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ممنونم داداش
از وقتی که گذاشتی نقد و بررسی نوشتی

خودم بشخصه بازیا زیاد معما گونه زیاد نمیرم طرفش . یعنی عقلم جواب نمیده
اما بازیایی که باید آیتم جمع کنی دوست دارم

الان یه Nintendo 3ds دارم پر بازیا 2d که سبک ها پازلی . پلتفرمر . ادونچر ‌ اشاره کلیکی و ‌...... پر بازی قشنگه
البته هوس Wii کردم میخوام تعویضش کنم با Wii
بازی Milon's Secret Castle از کنسول نینتندو NES یا همون میکرو!

Milons_Secret_Castle_Coverart-3.jpg

بازی قلعه جادویی میلون از عناوین نه چندان آشنای میکرو بود. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی و پازل دوبعدی بود که متاسفانه توسط منتقد سایت گیم اسپات به عنوان یکی از بدترین ها در سبک خودش معرفی شد! البته به شخصه با این قضاوت خیلی موافق نیستم و به عنوان یکی از افرادی که بازی رو انجام دادم و تمامش کردم نظرم رو میدم. تو این بازی اول یه قلعه بزرگ رو می بینید با تعداد محدودی در تو همین طبقه اول که هدف بازی رسیدن به بالای این قلعه چهار طبقه ای هستش و شخصیت بازی به نوعی در دنیایی با زبان موسیقی گرفتار شده. وارد هر دری که بشید در حقیقت وارد یه مرحله شدید. وقتی وارد یه مرحله بشین دیگه نمی تونید ازش بیرون بیاین و یه جورایی زندان میشید. برای بیرون اومدن یا باید شخصیت بازی بمیره !!! یا کلید خروج رو پیدا کنه. تو هر مرحله آیتمهایی برای افزایش قدرت ها و همچنین آیتمهای مخفی زیادی وجود داره. در کل آیتمها و حتی درهای بازی همیشه مخفی هستند و فقط با شلیک حباب به دیوارها یا حتی زمین موفق به پیدا کردنشون میشید. به هیچ وجه فریب گرافیک زیبا یا فضای به ظاهر بچگانه این بازی رو نخورید این بازی یکی از بازیهای واقعا سخت در نوع خودشه. یادمه برای رفتن به طبقه دوم خیلی دردسر کشیدم و یه پازل کوفتی باعث این هم دردسر شده بود. این بازی واقعا صبر و تحمل بازیکن رو به چالش می کشه!!! اما موسیقی بازی عالی کار شده.
در نهایت برای این بازی با در نظر گرفتن عدم ارایه هیچ نوع کمکی از جانب بازی در حل پازل ها یا پیشرفت مرحله و مسیردهی، فیزیک طراحی بازی و اجبار بازیکن به شلیک مداوم برای یافتن آیتمهای مورد نیاز و تا حدودی هم حرکت شخصیت بازی، نبودن سیستم ذخیره بازی مثلا پسورد برای یک بازی در این سبک که واقعا از ملزوماته و نبودن فاصله زمانی منطقی بعد از ضربه خوردن از دشمنان (اگر بلافاصله به شخصیت بازی ضربه ای وارد بشه باز هم جان بازیکن از دست میره) به نظر امتیازی حدود 6 تا 7 مناسب این بازی می تونه باشه. تجربه خودم هم حرص خوردن بود و هم لذت بردن از یه بازی واقعا زیبا و چالش ها و کشف آیتم های ناشناخته اون!

2.jpg
nes_milons_secret_castle_2.gif
دمت گرم داداش من هیچ وقت نتونستم تجربش کنم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
همش نینتندو داشتم الانم 3ds
حتی n64 . GameCube . Ds و .... داشتم
نسل ۷ هم ds. Wii . Psp داشتم فقط

واقعا کنسول HD نداشتم جز Wii u که مدت کوتاهی داشتم هنوز هک نیومده بود بازیاشم ۲ برابر بازیا پلی ۴ قیمت داشتن که فروختم

مییخوام Xbox هم بخرم بین 360 و one s all digital موندم
اولین کنسول HD منه . و آخرین کنسول عمرم خواهد بود
آره یادمه. عشق نینتندو همینه.
بین اون دو تا هم والا پول باشه دوتاش خخخخخ . انشاالله که آخرین کنسولت نیست و حالا حالاها تو مسیر بازی هستی. پ من چی بگم پیر شدم رفت!x_x=))

• Like
Reactions: che-jaleb

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
نگرد گشتم نبود دیگر نیست لنگه اش!؟. واقعا در تعجبم چرا بعضی عناوین اینقدر موفق و عالی در همه زمینه ها هستند که گاهی وقتا انسان را مات محبوت میکند بازی هایی که انتظار از نسخه های بعدی و بعد ها � آنها می‌رود اما ساخته نمی شود واقعاً IGI از آن دسته بازی هایی است که گفتم نسخه دوم چنان انقلابی در زمان خودش در سبک خودش کرد که دیگر تکرار نشد اولین گزینه نسخه دوم این بازی می توان به گرافیک فوق العاده بالا هوش مصنوعی عجیب و غریب که در بعضی از مواقع هوش مصنوعی به شدت عالی عمل می کرد و در بعضی از مواقع هم متاسفانه اصلا عمل نمی کرد اما بگذریم از گیم پلی مخفی کاری تا گیم پلی لکشنش دست باز می گذاشت که این بازی رو به صورت مخفی کاری یا به صورت اکشن جلو رفت همین آزادی عمل باعث شد تا نسبت به بقیه بازی ها خاص و خاص تر باشد بازی در پادگان های نظامی پیش می رفت نسخه دوم از تنوع محیط اضافه شده بود داستان اسلحه های زیاد جای بحث نمی گذاشت خلاصه هنوز که هنوز است صفا و لذتی دارد بازی کردنش که در بعضی از بازی های نسل هشتم هم حتی نیست با توجه به این که نسخه سوم هم در حال ساخت است و هر از چند گاهی یک تریلر ای بعد از چند سال از آن منتشر می شود هنوز نمی شود نظر داد این بازی یکی از سیستم های جالب سیو رو زمان خودش به شدت جالب و خاص بود �وت خاص بودنش به م۷ذاق خیلی‌ها خوش نیامد چون بزرگترین مشکل نسخه یک نداشتن سیو بود در نسخه دوم قابلیت سیو اضافه شده بود اما در عوض بازی هم سخت تر و مراحل طولانی تری هم داشت راستی هنوز هم ترس عمیقی داشت اژیر های داخل بازی داشت طراحی مراحل عالی و فوق العاده این بازی را به خواستن این و عالی ترین بازی نسل ششم تبدیل کرد کافیست یاد مراحل اسیر شدن جان کارکتر اصلی کرد

Attachments

• IGI-2-PC-Game-1.jpg
    IGI-2-PC-Game-1.jpg
    52.7 KB · مشاهده: 12
  • 5b241322a8d1f683d561d518838cde2e.jpg
    5b241322a8d1f683d561d518838cde2e.jpg
    95.1 KB · مشاهده: 5
  • project-igi-22456-1.jpg
    project-igi-22456-1.jpg
    94.1 KB · مشاهده: 5
  • igi2-2018-03-05-11-35-14-36.jpg
    igi2-2018-03-05-11-35-14-36.jpg
    100.6 KB · مشاهده: 8
  • images.jpeg-۷.jpg
    images.jpeg-۷.jpg
    8.1 KB · مشاهده: 8

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
آره یادمه. عشق نینتندو همینه.
بین اون دو تا هم والا پول باشه دوتاش خخخخخ . انشاالله که آخرین کنسولت نیست و حالا حالاها تو مسیر بازی هستی. پ من چی بگم پیر شدم رفت!x_x=))

مشکل اینجا بود که نینتندو ۶۴ و گیم کیوب از پر گرافیکترین و هاردکورترین کنسولا نینتندو بودن و بازیا مولتی زیاد اومد روشون
ولی از نسل ۷ کلا تمرکز از سخت افزار و گرافیک گذاشت کنار
به طبع بازیا مولتی براش اکثرا نیومد
آدم میخواد همه نوع سبک بازی تجربه کنه

جالب اینجاست قیمتشون هم یکیه 360 و one s all digital
الان یه 360 دست دوم مثلا slim یا super slim که هارد ۲۵۰ گیگ یا ۵۰۰ گیگ داره
وسایل تکمیل . جیتگ شده و ۲ دسته ۱.۲۰۰ ایناست تا ۱.۳۰۰

وان اس آل دیجیتال خوب به روزه
بازیا ۳۶۰ اجرا میکنه و xbox original
مایکروسافت گفت همچنین تو نسل بعدم ساپورتش میکنیم
قیمتش ۱.۸۰۰ بود شده ۱.۹۰۰
ولی هک نشده . فعلا بازی با اکانت هکیه و مایکروسافت گفته نمیزاریم هک شه
و یه دسته اش الان ۵۵۰ هزار تومنه

میخواستم دیگع بزارم گیم برا همیشه بزارم کنار . فعلا نشده دل نمیزاره

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
اره خیلی سخت و فکری بود مثلا یه کد رو دیوار نوشته بود این کد بعدها یه رمز ورود برای یه منطقه بود و....به نظر من بازیای قدیم هدف داشتند البته بازیای امروز هدف دارند اما یه تفاوت بزرگ ترین هدف قدیم و جدید هست قدیما بازی سازی عشق بود علاقه رضایت گیمر با اون سخت افزارهای فوق پیچیده و به شدت پایین معجونی می شد به نام c 12و خلق صدها ای پی این مدلی اما الان هدفه فقط پوله پول پول هیچ خلاقیتی بی انصافا تو گیمشون نمی گذارن امید به خلق عناوینی مًل c 12
صد درصد که هیچ
دویست درصد با حرفت موافقم، حرف منم همینه! کلا من تا نسل هفت رو قبول دارم کلا همه جوه، چون تو نسل هفت هم کم بازی خفن و توپ نبود، اما با تنها نسلی که مشکل دارم نسل هشته که شخصا با وجود تجربه بیشتر بازیهای این نسل باید بهت بگم که این نسل ، نسل خاصی نبود، یعنی اتفاق مهمی نیفتد به نظرم، مگر رد دد 2 و گاد و فورزا و چند تا بازی انگشت شمار. امیدوارم نسل 9 این قدر قحطی شاهکار واقعی نباشه...

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
صد درصد که هیچ
دویست درصد با حرفت موافقم، حرف منم همینه! کلا من تا نسل هفت رو قبول دارم کلا همه جوه، چون تو نسل هفت هم کم بازی خفن و توپ نبود، اما با تنها نسلی که مشکل دارم نسل هشته که شخصا با وجود تجربه بیشتر بازیهای این نسل باید بهت بگم که این نسل ، نسل خاصی نبود، یعنی اتفاق مهمی نیفتد به نظرم، مگر رد دد 2 و گاد و فورزا و چند تا بازی انگشت شمار. امیدوارم نسل 9 این قدر قحطی شاهکار واقعی نباشه...
دقیقا داداش گلم واقعا امثال ویچر گاد رد دد نبودند. واقعا فاجعه می شد

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دقیقا داداش گلم واقعا امثال ویچر گاد رد دد نبودند. واقعا فاجعه می شد
آره دیگه، به هر حال باید حداقل ده تا بازی توی یه نسل وجود داشته باشه که تفاوت رو با نسل قبل نشون بده!
ولی بازم میگم، ضعیف ترین کنسول های سونی و مایکروسافت، x1 و ps4 بود بلاشک، محتواشون نسبت به قبل یک سوم هم نبود!
امدواریم نسل نه توش یه حرکتی چیزی بزنن

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ب
آره دیگه، به هر حال باید حداقل ده تا بازی توی یه نسل وجود داشته باشه که تفاوت رو با نسل قبل نشون بده!
ولی بازم میگم، ضعیف ترین کنسول های سونی و مایکروسافت، x1 و ps4 بود بلاشک، محتواشون نسبت به قبل یک سوم هم نبود!
امدواریم نسل نه توش یه حرکتی چیزی بزنن
به امید حق علیه باطل .اینشالا همین جور باشه خدایی نکرده نشه نسل بعد کلا ماکرو سافت قافیه رو ببازه سونی خودش باشه خودش فایده نداره رقابت باید باشه تا کیفت محتوا هن تضمین بشه اصلا به وجود میاد وقتی رقابت باشه نیتندو هم وه داستانش جداست خیلی خوب عمل می کنه کلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر